Petice za rezignaci Bohuslava Sobotky

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Petice za rezignaci Bohuslava Sobotky


Nepřihlášený uživatel

#76

2015-11-21 17:34

Okamura místo něho.

Nepřihlášený uživatel

#77

2015-11-21 18:22

přeposílám na své email kontakty. Je potřeba aby vlastizrádci šli od válu.
Nechci přezdívku - Michal Sandr

#78

2015-11-21 18:24

 

Michal Sandr 9 hod.

Tento veřejný dopis jsem poslal včera našemu panu ministrovi spravedlnosti panu JUDr. Pelikánovi a také jsem ho rozeslal na několik facebookových stránek, do redakce Novy, Primy, ČTK, Rudého práva, Svobodného slova, Mladé fronty, a do několika blogů: michal.sandr@seznam.cz)

(bez předmětu)

Dnes 20. 11. 2015, 8:04:05

Komu: Ministr spravedlnosti ČR pan JUDr. Pelikán

g

Veřejný dopis:

Vážený pane ministře spravedlnosti Pelikáne, udělal jsem ve svém životě mnoho chyb a hlavně dvě velké vůči své rodině! Třetí již NECHCI UDĚLAT! Proto se dobrovolně přihlašuji k Vaší výzvě, že budete soudit každého, kdo bude veřejně proti Islámu v Čechách, mé vlasti! Bez žádných jiných vedlejších pohnutek, s plným vědomím a svědomím PŘIZNÁVÁM, že jsem PROTI ISLÁMU A ISLAMIZACI NAŠÍ REPUBLIKY A EVROPY! Jsem také proti všem Sluníčkářům, Kavárníkům a Xenofilistům! V PLNÉ MÍŘE TAKÉ V TÉTO OTÁZCE PODPORUJI NAŠEHO PANA PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA!!! Jsem také, podle naší ČT dle jejího pořadu PLANETA JO, nějakým NE tvorem se třemi bradami (jak uboze se dá zneužít tento program pro děti k propagandě)!!! Mé důvody k NE jsou prosté! Mám rád klidný život, rodinu, vlast i mír! A hlavně naši kulturu! I když ne bez výhrad!!! Nejdříve jsem váhal, jestli je Islám učení tak vzdálené naší civilizaci a našim dějinám!!! Až když jsem si pročetl Korán, usoudil jsem, že NIKDY TAKOVÉ „UČENÍ“ NEBUDU PODPOROVAT!!! Je pro mne ZVRÁCENÉ, NEPŘIJATELNÉ A KRUTÉ!!! Nechci také, aby tomuto „učení“ se učilo ve školách a bylo veřejně propagováno a vůbec NEBYLO přiřazováno pod CÍRKVE!!! Proč jsem k tomuto závěru došel?! Protože toto „učení“ hlásá, ŽE ŽENA JE PODŘADNĚJŠÍ NEŽ MUŽ, ŽE S DĚTMI SE MŮŽE OBCOVAT, ŽE SE MŮŽE OBCOVAT I S MRTVOLAMI SVÝCH MANŽELŮ NEBO MANŽELEK, ŽE SE MŮŽE UKAMENOVÁVAT ŽENA, KDYŽ BUDE ZNÁSILNĚNA MUŽEM, ŽE ISLAMISTÉ JSOU NADŘAZENI NAD VŠEMI LIDSKÝMI RASAMI – PROSTĚ CELÉ PRÁVO ŠARÍA!!! A o dalších a dalších „učeních“ jsem se dozvěděl z KORÁNU!!! Tyto důvody jsou Vám málo?! Tak ještě jeden a velmi pádný důvod mám, proč nechci ISLAMIZACI MÉ VLASTI!!! Přístup nynějších ilegálních ekonomických imigrantů k jejich vpuštění do EVROPY!!! TOTO NENÍ NORMÁLNÍ CHOVÁNÍ UPRCHLÍKŮ, ALE VYNUCENÉ VTRHNUTÍ VĚTŠINY NELEGÁLNÍCH EKONOMICKÝCH IMIGRANTŮ BEZ DOKLADŮ SVÉ TOTOŽNOSTI NA VÝSOSTNÉ ÚZEMÍ STÁTŮ V CELÉ EVROPĚ! Dělají si zde, co chtějí! Za sebou nechávají „JEN NEPOŘÁDEK“!!! VELMI SI PROTO VÁŽÍM PRÁCE NAŠÍ POLICIE A HLAVNĚ PANA MISTRA VNITRA CHOVANCE ZA JEJICH ZODPOVĚDNOU PRÁCI A DODRŽOVÁNÍ “NAŠICH“ ZÁKONŮ!!! A PROČ POLICISTÉ NEZASAHUJÍ PROTI NÁM, MÍRUMILOVNÝM OBČANŮM!? MOŽNÁ, ŽE I PROTO, ŽE SI PŘEČETLI JEN I ČÁST KORÁNU A DODRŽUJÍ OPRAVDU NAŠE ZÁKONY!!! Přečetl jste si i vy alespoň část Koránu?! A souhlasíte s tímto „UČENÍM“???!!! Dále tímto vyzývám naši vládu, PO TERORISTICKÝCH ÚTOCÍCH ISLAMISTŮ A NYNĚJŠÍM JEDNÁNÍM EVROPSKÝCH „velkých bratrů“ O ODŘÍZNUTÍ ČECH I SLOVENSKA OD MALÉHO SCHENGHENSKÉHO PROSTORU, ABY PŘEDSTAVITELŮM EVROPSKÉ UNIE DALA ULTIMATUM NA UZAVŘENÍ SCHENGENTSKÉHO PROSTORU PRO NYNĚJŠÍ NELEGÁLNÍ EKONOMICKÉ IMIGRANTY a v těch, kteří jsou již v Evropě, ABY si udělala pořádek a nezjistí-li, CO NEJDŘÍVE, JEJICH PRAVOU TOTOŽNOST A ÚČEL NÁSILNÉHO VNIKNUTÍ DO EVROPY, ABY JE OKAMŽITĚ VYHOSTILA ZA HRANICE SCHENNGHENSKÉHO PROSTORU! V PŘÍPADĚ, JESTLIŽE NEBUDE, NAŠÍ VLÁDY, ŽÁDOST VYSLYŠENA PŘEDSTAVITELI EVROPSKÉ UNIE, ABYCHOM UZAVŘELI NAŠE HRANICE A VYSTOUPILI Z EVROPSKÉ UNIE!!! Mým důvodem je obava o bezpečnost moji, mé rodiny, mých blízkých i mých spoluobčanů! AŤ JSOU TO MOJI SPOLUOBČANÉ JAKÉKOLIV PLETI, NÁRODNOSTI NEBO VYZNÁNÍ ! I ISLAMISTŮ, KTEŘÍ JSOU JIŽ DELŠÍ DOBU MÝMI SPOLUOBČANY V NAŠÍ ZEMI A ŘÍDÍ SE NAŠIMI ZÁKONY!!! VAŠEHO ROZHODNUTÍ SE NEBOJÍM, PROTOŽE VÍM, ŽE PRAVDA JE NA MÉ STRANĚ!!! VĚŘÍM TAKÉ, ŽE PŘIJDE DEN, KDY NYNĚJŠÍ POLITICI, KTEŘÍ MAJÍ V RUKOU ROZHODOVÁNÍ NAD BUDOUCNOSTÍ MÉ VLASTI A JSOU PRO ISLAMIZACI, BUDOU V BUDOUCNU LIDEM SOUZENI A ODSOUZENI ZA VELEZRADU!!! ANO BOJÍM SE! ALE NE VÁS A VAŠICH ROZHODNUTÍ VŮČI MNĚ, ALE VŮČI MÉMU STÁTU! NECHCI BÝT TAKÉ NOVODOBÝM JANEM HUSEM, OPLETALEM, PALACHEM A DALŠÍMI LIDMI Z NAŠÍ ROZMANITÉ A DLOUHÉ HISTORIE! Chci jen, jako ONI, poukázat na zlovůli lidí, kteří bez mého souhlasu DĚLAJÍ POLITIKU, KTEROU JÁ NECHCI!!!! Vše výše uvedené jsem napsal bez donucení (donucen jsem jen okolnostmi), střízlivý, bez vlivu žádných návykových omamných látek, nejsem organizován v žádném protiislámském hnutí a vše píši podle svého nejlepšího vědomí a svědomí, jen jako právoplatný, ještě netrestaný, občan České republiky!

Michal Sandr

To se líbí 34 (zatím)


Nepřihlášený uživatel

#79 Sobotka je pokrytec a ZRÁDCE České republiky !

2015-11-21 18:34

Před parlamentními volbami v roce 2013 Sobotkova ČSSD hlásala například: "ČSSD odmítá pravicovou vládou prosazené církevní restituce, protože jsou nespravedlivé, předražené a vysoce rizikové pro stát. ..." -  Především církev katolická se v rozporu s Biblí třese na majetky, zisky, bohatství, luxus atd. ! - pokračování


Nepřihlášený uživatel

#80

2015-11-21 18:36

Pan Sobotka musí z vlády ven , a to za jeho řeči i činy.Jenom nám lže a mě vlastence nazval fašistou a xenofobem.Uráží všechny slušné lidi a věřte,že je hodně lidí ,kteří se nikde neangažují jako já,ale mají ho plné zuby.

Nepřihlášený uživatel

#81 Sobotka je pokrytec a ZRÁDCE České republiky !

2015-11-21 18:37

Z celkových 59 miliard korun pro církve mají katolíci dostat 47,2 miliardy korun ! Církve chtějí například 140 000 hektarů lesů atd. atd. ! Přitom PREMIĚR ČR Bohuslav SOBOTKA se hlásí k ŘÍMSKOKATOLICKÉ CÍRKVI ! Katolická Charita intenzivně poskytuje všestrannou pomoc imigrantům - jinými slovy řečeno: katolíci podporují ISLAMIZACI ČR a Evropy ! Též NEZODPOVĚDNÁ Sobotkova vláda aktivně PODPORUJE invazi muslimů do ČR a Evropy a tedy ISLAMIZACI ! Vláda ČR a zdejší "křesťanské" církve KAŠLOU na české BEZDOMOVCE a asi 500 000 lidí BEZ PRÁCE, kteří chtějí pracovat !!! HANBA Sobotkovi a celé vládě !!! AŤ všichni podají DEMISI !!!


Nepřihlášený uživatel

#82 Re: Potřebujeme premiéra cizích národů ? - NEPOTŘEBUJEME premiéra cizích národů !

2015-11-21 18:47

#23: - Potřebujeme premiéra cizích národů 

 Váš příspěvek má chybu v názvu. S dovolením to opravím: Nepotřebujeme premiéra cizích národů !


Nepřihlášený uživatel

#83

2015-11-21 19:23

Rozhodovat o o někom a něčem z tlustou a nenažranou prdelí od tepla, z křesla aniž by se podíval skutečným věcem přímo. to umí každej č.....k, ale jít a podívat a skutečnotem to už umí málo kdo. Proč se nepíše jak to chodí, jak ohrožujou a berou si a bezzaplacení a vyhrožujou smrtí například, Jak může vědět koho přijímáme, když se dali prodat falešné papíry. Nechchi aby to byla jak ve Francii, v Belgi a dalších zemích, Musíme se toho vyvarovat.

Nepřihlášený uživatel

#84

2015-11-21 20:19

Rezignace a veřejný soud za vlastizradu pro celou vládu !!!

Nepřihlášený uživatel

#85

2015-11-21 20:38

Plná huba keců o vlastenectví, petifích referendech a všech možných demokratických cestách, dnes se si byslím nedokáže chtnout za srdce podívat občanům do očí a promluvit, je to šílené, myslím není to ani čech, raz mluví tak a raz mluví zase tak, hlavně nemá odhodlání dělat správné kroky pro národ

Nepřihlášený uživatel

#86

2015-11-21 20:56

Mám ho plný zuby!
k

#87 Sobotka je a vždyl byl kolaborant a zrádce

2015-11-21 21:09

aktuálně jeho vláda okrádá důchodce jednorázovým příspěvkem k důchodu, který se nezapočítá do dalších let narozdíl od toho, kdyby důchod zvýšili normálně.. a toto je ukázka celého stylu jeho politiky, křiváctví a podrazy..

Byl to Sobotka, kdo pomohl Bakalovi - hlavnímu sponzorovi TOP09 k miliardám

Sobotka nepracuje pro ČSSD, poslední volební výsledek je toho důkazem.


Nepřihlášený uživatel

#88 Re: Sobotka je pokrytec a ZRÁDCE České republiky !

2015-11-21 21:10


Nepřihlášený uživatel

#89

2015-11-21 22:47

Neslyší hlas lidu.

Nepřihlášený uživatel

#90 Re:

2015-11-21 22:55

#78: Nechci přezdívku - Michal Sandr -  

 Člověk, který chce zavírat lidi, kteří brání svoji zem proti přívalu náboženských fanatiků, kteří se odmítají strachovat o svůj holý život a životy svých blízkých při neustálých teroristických útocích, přitom mu nevadí nenávistná kázání v mešitách, potlačování práv žen a výhružky Evropanům z úst muslimů, nemá na postu ministra spravedlnosti co pohledávat!


Nepřihlášený uživatel

#91

2015-11-21 23:10

Poslal bych toho zmrda na 2 dni do tábora mezi ty písečný opice a on by změnil názor!!!

Nepřihlášený uživatel

#92

2015-11-22 07:06

Měl by to zabalit
Sovička
Nepřihlášený uživatel

#93

2015-11-22 07:31

Podepisuji, protože pan Sobotka v oblasti imigrantů naprosto selhal !! Ještě navíc dokáže kritizovat pana Zemana za jeho výroky. Každý rozumně uvažující člověk ví, že má prezident naprostou pravdu a nebojí se přes veškerou kritiku, své názory říkat na veřejnosti. Je to hlava státu, která neříká jenom to co mu jiní dopředu připraví a napíší, ale říká co si myslí on sám. Není to loutka, která sebou nechá manipulovat pro svoji popularitu - pane Sobotko.


Nepřihlášený uživatel

#94 Re: Re:

2015-11-22 07:34

#90: - Re:  

 Naprosto s vámi souhlasím....

Sovička

#95 Re:

2015-11-22 07:52

#54: -  

 Moje řeč ! Našim dětem, důchodcům, maminkám samoživitelkám..... nedají nic ! Když už náhodou nějakou ALMUŽNU, tak o to ještě musejí všichni poníženě žebrat a absolvovat nesmyslný kolotoč papírování......... Zatímco " Imigranti" dostanou vše zadarmo a ještě se jim to nelíbí. Kolik miliard mohla vláda věnovat našim lidem ?! Nejméně tolik, kolik věnuje uprchlíkům !!!

Orange350Z

#96 Re: Potřebujeme premiéra cizích národů

2015-11-22 08:42

#23: - Potřebujeme premiéra cizích národů 

 hezky řečeno, ale on asi nepůjde :-(

Orange350Z

#97 Re: Re:

2015-11-22 08:44

#90: - Re:  

 100 % ní souhlas


Nepřihlášený uživatel

#98 Vymývání mozků

2015-11-22 09:25

To už je normální výsměch, vyloženě jak za komunistů: http://nedanim.cz/kampan-za-toleranci-imigrantu/. My vám to do těch palic prostě vtlučeme, ať se vám to líbí, nebo ne.


Nepřihlášený uživatel

#99 Re: Vymývání mozků

2015-11-22 12:09

#98: - Vymývání mozků 

 

Teď se všichni povinně předkloníte, roztáhnete půlky a tady pan Sobotka vám tam šoupne poctivé eurodildo. Televize vás mezitím pořádně nalubrikuje, aby to šlo pěkně zlehka.


Nepřihlášený uživatel

#100

2015-11-22 14:43

Tento premiér je nejslabší z novodobých dějin,...kritikou prezidenta si definitivně podřezal větev!! Prezident řekl jen pravdu a předvídal už před rokem,co se bude dít,zatím co Sobotka nás uspává už rok a je úplně mimo realitu a na národ kašle!!!