A dost!

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno A dost!


Nepřihlášený uživatel

#76

2015-07-07 13:34

TAKY UŽ MÁM TĚCH PROVOKACÍ ISLÁMOFILNÍCH FAŠISTŮ PLNÉ ZUBY. JE TO VRCHOL UBOHOSTI A PRORADNOSTI!


Nepřihlášený uživatel

#77

2015-07-07 13:37

Vážení politici, pochopte prosím už konečně, že vodu lze hrnout do kopce jen nějakou dobu. Jednou se stejně provalí po spádu.
Tak i názor většiny občanů. Jestliže si něco přeje nebo nepřeje většina obyvatelstva této země, pak to není extrém ale mainstream! A zároveň je to i pokyn Vašeho zaměstnavatele, jak máte konat! Protože oni si Vás platí a na dobu volebního období najímají!

Nepřihlášený uživatel

#78 Re: Re: Vlastnosti typického Čecha

2015-07-07 13:50

#43: - Re: Vlastnosti typického Čecha 

 Je to tak. Ti, co mají nejvíce plnou hubu boje proti fašismu, sami podporují bujení fašistické islámské ideologie v naších luzích a hájích.


Nepřihlášený uživatel

#79 Re: Re: Re:

2015-07-07 13:58

#44: - Re: Re:  

 Taky si říkám, když tak čtu ty jejich příspěvky plné nenávisti. Hrají si na humanisty, ale tolik zloby a hněvu, co z nich čiší, jsem jaktěživ neviděl. Dělají ze sebe antifašisty, ale sami tady provolávají nenávist k českému národu a obhajují nenávistnou xenofobní ideologii, jakou je islám. K tomu se vyjadřují jako řeznickej čokl. Tolik pokrytectví a falše v nich je, až se mi zvdá kufr. Připomíná mi to ten vtip: Je holka s Blamberem na rande a ten říká: "No já nekouřím, nepiju a nemluvím sprostě." "A od čeho máš spálené obočí?" ptá se holka. "Ale, to mi spadla zasraná cigareta do vodky..."

Martin Pospíšil
Brno

#80

2015-07-07 14:05

Aleši alias Březino alias Nathanieli, ty jsi ale kus schizofrenního vemena zmanipulovanýho multikulti propagandou, sancta simplicitas! Jestli je tady někdo nacista, tak právě islamisté, proti nimž zde brojíme. Muslimové stejně jako fašouni mají z vraždění nevinných lidí a především židů radost. Celý muslimský svět v čele se svým vůdcem Muftím kolaboroval v minulém století s fašouny. Hitler byl Muftím poctěn titulem „čestný muslim“ a sám muftího obdařil titulem „čestný Árijec“. Do dnešního dne muslimové do jednoho neuznali holocaust. V Anglických školách se bojí učitelé o holocaustu vyučovat kvůli muslimským žákům. Co s tím udělá vláda a politici ČR. Proč těmto fašounům čeští šmejdi povolili mít na české půdě ambasády ? Zruší kupříkladu palesticům jejich ambasádu v Praze nebo bude tyto fašouny uznávat? Jestli jste všichni afáci takoví debžoti jako ty, tak se opravdu nemáme čeho obávat.

Titanius

#81 FUCK OFF THE EU!!

2015-07-07 14:08

Kolaboranstká vláda s tímhle nic neudělá! Vylizuje prdel bruselu a mohamedánům! Lid musí vzít do ruky spravedlnost, k tomu to směřuje bohužel (bohudík?). Po každém konfliktu se kolaboranti věšeli a i jejich zastánci, tak na to myslete! (každý ať si to přebere sám na koho je to myšleno a jak) A pokud si vy levicová neomarxistická pakáži budete chtít vylévat svá tiťerná ega na někom kdo se nebude moc bránit, tak vězte, že akce vyvolá jen adekvátní reakci!! HOWG! Naše země, naše pravidla!!

Tento příspěvek byl odstraněn autorem petice (Zobrazit podrobnosti)

2015-07-07 14:16



Nepřihlášený uživatel

#83

2015-07-07 14:17

Ještě před 10 lety bych nevěřil, že je něco takového možné. Že si tady budou mohamedání za hlasité podpory sluníčkářů vyskakovat a my abychom drželi ve vlastní zemi hubu a krok, ale neuvěřitelné se pozvolna stává realitou. Lidi, zastavme to!


Nepřihlášený uživatel

#84

2015-07-07 14:29

Nechci se ve své vlastní zemi bát vyjít na ulici, nechci se obávat o životy mých dětí, svých blízkých. Říkám jasné NE přílivu imigrantů z islámských zemí. Za komunismu možná nebyla svoboda jako dnes, ale byla to jenom sranda proti tomu, co za peklo přináší tihle imigranti. Dělejme s tím něco, dokud je čas!!!

Antonius

#85 Re:

2015-07-07 14:58

#61: -  

 Tak tak, moje řeč. Tyhle lidskoprávní hyeny se nezdráhají využít jediné příležitosti, aby mohly škodit. Sami v žádné islámské zemi natuty nebyli, poněvadž to by takhle blbě nekecali a toho svinstva senezastávali. Většina obyvatel téhle země má díkybohu dost rozumu a jsou ostře proti přijímání rizikových uprchlíků ze Sýrie, mezi nimiž jsou často infiltrovaní džihádisté, šašci z antify ať si jdou rozdávat rozumy do Sýrie, Afghanistánu, Saudské Arábie, Somálska, tam jsou na ně vážně zvědaví.

Tento příspěvek byl odstraněn autorem petice (Zobrazit podrobnosti)

2015-07-07 15:14


Tento příspěvek byl odstraněn autorem petice (Zobrazit podrobnosti)

2015-07-07 16:00


Olík13

#88

2015-07-07 16:04

Nenávidím naši vládu a politickou garnituru za to, že opět hádají podle sebe - z Ořechovky se jich běžné problémy a bezpečnostní rizika tak nějak netýkají - tak panáčkují podle EU a klidně vtáhnou do ČR ty islámský teroristický hovada, nebo mladé černochy, co umí jen střílet z kalašnikova!!! HNUS VELEBNOSTI... - ale není to komu prásknout! :-(

Tento příspěvek byl odstraněn autorem petice (Zobrazit podrobnosti)

2015-07-07 16:26


Tento příspěvek byl odstraněn autorem petice (Zobrazit podrobnosti)

2015-07-07 16:28


antimultikulti

#91

2015-07-07 16:34

Jsem islamofob a jsem na to hrdý!! I moje děti budou islamofobové, protože je k tomu od narození vychovávám!!


Nepřihlášený uživatel

#92

2015-07-07 17:21

Přestaň trollovat a hejtovat slušnou petici, jseš nenápadnej :-)


Nepřihlášený uživatel

#93

2015-07-07 17:35

I kdyby to bylo jediné, tak aspoň něco uděláš!

Tento příspěvek byl odstraněn autorem petice (Zobrazit podrobnosti)

2015-07-07 17:54


pivonka

#95 Re:

2015-07-07 18:26

#1: -  

 Plně s Vámi souhlasím. 


Nepřihlášený uživatel

#96 Přemýšlejme prosím...

2015-07-07 18:30

Můžete prosím uvést, kde se šibenice "sluníčkářů" na internetu objevily? Žádné jsem nenašel... Ty dva příspěvky, které jste k petici přidali jako důkaz, jsou naprosto smyšlené. Jejich skutečný autor by si měl uvědomit, že výroky jako "antifa už proti vám chystá opatření" a "pan Havel se musí obracet v hrobě" jsou vedle sebe úsměvné, protože jsou naprosto neslučitelné. Antifa "pana Havla" v lásce opravdu nemá. A ještě přidat EU aby byl výčet nepřátel úplný a nakonec urážet Čechy, aby se petice hojně podepisovala. Autor příspěvku je pravděpodobně sympatizant neonacistického hnutí, který antifu, Havla a EU nenávidí rovným dílem a staví je do nesmyslné souvislosti. Tolik k vašim důkazům. Věřím, že lidé budou trochu přemýšlet, než vám tuto petici podepíší.


Nepřihlášený uživatel

#97 Re:

2015-07-07 18:52

#17: Aleš -  

 Aleš je provokatér, psychopat. Není ho třeba brát vážně. Možná se i pomočuje. Zřejmě i při psaní těchto nesmyslů onanuje, je to pro něho vzrušující.

Tento příspěvek byl odstraněn autorem petice (Zobrazit podrobnosti)

2015-07-07 19:06


Lucie

#99

2015-07-07 19:23

Když je jmenovaná vláda, skládá slib prezidentu ČR, že bude jednat, konat a sloužit občanům České republiky a dělat vše pro rozkvět této země.

Na základě jakého mandátu a kdo jí dal pravomoc rozhodnout tak závažnou situaci, která změní osud občanů přijetím muslimských imigrantů ? Jsem matka a babička, které není lhostejný budoucí život jejích potomků.

Vše bylo již vyřčeno, vláda byla na možné nebezpečí ze strany muslimských imigrantů mnohokrát upozorněna, zareagovala však jen represivními opatřeními  a jen vůči té většině, která se živí poctivou prací a stojí na straně sluníček v neziskovkách, které se přijímáním imigrantů živí.

Naši pra.... dědové takové plkající lemply hnali bičem a do své země nadřazené muslimy vůbec nepustili a svoji zemi ubránili.

Na jaké straně je právo ?


Nepřihlášený uživatel

#100 Re: Přemýšlejme prosím...

2015-07-07 19:30

#96: - Přemýšlejme prosím... 

 No taky doufám, že budou lidi přemýšlet, příspěvky nějakého schizofrenika pod peticí snad nikdo normální nemůže považovat za "připojené důkazy" od nichž je petice odvislá! To jste opravdu myslel vážně? Takže i já apeluji, ať lidi vezmou rozum do hrsti a rozmyslí si, jak chtějí, aby jejich země za pár let vypadala a představí di jak v ní budou spokojeně vyrůstat děti našich dětí až to celé vezmou do rukou islámisti.