MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA


Nepřihlášený uživatel

#48976 Re: Re: Snad to jednou voliči komunistického nácka Miloše Zemana skutečně pochopí....

2015-05-27 10:39

#48966: Králík - Re: Snad to jednou voliči komunistického nácka Miloše Zemana skutečně pochopí.... 

 Nedokazete vecne oponovat? Jak proste podepiste petici, odneste prostatikovi na Hrad, nakopejte ho do pozadk a pak rusky trolle odjette za tím vasim Hitlerem současnosti do nového cccp.

Ivana

#48977 Re: Re: Re: Re: Snad to jednou voliči komunistického nácka Miloše Zemana skutečně pochopí....

2015-05-27 11:17

Koukol

#48978

2015-05-27 12:40

Brzký konec této "hrůzovládě", Ovarovi i s jeho ovčákem.


Nepřihlášený uživatel

#48979

2015-05-27 12:48

Více jako polovina národa ho jaksi "nemusí", tak co na tom Hradě ještě straší?


Nepřihlášený uživatel

#48980 A co dement Babiš tedy od voleb dělal? Vykřikoval, že se tu rozkrádají stovky miliard ročně....

2015-05-27 13:54

Pokud neomezíme daňové úniky, zvýšíme daně, řekl Babiš

.....a má masivní propad ve výběru daní při růstu HDP. Že ten člověk ještě má odvahu mluvit na veřejnosti. 

Udělal audit za stovky milonů korun, prověřil 63 000!!!! faktur an x ministerstvech a zjistil, že je od roku 1992 vše v naprostém pořádku, tedy vyhodil více jak 100 mil. z okna. Pak ten idiot přijde s deficitem 100 mld., když stejné komunistické hovado jako on, mělo o desítky miliard deficit menší v situaci minimálního růstu HDP a ještě předtím Kalousek jasně naplánoval snižování strukturálního deficitu. 

Řekl bych, že by měl jít Babiš i s těmi jeho debily, které si tam najemenoval jako náměstky, do té tlusté řítě superdebila Zemana. 


Nepřihlášený uživatel

#48981 Co na to nové CCCP, zase rozpoutá válku?

2015-05-27 13:59

Kanada objevila na severozápadě obrovská ložiska ropy

Nebo si snad zase uspořádají nějaký hladomor, až od nich nikdo nebude kopovat ani to, co skutečně prodávat mohou, tedy ropu a plyn? 


Nepřihlášený uživatel

#48982 Nejsmutnější na celé věci, že je to uvěřitelné, nezní to absurdně, zní to bohužel.....

2015-05-27 14:12

Když Češi zabíjeli Němce z Brna: „Krev jsme museli slízat z podlahy“

....až moc reálně a až příliš to vypovídá o této zemi a těchto lidech a bohužel to velmi koreluje s tím, že tu velká část občanů dopravila komunistického nácka Miloše Zemana na Hrad. Už dnes se mnozí tváří, že jsou jeho obětí, přitom jsou to bohuže především spolupachatelé, neboť už v době kampaně bylo jasné, že Miloš Zeman masivně porušuje zákon o volbě prezidenta republiky. Dávno bylo jasné, že je alkoholický dement a zločinec. 


Nepřihlášený uživatel

#48983 Co čekat od StBáka Babiše, který nikam nevyváží...

2015-05-27 15:58

Přijetí eura by nás mohlo stát až 390 miliard korun, varuje před lánskou schůzkou Babiš

Náklady na provoz dvojí měny pro člena EU jsou bohužel obrovské pro celé jeho hospodářství a počítají se až v procentech HDP. Především naše ekonomika, která vlastně musí vyvážet, kupční síla je minimální, vlastní spotřeba státu je tedy ve své podstatě nezajímavá.  Trošku jiná situace je jistě v zavedené měně bristké libře, kde i vlastní velikost státu již dává určitý smysl v tom, měnu držet, byť bych řekl, že hlavním důvodem je udržení v Anglii finanční centru, které by přijetím eura pravděpodobně utrpělo na atraktivitě. Těžko říci, jestli anglie na "ne"-euro také již nedoplácí. 

Babiš je bohužel idiot a jeho představy o tom, jak funguje ekonomika zhodnotil nejlépe on sám, "je to plácání", jak se vyjádřil sám o svých idiotských komentářích. ŘEkl bych, že i v případě komentování přijetí nepřijetí eura je opět ten Stbácký blb naprosto mimo a je v klidu možné, že se velmi brzo dozvíme, že 390 mld. bylo plácání a je 3,9 a nebo také 390 mil. jednorázově. Babiš už se již mnohokrát opravoval ve svých "odhadech" tedy přesněji řečeno v jeho plácání. 

 

Zeman je sice bez nejmenších pochybností superdebil, ale protože je dnes již naprosto jasné, že se jedná o KGBáka ruského švába, komunistu a nácka, začíná mu být jasné, že jeho situace je naprosto neudržitelná a tedy musí přijít s "velkou věcí". Co je ale naprosto jasné, že najmenuje bankovní radu ČNB takovou, že Euro přijato nebude, tedy je to jen a jen šaškárna. Na příme dotazy komunista (vstupoval v létě 1989 :--)) Rusnok k euru odpovídal vcelku naprosto jasně, nepřipadá v úvahu. 


Nepřihlášený uživatel

#48984 Re: Re:

2015-05-27 16:03

#48954: Martin Kaktus - Re:  

 bla, bla, bla, kecy po dvou deci, soudruhu Pláteníku...


Nepřihlášený uživatel

#48985 Vlastně jsem si říkal, že to taková hrůza nebude, že jsem již přeci jen nějaký kus ušli....

2015-05-27 16:14

....reklama na Česko měla vcelku šmrnc. Ale tohle vypadá, že to nejen idiot Hašel vymyslel, ale on to tedy naprostý komunistický dement snad i režíroval. Ubohost Haška z toho videa přímo čiší. 

Expert: Reklama na Moravu je sebevražda. Kaje se i hejtman

Tohle pustit na západě jako reklamu na Moravu, to by byla smrt pro celou ČR.  Jediná možnost je, že si autoři prostě z Haška udělali srandu, to by pak vysvětlovalo mnohé a že je Hašek takový dement, že by jim naletel, o tom není těch nejmenších pochybností. 


Nepřihlášený uživatel

#48986 Putin ale není dle ruských trollů Hitlerem současnosti.....

2015-05-27 16:36

Rusko spaluje těla vojáků padlých na Ukrajině v mobilních krematoriích, tvrdí novinář

Je naprosto jasné, že nové CCCP má také diktátora nového typu se starými praktikami, tedy zatažení inženýrů, lékařů a obecně lidí i s vysokoškolskými znalostmi do zločinnů proti lidskosti.  


Nepřihlášený uživatel

#48987 Re: Vlastně jsem si říkal, že to taková hrůza nebude, že jsem již přeci jen nějaký kus ušli....

2015-05-27 16:58

#48985: - Vlastně jsem si říkal, že to taková hrůza nebude, že jsem již přeci jen nějaký kus ušli.... 

 Někdo by měl nést zodpovědnost, kdyby byl hejtman co k čemu tak by měl rezignovat.


Nepřihlášený uživatel

#48988 Bělobrádka považuji za lidského pitomce....

2015-05-27 16:58

.....ale podporou tohoto 

Bělobrádek chce stíhání Jakeše a spol. Mohou za úmrtí na hranicích udělal velký krok kupředu. je otázka, jestli se na tom jen nepřiživuje. 


Nepřihlášený uživatel

#48989 Re: Re: Vlastně jsem si říkal, že to taková hrůza nebude, že jsem již přeci jen nějaký kus ušli....

2015-05-27 16:59

#48987: - Re: Vlastně jsem si říkal, že to taková hrůza nebude, že jsem již přeci jen nějaký kus ušli.... 

 Díval jsem i na to video VUT a autor skutečně nezapře "východní vkus". Je to takový Miloš Zeman s kamerou v ruce. Původně jsem si myslel, že si z Haška dělá srandu, ale on to nejspíš myslel vážně. 


Nepřihlášený uživatel

#48990 Re: Re: Vlastně jsem si říkal, že to taková hrůza nebude, že jsem již přeci jen nějaký kus ušli....

2015-05-27 17:22

#48987: - Re: Vlastně jsem si říkal, že to taková hrůza nebude, že jsem již přeci jen nějaký kus ušli.... 

 To byste chtěl opravdu hodně po Judrovi z vesnice. Hašek je přece kopie superdebila z Hradu. 

Králík

#48991 Výsledky hovoří jasně havloidi!

2015-05-27 17:38

Anketa

Komu byste nejraději dali pomyslnou červenou kartu a poslali ho pryč z politiky?

Miloš Zeman
2%
 
Bohuslav Sobotka
0%
 
Lubomír Zaorálek
1%
 
Andrej Babiš
13%
 
Adriana Krnáčová
0%
 
Karel Schwarzenberg
11%
 
Miroslav Kalousek
59%
 
Vojtěch Filip
0%
 
Miloslav Ransdorf
0%
 
Pavel Bělobrádek
1%
 
Marian Jurečka
9%
 
Petr Fiala
0%
 
Miroslava Němcová
4%
 
Tomio Okamura
0%
 
Petr Mach
0%
hlasovalo: 6753 lidí

Nepřihlášený uživatel

#48992 Re: Výsledky hovoří jasně havloidi!

2015-05-27 17:45

#48991: Králík - Výsledky hovoří jasně havloidi! 

 Anketa proběhla v hulibrkově hlavě.


Nepřihlášený uživatel

#48993 Re: Výsledky hovoří jasně havloidi!

2015-05-27 17:54

#48991: Králík - Výsledky hovoří jasně havloidi! 

 A TOBE KRALIKU BYCH DAL PORADNE PRES DRZKU TY KOMUNISTICKA SVINE.


Nepřihlášený uživatel

#48994 Re: Re: Výsledky hovoří jasně havloidi!

2015-05-27 18:49

#48993: - Re: Výsledky hovoří jasně havloidi! 

Klackem za usi a stahnout z kuze .  Tak to delavala moje babicka .

Králík

#48995 Re: Re: Výsledky hovoří jasně havloidi!

2015-05-27 19:38

#48993: - Re: Výsledky hovoří jasně havloidi! 

 Radši si dej prášky na nervy, blbe!


Nepřihlášený uživatel

#48996 Re: Re: Re: Výsledky hovoří jasně havloidi!

2015-05-27 19:48

#48995: Králík - Re: Re: Výsledky hovoří jasně havloidi! 

 A jejda, hulibrk už je zase tady, konečně nějaké povyražení a zhovadilosti.


Nepřihlášený uživatel

#48997 Re: Re: Re: Výsledky hovoří jasně havloidi!

2015-05-27 20:11

#48995: Králík - Re: Re: Výsledky hovoří jasně havloidi! 

 Uz se tesim Kraliku az  zde bude uverejnene tve skutecne jmeno a tvoje adresa.Pak te humor prejde.Staci to jenom vytukat a mas po ptakach.


Nepřihlášený uživatel

#48998 Běžné metody země za Velko louží

2015-05-27 20:16

Tajný dokument Pentagonu potvrzuje, že USA plánovaly vznik ISIL a Islámského Státu již od roku 2012 jako nástroje ke svržení Assadova režimu v Sýrii!

Píšeme o tom na AE News už velmi dlouho, nyní je to potvrzené i písemně odtajněným dokumentem amerického ministerstva obrany (Pentagonu) a DIA (Defense Intelligence Agency – Vojenská rozvědka USA). V dokumentu z roku 2012 je předpovězeno doslova do puntíku, co se stane v prostoru Sýrie a Iráku v nejbližší době, a co se opravdu nakonec stalo. Informaci přinesl Levant Report [1]. Dokument namísto toho, aby vykreslil možný vznik saláfistického hnutí a státu jako hrozbu pro region, vykresluje Islámský stát jako americký a obecně západní vojenský asset, tedy využitelný nástroj k odstranění režimu Bašára Assada v Sýrii. V dokumentu je s hrozivou přesností „předpovězeno“ vše, co se nakonec opravdu stalo.


Nepřihlášený uživatel

#48999 Re: Běžné metody země za Velko louží

2015-05-27 20:19

#48998: - Běžné metody země za Velko louží 

 Tajný dokument z parlamentních listů střižených aeronetem :-). Úžasný ruský trolle, co vy všechno nedokážete sežrat. :-)


Nepřihlášený uživatel

#49000 Zmetci z asiatskych stepi, dopadnete spatne.

2015-05-27 20:24

Americany, ty rusky pse nech na pokoji. Nechte je na pokoji,nebo vas ogrilujou na vasi rude stave.