MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA


Nepřihlášený uživatel

#15676

2014-11-21 14:47

Na Klementa bez Zemana dementa, přijďte všichni na Hrad!!!!!!!!!

Datum konání sledujte na facebooku, studenti chystají protestní akce!!!!!!!!!


Nepřihlášený uživatel

#15677 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:Zblblý Slovač

2014-11-21 14:48

stopignorantumprahy

#15678 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:Zblblý Slovač

2014-11-21 14:50

 #15655: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:Zblblý Slovač 

  Nejsi zblblý Slovač  - máš naprostou pravdu...hlavně Praha je plná těch hyen o kterých se zmiňuješ. Je mi z nich na zvracení...protože jsem taky Pražák. VIVAT ZEMAN - nemají na Vás pane prezidente, to je jasné jako facka která jim přiletí až vás zase zvolíme!


Nepřihlášený uživatel

#15679 Re:

2014-11-21 14:50

#15532: -  

 Nechceme, aby zase nějaký ukrajinský dobytek jako v roce 1968 poslalk tanky do Prahy....

Moc hezky jsi to napsal vašnosto...


Nepřihlášený uživatel

#15680

2014-11-21 14:54

Někteří tupci asi nepochopili, že toto je petice za odstoupení opilce a zlořáda Zemana, ale dělá mi radost, jak vzteky kopou kolem sebe a jsou sprostí jako jejich soukmenovec-soudruh a estébák, svůj k svému :))))))))))


Nepřihlášený uživatel

#15681 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:Zblblý Slovač

2014-11-21 14:55

#15667: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:Zblblý Slovač 

 Aké "opsané žvásty" a aké dva týždne od rána do večera, či ako si to napísal? Žvásty sú moje vlastné, češtinu ovládam lepšie ako ty, ale narástol mi slovenský zobáčik, takže budeš musieť čítať po slovensky:-), či sa Ti to páči, alebo nie. Dúfam, že nemáš bajpas, nechcem ťa mať na svedomí.:-).


Nepřihlášený uživatel

#15682 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:Zblblý Slovač

2014-11-21 14:56

#15655: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:Zblblý Slovač 

14 655       Tak mas stesti, ze nemusis pracovat mezi takovymi hyenami.  Potom ale nechapu, proc se seres do zdejsi diskuze.  Rozebirej situaci na Slovensku a nam dej pokoj.


Nepřihlášený uživatel

#15683

2014-11-21 14:58

Soudruzi, běžte si dát slivovičku a salámek a hezky od plic si zanadávejte na tu lumpenkavárnu :))))))))) ve IV.cenové, svůj k svému :)))))))


Nepřihlášený uživatel

#15684 Re:

2014-11-21 14:59

#15676: -  

 Polib si prdek debile!


Nepřihlášený uživatel

#15685 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:Zblblý Slovač

2014-11-21 14:59

#15678: stopignorantumprahy - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:Zblblý Slovač 

 Ja viem, že nemožno bratov na západ od nás hádzať všetkých do jedného vreca a že tiež nie každého Čecha a Moraváka baví  sa tu s nimi naťahovať:). Mne sa len už nedá počúvať a pozerať vo Vašich médiách tá zúrivá protizemanovská propaganda, už to prekročilo všetky hranice nevkusu - a tí pražskí moderátori s afektovaným anglickým prízvukom a sugestívnymi otázkami na politológov a analytikov typu "Putna" sú na vypnutie:-).


Nepřihlášený uživatel

#15686

2014-11-21 15:01

Na Klementa bez Zemana dementa a bez estébáka Babiše!!!!!!!

Sledujte další konání demonstrace na facebooku!!!!!!!!


Nepřihlášený uživatel

#15687 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:Zblblý Slovač

2014-11-21 15:01

#15678: stopignorantumprahy - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:Zblblý Slovač 

 Tak rozumné slová od Pražáka by skoro člověk ani nečekal,už sem myslel že jsou tam všichni postižení ....................


Nepřihlášený uživatel

#15688 Re: Re:

2014-11-21 15:02

#15595: - Re:  

 Souhlas s každým slovem. 

Položme si otázku, co by těm kcharljugend, zmanipulovaných dílem z velína ČT a dílem z amerického velvyslanectví, říkal ten, ke kterému se ti morální devianti, kteří řídí tento hon na pana presidenta tolik odvolávají, otec samostatné republiky Československé - T.GF.Masaryk???

Myslíte,že by podporoval habsburkského levobočka, který neudrží už ani moč a stolici a který pochází z fašistické rodiny a neumí ani česky???

Příští volby tahleta chátra projede zas. Je to zákonité a logické.

Slušné lidi se jim nepodaří oklamat!! 

Jitka

#15689 Re: Re: Re: Důvěra v Zemana klesla na 37 procent

2014-11-21 15:03

#15665: - Re: Re: Důvěra v Zemana klesla na 37 procent 

 píšou to na idnesu ve zprávách

Karel

#15690 Zeman je nejlepší president

2014-11-21 15:04

od roku 1918!


Nepřihlášený uživatel

#15691 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:Zblblý Slovač

2014-11-21 15:05

#15685: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:Zblblý Slovač 

 Díky taky to tak cítime.Rozumní lidě si to vyříkají argumenty,tady se jenom řve a nadáva.


Nepřihlášený uživatel

#15692 Re:

2014-11-21 15:05

#3: -  

Jsem proti tomu, aby ponocného v Čeradicích dělal Franta Lopata.

Přeji si, aby toho ponocného dělal můj kamarád Franta Lopatka!!! 


Nepřihlášený uživatel

#15693 PODPORUJEME MILOŠA

2014-11-21 15:06

Hradní Miloš  -  na cestě z Číny přes Ukrajinu

..http://www.youtube.com/watch?v=ILxVdSP93_Q

 

AŤ ŽIJE MILOŠ KŮL V PLOTĚ II A JEHO SLÁVA AŤ SE NEBES DOTÝKÁ


Nepřihlášený uživatel

#15694 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:Zblblý Slovač

2014-11-21 15:07

#15682: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:Zblblý Slovač 

 To máš pravdu. Čo ma je do vás! Ak zrušíte Pražský Majdan a prestanete sa s*ať do ukrajinských záležitostí a podporovať genocídu páchanú kyjevskou chuntou na civilnom obyvateľstve v Donbase, požadovať sankcie pre krajiny, do ktorých chcete naočkovať akúsi chimérickú demokraciu, ktorú sami nepoznáte a nič o nej neviete, ja sa nebudem, ako vravíš, s*ať do tých Vašich záležitostí. :-)

*Na tom Albertove ste volali Sláva Ukrajine! a vykrikovali všelijaké protiruské heslá, takže o čom točíš, nechápem. :-). 


Nepřihlášený uživatel

#15695 PODPORUJEME MILOŠA

2014-11-21 15:09

Hradní Miloš  - na návštěvě ve škole

..http://www.youtube.com/watch?v=JIijKJrLXD4

 

AŤ ŽIJE MILOŠ KŮL V PLOTĚ II A JEHO SLÁVA AŤ SE NEBES DOTÝKÁ

Karel

#15696 Re: Re: Re: Re: Důvěra v Zemana klesla na 37 procent

2014-11-21 15:09

#15689: Jitka - Re: Re: Re: Důvěra v Zemana klesla na 37 procent 

 Jasně je to "pravda" bylo to na I dnesu v televizi atd.Nejdříve se podívejte komu tato media patří a v čí prospěch informují. Ne nadarmo se říká "čí chleba jídáš toho píseň zpívaš"!


Nepřihlášený uživatel

#15697 Re:

2014-11-21 15:11

#6: -  

 Vlastenče, nenechte to tak! 

Jak je vidět, jste hlava otevřená...

Koukejte s tím něco udělat!!!

My všichni, (do hospody U černého vola se pohodlně srovnáme), stojíme za Vámi a držíme palce.

A připojíme se  k Floridě...Alespoň nám bude teplo a budeme mít konečně moře...

Ten špinavě černej týpek z Bílého domu za velkou louží to už nějak zařídí...


Nepřihlášený uživatel

#15698 Re: Re: Re:

2014-11-21 15:12

#15668: - Re: Re:  

 Nezlobte se Gito,ale svým příspěvkem jste dokázala,že nejste demokrat....proč bych měla vymytý mozek jenom proto,že se ptám,kdo financoval rudé kartičky a proč bych nemohla být na této petici....a taky nevím ,proč jste mě otitulovala jako soudruha...pana Zemana jsem nevolila,ale byl zvolen a beru to jako fakt...a křik a vajíčka jsou TROŠKU extrém....a adekvátní reakce na jeho slova a činy ?.... téměř poblije korunovační klenoty....vy víte kolik měl promile ? a nevadilo Vám,že se pan Kalousek poblil v přímém přenosu  při debatě ....znevažuje Sametovou revoluci.....kdy a kde.....paktuje se s Putinem a Čínou ....to papuškujete některé novináře...zahraniční politiku dělá vláda,pokud vím...a že odvezl české podnikatele do Číny....víte,že tam jezdí státníci z celého světa ????uráží novináře....ano to je pravda,ale já se mu nedivím,protože dobrých novinářů je jako šafránu....uráží obyčejné občany...kdy a kde....to jste neuvedla....mluví vulgárně...mluvil jednou ...a pussy je to,co říkal...že nekritizujete pana knížete ,Kalouska...a jiné....,je věčně pod vlivem...a to víte od koho...jste jeho důvěrná kamarádka ?.....chová se jako hovado .....????? jak.....a je buran a psychopat ...jste psycholog????.....a protože nesouhlasím s Vámi,jsem buran a psychopat ????   jak demokratické.....přečtěte si něco o tom,co je demokracie 


Nepřihlášený uživatel

#15699 PODPORUJEME MILOŠA

2014-11-21 15:13

Hradní Miloš  -  se v Číně poučil jak říkat  pravdu o masakrech

..http://www.youtube.com/watch?v=s01MVtJmb1c

 

AŤ ŽIJE MILOŠ KŮL V PLOTĚ II A JEHO SLÁVA AŤ SE NEBES DOTÝKÁ

Vlastimil

#15700 Re: vulgarita je zástupná

2014-11-21 15:13

#26: mh - vulgarita je zástupná 

 Jak je vidět, spostě občanů vadí, že prezident Miloš Zeman nazývá věci správnými jmény  a není zmanipulovaný USA a státy západní Evropy. Občané by měli konečně otevřít oči a vzpamatovat se!