MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA


Nepřihlášený uživatel

#20076 Stále platí, nejdříve je potřeba napsat, proč byl komunistická ncáek Zeman volen....

2014-11-30 12:40

#20071: -  

....když masivně prorušoval Zákon o volbě prezidenta lhaním, délkou kampaně i podivným financováním, jestli to bylo právě pro toto masivní porušování zákona, kterým se získavají volby, tak jste vy jeho voliči zrůdy. Já si myslím, že to bylo proto, že jste byli podvedeni, jako "blbá blondýna" na idnes. 

Vy ovšem nepíšete ani to, proč jste ho volil vy, je pak velmi zvláštní, proč jej obhajujete. Jediný důvod je, že jste za to placen. 


Nepřihlášený uživatel

#20077 Je bohužel velmi pravděpodobné....

2014-11-30 12:41

#20075: -  Ruské tajsné služby si na východě Evropy udělaly rejdiště svých zločinů

 ....


Nepřihlášený uživatel

#20078

2014-11-30 12:41

#20043: - Nejdříve napište, proč byl Zeman volen či proč jste ho volil..... 

 jste demagog,protože opakujete jedno a totéž...nevolil jsem Zemana (ale to zpochybníte,že) ,ale nemám rád demagogické bláboly, podložené neověřenými zdroji....nebo pracujete v BIS a víte to ,co ostatní ne....


Nepřihlášený uživatel

#20079 Zeman je bez nejmenších pochybností velezrádce, pokud by se přihlédlo i jen ke vtahu zpravodajských

2014-11-30 12:43

služeb USA a ČR před Zemanem v pouzici premiéra, v pozici premiéra a po pozici premiéra. 

 

Miloš Zeman dosadil na ministerstvo vnitra Stanislava Grosse, ten na min. opět přivedl bývalé StBáka, jmenovitě Václava Jakubíka k vůli kterému dokonce zpravodajské služby spojenců, přestaly ČR poskytovat informace a USA je neposkytuje až na úplné výjimky dodnes, neboť právě Spojené státy měly důkazy o tom, že si Jakubík telefonuje s mafiánem Mogilevičem. Dokonce došlo k tomu, že proti této osobě na vnitru přímo protestoval velvyslanec Spojených států. 

Toto vše Miloš Zeman již z pozice premiéra tehdy prováděl....

Tedy Miloš Zeman páchal velezradu již jako premiér a i proto již měly obě komory parlamentu zasedat a pohnat Zemana před Ústavní soud. 

Zemanovy výroky by mohly vést k ústavní stížnosti, říká právník Kysela

Miloš Zeman také masivně poškodil tuto zemi, neboť to byl právě on, kdo dokázal za 4 roky navýšit státní dluh na dvojnásobek a přitom nezajistit ani minimální pokles nezaměstnanosti. Naopak mu mezi lety 1998-1999 nezaměstnanost masivně narostla. Tedy kde jsou ony stovky miliard korun, z kterých zplácíme dodnes úroky? Kam se podely tyto peníze? To je skutečně Zeman-Klausova zlodějská banda všechny rozkradla? 

Makroekonomické údaje ČSÚ - Miloš Zeman byl premiérem 1998-2002


Nepřihlášený uživatel

#20080 Re: Re: Miloš Zeman nestoudně porušoval Zákon

2014-11-30 12:46

#20045: - Re: Miloš Zeman nestoudně porušoval Zákon  

 tak to je slovník pravého demagoga....jak máte ověřené informace z okolí pana Zemana ?.....blábolíty ty svoje nesmysly o zmanipulované volbě a opakujete takové zhovadilost do nekonečna....tak to dělali nacisté...opakovali lži tak dlouho ,až tomu lidé uvěřili...doufám,že nejsme na tom tak špatně,aby se vám to povedlo....


Nepřihlášený uživatel

#20081

2014-11-30 12:48

#20048: - Re: Re: Na této diskusi není žádný příznivec Miloše Zemana, neboť ten by byl schopen definovat..... 

   "Cím ten váš blábol sekteratirání pisálku vlastně chcete doložit"..... nezdá se vám,že už jste trapný....


Nepřihlášený uživatel

#20082 Potřebuji snad pracovat v BIS, abych z veřejných zdrojů i z reality lidí kolem Zemana....

2014-11-30 12:49

#20078: -  

 ....nepoznal, že je obklopen StBáky, komuisty a pravděpodobně agenty FSB. Potřebuji nějaké zpravodajské informace na to, abych usoudil, že do Ruska poslal nejen člena KSČ ale dokonce současného komunistu Remka, o kterém díky jeho působení v Rusku předpokládám, že byl agentem KGB? 

Potřebuji zravodajské informace na to, abych mohl velmi úspěšně spekulovat nad tím, že je Mynář zlodějem EU dotací, když pobral 6 mil. dotaci ve firmě s nulovou finaní historii (firma přinala zisk 20 000,- a tentýž rok žádala o 6 mil. dotaci) přičem dokonce ještě snadno dokážu dohledat, že dům na který dotaci získal je sice vlastníctvím firmy, ale pozemek pod ní nikoliv, tedy je z hlediska jakékoliv záruky naprosto bezcenný.  Atd. atd. mám pokračovat o lukoil Nejedlém, je potřeba rozebírat takové kreatury jako Čuba, Žák, Kmoníček, Ovčáček? 


Nepřihlášený uživatel

#20083 Re: Vy to vidíte jinak? A jak? Jak byste definoval Rusnokovu vládu prakticky kompletně ....

2014-11-30 12:49

#20052: - Vy to vidíte jinak? A jak? Jak byste definoval Rusnokovu vládu prakticky kompletně .... 

 vy jste snad upadl na hlavu...tady vládne Rusnokova vláda?...asi mi něco uniklo


Nepřihlášený uživatel

#20084

2014-11-30 12:49

1.prosince-již zítra, se sejdeme na Václavském nám.,dáme červenou kartu opilci a estébákovi Zemanovi!!!!

1.prosince v 18 hod. se sejdeme na Václaváku a půjdeme na Hrad předat tuto petici za odstoupení Zemana!!!!!!

čtěte úvodní stranu petice-oznámení-moravští studenti také vystaví Zemanovi červenou kartu :)))))))


Nepřihlášený uživatel

#20085 Rusnokova "vláda" komunistů kdy mnozí byli navíc Zemanovci je co?

2014-11-30 12:50

#20080: - Re: Re: Miloš Zeman nestoudně porušoval Zákon  

 Rusnok vstoupil asi jako naprostý debil do bolševické partaje v létě 1989, kdy už byli východní Němci na Německé ambasáě. 


Nepřihlášený uživatel

#20086 Rusnokovu bandu komunistických kreatur tu bolševický nácek Zeman udržoval u moci skoro rok....

2014-11-30 12:52


Nepřihlášený uživatel

#20087 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: To je logické, že se shoda hledá obtížně :-)

2014-11-30 12:52

#20050: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: To je logické, že se shoda hledá obtížně :-) 

 to je váš názor a měl by jste tuto domněnku doložit tím,že ji napíšete vládě a podepíšete se....a taky parlamentu a svému poslanci....až toto uděláte budete hrdina...teď jste jenom malý sráč...


Nepřihlášený uživatel

#20088 Re: Re: zeman je čuně

2014-11-30 12:52

#20058: - Re: zeman je čuně  

 buran Zeman se urazit nedá - má hroší kůži, je kovanej ...


Nepřihlášený uživatel

#20089 Re: Dohledejte jeidiný příspěvek na kterékoliv diskusi na internetu....

2014-11-30 12:56

#20054: - Dohledejte jeidiný příspěvek na kterékoliv diskusi na internetu.... 

 vám nebudu hledat nic,protože jste zaslepený fanatik....sekretarítní pisálku bolševického nácka .....jméno si dopište sám


Nepřihlášený uživatel

#20090 Re: Re: Re: tleskají ručičkama

2014-11-30 12:58

#20066: - Re: Re: tleskají ručičkama 

 :-)))))....tak je to k smíchu....

Jitka

#20091 Červené karty pro Zemana

2014-11-30 12:58

Dejte co nejvíce červených karet Zemanovi - je to nevhodný člověk na post prezidenta České republiky !!!


Nepřihlášený uživatel

#20092 tak o tom nepochybujte, že vše, co jsem do této diskuse napsal...

2014-11-30 12:59

#20087: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: To je logické, že se shoda hledá obtížně :-) 

 ...jsem nejen svému poslanci a senátorovi sdělil a co více, doložil jsem to vždy argumenty. např. odkazem na finanční historii Mynářovy firmy či výpisem z katastru nemovitostí. 

Vsktuku vůbec nemusíte pochybovat, že svému poslanci a senátorovi píši naprosto pravidelně. Steně tak píši i předsedovi Sněmovny. 


Nepřihlášený uživatel

#20093

2014-11-30 13:00


Nepřihlášený uživatel

#20094 Nikoliv, fanatik je ten, kdo bez jediného argumentu cosi stále dokola obhajuje....

2014-11-30 13:02

#20089: - Re: Dohledejte jeidiný příspěvek na kterékoliv diskusi na internetu.... 

 ...já jak si jiště dokážete povšimnou mohu prakticky stále a stále dodávat další argumenty proč si mxslím, že je Miloš Zeman bolševickým náckem a proč jím byl už v pozici premiéra. Např. proto, že masivně zadlužil tuto zem, za čtyři roky zdojnásobil státní dluh, ja si jistě snadno dohleddáte v makroekonomických údajích.  Námitka, že "splácel" dluhy pravděpoodbného KGBáka Klause je lichá, neboť je prostě "neměl" splácet, pokud to vedlo k zdvojnásobení dluhu za čtyři roky. 

Miloš Zeman dosadil na ministerstvo vnitra Stanislava Grosse, ten na min. opět přivedl bývalé StBáka, jmenovitě Václava Jakubíka k vůli kterému dokonce zpravodajské služby spojenců, přestaly ČR poskytovat informace a USA je neposkytuje až na úplné výjimky dodnes, neboť právě Spojené státy měly důkazy o tom, že si Jakubík telefonuje s mafiánem Mogilevičem. Dokonce došlo k tomu, že proti této osobě na vnitru přímo protestoval velvyslanec Spojených států. 

Toto vše Miloš Zeman již z pozice premiéra tehdy prováděl....

Tedy Miloš Zeman páchal velezradu již jako premiér a i proto již měly obě komory parlamentu zasedat a pohnat Zemana před Ústavní soud. 

Zemanovy výroky by mohly vést k ústavní stížnosti, říká právník Kysela

Miloš Zeman také masivně poškodil tuto zemi, neboť to byl právě on, kdo dokázal za 4 roky navýšit státní dluh na dvojnásobek a přitom nezajistit ani minimální pokles nezaměstnanosti. Naopak mu mezi lety 1998-1999 nezaměstnanost masivně narostla. Tedy kde jsou ony stovky miliard korun, z kterých zplácíme dodnes úroky? Kam se podely tyto peníze? To je skutečně Zeman-Klausova zlodějská banda všechny rozkradla? 

Makroekonomické údaje ČSÚ - Miloš Zeman byl premiérem 1998-2002

 


Nepřihlášený uživatel

#20095 Já jsem byl někdy v jakékoliv diskusi oplzlý? Vám člověče hrabe řádně....

2014-11-30 13:04

#20093: -  

 .....bolševický nácek Miloš Zeman je oplzlý, já nikoliv. 


Nepřihlášený uživatel

#20096 tak jste vy jeho voliči zrůdy

2014-11-30 13:06

#20076: - Stále platí, nejdříve je potřeba napsat, proč byl komunistická ncáek Zeman volen.... 

 je zábavné číst ty stupidní otázky...proč jste ho volil...a pokud nevolil jste za to placen...a co takhle....nesnáším demagogy v jakékoliv podobě ,preferuji zdravý rozum a vidění světa,který není rozdělený na černé a bílé...ale to člověk vašeho myšlení a rétoriky nepochopí,protože je buď demagog nebo člen stáda....


Nepřihlášený uživatel

#20097 Re: Já jsem byl někdy v jakékoliv diskusi oplzlý? Vám člověče hrabe řádně....

2014-11-30 13:15

#20095: - Já jsem byl někdy v jakékoliv diskusi oplzlý? Vám člověče hrabe řádně.... 

 ale jste...  jinak by jste nevyplodil toto :"bolševický nácek Miloš Zeman je oplzlý, já nikoliv".....nebo jinak je to ,když to říkám já a jinak,když to říkají o mě?...hezké...


Nepřihlášený uživatel

#20098

2014-11-30 13:25

1.prosince-již zítra, se sejdeme na Václavském nám.vystavit červenou kartu Zemanovi!!!!!

1.prosince v 18 hod. na Václavském nám.,půjdeme na Hrad předat tuto petici za odstoupení Zemana!!!!!

čtěte úvodní stranu petice-oznámení autora p.Němce!!!

Moravští studenti také vystaví 1.prosince červenou kartu Zemanovi!!!

Jitka

#20099 Re:

2014-11-30 13:28

#20098: -  

 Ano - s červenou kartou proti Zemanovi - přidáme se i na Blanensku a Boskovicku


Nepřihlášený uživatel

#20100

2014-11-30 13:38

..., ale koho jiného zvolit...?