MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA


Nepřihlášený uživatel

#9626

2014-11-10 17:44

Přidal bych ještě body, které mi připadají velmi nebezpečné: Zemanovy přednášky na srazu Ruských firem, čínské opovrhování lidskými právy.

Nepřihlášený uživatel

#9627 "Zijeme se zenou v Zahranici od 3. rijna 1968. ":

2014-11-10 17:45

#9623: -  

 Ano, také mám pocit, že mluvt Česky v zahraničí je dnes velmi smutnou věcí. Skutečně byli doby, kdy na mne v zahraničí volali cizí lidé, že znají Prahu a vědí kdo je prezident Havel. Dnes se na nás pravděpodobně dívají s nějakou otázkou, ale už si jí ani nedovolí položi, aby se snad raději nedozvěděli celou pravdu. 


Nepřihlášený uživatel

#9628 Re:

2014-11-10 17:46

#9623: -  

 Trapné a patetické, je fajn, že jste pryč.


Nepřihlášený uživatel

#9629 Re:

2014-11-10 17:47

#9626: -  

 Vše je v petici "nekonfliktně" obsažno ve všech čtyřech bodech. Nepřidal bych ani čárku a vsktuku několikerém přečtení a vlastně bych z ní ani nic neubral, byť jsem původně výhradu měl. 

Petice je skvělá a přeji jí velký úspěch, 

josef

#9630

2014-11-10 17:47

Prosím - "práskněte" někdo v kolik hodin začiná 17. 11. demostrace na Hradčanském náměstí za odstoupení toho hulvátského NIC z hradu. Rádi se s poměrně velkou skupinou, která "miluje" našeho osvíceného,  zúčastníme.

Předem dík za info.


Nepřihlášený uživatel

#9631 Re: "Zijeme se zenou v Zahranici od 3. rijna 1968. ":

2014-11-10 17:47

#9627: - "Zijeme se zenou v Zahranici od 3. rijna 1968. ":  

 Mě si jako Čecha zahraniční kolegové a kamarádi velmi váží, protože nedělám své zemi ostudu. Zkuste to taky, uvidíte, jak se pohled v zahraničí na vás změní.


Nepřihlášený uživatel

#9632

2014-11-10 17:47

Karel Kryl zjistil, co je Havel za svini, co komouše úmyslně nechal ve svých funkcích a setrvávají tam dodnes i když si dnes říkají "pravice" či "demokraté"...končíme vy hovada rudý ...."Lumpenkavárno bolševická".. !!!!!!!!!!!!!!!!!

Nepřihlášený uživatel

#9633 " Trapné a patetické, je fajn, že jste pryč." ano jste skutečně voličem Miloše Zemana, to opravdu ..

2014-11-10 17:48

#9628: - Re:  

 ...nezapřete. 


Nepřihlášený uživatel

#9634

2014-11-10 17:49

"Lumpenkavárno" zlodějská, končíme...
pane prezidente, vydržte, slušní lidé stojí za Vámi ...
http://1url.cz/AhjF
.

Nepřihlášený uživatel

#9635 Re: "Zijeme se zenou v Zahranici od 3. rijna 1968. ":

2014-11-10 17:50

#9627: - "Zijeme se zenou v Zahranici od 3. rijna 1968. ":  

 A co teprve psát česky jako prase, to je teprv smutná "věc".


Nepřihlášený uživatel

#9636 Mě si jako Čecha zahraniční kolegové a kamarádi velmi ....

2014-11-10 17:50

#9631: - Re: "Zijeme se zenou v Zahranici od 3. rijna 1968. ":  

 Onen pisatel nic takového ani v náznaku neřekl, že by dělal ostudu své zemi, dnes se k ní prostě raději nehlásí a je to pochopitelné, když zemi v zahraničí reprezentuje oplzlý alkoholik Miloš Zeaman. 

Vy snad v zahraničí hrdě k Zemanovi hlásíte? 


Nepřihlášený uživatel

#9637 "Lumpenkavárno" zlodějská, končíme... pane prezidente, vydržte, slušní lidé stojí za Vámi ...

2014-11-10 17:51

#9634: -  

 Mluvte za sebe Koněve, komunisté a náckové mluví za druhé. 


Nepřihlášený uživatel

#9638

2014-11-10 17:52

Zeman-ostuda republiky

Nepřihlášený uživatel

#9639

2014-11-10 17:53

"Lumpenkavárno" zlodějská, končíme...
pane prezidente, vydržte, slušní lidé stojí za Vámi ...
http://1url.cz/AhjF
..

Nepřihlášený uživatel

#9640 Re: Mě si jako Čecha zahraniční kolegové a kamarádi velmi ....

2014-11-10 17:54

#9636: - Mě si jako Čecha zahraniční kolegové a kamarádi velmi .... 

 Ne, neřekl, ani to nenapsal, ale místo stěžování si na někoho by se mohl sám chovat tak, aby dělal své zemi dobré jméno. Ale jestli je jeho chování nebo znalosti cizího jazyka na stejné úrovni jako jeho čeština, ať se raději zavře doma.

Já se hrdě hlásím ke své zemi, nemám důvod se hlásit k osobám, jsem zodpovědný pouze sám za sebe. Jako občan ČR samozřejmě respektuji svého prezidenta.


Nepřihlášený uživatel

#9641 Pohádky o Miloši Zemanovi jak o Gotwaldovi, Hitlerovi, Leninovi či Stalinovi s Putinem dohromady....

2014-11-10 17:54

Byl odpůrcem bolševického režimu a byl dokonce perzekvován - asi proto mu komunsitický režim přidělil panelákovou králíkárnu :-/

Miloš Zeman je inteligentní a moudrý - asi proto šel studovat komunistickoou ekonomii a vstoupil do KSČ :-/

Miloš Zeman se "sebevzděával" v ekonomii - jen k tomu nějak chybí nástroj, tedy znalost alespoň angličtiny, aby vůbe takové sebevzdělávání mohlo probíhat. 

Holcát - "Jeho cévy jsou cévy mladého chlapce," - a člověk by přitom řekl, že se jedná o alkoholika stiženého alkoholickou demencí a ono je to spíše tak, že je i Holcát stižen demencí. ..


Nepřihlášený uživatel

#9642

2014-11-10 17:55

"Lumpenkavárno" zlodějská, končíme...
pane prezidente, vydržte, slušní lidé stojí za Vámi ...
http://1url.cz/AhjF
....

Nepřihlášený uživatel

#9643

2014-11-10 17:57

Za prezidenta Miloše Zemana se stydím, v srdci je mým prezidentem stále Václav Havel.Kéž by se někdo takový objevil v příští volební kampani.RZ

Nepřihlášený uživatel

#9644

2014-11-10 17:58

Karel Kryl zjistil, co je Havel za svini, co komouše úmyslně nechal ve svých funkcích a setrvávají tam dodnes i když si dnes říkají "pravice" či "demokraté"...končíme vy hovada rudý ...."Lumpenkavárno bolševická".. !!!!!!!!!!!!!

Nepřihlášený uživatel

#9645 "Jako občan ČR samozřejmě respektuji svého prezidenta." A co na Miloši Zemanovi respektujete?

2014-11-10 18:00

#9640: - Re: Mě si jako Čecha zahraniční kolegové a kamarádi velmi .... 

Že sestavil vládu ze samých komunstů a prohlásil o ní, že je "dárek voličům"? Jak se to slučuje s Ústavou a ústavním slibem prezidenta republiky?

Že poslal komunistu člena KSČ a KSČM a nejspíše také KGBáka Remka do Ruska na post velvyslance? Jak se to slučuje s ústavou, která jasně říká, že ČR je součástí demokratických států?

Že on z tepla Hradu obkopen zličinci typu Nejedlého a Mynáře oplzle dehonestoval děvčata, která byla ponížena zločineckým režimem v Rusku? Jak toto se slučuje s jeho ústavním slibem, jednat ve prospěch všech občanů země?

Atd. atd. atd. včetně jeho cesty za KGBákem kamsi "přednášet" atd. atd., včetně jeho kravaty s ruskou trikolorou v době inaugurace, atd. atd..... 

Roman Skácel
Hodonín

#9646 Re: "Je jasné, že ta děvčata hodně přeháněla." Po okupaci a ukradení Krymu ....

2014-11-10 18:01

#9620: - "Je jasné, že ta děvčata hodně přeháněla." Po okupaci a ukradení Krymu .... 

Souhlasím s Vámi v tom, že v současném Rusku muselo chtít velkou odvahu udělat to, co udělaly členky Pussy Riot.

Osobně rozumím i tomu, jakou zvolily formu, protože o obsah zřetelně nešlo.

S národem, který totálně spí (v obou významech) je třeba zatřát takovou silou, aby to zatřesení dokázal vnímat a z mrákot se probudil aspoň na půl očí, u Rusů to je ještě složitější. Paralely s ČSSR v roce 1987-1989 nejsou čistě náhodné, systém mlel z posledního, ale na něco jsme stále čekali, aspoň já to tak vidím a žil jsem v tom tehdy už jako dospělý. Podobný účinek měl na nás i čin Jana Palacha, kdy nám paradoxně morální sílu v té tehdejší svoloči dodala bolestivá smrt jediného mladého kluka...

Prostě pokud nenastane chvilku šok, nebude to fungovat. A pak se lidé postupně proberou a začnou o tom, co viděli přemýšlet a někteří rychleji a jiná pomaleji, i jednat.

Nesouhlasím s Vámi, že by prezident Zeman kapelu Pussy Riot dehonestoval, ony o tom možná dodnes ani neví, jaké texty jim složil, on podle mě dehonestoval vulgárnostmi úřád prezidenta ČR, jinak by mě to vůbec nezaujalo...

 

 


Nepřihlášený uživatel

#9647 Text petice je v podstatě nekonfliktní, popisuje reálný stav, není to nějaká "dehonestace" Zemana...

2014-11-10 18:01

...nebo nějaké pomluvy, je to bohužel naprosto reálný popis situace, která po přímé volbě nastala. Důvodů je mnoho, proč jsme se do takové situace dostali, ať už je to proletář Klaus jako predchůdce, který Zemana podpořil a pravděpodobně mu nakonec skutečně zajistil 300 000 hlasů od zmatených voličů ODS nebo je na počátku možná oposluvní kupčení těchto dvou proletářů, je to vlastně lhostejno při přečtení petice je zřejmé, že popisuje současnost a to naprosto věrně. 

Můžeme si přát, aby to mu tak nebylo, ale taková je realita, tedy jediné co můžeme udělat hned petici podpořit. 

Zemanovci velmi dobře vycítili, že petice skvěle popisuje realitu, proto také okamžitě udělali chybu v podobě "petice vlastní", která uspět nemůže, neboť o nich již bylo hlasováno hned dvakrát a dvakrát propadli, jak při volbách parlamentních tak i při volbách komunálních, proto také o jejich petici nebude vidu ani slechu. 

Málokteré petici přeji úspěch, tato je ovšem jedna z těch nejvýznamější a již nyní se počtem hlasů rozhodně dostala mezi ty největší petice, které kdy v ČR proběhly. 

XY

#9648 Re: Re: Re:

2014-11-10 18:01

#9608: - Re: Re:  

 Co na to dodat....asi jste si dal tři deci samohonky,kterou pijete pravidelně a tak Váš mozek měkne víc a víc.....s tím se už fakt nic dělat nedá....


Nepřihlášený uživatel

#9649

2014-11-10 18:01

"Lumpenkavárno" zlodějská, končíme...
pane prezidente, vydržte, slušní lidé stojí za Vámi ...
http://1url.cz/AhjF ....

Nepřihlášený uživatel

#9650

2014-11-10 18:02

M.J.:"Pane prezidente, poslední dobou se proti Vám díky Vašemu, řekněme - trochu nevybíravému - slovníku, strhla vlna kritiky. Pozvala jsem Vás proto, abyste národu trochu osvětlil svoje chování, pakliže to uznáte za vhodné. U nás Máte slovo. ....... Jinde, jak je vidět, už ne."

M.Z.:"Děkuji za přivítání. A jak jsem již mnohokrát říkal, protože k ženám se chovám vždy slušně, oslovím Vás slušně: Domrdý den, paní kundaktorko"

M.J.: "nic jiného jsem ani nečekala"

M.Z.: "to je dobře, je vidět, že už nejste malá naivní holka"

M.J.: "Tedy k věci, pane prezidente"

M.Z.: "Čekám, zatím melete samé píčoviny - co taky od takové kundy čekat, že ? Cha cha cha cháááá"

M.J.: "Co se Vám stalo, pane prezidente ? Co Vás tak k smíchu dojalo ? To, že je tu plný sál, a že Vás konečně někdo vůbec poslouchá, nebo jste sám sebe dojal tím, jak jste nekonečně vtipný ?"

M.Z.: "B je správně - ve zkratce BS ..... ty Blbá Semetriko"

M.J.: "TBS"

M.Z.: "Co to je ?"

M.J.: "Taky zkratka - znamená To By Stačilo" - ty blbej senile

M.Z.: "moment, ještě jsem nedokouřil patnáctou cigaretu, a to tu už tlacháme 10 minut."

M.J.: "Raději konečně předávám slovo divákům, aby se na ně taky vůbec dostala řada. Prosím, vy, pane, v tom krátkém triku ve třetí řadě"

pán: "pane prezidente, proč jednáte  tzv. za zády celého národa s čínskou delegací, což je reprezentace státu, který evidentně porušuje lidská práva, což by nám, jako demokratické společnosti mělo být cizí ?"

M.Z.: "Pro slepičí kvoč"

M.J.: "Pane prezidente, mohl byste odpovědět trochu konkrétněji ? Přeci jenom, pán se dostal ke slovu a měl věcný dotaz, tak prosím, odpovězte."

M.Z.: "Pro Váš kvoč, paní redaktorko"

M.J.: "Tak další dotaz, třeba se konečně dočkáme fundované odpovědi. Tak, paní v páté řadě se hlásí. Prosím."

paní: "Pane prezidente, o čem jste se bavil s Vladimírem Putinem, a proč jste nesdělil národu téma schůzky ?"

M.Z.: "Co je vám do toho ?"

M.J.: "No, to je opravdu fundovaná odpověď ...."

M.Z.: "Omyl, ptala se jak kunda, tak i ta odpověď je kundovaná - nikoli fundovaná"

M.J.: "Pane prezidente, musím Vás upozornit, že tady takové hrubé výrazy nehodláme trpět. Taky bych Vás mohla, a to bych nerada, vykázat ze sálu, protože není ještě po 22. hodině, a nechci mít ostudu, že tímto pořadem ohrožuji mravní výchovu mládeže"

M.Z.: "Teď mi dovolte jedno malé přirovnání - připomínáte mi Pasy Rijot, protože jste taky taková rozeřvaná kunda"

M.J.: "Protože se chováte jak čurák"

M.Z.: "Tak to bysme se mohli dát dohromady - hodili bysme se k sobě. No, radši už půjdu - tady mi už nenalejou"

M.J.: "Děkuji za rozhovor. A jako velkému milovníkovi žen Vám od národa předávám jeden velký dárek. Je to největší prezervativ, jaký byl kdy vyroben. Je pro největšího čuráka. Přijměte tento osobní dar."

M.Z.: "Děkuji za milý dar i za upřímnost. A na oplátku za to slibuji, že budu kandidovat i pro další prezidentské období. Dejte mi váš hlas."