Petice za záchranu porodnic v ČR

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Petice za záchranu porodnic v ČR


Nepřihlášený uživatel

#251

2011-12-21 22:00

Komentář netřeba!!!

Nepřihlášený uživatel

#252

2011-12-22 12:39

To je rozum těch co přemýšlí asi jen o blbostech a jak nejlépe zbohatnout na úkor lidí kteří to musí poctivě odmakat.

Nepřihlášený uživatel

#253

2011-12-22 19:14

Sice jsem nikdy nerodil a moje manželka už asi taky nebude, ale myslím si, že čím víc porodnic funguje, tím blíže to maminy našeho budoucího pokolení, budou mít a tím to bude bezpečnější.

Nepřihlášený uživatel

#254

2011-12-23 16:32

Zajímalo by mne, kdo to je Sdružení nemocničních gynekologů a porodníků. VZP, Ministerstvo zdravotnictví, to jsou oficiální organizace. Ale koho zastupuje toto sdružení? Jsou to porodníci z malých porodnic? Ti asi těžko.
A co nato Česká lékařská komora? V jakém je vztahu ČLK ke Sdružení?

Nepřihlášený uživatel

#255

2011-12-25 20:32

Rušily se podniky, školy, školky, teď už i porodnice. Asi je nás Čechů nadbytek, tak se je někdo rozhodl zrušit.

Nepřihlášený uživatel

#256

2011-12-26 12:23

Podepsala jsem petici,jelikož si myslím,že rušení porodnic je nesmysl.Vždycky to šlo,že se drželi všechny a ted by to nešlo? Rodičky přece nebudou jezdit rodit až kdoví kam do velkých porodnic,když se menší zruší.

Nepřihlášený uživatel

#257

2011-12-26 12:48

Ano, souhlasíme s touto peticí.Není proč svůj podpis odstraňovat. Chápeme že při nižším počtu porodů nemá tým dostatečnou rutinu, avšak i při vysosokém počtu porodů se najde v porodnici sebejistý začátečník "ŠVACH"
který dokáže porod dovést ke špatnému konci. Toho jsme si jako manželé naprosto jisti. S + L Markovi.

Nepřihlášený uživatel

#258

2011-12-27 13:53

Zase rozhoduje někdo, koho se to přímo netýká...toho, kdo do porodnice nikdy nebude muset.

Nepřihlášený uživatel

#259

2011-12-28 19:45

Myslím, že už předchozí komentáře mluví za své - regulovat porodnice pouze počtem porodů je blbost. Veliké porodnice nestíhají a do budoucna pokud se zruší ty malé stíhat nebudou. To, že je individuálnější přístup v menších porodnicích - z osobní zkušenosti to není vždy pravda. Dovedu si představit osobnější přístup v porodnicích, kde se rodí spíš alternativně.

Nepřihlášený uživatel

#260

2011-12-28 22:49

Je to cílené vytlačování nemocnic, kde s k nám chovají jako k lidem a ne k dalšímu odškrtnutému bodu na seznamu pro pojišťovny. Proč o tom vůbec nerozhodujeme my jako pacienti, ale nějací panáci v čele pojišťoven. Nechápu a asi nikdy chápat nebudu!

Nepřihlášený uživatel

#261

2011-12-29 16:51

Hegere s Drábkem vyližte si prdel !!!!

Nepřihlášený uživatel

#262 Re:

2011-12-29 18:13

#259: -  

 ...no právě...tam kde neztíhají, nemají čas na alternativní porody - pěkně v klidu pracovat s nastávajícíma rodičema a snažit se jim vyjít vstříc...na tohle mají čas právě v těch malých porodnicích, kde je porodů méně a rodičkám se mohou jednotlivě věnovat...


Nepřihlášený uživatel

#263

2011-12-30 11:46

Kéž by nám to pomohlo,dělám tuto práci ráda.
KARKULKA

#264 Re: Re: Perte do mě ať je po mě :D

2011-12-30 13:01

#26: bába babicí - Re: Perte do mě ať je po mě :D

Souhlasím zde s asistentkou, je to hrozná blbost rušit prodnice, NAC???? už tak se díky dnešní době rodí málo děti z finančních problému to nejde, tak chchete jetště rušit porodníce: taková kravina, nejen že za to chchou nehorázné peníze ale rušit to? kdo tohle vymyslel nebyl normální, zrušte casína, cigarety, bary, herny, ZA TOTO VÁM ASPON KAŽDÝ PODĚKUJE ale rušit porodníce? naprostá hovadina, kde pak budou ženy rodit DOMA? né asi jo, pač newbude kde prodo vykonávat. a jezdit  z ostravy do olomouce, TREBA a trpět tak v horznych bolestech každa žena je ráda že to bude mít za sebou natožř aby jezdila nějaké kilometry do porodnice, JE TO KRAVINA,,,, TEN KDO TO VYMYSLEL KOLIK MĚL ASI PROMILE??

brenda

#265 PETICE

2011-12-30 13:11

neuvěřitelné k tomu není co dodat petici jsem samzř, podepsala páč se má rušit to co zde neí třeba ne to co se potřebuje, takhle jde vidět že tento sátat spěje k záhubě, baru bordelu, hospod a všeho svinstva je na každém rohu dost a porodnice chchou rušit???????? DEBILOVE, IDIOTI,CO ŘÍCT NA LIDI KTEŘÍ TOTO CHCTĚJÍ UDĚLAT, pak bude opravdu rozmné děti nemít nebot když si uvědomím že bych hroznýmch bolestech jeszdila po všech čertech a čekala na to kde mě vemou to radějí porodím doma a mám to lehčí,nebo nerodit vubec a voní ti dotyční si MOŽNÁ PAK UVĚDOMÍ--POKUD TO DOKÁŽÍ PROČ SE BUDOU ZAVÍRA I ŠKOLY A PODOBNÉ INSTITUCE,je třeba zrušit to co tu být nemusí a ne rušít to co je potřeba, tento svět spěje k záhubě,,,,,

Nepřihlášený uživatel

#266

2011-12-30 23:12

Nelíbí se mi likvidace občanů České republiky. Nelíbí se mi hamižnost současné vládní koalice. Nelíbí se mi zaprodání této země. Nelíbí se mi rozpady partnerských a rodinných vztahů. Nelíbí se mi předsudky, mezigenerační a profesní nenávist. Ing. Václav Kovalčík, Náchod.

Nepřihlášený uživatel

#267

2011-12-31 13:35

Jsem rozhodně pro zachování porodnic v Č a nevidím žádný rozumný důvod v jejich ruení.

Nepřihlášený uživatel

#268

2011-12-31 16:22

Vážení, v Lounech to zrovna takhle začalo. Nejprve zrušili porodnici,pak další oddělení a nakonec celou nemocnici. Dnes nevíme, kam nás odvezou. Teď je na řadě Žatecká nemocnice. Lidé nenechme si to líbit!!!
Věra Schmidová

Nepřihlášený uživatel

#269

2012-01-01 12:41

Žádám, aby kompetentní osoby uvažovali zodpovědně!!! Protože pokud NE, tak nemají na svých postech co dělat!

Eva Čížková


Nepřihlášený uživatel

#270

2012-01-02 12:36

Až budou legalizovány domácí porody, zvýší se počet porodních domů a porodní asistentky nebudou stigmatizovány a odsuzovány k zákazu činnosti za něco, za co by lékař odsouzen nebyl, potom klidně počty porodnic rušme, ale jestliže po rodičkách chceme, aby dojížděly k porodu z větších vzdáleností, třeba i 60 km, tak jsem rozhodně proti.

Nepřihlášený uživatel

#271

2012-01-03 20:50

Souhlasím.................

Nepřihlášený uživatel

#272

2012-01-05 18:26

to už by se mohlo zrušit zdravotnictví vůbec,když nebude dostatek nemocných.....nebo chtějí aby se rodilo opět doma a na vlastní pěst?něco na tom je ale matky v tomto světě jsou už dost oslabené podmínkama jaké máme takže jsem pro ,aby se porodnice dále provozovaly.

Nepřihlášený uživatel

#273

2012-01-06 11:23

Proč rušit porodnici ,když perfektně funguje a jsme velké město,tak nic nerušit děkuji

Nepřihlášený uživatel

#274

2012-01-09 14:51

Pokud se bude vše v této republice měřit na peníze, zisk či výnos ... budeme muset začít rušit něco docela jiného než porodnice! Ještě jsem nikdy neviděla zametat schody zespodu!!!

Nepřihlášený uživatel

#275

2012-01-09 23:41

Sto let za Evropou...
nejdříve omezit nebo úplně zrušit porodní asistentky,
teď i malé porodnice...
Co přijde dál?