MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA


Nepřihlášený uživatel

#47526 Re: Re: Re: Re: Re: ................

2015-05-06 18:33

#47516: .............. - Re: Re: Re: Re: ................ 

 Klasický sparťanský provokatér, těm je jedno kdo je na hradě, hlavně když mají chlast, fet a možnost se porvat.


Nepřihlášený uživatel

#47527 Re:

2015-05-06 18:37

#47518: -  

 Klasická rusácká propaganda, nic víc, nic míň,


Nepřihlášený uživatel

#47528

2015-05-06 18:39

Mně je 60 let, celou naši rodinu poznamenali hnusní komunisté, prarodičům sebrali byt a živnost, dědu utýrali v uranových dolech, po jeho smrti babička nevěděla, jak uživí své 2 dcery, po nocích myla v depu tramvaje, jinou práci ji komouši nenechali dělat, těžce z toho onemocněla.

Že se ještě dočkám rudého blázna na Hradě, by mě ve snu nenapadlo. Ty komunistické kreatury musí vymřít, jinak se jich nezbavíme. Bývalí estébáci pořád sedí ve vysokých funkcích, jsou zazobaní a krásně si žijí, kolik životů mají na svědomí!!!!

Morální chcíplotina Zeman nebude jmenovat profesory, pro jejich minulost??? A co on, a kým se obklopuje a kdo mu pomohl do prezidentského křesla??? Člověku se chce z něho zvracet.


Nepřihlášený uživatel

#47529 Neproběhlá debolševizace ČR vede k tomu, že je na Hradě nejspíše dvojí agent KGB i StBák Zeman....

2015-05-06 19:01

....naopak proběhlá denacifikace Německa vede k tomu, že si umí poradit i s ubohostí současných komunistický idiotů v Rusku i úředník na Německé ambásádě. 

 

"Pracovníci německého zastupitelského úřadu byli vstřícnější. S delegací se setkali a převzali poselství, Stalina ovšem přijmout odmítli. Oplátkou komunisty podarovali kopií Paktu Ribbentrop-Molotov o neútočení a o rozdělení oblastí vlivu v Evropě a mapou Polska rozděleného po vpádech německé a posléze sovětské armády.

Němečtí diplomaté prý ruským komunistům připomněli, že tento dárek je rovněž součástí společných německo-ruských dějin."...


Nepřihlášený uživatel

#47530 Re: Neproběhlá debolševizace ČR vede k tomu, že je na Hradě nejspíše dvojí agent KGB i StBák Zeman..

2015-05-06 19:02

#47529: - Neproběhlá debolševizace ČR vede k tomu, že je na Hradě nejspíše dvojí agent KGB i StBák Zeman.... 

 

Jediným řešením je odvolání Zemana, je přesvědčený Putna

 

Naprosto souhlasím.

 

Opakuje se situace, v jejímž středu jste se před necelými dvěma lety ocitl vy sám. Jak vnímáte nynější dění okolo nejmenování profesorů?

Že je Miloš Zeman společensky nebezpečná osoba, na to jsem upozorňoval už při prezidentských volbách. Od té doby se nic nezměnilo, jen bohužel došlo na má slova víc, než jsem si přál.

Takže vaše dřívější věta, že prezident Zeman je bezpečnostní hrozba a že se blížíme Kremlu, stále platí?

Je tady ještě někdo, kdo to nevidí?

Sakuranbo

#47531 Nechci malovat na zeď,

2015-05-06 19:28

ale všiml jsem si jedné zajímavé zákonitosti.

1. Vyždycky když se v politice vyskytne nějaký pěkný úhoř, buran, hulvát, nebo jiný druh slizouna, tak se pěkně hřeje na výsluní publicity a skoro vždycky to dotáhne do nejvyšších pater veřejného krmelce. Podporován těmi chytřejšími a méně viditelnými, kteří doopravdy vládnou.

2. Pokaždé překročí stín svého předchůdce, ač se občané domnívali, že to nebude nikdy možné.

3. Ač se všichni domnívají, že tato aktuální figura nemůže mít obdoby a její kousky nikdo nepřekoná, tak se zanedlouho najde ještě větší exot, který je ještě několikanásobně horší, než ten předchozí a lidé s nostalgií vzpomínají, jak bylo relativně dobře za éry předcházejícího exota. 

A tak se děj opakuje od bodu 1 v nekonečném cyklu.

Vzpomínáte na pohoršení, které budilo u některých občanů úhořovité koaliční chování pana Luxe?

Jak jsme rozhořčeně protestovali proti TV extempore nějakého pana Sládka?

Jaké způsobilo pozdvižení, když si pan Macek dovolil podnikat a koupil knižní velkoobchod?

Když JUDr. Kalvoda nebyl tak úplně JUdr...

Nebo z nedávné historie, když se nám pan bývalý premiér podruhé zamiloval, jako většina padesátníků, a koupil své manželce ver. 2.0 kabelku, za kterou nezaplatila darovací daň, tak jak to většina ostatních milenek automaticky okamžitě činí.

Nic nechci zlehčovat, ani omlouvat, ale když zhodnotím, kdo dnes řádí na Hradě a co za figuru sedí např. na ministrstvu financí, tak se mi zdá, že se vývoj pohybuje po dosti strmé spirále.

Ale nezoufám, protože vím, že bude hůř.

Mají to hoši dobře zařízeno. Velkou špínu je těžké umýt, lehčí je jí přelít ještě větší špínou.

Přemýšlel jsem, proč VK tak vehementně podporoval MZ jako svého nástupce.

A došel jsem k závěru, že to pragmatik Klaus udělal proto, aby se na něj v dobrém vzpomínalo... 

Ahoj ..
Nepřihlášený uživatel

#47532 Re: Nechci malovat na zeď Zemana kundu.

2015-05-06 19:53

#47531: Sakuranbo - Nechci malovat na zeď Vaginovice Pussulina Zemana. 

 Jsou dve moznosti.Drzet hubu a krok a nebo tem gaunerum dat na vedomi ze jim ty prasarny nechceme zrat. Koho ten SON OF THE BITCH Zeman zastupuje pri tom jeho vylete za Putinem? Bude hur, kdyz si to nechame libit ale hlavne me svedomi bude ciste protoze ja jsem alespon nemlcel.

Ferdinand Peroutka

#47533

2015-05-06 22:02

Havloidům už by měl někdo pořádně namlátit, jinak tu přivezou z Iráku a Sýrie islamisty a další podobný debily! Jděte už doprdele!!!


Nepřihlášený uživatel

#47534 Re:

2015-05-07 07:40

#47533: Ferdinand Peroutka -  

 TÁHNI SI NA SVOJÍ PETICI TY ZEMANOVSKÝ PRASE UBOHÝ!!!!


Nepřihlášený uživatel

#47535 Re:

2015-05-07 08:02

#47533: Ferdinand Peroutka -  

 Zase jeden rusofašistický provokatér.


Nepřihlášený uživatel

#47536 Re:

2015-05-07 08:54

#47533: Ferdinand Peroutka -  

 Vy tu prdelku máte asi pěknou, když nás do ní posíláte.

Standa od Káči

#47537 Re:

2015-05-07 09:08

#47533: Ferdinand Peroutka -  

 Souhlasím se vším, co jste řekl! Standa od Káči

Krtek

#47538 Re:

2015-05-07 09:52

#47528: -  

 Za "hnusných" komunistů by sis mohl už důchodu, takhle musíš u kapitlistů hledat práci, kterou stejně nedostaneš!!! Místo toho, abys jim byl vděčný, tak si stěžuješ... Je mi z tebe na zvracení!


Nepřihlášený uživatel

#47539 Re: Re:

2015-05-07 09:54

#47537: Standa od Káči - Re:  

 Jasně, hulibrku, to víš že ti věříme.

Ketrk

#47540 Re: Re:

2015-05-07 10:04

#47538: Krtek - Re:  

 Komunisti se u koryta neudrželi - museli od válu, ať se jim to líbilo nebo ne. Jejich strana je přežitek - patří do minulého století. Jenom kecali a hovno hovno.


Nepřihlášený uživatel

#47541 Re: Re:

2015-05-07 10:21

#47538: Krtek - Re:  

Slepy, hluchy a blby krtek vylezl ze sveho podzemniho ukrytu a opet zde  "perli"  !

Prof. Putna

#47542 Re: Re: Re: Re: Re:

2015-05-07 11:31

#47469: - Re: Re: Re: Re:  

 Komunismus je ty debile nedonošenej dílko žida Marxe a prasečího anglického debila Engelse..

 

Zrovnatak jako Al - Kajda a islámský stát jsou dítkem teroristy č.  v Mléčné dráze USA.

 

Samozřejmě debil po tátovi a prasečí hovado po mámě, počatý na kupce hnoje či ve chlévě mezi dobytkem to nemůže pochopit...


Nepřihlášený uživatel

#47543 Soudruh Babiš "bojuje s daňovými uniky",ale při růstu HDP má nižší výběr daní. Některé "boje" se ...

2015-05-07 11:34

....chápou vskutku obtížně, obzvláště, když je dělají StBáci s komunistickou minilostí. 


Média z mé ženy udělala úplnou blbku, stěžoval si Babiš

Jan Šinágl

#47544 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-05-07 11:41

#47474: - Re: Re: Re: Re: Re:  

 S debilem rozumu mdlého nekomunikuji.  

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2015-05-07 11:55


Martin Bursík

#47546 Re: Re: Re:

2015-05-07 12:01

#47541: - Re: Re:  

 Krtek by byl osvícený diskutér, kdyby jako ta amorální sebranka líných a neschopných vágusů parazitoval na americké ambasádě za špinění pana presidenta...


Nepřihlášený uživatel

#47547 ZEMAN NA HRAD NEPATŘÍ

2015-05-07 12:04

Souhlasim s touto petici proto, že OVAR Milos Zeman se nechová jako prezident, ale jako buran. Moje vlast je bez prezidenta...

Daniel Herman

#47548 Re:

2015-05-07 12:06

#47528: -  

 Dědulo, jděte si přeleštit víko od rakve a nehlásejte zde hřbitovní bludy!!

Agenti STB u těch tří profesorských rychlokvašek typu buzeranta Putny Vám nevadí???

Stáhněte ohon muzi křivicí zkroucené hnáty a jděte raději babičku polochtat pohrabáčem v rozkroku!!!

 


Nepřihlášený uživatel

#47549 Re: Re: Re:

2015-05-07 12:10

#47540: Ketrk - Re: Re:  

 Když ty rudé bestie zjistili že jim teče do bot, tak se rozlezly do všech stran a dnes se ta banda rudohnědých zlodějů a vrahů se profiluje v stbácko-komunistické zlodějské platformě která si říká ANO.


Nepřihlášený uživatel

#47550 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-05-07 12:13

#47542: Prof. Putna - Re: Re: Re: Re: Re:  

 Díky hulibrku za ojasnění tvého vzniku.