zrušení koncertu skupiny Ortel,v Mostku u Chocně 9. července 2016


Nepřihlášený uživatel

#26

2016-06-02 14:02

Zuba znám osobně, je to špinavý anarchofeťák, životní ztrosotanec, fackovací panák na všech štacích, kde se ocitne, tak s ním mějte shovívavost, nemůže za své nízké IQ.

Tomáš

#27 Re: Re: Re: Re:

2016-06-06 20:11

#20: zub - Re: Re: Re:  

 Á, přesně jak jsem čekal, jedna potrefená husa se ozvala. Za prvé, slušné chování vám zcela evidentně nic neříká, chováte se jako primitivní hulvát, zde je jasně vidět, v jakém prostředí jste vyrostl, ale na to už jsem si zvykl, že lidé z protiortelovského tábora jsou zhusta primitivní agresivní hovada a jakákoliv další diskuze mě o tom jen stále více přesvědčuje. A s tím punkem narážíte přesně na to, co tady děláte vy. Stejný úsudek si děláte vy, kteří jste na žádném koncertu Ortelu nebyli a úsudek si děláte pouze dle toho, co jste se o něm dočetli či doslechli v médiích a na základě těch účelových žvástů ho odsuzuje jako tupé ovce. Tak jednají jen snadno manipulovatelní primitivové. Navíc já na pár punk-crust-grindových koncertech byl, můj hudební záběr je docela široký, proto moc dobře vím, jací lidé (trosky) se na takových akcích hojně srocují.

monika

#28

2016-06-08 20:02

#26: -  

 za to ty nepochybne popijis s tomasem kvalitni whiskey, jsi obklopen pravymi prateli, kteri jsou stejne jako ty nadprumerne inteligentni.. skoda, ze nemas alespon odvahu se podepsat, kdyz uz toho zuba tak dobre znas..


Nepřihlášený uživatel

#29 Re:

2016-06-09 08:06

#28: monika -  

 Zato ty budeš akorát celý život roztahovat klín, a je úplně jedno komu


Nepřihlášený uživatel

#30 Re: Re:

2016-06-09 09:34

#29: - Re:  

 Ohni se a stáhni si kalhoty, už jdou Abdul, Ahmed a Chaled, čeká tě práce


Nepřihlášený uživatel

#31

2016-06-10 12:13

Už omrdali tvoji matku a jdou dál?

karel

#32 Re: Re:

2016-06-15 08:31

#19: zub - Re:  

 ty jsi ovečka zaslepená, akorát to nechápeš....nevíte kde se podepisuje petice za koncert Ortelu a proti cenzorským fašistům??

karel

#33 rád bych podpořil petici za koncert skupiny Ortel

2016-06-15 08:33

a proti fašistickým cenzorům... děte se s cenzorskejma peticema vycpat idioti...

fejk

#34 Re: Re: Re:

2016-07-08 11:57

Dragonnfly

#35 Re: Re: Re:

2016-07-10 18:05

#5: Tomáš - Re: Re:  

Většího hňupa,jsem neviděl,kterej tohle píše o kapele Ortel,měli by dostat řád za vlastenectví České země, viz skladba: Zustaň mým domovem, Muj dum,muj hrad,Defenestrace a aj.......,

Sepíšem petici na novou hymnu ČR ,,Zustaň mým domovem" 


Nepřihlášený uživatel

#36 Re: Re: Ortel = druhý Kryl – říká nepohodlné věci, proto je třeba jej umlčet

2016-07-13 20:31

#21: zub - Re: Ortel = druhý Kryl – říká nepohodlné věci, proto je třeba jej umlčet 

 Teda nevim, nevim, NÁCEK podle mě je osoba mentálně zaostalá v rovině let 1936-1945 opěvující zvrácenou ideologii jednoho produktu incestu, hlásající odpor ke všemu co není rasově čisté a Germánské. Každopádně takhle mi pan Ortel a jeho hudební uskupení nepřipadá. Že se opírá o češství a historii našich zemí, nejde s davem a otevřeně bez skrývaček ryje do žhavých témat, která trápí nás všechny, to není projev nacismu, to je projev rozumného a nezdegradovaného člověka, jemuž osud jeho národa a země kde žije není lhostejný. Ostatně svoboda projevu textem, slovem, písní, veršem je základní právo demokratické společnosti, které tdy vy „demokraté“ této kapele upíráte.


Nepřihlášený uživatel

#37 Re: Re:

2016-07-13 20:41

#13: Dan Mach - Re:  

 Ne to vy žijete v jiné zemi. Před rokem byla plná detenční centra a Chovanec somroval další miliardy z rozpočtu, aby stavěl další. Že k nám dnes neproudí prakticky žádný je dílem Orbána, který na maďarské hranici instaloval ploty a přesměroval tok migrantů přes Slovinsko a Rakousko. Ale kdykoliv se může změnit trasa a zase půjdou přes nás. A rozkradené tady je úplně všechno, průmysl, zemědělství, všechny podniky krachly a z toho co zbylo, už nic nepatří nám Čechům. Všechno je jenom cizí kapitál, pro který jsme levná pracovní síla.


Nepřihlášený uživatel

#38 Re: Re: Re:

2016-07-13 20:46

#37: - Re: Re:  

 Že k vám dnes neproudí prakticky žádný je dáno tím, že i v Sýrii vědí, co jste za pakáž a kde se raději dlouho nezdržovat.


Nepřihlášený uživatel

#39

2016-07-16 12:48

Tak jsem tam byl a všechno bylo vpohodě.Perfektní atmosféra a žádný průser. A písně vskutku pravdivé.

Jana

#40 Ortel je božský

2017-09-29 13:37

#1: Tomáš -  

 Ortel je skupina která je hlavně pro lidičky. Nikdy se nestalo aby tam někdo provokoval. Chodíme se bavit na vynikjící hudbu. Je to král muziky a miláček národa!!!