podporujeme prezidenta Zemana

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno podporujeme prezidenta Zemana

asdf

#601 asdf

2014-11-07 12:06

Jsem tady spravne na seznamu mentalne retardovanych osob?


Nepřihlášený uživatel

#602 Re:

2014-11-07 12:12

#600: -  

 To je opravdu ctnostné, když prezident vykládá o kundách, kurvách a hovnech. Jen plácejte zemančípci a zavrtejte se do zemanova výtrusníku ještě hlouběji. Uvědomte si, že svět vnímá chování nejvyšších představitelů států, takže si prezident nemůže dovolit takto mluvit. A ten argument, že jen pravdivě přeložil název skupiny je tak hloupý. Nikdo to po něm nežádal, nikdo se ho na to neptal. Jestli někdo chtěl vědět, co to znamená, tak si to našel ve slovníku, na to není potřeba Hovorů z Lán. Nebo se máme děsit toho, že nám bude ve svém televizním vánočním poselství pomocí obrázků demostrovat, co lze najít na internetu po zadání slova pussy do webového vyhledávače?

mgr.pavel

#603 Re: Re:

2014-11-07 12:20

#599: Petka - Re:  

Zajímavé.. Vám tedy vadí nespisovná čeština a sprostá slova jednoho člověka na Internetu.

Vadí vám totéž i u pana prezidenta a jeho veřejného projevu?

mgr.pavel

#604 Re:

2014-11-07 12:22

#600: -  

Jednak neříká pravdu, třeba Pussy Riot přeložil blbě. Ten název není o "ku**ách" ale o PMS.

A druhak mi jde o formu. Prezident jako nejvyšší představitel a reprezentant země zkrátka NESMÍ mluvit ve veřejném projevu sprostě.

A třeťak, Zemanova sprostota je jen drobnost vůči jeho dalším přešlapům..


Nepřihlášený uživatel

#605 Re: Re:

2014-11-07 12:29

#604: mgr.pavel - Re:  

 A proč mi to píšete? Tvrdím snad něco jinýho? Já jen reaguju na příspěvek č. 600, který se nadšeně chválí Zemanovu "pravdomluvnost". Jen nechci řešit překlad, proto říkám, že i kdyby to byla pravda, co to znamená ... atd.


Nepřihlášený uživatel

#606 Re: Re: Re:

2014-11-07 12:30

#605: - Re: Re:  

 Jééé, sorry, pane Pavle, já se překoukl o příspěvek ...

aťka

#607 Re:

2014-11-07 13:04

#38: Milan Skoupý,Ostrava -  

 Skoupý na vulgarismy opravdu nejste, ale ta Vaše hloupost,jak se Vám s tím žije?


Nepřihlášený uživatel

#608 Re: Re:

2014-11-07 13:40

#607: aťka - Re:  

 Cituje prezidenta


Nepřihlášený uživatel

#609 Re:

2014-11-07 13:44

#1: -  

 Co takhle nejaky priklad by nebyl?


Nepřihlášený uživatel

#610

2014-11-07 13:50

Je to jediný politik,který je chlap.A nejen u nás. Ostatní jsou jako poslušné ovečky.To je obrovský problém.Budme při svém českém prezidentovi.

Nepřihlášený uživatel

#611 Re: Re: Re:

2014-11-07 13:57

#603: mgr.pavel - Re: Re:  

Pane mgr.pavel,

děkuji vám za vaši reakci. Nemám zrovna k psaní příliš mnoho času, přesto vám píšu toto. Nebudu se zde zabývat autorem původního textu, neboť prozatím nezareagoval na mou odpověď a pokud nějaká přijde, nejsem si jist, zda-li budu vůbec schopen nějak odepsat. Ostatně to není vůbec důležité a předpokládám, že ani vy byste si s ním neměl co říct. A teď k vašemu dotazu. Samozřejmě vadí, sprostá slova ve veřejném prostoru jistě musí vadit každému slušnému člověku. Ale v současné situaci to není asi to nejhlavnější, co naši společnost a svět již delší dobu sužuje. A tímto směrem bychom měli nastavit oblast našeho zájmu a neposkytovat tak prostor našim, až na výjimky, prodejným médiím. A v souvislosti s vašim dotazem se nyní já na oplátku dotazuji vás, zda-li vám vadí i jiné sprosté výrazy od našich politiků a herců, které slýcháme např. ve sněmovně, ve veřejnoprávné televizi a rozhlasu (o neveřejných, která jsou hlavně pro naši mládež ani nemluvě),  ve filmech, v tisku a v jiných médiích, kterými se to kolem nás jenom hemží již více jak dvě desetiletí a které jistě podstatně více ovlivňují a již samozřejmě bohužel ovlivnily naši mládež a vlastně celou společnost? Doposud jsem nikde ani v dřívější době nezahlédl vaši kritiku na webu na toto téma. Asi jsem neměl v tom množství informací na vás štěstí. Není to jen současné účelové pokrytectví opozice, potažmo výše zmínených médií? A není to jen provokativní výzva od pana prezidenta k tomu, aby se začala společnost tímto zabývat, protože úroveň jazyka je samozřejmě součástí všeobecné vzdělanosti a úrovně národa? Nejsou snad i jiní politici a například i herci veřejnými činiteli? A nevadí vám například veřejná podpora tzv. kulturního světa právě probíhajícímu fašistickému puči na Ukrajině? Toto a jiné negativní události v dnešním světě by nám měly vadit více, neboť jsou na rozdíl od nepodstatných citací našeho pana prezidenta podstatně nebezpečnější pro celou společnost a celý svět. Právě proto oceňuji našeho pana prezidenta, neboť on dokáže rozpoznat to důležité i za nás všechny, kteří tímto smyslem někteří obdařeni nejsme. Děkuji vám za odpověď a přeji pěkný den.

mgr.pavel

#612 Re: Re: Re: Re:

2014-11-07 14:14

#611: - Re: Re: Re:  

 1) Sprostota pussydenta je jen třešničkou na dortu toho hnusu co poslední dobou Zeman předvádí. Viz. nepozvaní rektoři na 28.10. protože je Zeman přes rok uražen, mikina jistého režiséra, trapasy kolem návštěvy sira Wintona, Zeman v Číně s PPF,..

2) Je rodíl když sprostě nadává dlaždič, běžný člověk nebo i politik, a když tak činí prezident v živém přenosu, nemyslíte? Ale jinak ano, vadí mi sprostá slova obecně. Ale díky argumentu výše u Zemana nejvíce.

Milan Skoupý,Ostrava

#613

2014-11-07 15:14

Co za zmrda to vymyslel tuhle petici? Zeman nebo Putler? Děte do hajzlu a vyližte Zemanovi kundu vi rudá chátro !!!!!!!!!!!!!!

Emča

#614 Re:

2014-11-07 15:33

#5: -  

 Oni to dobře ví, co to je vpřekladu, jen toho využili ke štvanici. Dle toho si můžeme všichni udělat obrázek o tom, kdo ten humbuk podporuje.

Vlasta A

#615 Re: Re:

2014-11-07 15:36

#604: mgr.pavel - Re:  

 A jiní můžou? To si snad děláte srandu?!?! Vždyť jiní politici mají na obrazovkách daleko větší prostor než president. Nerada, ale musím poukázat na Karla. Ten jako ministr zahraničí byl na obrazovkách pořád a v zahraničí ještě víc. Tak ten jako může jo? No jo, když od něho je to noblesa o:(  Já mám o noblese jiné představy.


Nepřihlášený uživatel

#616 Re:

2014-11-07 15:37

#613: Milan Skoupý,Ostrava -  

Jo jo, inteligent a slušňák se ozval. Pokud má takovéto odpůrce pan Zeman, tak na to můžeme být pouze hrdí o:)

Iva

#617 Re: Re:

2014-11-07 15:39

#583: realistka - Re:  

 Svatá pravda.

Petka

#618 Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-07 15:52

#612: mgr.pavel - Re: Re: Re: Re:  

Myslím že jste nic z mého textu nepochopil, vaše argumenty nejsou žádné, popřípadě nicotné a proto vaše odpověď je taková jaká je. Doufám že čas vše spraví a vy zaujmete jiné stanovisko:

  • k rektorům - myslím že si to svou omezeností způsobili sami
  • k mikině - problém, nezdvořilost a hňupství oceněného režiséra, nikoli pana prezidenta
  • k návštěvě sira Wintona - žádný závažný problém jsem neregistroval, už to že jej pan prezident pozval o něčem svědčí
  • k cestě do Číny - zatím je to brzy, výsledky se teprve uvidí

Tímto považuji naši konverzaci za ukončenou.

S přátelským pozdravem.

Petka

#619 Re:

2014-11-07 16:32

#561: -  

 Dobrý den, plně s vámi souhlasím, jste jedni ze slušných lidí na tomto chatu. Vše jsem již vyjádřil v mých zprávách 593, 599, 611 a 618. Myslím že víc není třeba dodávat. Mrzí mě však, že tento chat navštěvuje hodně "špíny této země", jak jí zcela trefně nazval pan prezident při posledním udělování medailí i když tehdy v trošku jiných souvislostech. I já mu přeji mnoho sil se zdoláváním toho nejhoršího lidského odpadu, co nám naše země nadělila.


Nepřihlášený uživatel

#620 Re: TO VÁS BY MĚLI SOUDIT!

2014-11-07 16:58

#25: - TO VÁS BY MĚLI SOUDIT! 

 Zcela souhlasím s tímto názorem. Prezident Zeman je konečně prezidentem pro lidi, ne pro "šmejdy". A "šmejdi" vrčí a cení zuby....a serou strachy o koryta a prebendy.

Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem webu (Zobrazit podrobnosti)

2014-11-07 19:18


Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem webu (Zobrazit podrobnosti)

2014-11-07 19:25


Mladá, ale věřící v pravý směr

#623

2014-11-07 19:30

Jde naprosto nádherně vidět, kam tento stát spěje a jak je mediílní sféra plná ulhaných magorů. Stačí si jen kliknout na facebookovou stránky Karla S. a můžete se podívat, kolik za ním stojí mladých... Veří tomu co si přečtou na internetu a co hůř, to co jim natloukají učitelé ve školách. Přátelé, jsme v háji... Ale není lepšího poučení než spadnout na dno. Otázkou zní, zda-li se z něj vylížeme... 

mgr.pavel

#624 Re: Re: Re:

2014-11-07 19:39

#615: Vlasta A - Re: Re:  

 V jakém přímém přenosu či veřejném vystoupení Schwarzenberg mluvil sprostě?

mgr.pavel

#625 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-07 19:43

#618: Petka - Re: Re: Re: Re: Re:  

 Rektoři odmítli zneužít akademikou půdu k předvolebnímu boji. Zeman jim to ani po roce neodpustil. Kde je jaká omezenost rektorů?

Mikina: toho nezdvořáka tam neměli co pouštět. A vůbec nominování prezidentem ukazuje koho si Zeman váží. Hňupa.

Winton: zvát tak starého pána je drzost. Ocenění mu měl Z. dovést či poslat, to bylo o zdraví. Jinak W. neměl simultánní překlad, nevěděl vůbec co se kolem něj během předávání děje. To vám trapné nepřijde? (o buzeracích a nesmyslech kolem akreditovaných novinářů nemluvě)

Čína: jak je brzy na komentování paktu Zeman-PPF? Jak je brzy na reakci že se máme co od Číny učit lidským právům? Atd.?