MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA


Nepřihlášený uživatel

#40301 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-02-26 13:05

#40298: Koukol - Re: Re: Re: Re: Re:  

 Paní Zemanová nemusí být špatná ženská, za to, že vydržela s Ovarem tolik let by měla dostat  vyznamenání

Koukol

#40302 Re: Re: Re: Re: Re:

2015-02-26 13:08

#40257: - Re: Re: Re: Re:  

 Jako postava "gumáka" před lety na  TV NOVA vypadal jako intelektuál.


Nepřihlášený uživatel

#40303 Re: Re: Re:

2015-02-26 13:16

#40274: - Re: Re:  

 Jejich prezidentem je Zeman, který je člověkem sečtělým, vychytralým až vychcaným, jenž nemá "zásadní" chybu, kromě toho, že mu chybí INTELIGENCE.

I Zápotocký byl inteligentnější než je Zeman.

Novotný byl také inteligentní. Odmítl umístění raket a jejich ruské obsluhy na území ČSR. V té době jsme byli jediným satelitem SSSR na jehož území nebyla vojska SSSR (Polsko, NDR, Maďarsko, Bulharsko). Tak ho odepsali (Novotného).

Dubček ta vojska na naše území dotáhl. Svoboda, Husák a Štrougal souhlasili s umístěním raket SS 20 s jadernými hlavicemi.

Havel je dokázal odsunout (nejezdil se radit do Moskvy).

Klaus jezdil do Moskvy rád a rád zval velvyslance Ruska na hrad.

Neinteligentní Zeman se snaží zachránit co se dá a znovu posunout hranice ve prospěch Ruska. K tomu mu přizvukují Fico a Orban (letošní nositel vyznamenání českého Lva ?).

A Zemanovi nástupci už se šikují. Jeden větší komunistický exót vedle druhého a agenti FSB, kteří plně využijí připravenou půdu, aby nás vrátili tam, kam patříme. Tam k tomu velkému dubisku, jež vzdoruje až dosaváde zhoubným časům. Kolláre vstaň z mrtvých a vylískej tu sebranku.


Nepřihlášený uživatel

#40304 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-02-26 13:23

#40301: - Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 že s ním vydržela tolik let ? HOVNO. Ta ho 10 let vůbec neviděla. Až teď musí, jinak ji ten buran usouží.

Politici jsou k nicemu,Ti jenom kecaj.

#40305 S Zemanem na smetiste..

2015-02-26 13:26

#40303: - Re: Re: Re:  

Kollarovi je to jedno a tu sebranku musite vyliskat sami. CHce to jen se  priucit.Drzost Komunistu na jedne strane a odvahu a odhodlanost Masinu na druhe  VLITNETE DO NICH JAK DO SLEPIC,.UVIDITE JAK SE ROZLETNOU A BUDOU PRCHAT.


Nepřihlášený uživatel

#40306 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-02-26 13:31

#40304: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Máte pravdu,  žili 10 let odděleně, ona v Praze, on v N. Veselí na Highlandsu. V kampani kecal, že má vztahy a rodinu v pohodě, je to jeden velkej tyátr.


Nepřihlášený uživatel

#40307 Re: Re: Re: Re:

2015-02-26 13:37

#40303: - Re: Re: Re:  

 Už nikdy žádný  komunista na Hrad !!!!!!


Nepřihlášený uživatel

#40308 Re: Se Zemanem na smetiste..

2015-02-26 13:42

#40305: Politici jsou k nicemu,Ti jenom kecaj. - Se Zemanem na smetiste.. 

 Proč píšeš, že "MY" musíme. Odkud jsi přišel. kdo jsi ? Nikdy nebudu komunistou a nikdy nebudu Mašínem (je jiná doba, pokud sis nevšiml).

Jsi ubohý provokatér, ale podle obsahu tvého příspěvku patříš spíše do 50. let minulého století.

Už se na této diskuzi objevilo leccos, ale jako provokatér k násilnostem jsi PRVNÍ. Dej si nějakou přezdívku, ať tě snadněji rozpoznáme.


Nepřihlášený uživatel

#40309 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-02-26 13:47

#40306: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

Proc si myslite, ze se pani Ivana neangazovala v predvolebni kampani ?  To se ve svete jeste nestalo, aby manzelka nepodporila vlastniho muze.  Mela jsem z toho pocit, ze zna moc dobre jeho vlastnosti a tusila, ze jeho zvoleni bude obrovsky prusvih a mezinarodni ostuda.  Vsadila bych se, ze volila knizete.  Ale "prvni slecna" ji dokonale nehradila.  Po volbach nezbylo pani Ivane nic jineho, nez se s danou situaci smirit. 

Tvuj idiotsky president verejne prohlasuje

#40310 Re: Re: Se Zemanem na smetiste..

2015-02-26 14:18

#40308: - Re: Se Zemanem na smetiste.. 

 Tobe jsem ty hovado neodpovidal.Nejsem provokater jsem pragmatik. To ze Tvuj prasedent prohlasuje SMRT VSEM ABSTINENTUM A VEGETARIANUM to ti nevadi.Strc si do prdele ten tvuj karavy ton protoze ja si mohu a psat  to co si myslim ze je spravne.Pres drzky by jste meli dostat protoze xindle bolsevicky jste me zkazili leta meho zivota.  


Nepřihlášený uživatel

#40311 Re: Re: Se Zemanem na smetiste..

2015-02-26 14:21

#40308: - Re: Se Zemanem na smetiste.. 

 Ty blbe nauc se cist,ja jsem nikde nepsal" MY "ty krivochcalku.


Nepřihlášený uživatel

#40312

2015-02-26 14:24

Co dělat, když po vás havlista hodí granát? Vytáhnout pojistku a hodit mu ho zpět. A co dělat, když po vás havlista hodí pojistku? Utíkat co nejdál, protože v puse drží granát! ☺


Nepřihlášený uživatel

#40313 Re: Re: Re: Se Zemanem na smetiste..

2015-02-26 14:41


Nepřihlášený uživatel

#40314 Re: Re: Re: Se Zemanem na smetiste..

2015-02-26 14:45

#40311: - Re: Re: Se Zemanem na smetiste.. 

 Nauč se česky. Psal jsi "musíte vylískat". Tzn. že MY musí me vylískat, ne TY.

Tzn. že ty se k tomu nehlásíš. Pouze provokuješ. Jsi nevzdělaný ubohý provokatér a nepatříš do této diskuze. Vrať se ke svým Bobku.


Nepřihlášený uživatel

#40315 Re: Re: Re: Re: Se Zemanem na smetiste..

2015-02-26 14:51

#40313: - Re: Re: Re: Se Zemanem na smetiste.. 

 Nesedel jsem ale zit pod prapory KSC, CCCP a vedouci tridou proletariatu se me hnusilo ale o tom ty nic nevis. Soudruzi porouceli co mohu cist,kam mohu a nesmim jezdit,jakou hudbu mohu poslouchat,koho mam nenavidet a koho musim milovat. To vis asi jsem nebyl spravny a uvedomely cech jako jsi ty.


Nepřihlášený uživatel

#40316 Re: Re: Re: Re: Se Zemanem na smetiste..

2015-02-26 14:56

#40314: - Re: Re: Re: Se Zemanem na smetiste.. 

 Ty si tak muzes vyliskat pod perinou sveho saska. Kdybych te potkal tak bych te poblil

 Ty mamincin mekkysi.


Nepřihlášený uživatel

#40317 Re: Re: Re: Re: Re: Se Zemanem na smetiste..

2015-02-26 15:06

#40315: - Re: Re: Re: Re: Se Zemanem na smetiste.. 

 Ferry, já jsem tě poznal. Já to věděl, že se ještě jednou potkáme. Vzpomínáš na Bory ? Bylo to super.

Já přece vím jak se ti to hnusilo, Ferry. Páni velitelé poroučeli. Byli to hajzlové.

A teď vážně, ty provokatére. Jak ti mohli soudruzi poručit:

co máš číst ?

jakou hudbu smíš poslouchat ?

koho máš nenávidět ?

koho musíš milovat ?

Co to plácáš ? Ty "pod prapory práce jdeme, stavíme a budujeme" ?

Ve svých 66 vím dost o zvůli komunistů a také o tom, co je diktatura proletariátu. Užil jsem si toho dostatečně. Také provokáterů. Nemám je rád.

Běž onanovat na jiné stránky, do jiné diskuze.


Nepřihlášený uživatel

#40318 Re: Re: Re: Re: Re: Se Zemanem na smetiste..

2015-02-26 15:14

#40316: - Re: Re: Re: Re: Se Zemanem na smetiste.. 

 Já věděl, že se projevíš, zemanovče. Moje maminka je 31 let po smrti. Otec by před 3 lety oslavil 100 let. To aby bylo jasno.

Kdybys mě potkal, tak bys mě mohl poblít (sic!).

Svého šaška zkouším lískat ve sprše, ale je to k ničemu. Nějak mi už nerozumí. Otravuji ho ředěním krve.


Nepřihlášený uživatel

#40319 Re: Re: Re: Se Zemanem na smetiste..

2015-02-26 15:20

#40310: Tvuj idiotsky president verejne prohlasuje - Re: Re: Se Zemanem na smetiste.. 

 naprostý souhlas!! Voliči Zemana nám slušným pokazili 5 let života (doufám, že ta šaráda skončí dřív ) !!

Nechci, aby na Hradě sedělo takové hovado, které někomu přeje smrt a navíc den poté, co se v naší zemi stane obrovské neštěstí, při kterém zahyne tolik nevinných lidí!!!!

Ať už odtáhne ten zlý, zákeřný, bezcitný , ožralý dědek!!!!!!!!

PS : A nikdo ze zemanovců mi tu nepište nesmysly, že vyhrál demokratické volby, když je to lež!!! Všichni velmi dobře víte, jakým podlým způsobem probíhala kampaň toho darebáka a že je na Hradě podvodem!!!

Káča

#40320 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Se Zemanem na smetiste..

2015-02-26 15:25

#40318: - Re: Re: Re: Re: Re: Se Zemanem na smetiste.. 

 Dobrý den,jste Frajer!Takovou odpověď od Vás ten zemandrtálec určitě nečekal.Smekám před Vámi a přeji krásny zbytek dne,Káča.

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2015-02-26 15:28



Nepřihlášený uživatel

#40322 Re: Re: Re: Re: Se Zemanem na smetiste..

2015-02-26 16:37

#40319: - Re: Re: Re: Se Zemanem na smetiste.. 

 Mluvite mi z duse.Je to ozraly hnusak, kteremu neni nic svate.  Normalni prezident by inicioval vyhlaseni statniho smutku a on chlasta a blaboli svoje sproste, netaktni, opilecke zvasty.  Jak to bylo s "demokratickou" volbou, vime vsichni.  Zemandrtalcum to nema cenu vysvetlovat, ti jsou na mentalni urovni sveho vzoru.


Nepřihlášený uživatel

#40323 Re: Re: Re: Re:

2015-02-26 16:40

#40121: - Re: Re: Re:  

 Ještě že to ten chudáček rozdýchal...

Byl jste někdy v Kalifornii? 

Tam jsou vesnice, které u nás už nebyly před dvěmasty lety...


Nepřihlášený uživatel

#40324 Re: Re: Re: Re: Se Zemanem na smetiste..

2015-02-26 16:41

#40319: - Re: Re: Re: Se Zemanem na smetiste.. 

 Kampaň probíhala úplně na férovku, Zeman vyhrál právem. Ty se třeba smetáku poser.


Nepřihlášený uživatel

#40325 Re: Re: Re: Re: Re: Se Zemanem na smetiste..

2015-02-26 17:11

#40324: - Re: Re: Re: Re: Se Zemanem na smetiste.. 

 Ale bez ochranky nedá ani ránu, bojí se, aby mu někdo nerozbil hubu.