MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

občané

#64576

2015-11-17 21:42

"Nechceme v naší zemi Ovarstán"


Nepřihlášený uživatel

#64577 Re: Re:

2015-11-17 21:43

#64573: - Re:  

 

Heil Havel!!!

 


Nepřihlášený uživatel

#64578 Re:

2015-11-17 21:44

#64576: občané -  

 Tak táhni do prdele, ty prase!

Václav Havel
Nepřihlášený uživatel

#64579

2015-11-17 21:48

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ať žije ZEMAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Martin Konvička

#64580

2015-11-17 21:50

PRYČ S HAVLISMEM!

Demokrat

#64581

2015-11-17 22:07

***JSTE KRETÉNI KAVÁRENSKÝ!!!***

Bez přezdívky

#64582

2015-11-17 22:19

Když havlista pojebe svojí dceru, a narodí sa kluk, tak to je její syn, nebo bratr?

Bez přezdívky

#64583

2015-11-17 22:21

Víte, proč se pravičáci vždy sprchují studenou vodou? Protože teplá se pouští levým kohoutkem.

Bez přezdívky

#64584

2015-11-17 22:24

Jednoho dne dostal Bush infarkt a umřel. Okamžitě se odebral dopekla, kde už byl čekáván.
"Jsi na mém seznamu",řekl mu ďábel, "ale já zrovna nemám volné místo. V každém případě tady ale musíš zůstat, takže mám pro tebe návrh. Mám tady pár hříšníků, kteří nebyli tak špatní jako ty. Jednoho z nich pustím, ale ty půjdeš na jeho místo. A budu k tobě dokonce tak dobrý, že ti dovolím, aby sis sám vybral." Bushovi se to zdálo jako dobrý obchod. Ďábel tedy otevřel první místnost.
Tam byl veliký bazén, v něm plaval Nixon. Stále se potápěl a něco hledal, ale vždy se vynořil s prázdnýma rukama. Znovu znovu. "Ne," řekl Bush. "Já nejsem dobrý plavec. Myslím, že tohle bych dělat nemohl."
Ďábel tedy otevřel druhou místnost. Tam byl Brežněv a velikým kladivem rozbíjel kameny. Kamenu nikdy neubývalo.
"Ne," řekl Bush. "Mám problémy s ramenem. Strašně bych trpěl, kdybych musel
pořád rozbíjet kameny."
Ďábel tedy otevřel třetí místnost.
Tam ležel na zemi Bill Clinton, ruce svázané nad hlavou, nohy svázané a roztažené. Nad ním se skláněla Monica Lewinská a dělala to, co dělala nejlépe. Bush hleděl v šoku.
Pak řekl: "Jo, myslím, že tohle bych vydržel."
Ďábel se zachechtal (jak jinak, než ďábelsky) a řekl: "Monico, můžeš jít."

Bez přezdívky

#64585

2015-11-17 22:25

Baví se dvě havlistky:
Koupila jsem si švihadlo.
Prosím Tě a na co ti bude.
Udělala jsem si z něho troje tanga a ještě mi zůstaly dva vibrátory

Bez přezdívky

#64586

2015-11-17 22:26

Havlistka si v letadle sedne k oknu, za chvilku k ni prijde fesny chlapik a povida: "Prominte slecno, ale toto sedadlo je moje ...
Havlistka:"Dej si odpich mlady, takovy blby finty znam ... neotravuj!
Chlapik pokrci rameny a prohodi: No tak si s tim Boeingem startuj sama ...

Bez přezdívky

#64587

2015-11-17 22:28

Seděli dva havloidní buzeranti v kavárně a luštili křížovku. Pořád jim to nevycházelo a tak zavolali vrchního a jeden říká: Pane vrchní, prosím vás, do křížovky otvor lásky na čtyři!
Vrchní hlásí: Pánové, přece píča.
Ten buzik se otočí na druhého a říká: Jsem ti přece povídal, že to není řiťť!

Bez přezdívky

#64588

2015-11-17 22:29

Havlista se prohlíží před zrcadlem, a postaví se mu. Tak povídá :
"Ale jdi ty, vždyť to jsem přece já !"

Bez přezdívky

#64589

2015-11-17 22:31

Jde havlista k doktorovi, aby si nechal udělat HIV testy, vyplní dotazník,
odevzdá krev. Za nějaký čas si přijde pro výsledky a ptá se:
"Tak pane doktore, jak to dopadlo?!"
Doktor: "No mám pro vás špatnou zprávu, testy jsou pozitivní".
Chlápek je vyšokovaný a chce vědět, jestli fakt neexistuje nějaká metoda,
jak by se mohl vyléčit.
Doktor na něj: "...a vy tady píšete, že jste homosexuál?"
Chlápek: "......no, to jsem."
Doktor: ".....hm, tak to se dalo čekat! Ale mám pro vás pomoc:
vezmete 2 litry mlíka, necháte ho 2 dny na Slunci a pak to vypijete dohromady se 3 zkaženými vejci a 0.5 kg řádně odvětralým zelím. Tak to budete dělat
20 dní a zachráníte se !!!"
Chlápek poděkuje a nadšeně odejde.
Když je pryč, tak se sestra ptá:
"Pane doktore, proč jste mu neřekl, že testy dopadly dobře?"
Doktor: "Ať ví, na co se používá prdel, buzerant jeden!"

PutIN je IN!

#64590

2015-11-17 22:38

 Rusové nemůžou za vaše posraný životy!

 


Nepřihlášený uživatel

#64591

2015-11-17 22:43

Havlista potka Zemandrtalce a pta se ho . Kam jdes? Do prdele,do prdele Zemandrtalec odpovi a Havlista na to,to je dobre,to je dobre.

Tatíček Tumáš Žeryk Masakykyrýk
Nepřihlášený uživatel

#64592 Re:

2015-11-17 22:48

#64591: -  

...a Havlista na to, to je dobre, to je dobre, ze jdes na ke mně navstevu. Ale havlista stejne dostal kyjem do svoji debilni hlavy, az z ni vypadlo 100 hoven. To vam bylo deti smradu, asi jako kdyz Vaclav Havel otevrel svojí smrdutou prolhanou tlamu a promluvil. Konec pohadky.


Nepřihlášený uživatel

#64593

2015-11-17 23:01

Hrůzný důsledek STÁTNÍHO TERORISMUS MADE IN USA - LÉKAŘI BEZ HRANIC

Pacienti hořeli v postelích, popsal lékař bombardování špitálu.

Hrůza, děs, plameny a krev. Tak by se několika slovy dalo shrnout svědectví Lajose Zoltana Jecse, jednoho ze zdravotníků, který sloužil v nemocnici,
kterou v sobotu brzy ráno účelově rozstřílela americká armáda.

Lajos Zoltan Jecs je jedním ze zdravotníků,
kteří v nemocnici Lékařů bez hranic v afghánském Kunduzu pomáhají pacientům. V sobotu v klidu spal, když objekt plný zraněných začala ostřelovat americká armáda.

"Byl to děsný zážitek. V klidu jsem spal v pokoji, když mě asi ve dvě hodiny v sobotu ráno vzbudilo bombardování. Na tom by nebylo nic divného,
kdyby to ovšem tentokrát nebylo mnohem blíž a víc nahlas," cituje Lajose MSF na svých webových stránkách.
Maďarský zdravotník také popisuje, jak o chvíli později slyšel hlas jednoho ze svých kolegů, jak ho volá jménem a křičí o pomoc. "Vzápětí se vpotácel
na sesternu, měl vážně poraněnou ruku a byl celý pokrytý krví. Na chvíli jsem hrůzou úplně ztuhnul, vzpomíná na osudníé minuty Jecs.


Když po nějaké době bombardování utichlo, šel Jecs s pár dalšími kolegy hledat přeživší. Na pár narazil, bohužel ale také viděl, jak části nemocnice hoří a jsou v troskách.
"Zkusili jsme nahlédnout do jedné z hořících budov. Ta zkáza byla strašlivá, slovy nepopsatelná. Viděl jsem, jak šest pacientů na jednotce intenzivní péče hoří
na svých postelích," šokuje zdravotník.


Později byl Jecs svědkem nouzové operace,
kdy přeživší doktoři v jedné z kanceláří operovali vážně zraněného kolegu. "Bohužel to nepřežil, zemřel přímo tam na tom kancelářském stole," vzpomíná zdravotník.


Nepřihlášený uživatel

#64594

2015-11-17 23:06

Velkolepá pomsta za loňský rok, za červené karty i vajíčka. I takovou formou lze popsat letošní návštěvu prezidenta Miloše Zemana na Albertově. Mnohatisícový dav, který totálně zaplnil celou ulici, přerušoval prezidenta při projevu bouřlivými ovacemi i skandováním „Ať žije Zeman“ téměř za každou větou. České vlajky, transparenty na podporu Zemana, zástavy Bloku proti islámu nebo zelené karty. To všechno provázelo ostře sledovanou akci, na které vystoupil prezident republiky. Účastníků byly tisíce, přesný počet by bylo možné zjistit snad jen z případného leteckého snímku.


Nepřihlášený uživatel

#64595 Takhle se veci ve skutecnosti maji.

2015-11-17 23:10

Tisice podporuji Zemana,ale miliony na Zemana serou. Na Zemana serou i ptaci a to je pravda.


Nepřihlášený uživatel

#64596 Re: Takhle se veci ve skutecnosti maji.

2015-11-17 23:12

#64595: - Takhle se veci ve skutecnosti maji. 

 Miliony serou na vás havloidních 100 hoven. Vlastně ne, oni vás nenávidí.


Nepřihlášený uživatel

#64597

2015-11-17 23:13

Islám fuj, ať žije Zeman! 17. listopad 2015


Nepřihlášený uživatel

#64598 Re:

2015-11-17 23:59

#64597: -  

 ALE  NE   DLOUHO.......


Nepřihlášený uživatel

#64599

2015-11-18 00:12

Panika v Německu: Hrozba útoku islamistů na fotbale. Policie evakuovala stadion, koncerty a uzavírají metro

Islám v ČR nechceme!!!

#64600

2015-11-18 00:30