BOJKOT UMĚLCŮ

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno BOJKOT UMĚLCŮ


Nepřihlášený uživatel

#101 Re: Proč? Proto.

2016-10-29 22:15

#85: - Proč? Proto. 

 vy nejste normalní...Spoluprace s Ruskem a Čínou činí dohromady 3 procenta obchodu...Se zbytkem světa 97 procent tedy...Kde je ten přínos???

Realista
Nepřihlášený uživatel

#102 Re: Re: Proč? Proto.

2016-10-29 22:30

#101: - Re: Proč? Proto. 

 Obchodní spolupráce s Ruskem a Čínou jsou nízké právě kvůli rusofobním a sinofobním pomatencům, kteří servilně protlačují protiruské sankce a tlumí obchod s Čínou provokacemi kolem dalajlámy. Zatímco bývalý prezident Havel meditoval začátkem devadesátých let s dalajlámou, Tatra Kopřivnice přišla o zakázku na cca 2500 nákladních vozů do Číny. Zajásal Mercedes. Když se po několika letech podařilo situaci Tatrovce uklidnit a předjednat znovu kontrakt s Čínou na několik tisíc náklaďáků, přijal Havel Dalajlámu znovu a s dodávkami nákladních vozů do Číny byl definitivně konec. To by měl Herman vědět. A pokud to neví, stará se málo o ekonomické souvislosti. Na kulturu a opravy kostelů by chtěl více peněz, ale zařezává nosnici, která na to má snášet zlatá vejce (průmysl). Na západě je trh nasycený a nikdo nás tam nechce, proto jediná šance je trh na východě. Na východě trhy pro naše výrobky jsou, zvláště v dynamicky se rozvíjející čínské ekonomice lze stále nalézt odbytiště. Zeman je pragmatik a narozdíl od trapného uskupení celebritek a všemožných netáhel kolem Horáčka nám na tamních trzích dveře nezavírá. Ostatně všechny Evropské země v Číně hojně investují. Jen my jsme takoví volové, že si kvůli pár rádoby elitám necháme ujet vlak.


Nepřihlášený uživatel

#103 Re: Re: Re: Proč? Proto.

2016-10-29 22:39

#102: - Re: Re: Proč? Proto. 

 tak pokud budete vše počítat na prachy tak ano...Něco jako morální zábrany, nic??? Že nám někdo diktuje s kým se máme bavit apod.??? Moje žena by asi prostitucí vydělala víc než v práci, ale nějak se mě to morálně příčí...


Nepřihlášený uživatel

#104

2016-10-29 22:40

Já bojkotuji nekonečné seriály už dlouho . Proč? Herci dostávají za jeden natáčecí den i 10 000kč , za to spousta lidí pracuje celý měsíc .
Kerida

#105 BOJKOT AŽ DO MORKU KOSTÍ

2016-10-29 22:44

Prý týdny občanského neklidu - dobrá, tak abyste na to měli dostatek času slibuji, že nepůjdu do žádného divadla, abyste nemuseli hrát, na žádný koncert, abyste nemuseli zpívat, ani na výstavu... A nebojte se, že ze mě bude hovádko nekulturní, je dostatek klasiků i zahraničních, pro které se mi uvolní čas tím, že vás všechny budu ignorovat.  Jste stádo ovcí, které se demokraticky rozhodlo v čase obecného zhoršení veškerého světového dění, drtit našeho pana prezidenta svými "vejšplechty" na přání demokratických manipulátorů. Ve své profesi jste už teď mrtvi, to říkám jménem 2,6 milionů voličů Miloše Zemana.


Nepřihlášený uživatel

#106 Re:

2016-10-29 22:49

#104: -  

 a to jim to platíte Vy, nebo soukromá TV? Co je Vám dotoho???


Nepřihlášený uživatel

#107

2016-10-29 22:50


Nepřihlášený uživatel

#108

2016-10-29 22:56

Podepsala jsem,protože je pro mne nepřijatelné,jak se ti rádoby "umělci" dovedou sprostě a uboze chovat ...Neumím si představit,že bych na takové šla někam do divadla a ještě je zakoupením vstupenky podporovala ...Jinak se jejich trapnostem bránit neumím,jen tak,že ani televizi nebudu zapínat,stejně se na ty ubohosti nedá koukat ...Smutné je,že se mi znechutili i v předrevolučních,dříve celkem oblíbených filmech,takže se nedá koukat,díky těmto kašparům ani na ty ... R.

Nepřihlášený uživatel

#109

2016-10-29 23:16

Bojkotujeme také veškeré časopisy s tzv. VIP lidmi, zrádci, kteří udělali puč na našeho pana prezidenta, nebudeme kupovat tenhle hnůj.
Dan Mach

#110 Re: Re: Re: Proč? Proto.

2016-10-29 23:21

#102: - Re: Re: Proč? Proto. 

Jestli se nepletu, tak pan Václav Havel už asi 12 let není prezidentem. A stále může za to, že s Čínou víc neobchodujeme? Ale zeptejte se Andreje Babiše, tomu možná věříte, co to je podnikání v Číně....


Nepřihlášený uživatel

#111

2016-10-30 01:25

Taky patřím mezi umělce, ale stydím se za ně a nesouhlasím s nimi v ničem.

Nepřihlášený uživatel

#112

2016-10-30 02:02

Nesouhlasím s chováním politiků ,Horáčka který je schopen pro koryto udělat cokoliv a Gazdik se narval na Staromák ,ať jde raději strašit do Suché Loz

Nepřihlášený uživatel

#113

2016-10-30 03:29

Neklesnu do stejné žumpy jako "umělci", abych někoho veřejně urážel.

Nepřihlášený uživatel

#114

2016-10-30 04:51

Drzost umělců je vůči nám, většině, která si Zemana zvolila a stojí za ním. Cožpak se Zeman zvolil sám?

Nepřihlášený uživatel

#115

2016-10-30 05:31

Komedianti nebudou rozhodovat,kdo bude Prezident ČR.Byl zvolen demokratickou cestou občany ČR.

Nepřihlášený uživatel

#116

2016-10-30 06:06

Umělci? Ta tlupa komediantů? Ty nepokoje jim přeji. Obrátí se to proti nim. Bartoška, agent STB s krycím jménem "Narcis", ten půjde jako první. Tuberák tupej.

Nepřihlášený uživatel

#117

2016-10-30 06:16

Ploc je bolševickej buzerant od Ovčáčka.

Nepřihlášený uživatel

#118

2016-10-30 06:44

neměli by lidé navštěvovat divadla,televizi přepnout a nebo vypnout a když objíždějí města měli by být prázdné hlediště. Jedině tak si uvědomí kde je jejich místo a oni že jsou tu pro obveselení lídí ne naopak

Nepřihlášený uživatel

#119

2016-10-30 06:49

 Pan Prezident Zeman neskáče tak jak Amíci pískaj, a to se jim nelíbí Proto se tak strašně vztekají   Pan prezident Je člověk s vlastním názorem. To co někdy řekne, si ty na jejíž adresuje to posláno si zaslouží.  


Nepřihlášený uživatel

#120 Re:

2016-10-30 07:00

Za hloupost se platí...

 


Nepřihlášený uživatel

#121

2016-10-30 07:00

Rád podepisuji tuto petici,mám zato že máme svobodné volby,přímou volbu prezidenta a tudíž nepotřebujeme stávkovat,mít potřebu vyvolávat nepokoje a využít starého člověka pana Bradyho k puči v naší zemi.Tuto podlost mají ty politické strany jejichž volební preference u lidí klesají.Mám zato že pro nás jsou důležité pracovní místa pro lidi,práce,růst ekonomiky a proto je pro nás Čína důležitý partner stejně tak jako je důležitým partnerem i pro samotné USA,a né Tibet který pro nás ekonomicky prospěšnou zemí určitě není,je třeba vědět že Čína neznamená komunismus,nýbrž tržní systém,ekonomickou prosperitu a není to žádná Jižní Korea,proto zcela souhlasím se svým prezidentem Milošem Zemanem a přeji mu hodně zdraví a další dobré skutky pro nás všechny,pro naši zemi.

Nepřihlášený uživatel

#122 Re: Re: Proč? Proto.

2016-10-30 07:02

#101: - Re: Proč? Proto. 

 ???

Podívejte se doma, co máte z Číny. A pak si stoupněte před zrcadlo a nafackujte si.


Nepřihlášený uživatel

#123 Re: Re: Re: Re: Proč? Proto.

2016-10-30 07:06

#110: Dan Mach - Re: Re: Re: Proč? Proto. 

 Nejspíš ano. Čína si totiž může vybírat. A asi nemá důvod znovu zkoušet něco, co už jednou zavrhla.


Nepřihlášený uživatel

#124

2016-10-30 07:08

Hlava státu se má ctít i když sem ji nevolil .

Nepřihlášený uživatel

#125 Re:

2016-10-30 07:10

#115: -  

 Dejte jim čas. Třeba časem pochopí co znamená demokracie. Že základem je úcta k názorům ostatních. A podřízení se většině.