Důstojný život v dluhách

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Důstojný život v dluhách

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2015-04-21 09:26


Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2015-04-21 14:30



Nepřihlášený uživatel

#3

2015-04-21 15:50

Ze mne udělali bezdomovce jen kvůli jednomu podpisu na ručení hypotéky nemovitostí ,banka dlužníkovi vypověděla smlouvu a mne nikdo rok a půl neinformoval že se smlouva o hypotéce dlužníkovi ruší já přišla o byt a dlužník platí má splátkový kalendář on bydlí a já nemam nic banka by mne měla dát vědět ale prý nikde chybu neudělala .

Nepřihlášený uživatel

#4

2015-04-21 16:55

Veritel nechce pristoupit na nizsi splatky a zaplatte 20 000 Kc a pote budeme mluvit o splatkach tak si pujcte penize. Nesnazi se vyjit vstric a exe? Jistina + poplatky uroky a je navyseni az o 500 %. Blokace uctu a penz pojisteni srazky z inval duchodu a vybrani penez z uctu a zruseni penz pojisteni..... Kvuli blokaci penez na ucte vznikly dalsi dluhy.... Exe ukradne vse a veritel? Dostane nekdy ďuznou jistinu?

Nepřihlášený uživatel

#5

2015-04-22 14:58

Podepsáno :-)

Nepřihlášený uživatel

#6 Re:

2015-04-22 15:03

#5: -  

 dekuji,cim vic nas bude tim lip

Exekutor praha

#7 NASRAT NA PETICI

2015-04-22 15:47

JEBU VAM NA PETICI DOPICI KURVA .... DOBRE VAM TAK

.

#8 Tohle není sranda?

2015-04-22 19:03

Proboha, to neumíte ani správně napsat jméno petice a srozumitelně vypsat deset bodů?

A toto vážně většinou živíme?

Použití kastrace a sterilizace u těchto případů by mohlo být jednodušším řešením, než přihlížet tomu, jak se množíte geometrickou řadou.

Alca

#9

2015-04-23 08:07

Lide které v tom nebyli nikdy nepochopí ale pozor dostanete se do Exe ani nevíte jak :-(

bacina

#10 podepsáno

2015-04-23 09:22

Stačí přijít o práci, delší nemoc a už se vezete. Nikoho nic nezajímá. Jde jim jen o to jak z vás stáhnout kůži z těla. 


Nepřihlášený uživatel

#11

2015-04-24 09:50

Je to nespravedilivíé , člověk by rád něco platil ale když z 900 kc mate treba 13000 kc je to nekolikanasobne procento navic ze 30000 tis 150000 tis nejde to pak zaplatit clovek se ocitne v zacarovanem kruhu a to treba jen proto ze zrovna prisel o praci a nebo mel nejaky uraz ci nemoc a uz se z neho nedostane proto vice a vice lidi pacha zlociny jak na sobe tak na ostatnich

Nepřihlášený uživatel

#12

2015-04-24 10:03

A co se dívíte ? Patrně jsme se stali jedním z nejhiorších států světa !

Zvěrstva proti vlastním lidem ve  vlastní zemi.

Bratr proti bratru apod. 

v

#13 Re:

2015-04-27 19:26

#3: -  

 Máte pravdu,většinou to odnesou lidi,kteří někomu chtěli pomoci

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2015-04-27 19:38



Nepřihlášený uživatel

#15 Re:

2015-04-27 19:43

#11: -  

 Přesně, ja mam z 890 kc 54 tisic a uroky neustale rostou. I kdyz splacite,je to zbytečné, protoze ta částka nepokryje ani urok. Mela jsem jiny dluh 70 tisic,před 5 lety jsem zacala splacet a hadejte,kolik je dluh teď? Přes 111 tisic!!! Takze jako bych ty penize hazela z okna. Je to bludny kruh,pokud mate exe vice a splacite je,nikdy nedojdete ke konci,protoze rust uroku se splacenim nezastavi

v
Nepřihlášený uživatel

#16 Re: Re:

2015-04-27 20:03

#15: - Re:  

 PRAVE  A NEJEN TO,JAKMILE MÁTE EXE ,TAK VÁS NECHTĚJÍ V PRÁCI JELIKOŽ CHTĚJÍ ÚČET,NECHTĚJÍ VÁM DÁT STŘECHU NAD HLAVOU ,NÁHRADNÍ BYDLENÍ  PRO SOCIÁLNÍ SLABÉ--Kde skončí člověk na ulici !

V

#17

2015-04-27 20:16

 #8 Tohle není sranda?

Vážený anonyme ,proč jste to nezkusil napsat petici Vy?

Kritizovat umí každý ,ale nevíte kolik lidí skončilo kvůli tomu bez domova,či z nemocí ,úmrtí, kolik bolesti způsobuje exe pro ženy,děti ztrací s rodičem kontakt anebo po čase se dozví,že rodič už nežije,mužů,seniorů .

 

Nejsou to lidi,kteří by nechtěli platit své závazky jen se ocitli v krizi(nemoce,nezaměstnaný apod),ale díky % z % a různých ...z malé částky naskočí neúměrná častka ,kdyby se hradilo jen vyloženě dlužná částka věřiteli,tak by lidé spláceli svůj závazek bez potíží!

Nemají účet ,jelikož jsou blokovaný,natáčejí se jejich pohromové bydlení ,aby se veřejnost bavila ,zabavují se jim základní věci (pro občany ,co nemají finační problémy jsou tyto věci bezcenné, exekutor odveze do skladu a ví předem,že tyto věci nelze prodat,nikdo nebude kupovat staré věci,které jsou rozbite poškozený!

 

Jenže pro dlužníka je to všechno :

mám se z čeho najíst a uvařit si ..talíř,hrnek,hrnec atd

mám kde jíst     ....stůl,židle,

mám kam sklidit jídlo,které si šetří x dní..lednice

mohu si vyprat,aby nebyl špinavý..pračka

mám se kde vyspat..domov 

mohu si uklidit svych pár svržků do skříně...chtějí toho doopravdy moc?????????????????

 KAŽDÝ NEMÁ ŠANCI DOSÁHNOUT NA ODLUŽNĚNÍ ,JELIKOŽ JIM NESTAČÍ PŘÍJEM ,NEMAJÍ PENÍZE NA PRÁVNÍKA ,KTERÝ BY JIM POMOHL,JEN JSOU V BLUDNÉM KOLOTOČI A BEZNADĚJ,ZOUFALSTVÍ A PLÁČ.

PŘITOM DOMÁCNOSTI SI STÁLE PŮJČUJÍ,JELIKOŽ PŘÍJEM JIM NESTAČÍ UŽIVIT SVÉ DĚTI!NEBEROU SI PŮJČKY NA MALIČKOSTI,ALE NA BĚŽNÉ VĚCI JÍDLO,UHLÍ ,TAKŽE CO DODAT?

SENIOR JE NA TOM NÁPODOBNĚ,NEMAJÍ PENÍZE NA STRAVU A KDYŽ JSOU NEMOCNÝ NEMAJÍ MOŽNOST SI JÍT PŘIVYDĚLAT!PŘITOM TYHLE LIDÉ PRACOVALI A PŘESTO NEMAJÍ NA ZÁKLADNÍ POTŘEBY,MLADÉ RODINY NEMAJÍ NA ZÁKLADNÍ POTŘEBY !STAČÍ NEMOC A NEMÁTE NA ZÁKLADNÍ POTŘEBY ,JELIKOŽ HMOTNÁ NOUZE JE JEN K PŘEŽITÍ!

 

 


Nepřihlášený uživatel

#18 Re:

2015-04-28 08:40

#17: V -  

 ja mam teda kolem sebe jen lidi co maji mensi plat nez minimalni mzdu a i s detmi to zvladaj, aniz by se zamotali do nesmyslnych pujcek....děti ztrací s rodičem kontakt anebo po čase se dozví,že rodič už nežije - tak za tohle muze exekuce asi jako za mor v africe...nezlobte se na me, ja si exekuci taky prosel a pokud clovek neni liny a nemy, tak se ji da projit celkem bez uhony, ja verim, ze i znacna cast exekuxi by se vubec exekucema nemusela stat, kdyby lidi nebyly liny svy platby/roblemy aktivne resit dokud nezajdou dokrajnosti

v

#19 Re: Re:

2015-05-01 18:28

#18: - Re:  

 Vážený,nechci se nikoho zastávat, ale nemůžete házet lidi do stejného pytle.Jsou různý lidé, např staří lidé,nemocný ,kteří mají potřeby jako je jídlo,teplo a domov a vše je drahé , vezmou půjčku jednu a pak druhou už se v tom vezou a to správné není!Vám nejspíše musel taky někdo pomáhat,nevěřím,že by jste vše zvládl sám bez pomoci?


Nepřihlášený uživatel

#20 Re: Re: Re:

2015-05-04 10:42

#19: v - Re: Re:  

tak resit svoji "krizi" pujckami muze opravdu jen trouba a tech co navic resi jednu pujcku dalsi pujckou, tech mi teda ani lito neni, protoze to vazne neni reseni, ale jen lenost to nejak resit


Nepřihlášený uživatel

#21

2015-06-16 12:50

Nezapoměňte si koupit kuchařku odl Ládi Hrušky a tak ušetříte na další splátky.


Nepřihlášený uživatel

#22 Re: NASRAT NA PETICI

2016-04-24 17:10

Karel

#23 Co opravdu chybí

2016-04-25 06:49

Co opravdu chybí, je osvěta a bezplatná síť poradenství pro ty, kteří nemají vzdělání a zkušenosti, aby mohli dluhy sami zvládnout. Hodně dělá Člověk v tísni - viz odkaz a Občanské poradny viz seznam


Nepřihlášený uživatel

#24

2016-04-26 07:18

Opravte pravopisné chyby..

#25 Re: Re:

2016-04-26 12:37

#15: - Re:  

 Říká Vám něco "osobní bankrot"?