MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Velká vlastenecká válka

#112001

2017-07-22 08:14

Na rusofoby si posvítíme a ten Mein Kampf jim z hlavy opět vyženeme!

Evropan

#112002

2017-07-22 08:49

Jsem komunista!! :) každoročně kladu věnce na hrob prvního dělnického prezidenta Gottwalda, čtu Halo noviny, dávám hlasy KSČM a jejímu pokrokovému programu, své dítě jsem kdysi nechal přeřadit od těch jeho kapitalistických kamarádíčků a synů kulaků do ZŠ, kde tehdy učila nejmoudřejší politička v ČR - soudružka Marta Semelová. Vyrůstal v úžasném kolektivu synů a dcer rodičů z dělnické třídy a vyrostl nám z něho pěkný mladý komunista:) doufám, že si konečně poblouznění pražský lid sáhne do svědomí a zvolí co je pro nás nejlepší a to paní soudružku Semelovou:) A pro vás co hodláte nadávat a šklebit se!!Vy kapitalistické svině si nepřejte vědět, co by jsme s vámi provedli!!! Zpátečničtí lidé a podvratné živly by měli být vymýceni, tak jako ti špioni a diverzanti v 50 letech!! Tak čest práci a šťastnou (komunistickou ruku) při volbách!!:)


Nepřihlášený uživatel

#112003

2017-07-22 09:14

  


Nepřihlášený uživatel

#112004 Ať žije tatíček prezident!

2017-07-22 09:27

  


Nepřihlášený uživatel

#112005

2017-07-22 10:10

Zrcadlo duševních obzorů sluníčkáře-pravdoláskaře, vzdělaného a vychovaného v tz. inkluzivním školství:

 

Ahoj. Jmenuju se Honza. Sem žákem 5. třídy. Chtěl bych vásseznámit s našý školou a taky vám vyprávjet, co sme se dnes učili.

Naše škola je velmy moderní a pokroková, protože je inkluzivní.Inkl uze je, když se všichni učí spolu v normální škole. Romové, bílý, cizinci apostižené děti, všychni spolu v jedné třídě. Neni tu žádná disgryminace.

V naši třídě je nás celkem 12 žáků a kromě učitele tu s námi souještě 3 paní asitentky a jedna pani psicholožka. Ted vám všechny moje spolužákipředstavim.

V první lavici u okna sou dvě holki - Lucka a Rebeka.

Ve druhé lavici sedí Milan Tancoš a Jozef Žigo. Jsou to Romové.Nebaví je moc sedět v lavici, tak většinou běhaj po třídě, nebo si s paníasistentkou hrajou vzadu a zpývaj romské písně.

Dříve pořád s dalšími Romy čekali před školou a od ostatních siněco půjčovali, hlavně mobili a peníze. Mě jednou odtáhly do křoví a půjčili simoje peníze a bundu. Ale o tom nám paní ředitelka zakázala mluvit a dnes užnesmíme do školi nosit nic drahého.

Jejich rodiče to prí maji těžké kvůli disgriminaci a rasizmu.Naše škola pro romské žáky každý rok koupí nové mobili a tablety a taky jim dávákapesné. Jinak sou všichni hrozně nadaný a chytrý, hlavně na hudební a výtvarnouvýchovu. Mají samé dobré známki.

Ve třetí lavici sedí Štefan. Je mentálně postižený. Vedle nějsedí jeho specijální asistentka Renata, která mu se všým pomáhá a utírá mu nudlea sliny. Mluvit nedokáže, jen vydává různé zvuky, ale všichni víme, že je úžasněchytrý. Dostává totiš samé jedničky. Učitelky říkají, že je pro naši tříduvelkým obohacením.

V první lavici u dveří sou Monika a David. Ve druhé lavici udveří sedím já a vedle mě Mustafa. Jeho rodiče přišly z Afgánystánu.

Ve třetí lavici je Alžběta. Je postižená s daunovým syndromem,ale je hrozně chytrá. Má nejlepší známky z celé naší třídy. Vedle ní sedí jejíasistentka Martina.

Ve čtvrté lavici sedí Lukáš a vedle něj Manu. Manu je tu nový.Přišel k nám před 2 měsíci a jeho rodiče sou z Afriki. Pamatuju si na jeho prvníden u nás. S naší třídní sme uspořádali uvítací párty. Všichni sme se s nímmuseli obejmout a poděkovat mu, že se přistěhoval do naší země, protože našezemě i naše škola patří všem.

V poslední lavici sedí naše třídní psicholožka. Pomáhá nám a řešírůzné problémi. Minulý týden Lucka z první lavice nechtěla dát napít MilanuTancošovi , tak jí paní psicholožka musela vyšetřovat pro podezření zpodvjedomého rasizmu. Lucka se pak musela Milanovy omluvit.

A co sme se dnes učili ?

První hodinu byl zeměpis. Pani učitelka nám vyprávěla o islámskékultuře . Na koncy hodiny nás vizkoušela z toho, co sme si zapamatovali. Všichnidostali jedničku.

Druhá hodina byla matematyka. Učili sme se malou násobilku. Až senaučíme malou, tak v 6, nebo 7. třídě začneme s velkou násobilkou, Už se moctěším. Také si mě pan učitel vizkoušel u tabule. Zadal mi deset příkladů.Správn ě sem spočítal tři. Dostal sem dvojku. Po mě šel k tabuli Oláh. Pomáhalamu pani asistentka a dostal jedničku. Je fakt dobrej.

Třetí hodinu sme měli Občanskou výchovu. Přišli k nám studenti zČlověka v Tísni a měli sme přednášku o lidských právech a disgriminaci lidí sodlyšnou orientací. Na konci hodiny nám paní učitelka pustila pohádku. Bylo to odvou gayích co se zamilovali a narodil se jim malí černoušek. Moc se mi pohádkalíbyla.

Čtvrtá hodina byla Čeština. Učili sme se romskou básničku. Nakonci hodiny sme jí společně recitovali a všychni dostali jedničku.

Poslední hodinu byla hudební výchova. Učili sme se zpívat romsképísně. Nejlepší byli Milan Tancoš a Oláhovic. Dostali jedničku a pochvalu.

Tak to je moje třída.

Naše třídní říká, že inkluzivní škola je nejmodernější anejlepší. V normálních školách, kde sou jen normální běloši, tam prej má hodnělidí čtyřky a pětky. Ale v naší inkluzivní škole máme všichni jenom jedničky advojky. Dysgriminace u nás prostě neekzistuje. Každý má právo na úspjech avsdělání !
Tak ahoj. Honza.

70 tisíc bezdomovců

#112006 Re:

2017-07-22 10:13

#112002: Evropan -  

 Za socíku bylo fajn. Všichni měli práci a bydlení.

Evropan

#112007 Re: Re:

2017-07-22 10:19

#112006: 70 tisíc bezdomovců - Re:  

Za socíků měli všichni bydlení? Tys byl asi jeden z těch komunistických přisluhovačů, jako třeba prašivý pes Guttmann, co nemusel bydlet ve sklepě v bytě 4. kategorie, který ještě získal za úplatek.


Nepřihlášený uživatel

#112008

2017-07-22 10:27

Takhle nějak to mohlo být!

https://www.youtube.com/watch?v=snZ5dyJySc0

Evropan

#112009 Re: Re: Re:

2017-07-22 10:27

#112007: Zloděj nicků - Re: Re:  

 A ty jsi tenkrát nebyl ani na světě, ty debílku, viď? A pokud náhodou jo, tak jsi byl podobný nemakačenko jako Havel!

Evropan

#112010 Re: Re: Re: Re: Zlodějovi nicků

2017-07-22 10:31

#112009: Evropan - Re: Re: Re:  

Rozhodně nejsem a nebyl jsem zloděj, jako ty. Co ale čekat od Bumbálovo vlezdoprdelky, co čtveráčku?


Nepřihlášený uživatel

#112011

2017-07-22 10:31


Nepřihlášený uživatel

#112012 ... a ještě tenhle

2017-07-22 10:39

Miloš Zeman přijde do banky a chce si vybrat peníze. Zjistí, že si zapomněl občanku a říká bankovní úřednici: "Vždyť mě určitě znáte, tak mi vydejte ty peníze."
Úřednice odpoví:
"Včera tu byl Karel Gott, neměl u sebe také občanku, tak tady zazpíval a já poznala, že je to on."
Zeman řekne: "Ale já nic neumím."
A paní se zeptá: "Chcete to v pětistovkách?"


Nepřihlášený uživatel

#112013 ... a ještě tenhle

2017-07-22 10:41

Víte, jaký je rozdíl mezi Zemanem a holubem?

Žádný, všechno podělají a střílet se nesmí.


Nepřihlášený uživatel

#112014 ... a ještě tenhle

2017-07-22 10:43

Pozvou prezidenta na zkoušku nového letadla.
Za letu prezident řekne pilotovi: "Prosím, šetřete mě, já jsem ještě nikdy neletěl."
Po chvilce pilot udělá první manévr a prezident na to: "To jsem čekal."
Za chvilku pilot dělá druhý manévr a prezident: "To jsem taky čekal."
Poté pilot udělá vývrtku a prezident: "Tak to jsem nečekal."
Když přistanou, tak se pilot ptá prezidenta: "Jak to, že jste to čekal?"
Prezident odpoví: "To, že jsem se po prvním manévru pochcal, to jsem čekal, to že jsem se po druhém manévru posral, to jsem taky čekal, ale to, že se mi to po třetím manévru všechno nalije do helmy, tak to jsem nečekal."


Nepřihlášený uživatel

#112015

2017-07-22 10:45


Nepřihlášený uživatel

#112016 ... a ještě tenhle

2017-07-22 10:46

Bože, vzal si mi mého oblíbeného sportovce Jeremyho Luska.
Vzal jsi mi mého oblíbeného zpěváka Michaela Jacksona.
Také jsi mi vzal mého oblíbeného herce Patricka Swayzeho.
Už jsem ti vlastně řekl, že můj oblíbený politik je Miloš Zeman?


Nepřihlášený uživatel

#112017 ... a ještě tenhle

2017-07-22 10:47

Anonymní telefonát na linku bezpečí:
"Dobrý den, přál bych si emigrovat, ale nemůžu."
"A co vám v tom brání?"
"Prezidentský slib!"

Bez přezdívky

#112018

2017-07-22 10:49

Když havlista pojebe svojí dceru, a narodí sa kluk, tak to je její syn, nebo bratr?


Nepřihlášený uživatel

#112019 ... a ještě tenhle

2017-07-22 10:49

Na zámku v Lánech se pokazilo WC. Přišel opravář a ptá se:
"Tak kde je ten hajzl?"
"Před hodinou odletěl do Moskvy."
"Ale já jsem myslel ty dvě nuly..."
"Ty letěly s ním."


Nepřihlášený uživatel

#112020 ... a ještě tenhle

2017-07-22 10:51

Prezident Miloš Zeman je na návštevě u papeže a když jsou chvíli sami, ptá se ho:
"Svatý otče, jaký je rozdíl mezi zjevením a zázrakem?"
"Synu, zjevení by bylo, kdyby se tu teď před tebou objevil Jan Ámos Komenský."
"A zázrak?"
"Zázrak by byl, kdyby se tu objevil Jan Ámos Komenský a neposlal tě do prdele."


Nepřihlášený uživatel

#112021 ... a ještě tenhle

2017-07-22 10:56

Zeman jde do nebe. Zaklepe na nebeskou bránu, otevře svatý Petr:
"Jéé, pan Zeman! Pane Zemane, máte dvě možnosti, buď tady zůstat, nebo se můžete dojít podívat do pekla, a je jen na vás, co si vyberete."
Zeman se podívá za sv. Petra, poletují tam andělíčci, příjemná hudba, všichni jsou na sebe hodní, nikde žádný alkohol.
"No, já bych se podíval ještě rád do toho pekla, abych byl informovaný."
Zabouchá na pekelnou bránu, otevře mu čertice: "Jéé, pan Zeman, pojďte dál."
Všude jídlo, pití, krásné holky, hudba, pohoda, zkrátka večííírek. Zeman letí zpátky do nebe, omluví se svatému Petrovi a že by raději do toho pekla. Vrátí se do pekla zabouchá na bránu, v tom vyletí čerti, chopí se ho a šup s ním do kotle a začnou topit.
Zeman nadzvedne poklici a říká: "Jak to, dyť tady před chvílí bylo veselo, tancovalo se, jedlo, chlastalo, holka na každém rohu, co to je?!" A čert mu povídá:
"No jo, to jo, to jsme ale měli zrovna předvolební kampaň!"

Krab

#112022 Ožralec a nevěrník - to byl 1. polistopadový prezident!!!

2017-07-22 10:58

Zatímco Olga v bolestech umírala, Havlus už měl naplánovanou svatbu s Veškrndou! Pro mě to byl a je normální šmejd!!! Chudák Olga, ta si teda vybrala, chlap, pokud se to tak dá nazvat, jí zahejbal kde mohl!!


Nepřihlášený uživatel

#112023 ... a ještě tenhle

2017-07-22 10:59

Pan prezident Zeman letí s ministrem financí Babišem nad Českou republikou. Po chvíli pan Babiš říká: "Já vyhodím z letadla deset tisícovek, ať má alespoň deset lidí radost." Prezident říká: "Já vyhodím dvacet tisícovek, ať má alespoň dvacet lidí radost." Potom se na ně otočí pilot a říká: "A já vás vyhodím oba a budou mít radost všichni."


Nepřihlášený uživatel

#112024 ... a ještě tenhle

2017-07-22 11:07

Jdou Babiš se Zemanem po nedělním obědě společně na procházku, když vtom jim cestu zkříží had. Babiš neváhá ani minutu a hada zabije klackem. Zeman kroutí hlavou a říká: „Andreji, máme demokracii, každý si může jít svou cestou, nemůžeš přeci každého hned zabít!“ Dál pokračují v procházce, ale vtom jim žabka hopsá přes cestu. Zeman hop na žábu a je po ní. Tentokrát kroutí hlavou Babiš a praví: „Vždyť jsi před chvílí sám říkal, že je demokracie a že máme nechat ostatní jít jejich cestou?“ „To jo, ale mají se plazit a ne si vyskakovat!“


Nepřihlášený uživatel

#112025 ... a ještě tento

2017-07-22 11:10

„Vždyť my chceme jen vaše dobro!“ halasí na předvolebním meetingu Zeman do hlásné trouby. „Ale my vám ho nedáme!“ řve dav.