Petice proti pořádání koncertu skupiny Ortel v Počátkách

Chudák Kryl

#101 Re: Karla Kryla komunisti taky zakazovali.

2015-12-07 19:51

#36: Pepíno - Karla Kryla komunisti taky zakazovali.  

 Srovnávat Kryla s Ortelem, tak jestli je někdo hovado tak to jste pane Vy. Chudák Kryl, chce se mi z vás blejt!

OMG, prej druhej Kryl

#102 Re: Ortel = druhý Kryl – říká nepohodlné věci, proto je třeba jej umlčet

2015-12-07 19:59

#41: Lotos - Ortel = druhý Kryl – říká nepohodlné věci, proto je třeba jej umlčet 

 To mi chcete říct, že někdo jako vy, kdo srovnává Ortel s Krylem, je duševně zdravej? Tak tohle je fór roku, neuvěřitelný! Pane vy jste naprostý hovado.

Njn nezbejvá než opětovně souhlasit s názorem že jste pane typickou cílovou skupinou Ortelu (low IQ).

 

lolci

#103 Re:

2015-12-07 20:05

#42: -  

 Co to máte za plátek? :D

 

Fear

#104 Re:

2015-12-07 20:10

#47: Josef -  

 Ne, Ortelu se opravdu nebojme, ti jsou k smíchu, bojme se běžného maloměšťáckého občana bez názoru který Ortelu uvěří ty jejich povrchní populistické žvásty o vlastenectví a konspiracích a přijme je za své!

Metalista

#105 Re:

2015-12-07 20:16

#49: -  

 V tom případě doporučují "Nosní, ušní, krční", nemáte totiž sluch v pořádku. Ortel je kdeco-všecko jen ne kapela co umí hrát a zpívat. Jejich síla je pouze v tom že jsou dnes lidi podělaní strachem z uprchlíků a ve svém amoku nejsou schopni rozlišit že se ženou k populistické kapele brnkající na jejich strach o kterou by si za normální situace neopřeli ani kolo.

Sluníčko

#106 Re: Re: Ortel = druhý Kryl – říká nepohodlné věci, proto je třeba jej umlčet

2015-12-07 20:18

#50: - Re: Ortel = druhý Kryl – říká nepohodlné věci, proto je třeba jej umlčet 

 Váš zbytečnej text a bezduché tlachání ani nemá smysl komentovat a už vůbec číst.

Ferda z Plzně, co ty nácky už nějakej pátek zná a ví co jsou zač.

#107 Re: Re: Stop nackum

2015-12-07 20:45

#72: - Re: Stop nackum 

 Jsem na tom stejně kámo, ale nelze za to pořád křižovat Havla, ten nemůže za to že ty kurvy v parlamentu to tu nechali rozkrást. Ortel je ale podle mě zlo, Tomáš Ortel je stále aktívní nácek chodící na srazy DSSS, hrál ve skupině Conflict88 (= HH, všichni víme co to je), stačí si prostě pročíst jeho historii. Já si prostě nemyslím že tohle je někdo ke komu by se mělo vzhlížet a srovnávat ho s Krylem. Je to jen populistickej a pokryteckej rádoby nacionalista co se veze na strachu dnešních dní. Před rokem ještě kromě pár plzeňskejch holohlavejch fans po něm neštěkl ani pes a nyní? Nyní Český Slavík a popularita, proc asi? Protože strach, hraje nám na tuhle naši nejděsivější stránku a většina lidi kteří by si o něj za běžných okolností neopřela ani kolo tak teď si s ním notuje na koncertech. Stal se pro ně alternativou v týhle blbý době plný prodejných kurev v parlametnu, v době terorismu, ISIS a islámu.
Ti kdo by nás měli utěšovat (politici, vláda) že to zvládneme a že padnout republiku nenecháme na nás serou a nehnou ani prstem, raději lezou EU do prdele. Proto dnes lidé tíhnou k těmhle alternativám jako je Ortel který se zdá že s námi mluví narovinu a fér. Opak je ale pravdou. Nemám strach z utečenců, mám strach z toho co zde může Ortel napáchat za zlo, mezi lidmi, mezi námi občany jedné malé země ve středu Evropy.


Nepřihlášený uživatel

#108

2016-01-11 10:54

cenzura jak vyšitá - je to hnus velebnosti
Jirka Jelínek

#109

2016-03-12 11:56

nechceme žádné Dobrosery, táhnete do Dobroserova a vedzměte si s sebou všechny parazity a kriminálníky. Už nás lidi přestaňte obtěžovat. dobrosera dveřmi vyhodíš a oknem přileze,


Nepřihlášený uživatel

#110 Re: Re:

2016-03-22 17:25

#83: Vždiť :D - Re:  

 nasrat ti do hlavy čuraku


Nepřihlášený uživatel

#111

2016-11-27 10:14

Gratuluji Tomáši Ortelovi i celé skupině k druhému místu v anketě Český slavík! Tahle skupina, jež hraje a zpívá z duše většiny lidí, si to opravdu zaslouží!!