Petice za rezignaci Bohuslava Sobotky

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Petice za rezignaci Bohuslava Sobotky


Nepřihlášený uživatel

#101

2015-11-22 15:14

nejvyšší čas, aby odstoupil nejen Sobotka, ale celá vláda

Nepřihlášený uživatel

#102

2015-11-22 16:01

to co předvádí pan Sobotka ,to už je silná káva -99% obččanů ČR tu islám nechce a on zapomíná kdo ho volil- lidi snad!!!nezapomenou při příštích volbách komu dát svůj hlas!!

Nepřihlášený uživatel

#103

2015-11-22 16:33

On není povolaný řídit naše životy,odejít by měl neprodleně!!!


Nepřihlášený uživatel

#104

2015-11-22 17:32

Kdyby odstoupil včera, bylo pozdě...

Nepřihlášený uživatel

#105

2015-11-22 17:34

Český národ by se měl už probrat a tvrdě se zbavit vlastizrádců !!!
Přesto, že jsem v invalidním důchodu po pracovním úrazu nohy a nemůžu dobře chodit a je mi 61 let, bojovat za čisté Česko bez vlastizrádců půjdu.Nohy na to nepotřebuji, protože před touto spodinou Českého národa utíkat nehodlám.

Nepřihlášený uživatel

#106 Re: Vymývání mozků

2015-11-22 19:07


Nepřihlášený uživatel

#108

2015-11-22 19:35

SOBOTKO SKLAMALI JSTE ČESKÝ NÁROD SVOU AROGANCÎ A ZAPRODANÎ NAS ČECHŮ ZA MIGRANTY NEJSTE KOMPETENTNÍ A UŽ NIKDY NECHCI VAS VYDĚT V POLITICKÉ STRANĚ JSTE AROGANTNÎ A NENASLOUCHATE LIDEM TÉTO ZEMĚ A PŘITOM JAK JSTE SE HONEDBAL KDYŽ JSTE BYL ZVOLEN JAK BUDETE NASLOUCHAT PROBLEMU LIDÎ ,CO JSTE OHLUCHNUL?????

Nepřihlášený uživatel

#109

2015-11-22 19:40

Nikdy mně ten plešoun moc neseděl, ale občas měl dobré nápady, proto jsem mu dával šanci, ale po tom, co předvedl 17. listopadu, u mě ten zákeřný přisluhovač Bruselu nadobro skončil. Urazit 80 % národa, který nesouhlasí s nekontrolovatelným přílivem imigrantů a s ním spojenou islamizací naší země, to už je vrchol! Tohle není předseda naší vlády, ale bruselský protektor! Jak si může dovolit urazit prakticky všechny svoje voliče (snad krom řad cikánstva) a pak mít tu drzost před dalšími volbami škemrat u těchto lidí o hlasy? Kdyby měl alespoň trochu svědomí, tak ten skřet odstoupí, i když si nedělám iluze nad tím, které hovado tam usedne místo něj. Je potřeba na vládu stále tlačit masovými demonstracemi, aby si uvědomila, že má nůž na krku, jinak půjde pořád proti vlastnímu národu.


Nepřihlášený uživatel

#110 Re: Re:

2015-11-22 19:51

#90: - Re:  

 Z toho je jasně vidět, kdo je tady demokrat. Zda občan, který brání svoji zem před přívalem vyznavačů totalitní ideologie, nebo politik, který by za nepohodlný názor zavíral a tyhle příchozí islamofašisty vítal s otevřenou náručí. Je to hnus, že po čtvrt století relativní demokracie opět padáme do hluboké totality. Tomu musíme zabránit za každou cenu. Nechceme přece novou normalizaci, politicky motivovaný procesy, cenzuru, zánik svobody slova, diktát z Brusele, ....


Nepřihlášený uživatel

#111 Re: Re: Re:

2015-11-22 20:09

#110: - Re: Re:  

cenzuru, zánik svobody slova, diktát z Brusele

 To všechno už tady má vybudované základy a teď se to začíná čím dál více projevovat. Co nejdřív tomu musíme učinit přítrž, ať už po dobrém nebo po zlém.


Nepřihlášený uživatel

#112

2015-11-23 09:12

Sobotko, ty slizký vlezdobruselníku. Nastal tvůj čas. Za zradu své země se budeš smažit v pekle. Máš poslední možnost odstoupit dobrovolně azachránit si kejhák, nebo tě vyneseme v zubech!!!


Nepřihlášený uživatel

#113

2015-11-23 09:48

Slizkej Bohoušek pracuje vyloženě proti svému národu.

Nepřihlášený uživatel

#114

2015-11-23 13:00

Nevolil jsem čssd a panu Sobotkovi nevěřím ani dobrý den ....

Nepřihlášený uživatel

#115

2015-11-23 13:03

Zemana jsem volol a zastává mé názory Sobotka jde proti nim stajně jako Merklerová

Nepřihlášený uživatel

#116 Re: Re: Vymývání mozků

2015-11-23 14:54

#106: - Re: Vymývání mozků 

 Ano, planeta Yó. Vymývání mozků od útlého věku, jaké si v ičem nezadá ani s bolševickou propagandou let minulých. Na to je zde také petice: http://www.petice24.com/vyzva_smrem_k_t_omluvte_se_za_planetu_yo


Nepřihlášený uživatel

#117

2015-11-23 22:32

Uz at sralbotka tahne, kdyz nechce tahnout s nami

Nepřihlášený uživatel

#118

2015-11-24 20:22

Sobotko, Sobotko, mít dostatek soudnosti, tak odstoupíš sám, nenech se vyzývat. Tuhle zradu ti voliči neodpustí, potápíš ČSSD do bahna nevolitelnosti. Sbal si saky paky a i s Dinstbírem palte k pravdoláskařům do TOPky, kéž by i ta skončila v propadlišti dějin!


Nepřihlášený uživatel

#119

2015-11-26 07:53

Sobotka jde proti narodu. Svym postojem poslusneho chlapecka Bruselu ohrozuje bezpecnost ceskeho naroda. Svym politickym postojem verejne napomaha vstupu na nase uzemi ilegalnim imigrantum. Tim se dopousti trestneho cinu a vlastizrady a Islamizace naroda.

Nepřihlášený uživatel

#120 Bohouše do koše!

2015-11-26 15:48

Pan ministr Sobotka svými rozhodnutími neustále dokazuje, že mu nejde o blaho svého voličstva, nýbrž o blaho svoje, proto rektálně podlízá Bruselu a v naší zemi postupně zavádí jejich agendu na islamizaci a podrobení domácího obyvatelstva mohamedánskými kočovníky. Za těchto okolností není možné, aby nadále řidil tuto zemi z pozice premiéra. Žádáme vás proto pane premiére, odstupte i s celou vaší vládou a řízení tohoto státu přenechte těm, kterým leží na srdci opravdu naše blaho!


Nepřihlášený uživatel

#121

2015-11-29 17:32

Nesnáším křiváky a svině a tohle stvoření jinak nazvat neumím!
zdenek

#122 zpráva

2015-11-29 20:12

A nejen Sobotka, ale celá ta zaprodaná vláda Německu a USA. Je třeba s nima jednat jako s vlastizrádci a pěkně podle zákona ne že naplnili skutkovou podstatu tohoto trestného činu navíc se dopouští podplácení, poskytují úplatky Turecku a IS. A to veřejně to je už vrchol drzosti. (Pokud někomu poskytuji úplatek je to za protislužbu) 100% naplnění i tohoto trestného činu. Takže orgány činné v trestním řízení se začněte pomalu již starat, nebo toho bude hodně najednou.

Tydýt

#123

2015-12-02 23:35

Typický nemakačenko, samozvaný elitář a charakterový pokřivenec, průměný úřednický politik s panickým strachem ze spontánního výstupu občanů vůči němu a málodůvěryhodné vládě, nemající pro jisté závažné kroky mandát voličů.


Nepřihlášený uživatel

#124

2015-12-03 05:37

SOBOTKA TEN ČLOVĚK JE VLASTIZRÁDCE A PATŘIL BY DO KAMENOLOMU.PODÍLÍ SE NA DEMONTOVÁNÍ ČESKÉ STÁTNOSTI JEŠTĚ DÉLE NEŽ VÁCLAV KLAUS.

Nepřihlášený uživatel

#125

2015-12-03 09:24

To co jsem poslal na hrad:
Já, řádný občan ČR s platným občanstvím
se tímto osobně připojuji k odvolání premiéra Bohuslava Sobotky.
Oddůvodnění:
Jeho politika a jednání přímo ohrožuje bezpečnost obyvatel České republiky.
Mediálně napadá a dehonestuje řádně zvoleného prezidenta České republiky,
což je absolutně v rozporu s ústavou ČR!
Jedná proti zájmům Českého národa a ignoruje jejich názory a vůli.