MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Evropan

#111151 Re: Re: Smrt pražské kavárně - je fašistické heslo.

2017-06-19 19:41

#111111: pan Hnedy - Re: Smrt pražské kavárně - je fašistické heslo. 

Bohužel s vámi nemohu souhlasit prakticky v ničem :

1. V ČR jsou bezdomovci, pomáhejme přednostně jim - ano, ale jsme dost bohatý stát, abychom pomohli bezdomovcům i migrantům prchajícím před válkou. Však i Němci nebo Švédové mají své bezdomovce. A u nás byly v devadesátých letech také, a přesto jsme pomohli tisícům muslimů z Bosny a Kosova.

2. Ten příměr s otráveným pitím je absurdní. Když mě někdo osloví s tím, že má hlad nebo žízeň, v mezích možností mu pomohu. Nedám mu peníze, což často chtějí, ale koupím jim rohlík se sýrem nebo vodu. A když jsem byl v Sýrii a zvali nás na drobné pohoštění, nikdy mi nenabízeli z více skleniček s tím, že některá je otrávená. No prostě naprosto vás nechápu ...

3. Někdo v EU vymyslel, že problémy vyřešíme jejich přenesením do Evropy - to nevymysleli v EU, ale hledejte dál na východě. Jak se migranti dostali přes celý Balkán? Copak to jde? Vás tam bez pasu někdo hned tak pustí? A to oni potřebují víza. Bylo to organizované, ale jinde, než si myslíte ...

4. Do Evropy nikdo nedováží ekonomické migranty. Celou dobu se bavíme o migrantech ze Sýrie. To, že se do Evropy dostanou jen ti bohatí, je logické. Vždyť i u nás je státem organizované vydírání v tzv. detenčních zařízeních, a vše je podřízeno chovancovi ministerstva vnitra. Podobná ostuda je už jen na Slovensku. Ani Maďaři migranty neokrádají tak, jako my. Ti chudí žijí v táborech v Turecku (2,8 mil.), Jordánsku (0,7 - 0,8 mil., což je skoro 10% populace) a Libanonu (asi 1 mil.). U nás se jedná o tom, jestli přijmeme 0,002 mil. uprchlíků.

5. Podle Němců v Africe čeká 100 mil. dalších migrantů - No hloupé prohlášení německého ministra zahraničí, který tím chtěl podpořit podpis Pařížské dohody o ochraně klimatu. Přeháněl, což se v Německu přešlo. U nás jsem čekal, kdo se chytne, a nejsem zklamaný :((  Se současnou migrací to nemá nic společného, jen se obávají další možné migrační vlny, tentokrát před následkem sucha. Nás to netrápí, takže žádnou dohodu neřešíme. Pak zase budeme nadávat na ostatní, že nic nedělají, zatímco my jste to už jasně dávno říkali (to jako nadsázka, jo?).

6. My to zvladneme hrima kanclerka...kdesi v dalce se ozval pri vykriku allahu akbar vybuch, nikoho to jiz neprekvapilo, vsem to bylo jedno, byli lhostejni a netecni, meli svych starosti dost. Nejaka slecna z davu se zeptala, neni uz toho nejak moc ??? - Tu trapnou pohádku jste si vymyslel sám, nebo jste ji okopíroval, či vám dokonce zaplatil za její zveřejnění? Na hlouposti se nedá reagovat.

 


Nepřihlášený uživatel

#111152

2017-06-19 22:56

Po listopadu 1989 plati, ze kazdy je demokratem jen do te miry, pokud mu to hraje do karet. Kdyz mu to nehraje, tak protivniky nenavidi, radi kam se odstehovat a zavira do vezeni. Proste demokracie.


Nepřihlášený uživatel

#111153

2017-06-19 23:25

....................../´¯/)
....................,/¯../
.................../..../
............./´¯/'...'/´¯¯`·¸
........../'/.../..../......./¨¯\
........('(...´...´.... ¯~/'...')
.........\.................'...../
..........''...\.......... _.·´
............\..............(
..............\.............\...

pan Hnedy

#111154 Re: Re: Re: Smrt pražské kavárně - je fašistické heslo.

2017-06-19 23:53

#111151: Evropan - Re: Re: Smrt pražské kavárně - je fašistické heslo. 

 Ten primer absurdni neni, podle statistik tajnych, sluzeb je mezi muslimskymi imigranty, kterym chcete pomahat, 2 az 5 % extremistu, kteri jsou schopni a chteji pachat teroristicke utoky, to jsou ty otravene pohary, dalsich 15 % je  vyznavacu fundamentalnich forem islamu, kteri by tady napr. chteli praktikovat sariu, potlacovat prava zen, homosexualu. Zakazovat karikatury, a vubec omezovat svobodu ducha, to jsou ty pohary ze kterych se Vam udela nevolno.

 

4. Do Evropy nikdo nedováží ekonomické migranty....

prosim Vas, to je cira lez a co jsou ty cluny plne zdravych, dobre zivenych, cernochu ze vsech koutu Afriky, ktere Frontex a jine neziskovky zachranuji a privazeji do Evropy,...to jsou zrejme Syrane a Iracene, jen se zrejme nejak umazali od ropy, co.

Tady je to samy neekonomicky Syran.

Proc zase lzete ?

 

Pohadek mam na tisice. Ma mysl ma temer neomezenou fantazii. Bohuzel tato fantazie, se krute, a rekl bych nejakym zpusobem kvantove, protla s realitou.

A vznikl z toho Absurdistan ne nepodobny tomu filmu. Proto nakonec muze byt realne i to co se dnes jevi absurdni.

Ja, narozdil od vas a vaseho predrecnika, ktery byl zdatnejsim manipulatorem, nez jste vy a neustale me osocoval, ze jsem mu neposkytl presnou definici, nezavisleho objektivniho informacniho media, nikym placen nejsem....ale ze bych se prihlasil u ruskych tajnych sluzeb, ze jim de facto pomaham, ale asi by nezkousli to, kdybych psal pravdive o Rusku a jeho skutecnych mocenskych ambicich.... vubec si nedelam iluze, to se nenechte mylit.


Nepřihlášený uživatel

#111155 Kamikadze

2017-06-20 03:28

#111145: Vlastenci volí SPD Tomia Okamury!!! -  

 Ha,ha,ha vlastenci a volí japonského cizáka?

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2017-06-20 03:41


Slunce v duši

#111157 Musíme pomáhat!

2017-06-20 03:47

#111154: pan Hnedy - Re: Re: Re: Smrt pražské kavárně - je fašistické heslo. 

 Jděte už do prdele s těmi xenofobními žvásty, ať se je snažíte jakkoliv obhajovat, jste směšný!


Nepřihlášený uživatel

#111158 Re: ☆☆☆"Evropan" je zkurvený rozvraceč!☆☆☆

2017-06-20 03:49

Evropan

#111159 Re: Re: Re: Re: Smrt pražské kavárně - je fašistické heslo.

2017-06-20 04:08

#111154: pan Hnedy - Re: Re: Re: Smrt pražské kavárně - je fašistické heslo. 

Psal jsem už výše, že se mi jedná o pomoc migrantům ze Sýrie, kteří utíkají před terorem diktátora Al Asáda, kterého podporuje Russko. Na tom obrázku jsem žádného Syřana nenašel. Pokud chcete manipulovat diskusi, tak to už diskuse není.

Hooligans against salafists!

#111160

2017-06-20 06:32

Jděte do prdele, já jsem Sparta!

Vlastenec

#111161

2017-06-20 09:19

SMRT PRAŽSKÉ KAVÁRNĚ!!!!


Nepřihlášený uživatel

#111162 Re:

2017-06-20 10:23

#111161: Vlastenec -  

 Jebem ti tvojej materi.


Nepřihlášený uživatel

#111163

2017-06-20 10:31

Útočníkovi od mešity patrně "jeblo".


Nepřihlášený uživatel

#111164 Re: Re: Re: Re: Re: Smrt pražské kavárně - je fašistické heslo.

2017-06-20 11:00

#111159: EURODEMENT - Re: Re: Re: Re: Smrt pražské kavárně - je fašistické heslo. 

 Doufám, že ti nějaký muslimák rozmrdá prdel, ty debile!

Evropan

#111165 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Smrt pražské kavárně - je fašistické heslo.

2017-06-20 11:31

#111164: - Re: Re: Re: Re: Re: Smrt pražské kavárně - je fašistické heslo. 

Já ji nenastavuji každému chlapovi tak, jako ty. Ale jinak proti tvým úchylkám nic nemám, pokud je neprovozuješ na veřejnosti. Pokud to zůstane za zdmi Pražského hradu, tak tam se stejně neděje nic normálního. 


Nepřihlášený uživatel

#111166 Re: Re: Re: Re: Re: Smrt pražské kavárně

2017-06-20 11:49

#111159: Evropan - Re: Re: Re: Re: Smrt pražské kavárně 

 Před "terorem" Asada nikdo neprchá. Sýrie byla vedená sekulárně a byla jedním z nejcivilizovanějších arabských států v té oblasti. Prchají před řezači hlav z "umírněné opozice" a IS podporovaných  USA. Většina prchajících jsou ovšem ti islámisté, kteří s Rusy a syrskou armádou prohrávají, tak si nezapomeň vzít nějakého domů.


Nepřihlášený uživatel

#111167 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Smrt pražské kavárně - je fašistické heslo.

2017-06-20 11:54

Multikulturní obohacení

#111168 EU je náš úhlavní nepřítel!

2017-06-20 12:34

Přesuňme do východních zemí EU celé syrské vesnice, navrhuje europoslankyně 

 

Sie ist eine große Fotze.

 
Multikulturní obohacení

#111169

2017-06-20 12:37

Migranti v Calais zabarikádovali dálnici, způsobili smrt polského řidiče


Nepřihlášený uživatel

#111170 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Smrt pražské kavárně - je fašistické heslo.

2017-06-20 12:53

CZEXIT!

#111171 Re: EU je náš úhlavní nepřítel!

2017-06-20 12:55

Evropan

#111172 Re: EU je náš úhlavní nepřítel!

2017-06-20 13:12

#111168: Multikulturní obohacení - EU je náš úhlavní nepřítel! 

Předpokládám, že této informace se chytne hlavně chovanec ministerstva vnitra a začne kázat něco o uprchlících podobně, jako když podle něj uprchlíci pokáceli strom na železniční trať  u Bakova nad Jizerou, což četl na konvičkově tweetu. Paní poslankyně zřejmě viděla film "Dobrý pošťák" a ten ji inspiroval. Odehrává se ovšem v Bulharsku.

http://www.ceskatelevize.cz/ct24/kultura/

pan Hnedy

#111173 Re: Re: Re: Re: Re: Smrt pražské kavárně - je fašistické heslo.

2017-06-20 13:26

#111159: Evropan - Re: Re: Re: Re: Smrt pražské kavárně - je fašistické heslo. 

 napsal jste, ze nikdo nedovazi ekonomicke migranty do Evropy a ja vam na jedinem priklade ukazal, ze lzete, ted vim, ze zrejme lzete umyslne, protoze kazdy soudny clovek vi, ze se to deje.

Z Afriky se dovazeji ekonomicti migranti, ale i ze zemi, jako je Pakistan.

Na tom obrázku jsem žádného Syřana nenašel....no ano v tom byla prave ta ukazka Vasi nepravdivosti, nedelejte ze sebe idiota, ze jste to nepochopil.....

 

Tady se ukazuje, i na vasem pripade, jak zvracena tato situace je.

pan Hnedy

#111174 Re: Musíme pomáhat!

2017-06-20 13:29

#111157: Slunce v duši - Musíme pomáhat! 

 Vy nemate slunce v dusi, vy mate jed v dusi. Ten jed se jmenuje lez, mozna, ze je nevedoma, ale nevedomost spravedliveho necinni.

 


Nepřihlášený uživatel

#111175 Re: EU je náš úhlavní nepřítel!

2017-06-20 13:51

#111168: Multikulturní obohacení - EU je náš úhlavní nepřítel! 

 A východoevropany hezky za Ural. Kde jsem to jenom slyšel...