PETICE ZA ZACHOVÁNÍ KELTSKÉHO SKANZENU ISARNO


Nepřihlášený uživatel

#26

2011-10-17 08:28

Zrušením tohoto jedinečného projektu se napáchá zase jen škoda, nezachrání to však jen parta nadšenců, ale snad společné úsilí a peníze které by nebyly vydány zbytečně, což často bývá.
maruška od lenky

#27 Re: jejda

2011-10-18 20:46

#22: - jejda

Už ti Alešku někdo odpověděl?

Keltoman

#28 Re: Jednání na radnici - aktuální zpráva z 22.11,

2011-11-22 23:18

#26: -

Že by svitla naděje?


Nepřihlášený uživatel

#29

2011-12-08 22:16

Ne že mrzí, ale vadí mi, že se tak lehce zbavujeme mnoha našich kořenů, spojujících nás s tak úžasnou minulostí,našimi předky,nebo předchůdci co obývali toto kotlinu a zanechali ty úžasné stopy pro nás Slávek Hlas

Nepřihlášený uživatel

#30 Re:

2011-12-13 19:10

#25: Pavel Hromek,Letovice -

Tak to čumím, to je docela závažný argument a asi jediný, který celou tuto směšnou frašku prodlužuje a nic se nedějě. Bohužel, co jsme si zvolily to máme. Nestačím se divit co se na tom maloměstě děje :-(

Benedikt Žilka

Ivan Zubov

#31

2012-04-17 22:10

Što? Akí Keltovja? Čechi slavjankij narod, pod ruskim děržavi.
Vy zburajtě skanzen a postavtě ochodny centr i babušky prodavajtě.
A gubu držtě.


Nepřihlášený uživatel

#32

2012-07-04 19:51

Přesto, že to nemáme do Isarna blízko, několikrát jsme ho navštívili. Moc se nám tam líbilo. Hlavně Barbarské hody. Je to místo, které má velké kouzlo. Při jeho návštěvě jsem vždy cítil klid, pohodu a sílu, kterou mi dávalo. Obdivuji keltskou kulturu a na místech, kde keltové žili, cítím, že mám v žilách alespoň trochu jejich krve. ISARNO BYLO BY TĚ ŠKODA!!!
Petr

#33 Kouzlo skanzenu Isarno

2012-10-26 23:42

a jeho ojedinělost je právě v jeho nekomerčním duchu. Tím působí velmi přirozeně, spíš jako skutečná historická vesnice než skanzen. To je věc, která všem komerčním skanzenům bude vždy chybět, protože se tam většinou nesmíte ničeho ani dotknout, chodit můžete pouze ve skupině obtloustlých obražečů a s průvodcem. V Isarnu jsme měli vždy pocit, že se můžeme svobodně pohybovat, jakoby se při tamních akcích účastnit života vesnice a pocit prolnutí světů byl pro nás velmi občerstvující. Chápu, že je to nežádoucí, pokud na konci takového místa nemůže být placené parkoviště pro 100 aut, s luxusní restaurací vlastněnou někým kdo jich provozuje ještě 50 jinde a koupalištěm se skákacím hradem a večerní diskotékou. Zkrátka snaha zničit Isarno svědčí o u nás obecně přítomné idiocii, rozežranosti a bezohledném hladu po místu, které někdo z nadšení a vlastní pílí učinil atraktivním a nechce se mu podplácet aby mohl sklízet ovoce své snahy i dál právě on...


Nepřihlášený uživatel

#34

2013-04-24 12:54

Držíme palce ať to vyjde. Moc rádi jsme tam jezdili. Krásné prostředí, akce a společnost kamarádů.