My občane České republiky trváme na obnovu soudu.

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2015-02-07 20:44



Nepřihlášený uživatel

#2 Re:

2015-02-07 20:55

#1: -  

 a gdo to je???

 


Nepřihlášený uživatel

#3

2015-02-07 21:13

Mislim si ze soud by mnel byt obnoven na zaklamp novich dukazu

Nepřihlášený uživatel

#4

2015-02-07 21:14

Není to fer 


Nepřihlášený uživatel

#5

2015-02-07 23:11

Jsem přesvědčená o tom,že justice čr v tom to případu velice pochybyla a v mém zájmu jako sestry oběti je dosáhnout spravedlnosti,aby viník byl potrestán!!!!

Nepřihlášený uživatel

#6 A co takhle nechat obnovit proces s Kajínkem???

2015-02-08 11:59

Žádal o přeřazení do věznice s mírnějším režimem, ale byl zamítnut.


Nepřihlášený uživatel

#7 Re: A co takhle nechat obnovit proces s Kajínkem???

2015-02-08 20:49

#6: - A co takhle nechat obnovit proces s Kajínkem??? 

 to at si zařáda on ja mam svoje problemy mně zabili kluka. nezlobte se. diky

 


Nepřihlášený uživatel

#8 Re: A co takhle nechat obnovit proces s Kajínkem???

2015-02-08 20:52


Nepřihlášený uživatel

#9 Re: A co takhle nechat obnovit proces s Kajínkem???

2015-02-08 20:54

#6: - A co takhle nechat obnovit proces s Kajínkem??? 

 tak asi už mu moc nevěři ale je mi to lito.

 


Nepřihlášený uživatel

#10 Re:

2015-02-08 20:56

#5: -  

 napsala sto moc hezky


Nepřihlášený uživatel

#11

2015-02-09 07:28

som za spravodlivost

Nepřihlášený uživatel

#12

2015-02-09 11:17

chcem aby sa obnovilo vysetrovanie a chcem spravodlivost
Vít Kuranda

#13

2015-02-09 11:33

Ty krávo, ten text petice psal Mongol nebo neúspěšný student "zvlášňý školy"? Takové slovíčko "áposolutně" je hodně silná turecká...

 

Prťa Zárybná

#14 Re:

2015-02-09 12:34

#13: Vít Kuranda -  

Co máš proti Mongolům, ty vole? Zřiď petici za povolení petic pouze po korektuře, když ti to tak vadí.

Vít Kuranda

#15 Re: Re:

2015-02-09 12:52

#14: Prťa Zárybná - Re:  

 Nezřídím, vole. Taková petice je úplně k ničemu. Člověk by sám měl mít úsudek a nepouštět se do věcí, na které nemá. Pro někoho je to jaderná fyzika, pro někoho drezúra koně, pro někoho tu hranici představují tři řádky souvisle psaného projevu. Ne každý má IQ 60 a pět tříd zvláštní školy, to není ostuda, i takový člověk může být nejlepší tanečník nebo hráč na piáno. Ale měl by mít dotyčný soudnost a radši nic nepsat na internet.


Nepřihlášený uživatel

#16 Re: Re: Re:

2015-02-09 13:31

#15: Vít Kuranda - Re: Re:  

To máš těžký, vole, i naprostý debil má právo sepsat petici a donutit státní správu se zabývat tím, co se třeba nám jeví jako zbytečné, nemožné, hloupé nebo pošetilé.

Když poslouchám vysoce inteligentního prezidenta Zemana ( a předtím Klause) s jejich záplavou sofistikovaných úsloví a citáty různých klasiků prošpikované projevy, jejichž výsledkem je jen merda, tak má tolerance k těm, kteří neumí psát bez chyb, pravděpodobně kradou a nepracují, ale jejich společenská nebezpečnost je proti výše zmíněným takřka nulová stoupá závratnou rychlostí.

Vít Kuranda

#17 Re: Re: Re: Re:

2015-02-09 14:03

#16: - Re: Re: Re:  

 "To máš těžký, vole, i naprostý debil má právo sepsat petici.... "

 

Myslíš, vole?

No to jsme si tady ověřili. Právo na to má, ale co schopnosti?

Když mi petarda utrhne všechny prsty, jsem doživotně vyřazen ze hry na kytaru. A není to diskriminace, prostě na to nemám hardware. Pokud jsem se nenaučil pravopis, jsem doživotně vyřazen z psaní veřejných dokumentů (což petice je). Takhle věci stojí. Pokud někdo píše (mimo jiné)slova jako "minysterstvo, spochybníly a áposolutně", tak nemá právo psát petice. Ať si dojde na ZŠ, 90% žáků šesté třídy mu to dle diktátu napíší. Ale sám ať se do psaní oficiálních textů nepouští. Jo, vole?

XXX

#18 Re: Re: Re: Re: Re:

2015-02-09 14:10

#17: Vít Kuranda - Re: Re: Re: Re:  

 Kdo konkrétně mu to právo vzal, vole?  V ústavě o tom nic není, gramatika není kritérium pro zbavení občanských práv. Což je možná škoda, protože v opačném případě by to donutilo jak cikány, tak rusáky, ukrajince, kazachy a vietnamce s číňany naučit se pořádně česky.  Ovšem na druhou stranu by to zarazilo korupční penězovod k různým komisařům, policajtům u zkoušek v autoškole a mnoha dalším neřádům:)

Vít Kuranda

#19 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-02-09 14:15

#18: XXX - Re: Re: Re: Re: Re:  

 Kdo mu to právo vzal? Jeho vlastní lemplovský přístup ke škole, vole. Na ZŠ máme v 1.třídě všichni stejnou startovní čáru. Jsem tím snad já vinen, že píše jak Mongol? A pokud už chce psát petice, tak jsem radu dal: těch pět řádků bych mu napsal i sám, kdyby mě s tím oslovil. Ne, napsal to sám a udělal ze sebe dementa. Blbenku do krámu, že je potřeba koupit "sír a toaletňý papýr" ať si píše sám, tam je to fuk, ale petice je dokument. Chápeš to, vole?

XXX

#20 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-02-09 14:28

#19: Vít Kuranda - Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Já tě chápu, vole, trpíš jak Job, když čteš ty gramaticky zoufalé věty. Pro právníka je to taky děsné počteníčko, nicméně, ať se ti to líbí nebo nelíbí, právo mají i takřka, ale ne úplně negramotní  občané. Možná by šlo zbavit je toho práva pomocí petice, kterou jsem ti navrhoval hned zkraje. Nechceš si to ještě rozmyslet?

Vít Kuranda

#21 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-02-09 14:35

#20: XXX - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Ani ne, vole. XXX se podepisovala úkáčka, když si šla pro výplatu za výkopové práce. Tvůj intelekt bude o chlup výš, protože umíš psát, jinak ale tvé chápání reality trochu kulhá za chtěním. To není posmívání, jen konstatování věci. Nicméně postačuje tento stav na to, že o tobě nemám valné mínění. Argumentoval jsem příklady o kytaře apod. To tě neoslovilo, zmohl jsi se jen na otření se o prezidenty (jak to souvisí s retardem píšícím petici mi není jasné, ale budiž, to je tvůj boj). Tak se měj, co jsem chtěl říct jsem řekl a času mám málo na hodinové povídání do dubu.

XXX

#22 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-02-09 14:44


Nepřihlášený uživatel

#23

2015-02-11 16:21

drzim palce lado?
marika

#24

2015-02-12 10:04

Chtela bych aby Ladikovo smrt byla spravedlive potrestana a ne to za mist pod koberec jen proto ze to zavinila ceska rasa at sout je budem stebou tatarovou rodinou aby ten soud se uskutecnil


Nepřihlášený uživatel

#25

2015-02-13 12:42

Jsem znepokojená že nebyl obviněn utočník střelby.