Petice proti pořádání koncertu skupiny Ortel v Počátkách


Nepřihlášený uživatel

#51 Re:

2015-08-24 10:13

#47: Josef -  

 To je pravda. Cikáni si z nás za vřelé podpory neziskovek dělají dojné krávy a ještě nás tady přepadávají, imigranti z třetího sěta nám klepou na dveře a sluníčkáři se sebevražednýma tenencema jim ochotně otvírají brány, islámisti tady potichu zakládají teroristické buňky, distribuují svoje „main kampfy“, do toho všeho po ulicích díky naší neschopné justici chodí vrahové, násilníci, pedofilové, obyvatelstvo ničí lichváři a exekutoři, všude se válí bezdomovci, zatímco ve vládě se zvesela tuneluje vše, co jde, mafie prolezlá politikou skrznaskrz, a tihle šašci dělají z jednoho obyčejnýho koncertu nepřítele demokracie č. 1. Ubohost nejhlubšího zrna.


Nepřihlášený uživatel

#52 Milujeme Ortel. Ortel navždy

2015-08-25 09:26

Přesně tak hrají i v jiných městech a nikdy problémy nebyly a tím že zbytečně otravujete s posranou peticí tím spíš na sebe strháváte pozornost když chce vzít lidem to co mají rádi asi bych si to rozmyslel a nechal koncert v klidu proběhnout ostatně jak tomu bývá vždy. Ortel navždy :-)

Nepřihlášený uživatel

#53

2015-08-25 09:27

  1. Vždit zpivaji pravdu tak co.
Zadry

#54 Čuriny

2015-08-25 09:52

Jestli máte něco proti ortelu tak je znát že asi nejste vlastenci . tato skupina propaguje pouze pravdu nejdřív si ty texty poslechne té celé a třeba víckrát zacebou  a pak pochopitelně o čem spivaj. Spivaj jen o tom jak to v tomto zkorumpované státu je a jak to tu funguje  .... Zamyslet se samy nad sebou a pak teprve komentuje ostatní  stě fakt jen banda hovad .. Na jejich koncertech nejsou žádné nepokoje   a kolikrát probíhá lip než jakékoliv koncert    jiných kapel a buďte radi že tam máte ortel a ne třeba nějakou celovykendovou  teknoparty ...  


Nepřihlášený uživatel

#55

2015-08-25 13:59

Vy primitivové zasraní co ho odsuzujete : tenhle člověk se nám snaží otevřít oči a Vám kterým to nedochází přeji at Vám muslimové vraždí vaše potomky a nebojte se je to za dveřmi ,bude to dost rychlé jste zaslepení a nevidíte co se kolem nás ve světě děje ,amerika se snaží nacpat nám sem co nejvíce tyhle havěti aby se ona jich zbavila ... a Evropa již je smetištěm těchto kreatur ..


Nepřihlášený uživatel

#56

2015-08-26 11:50

"Pane velebnosti! Pane velebnosti! Slyšel jste to?" "Co zase Kelišová?" "No prej budou v Počátkách v kulturáku vystupovat ti fašisti, externisti a senofobové, sodoma gomora!" "Kelišová, kde jste na tom zase byla?" "Viděla sem to na plakátu, přísahám ať se propadnu do západního Německa!" "Panenko Marie podsrpenská, zač nás trestáš. No tak to něco musíme rychle udělat, jinak bude za chvili celá republika fašistická. Sepíšem tu petici na tom stroji co jsme dostali od monsiňora. A to si za rámček nedají!" :-D

Riko

#57

2015-08-27 08:38

Prý nekvalitní kultura, to mě fakt dostalo. Jsem zvědavý, co je pro vás havlistickou svoloč kvalitní kultura? Kdyby se v obci producírovali polonazí úchylové z gay pride??? Kdyby promiskuitní gayové zpívali o morálních prasárnách a kazili morálku mládaže? Nebo kdyby jako pussy riot masturbovali krucifixem či zmrzlým kuřetem nebo znesvěcovali kostely? Házeli kočky na zdi fastfoodů nebo prováděly oplzlý tanečky na hrobech padlých vojáků? Kdyby prostřednictvím textů nabádali k braním drog, opěvovali vandalismus, sprejerství a jiný svinstva? Nějací zfetovaní pankáči, anarchisté a nihilisté? Či snad zmutovaný transcosi fousatý zpěvačky? To jste tedy pořádná hovada! Myslím, že čtvrté místove Slavíkách jasně ukazuje, že se Ortel lidem líbí a má co nabídnout. Tak zavřete hubu a šoupejte nohama!


Nepřihlášený uživatel

#58

2015-08-28 06:56

Jo jasně, každej, kdo poukazuje na problémy v ČR je nácek :D To jsme tedy náckové snad všichni ! Až na tu krávu Šabatovou, ta spadá do jiné kategorie, do ***  :D


Nepřihlášený uživatel

#59 Re: Tady máte ty lživé informace. Jen dal podporuje nácky.

2015-08-28 21:04

#12: - Tady máte ty lživé informace. Jen dal podporuje nácky. 

 Teda nevim,nevim,NÁCEK podle mě je osoba mentálně zaostalá v rovině let 1936-1945 opěvující zvrácenou ideologii jednoho produktu incestu,hlásající odpor ke všemu co není rasově čisté a Germánské. Každopádně takhle mi pan Ortel a jeho hudební uskupení nepřipadá. Že se opírá o češství a historii našich zemí,nejde s davem a otevřeně bez skrývaček ryje do žhavých témat která trápí nás všechny,to není projev nacismu,to je projev rozumného a nezdegradovaného člověka,jemuž osud jeho národa a země kde žije není lhostejný. Ostatně svoboda projevu textem,slovem,písní,veršem je základní právo demokratické společnosti. Přál bych panu Vaňkovi aby se jednou dostal do dění nacistické společnosti a pak aby se dostavil na jeden koncert skupiny ORTEL.


Nepřihlášený uživatel

#60

2015-08-30 08:32

Prý "Povaha vystoupení skupiny Ortel je zcela v rozporu s kulturou, která byla městem Počátky dosud podporována a realizována" ;-))) komedianti z téhle petice, asi mi zaplatíte čistírnu ;-))) už jsem se tady dlouho tak od srce nezasmál. ;-), mám kafe na kravatě a anglickou s vajíeky v klíně ;-))) Hele blbouni, co chcete proboha zakazovat? On nám někdo ubližuje? ;-)))

Tomáš

#61 Pravda bolí

2015-08-31 12:47

Byť nesouhlasím s některými Ortelovými názory, čta některé příspěvky jeho odpůrců nejen zde, ale ve všemožných diskuzích, musím žasnout, co jsou někteří lidé za tupé ovce, ovce tak snadno podlehnuvší mediálnímu nátlaku z určitých kruhů. Jak tak sleduji, protivlastenecká hysterie padá na velmi úrodnou půdu. Je nad svět jasné, že se všichni podobní vlastenci jaksi nehodí jistým mocným, kteří investují velké peníze na korumpování médií a různých pseudopolitiků, aby na jakoukoliv národoveckou snahu útočili a všechny štítkovali jako extrémisty a xenofoby a pokusili se tak všechny vlastence znemožnit natolik, že své úsilí raději vzdají. Naštěstí se v poslední době karta obrací. Lidi už nevěří oficiálním médiím a těm splaškám, co do nás denně hrnou trychtýřem. Kdo uvažuje racionálně a nepřijímá bezmyšlenkovitě každou informaci z mainstreamu, nemůže to nevidět. Zbylé potrefené husy holt budou vždy kejhat, jak je naučí média. Hořké to zjištění, leč ne překvapivé.


Nepřihlášený uživatel

#62 Re:

2015-09-01 09:39

#19: -  

 Taky si říkám, co je to za tragédy. Užiteční idioti s hlavama vymazanýma sluníčkovou propagandou. Bez vlastního názoru, jen kopírují, co se doslechnou v médiích. Tahle kapela je závadná, páč to říkali v televizi a tam přece nelžou :-D

Dominik Konečný
Praha

#63

2015-09-02 14:07

Hele mládeži, jednou jsme v demokracii, tak laskavě dodržujte svobodu slova. Ortel je bezproblémová kapela a že se pár pravdoláskařským tydýtům nelíbí, tak se s tím prostě smiřte a nesnažte ji umlčet násilím a zavádět tady praktiky jako za komančů. Kdyby do byli vlastizrádci, co podporují rozklad našeho národa všemožnýma menšinama, to by se vám kolaborantům líbila, to by jistě byla kvalitní kultura, vy hovada.

Topgee

#64 Stop nackum

2015-09-30 09:58

drzte huby fasouni, bezte si hajkovat nekam do lesa. To vase schovavani se za radoby vlastenectvi, jste trapni a pruhledni. Ortel je fasounskej shit schovanej za narodni vlastenectvi. Jste pokrytci. Chce se mi z vas blejt.

Mdj

#65 Re: Čuriny

2015-09-30 09:59

#54: Zadry - Čuriny 

 no ty jses debil :)))

Marek

#66 Re:

2015-09-30 10:01

#53: -  

 jj cilova inteligencni skupina...."vždit";))

 


Nepřihlášený uživatel

#67 Re: Re:

2015-09-30 10:02

#51: - Re:  

 pravda Ortel je hodne ubohej ale jejich fans jsou primo vypatlaní.

Bejk

#68 Re:

2015-09-30 10:04

#55: -  

 chlapče, jsi tak hloupej že nemáš ani vlastní názor? Asi ano, nejsi ty náhodou fanoušek Ortelu?

Havel lover

#69 Re:

2015-09-30 10:06

#57: Riko -  

 Ty můj malej jedinácku. Jseš k smíchu fáčko .)


Nepřihlášený uživatel

#70 Re:

2015-09-30 10:08

#58: -  

 a vy jste hlupak ze to Ortelu zerete. 

Honzys Skalice

#71 Re: Re: Tady máte ty lživé informace. Jen dal podporuje nácky.

2015-09-30 15:29

#59: - Re: Tady máte ty lživé informace. Jen dal podporuje nácky. 

 Plně se ztotožňuji.Největší problém je,že lidi neumějí odělit nacismus od nacionalismu.Nacista a vlastenec se bohužel ve vědomí lidí neznalích spojuje v jedno.


Nepřihlášený uživatel

#72 Re: Stop nackum

2015-09-30 15:42

#64: Topgee - Stop nackum 

 Nevím kolik ti je,ale já jsem si za komančů užil dost.Když byla tak zvaná sametová revoluce tak jsem se radoval.Bohužel zase rejem držkou v zemi.Na koncerty Ortelu chodí i dnešní důchodci minulý víkend v Hradci Králové jsem toho byl svědkem.Ty lidi něco prožili a byla jich tam dobře třetina.

 


Nepřihlášený uživatel

#73 Re: Re:

2015-09-30 15:44

#70: - Re:  

 Pravdu žeru

Honzys Skalice

#74 Re:

2015-09-30 15:59

#58: -  

 Za komančů šli po těch co pardón,ale tak zvaně chca... proti větru.Šli tvrdě proti nám a po tzv. revoluci jsem myslel,že to zkončí.Bohužel ani v dnešní době si člověk nemůže beztrestně pomočit vlastní nohavice.A to má být demokracie?

 


Nepřihlášený uživatel

#75 To čumíte bolševíci, skupina Ortel druhá ve slavíkovi, Tomáš jako zpěvák třetí!

2015-11-28 22:39

Gratuluji k stříbrnému slavíkovi, udělali jste mi takovou radost! Vzhledem k totálnímu bojkotu v mainstreamu je to sakra úspěch. Je vidět, že lidi o vaši hudbu zájem a žádná sluníčkářská svině vás neumlčí. Jen tak dál a příště zlato! To spadne sluníčkářům, Černošům, Bednářovým, Konvalinkám a všemožným afáckým špínám čelist!!!