Petice Za zrušení soukromých exekutorů

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Petice Za zrušení soukromých exekutorů


Nepřihlášený uživatel

#776

2013-03-28 01:35

Drzim vam palce, at s tim nekam k lepsimu pohnete. Exekuce v dnesni podobe je neuveritelny hnus.

Nepřihlášený uživatel

#777

2013-04-01 09:01

ja stimto souhlasim,kdyby tahle sorta flakacu co nechteji makat,a brat majetky lidem tak se nedyvte ze sou lide zoufali,mne take vyhrozovali ze pokud nedam zalohu tk si promne prijedou,dalsi zena mne take vyhrozovala po telefonu ze zamnou posle tereniho pracovnika/vymahace,a pak se dyvyme ze nahazi hobari mrtvoli v lesich to jeste nikomu nedoslo ,tolik vrazd nebylo ani za totalismu co je tet at se natom vlada zamisli,ale jeste sem neslisel krymi spravach proc umrel jen nasilnou smrty tahle havet by mnel stat zarazit,kvuli tomu skacou matky z oken a nekteri podnikatele spachaji sebevrazdu nebo zmizi vy tomu veryte ja ne,proto ja stimhle souhlasim zruste je at tam sou slusne lide.jsou to stenice a dokazou lidi dohnat sebevrazde a spachat tr,cin takle je donuti.

Nepřihlášený uživatel

#778

2013-04-04 06:22

je na čase to změnit
Eva hruskova

#779

2013-04-04 06:23

je na čase to zmněnit

Nepřihlášený uživatel

#780

2013-04-15 22:46

Uz jsem se take stal obeti tohoto zlocineckeho systemu

Nepřihlášený uživatel

#781

2013-04-19 06:37

Podpořte naše hnutí : TRVÁME NA ZRUŠENÍ SOUKROMÝCH EXEKUTORŮ V ČR:
https://www.facebook.com/groups/trvame/

www.exekuce.estranky.cz

Nepřihlášený uživatel

#782 Cíl?

2013-04-19 15:15

Plně souhlasím s odporem vůči tomuto podnikání a máme mou plnou podporu. Problém však spočívá v cíli tohoto projektu...Má to cenu? Lidstvo už tisíce let vyniká lží a okrádáním sebe navzájem. V momentální době skupina lidí s vysokou školou zjistila, že na nevědomosti lidí a jejich strachu z neznáma se dají vydělat nemalé peníze. Naštve to celý stát a tihle podnikatelé budou nuceni opustit zlatý důl. O měsíc později zde máme další způsob jak lidi okrádat a vše může začít znovu. Sobectví zkrátka patří k lidským vlastnostem a jen malé procento lidstva dokáže tyto pudy potlačit žít čestně. Je to sice nemorální a krátkozraké, ale nebojím se říct, že lidi být jiní ani nemůžou. V životě se může každý člověk spolehnout jen na sebe, protože každý člověk vidí svět jen svýma očima a nedokáže přesně určit, co si jiní lidé myslí. Nejlepší na tom všem je, že mnozí lidé nemůžou věřit ani sami sobě. Opět tedy ta stejná otázka... Má to cenu? Já osobně plánuji sbalit kufry a přestěhovat se do jiného státu, takže mě vlastenecké myšlenky příliš neberou a zaměřuji se spíše na ty morální. Těm však odporují základní vlastnosti člověka.
Pro dokonalý příklad směru, kterým se toto "podnikání" časem vydá může posloužit opěvovaná Amerika (USA samozřejmě), kde je něco podobného v soukromém lékařství.
Přeji mnoho zdaru, s pozdravem Písečný Jiří.

Nepřihlášený uživatel

#783

2013-04-25 09:20

souhlasím,ale chce to něco radikálního.S peticema si naši politici vytírají zadky.Mají z toho prachy tak nějakým papírem prase od koryta neodeženeš.

Nepřihlášený uživatel

#784

2013-05-21 09:46

Soukromí exekutoři, vymahací společnosti v majetku soudců a exekutorů. Celkem jasně jde o porušování ústavního práva občanů!

Nepřihlášený uživatel

#785 Bordel..

2013-05-21 09:50

Bordel ve státě, tedy zvláštěpak v "Justici", vládne - změní to až Slušní lidé!
http://www.narod.tym.cz

Nepřihlášený uživatel

#786

2013-05-24 13:30

lidi se dostávají do platební neschopnosti vlivem zdražování všeho včetně energií.Poctiví lidi co nekradou takto dopadají. Je to smutné počínání vlády.

Nepřihlášený uživatel

#787

2013-05-27 04:44

MŮJ BRATR DLUŽIL PENÍZE ČESKÉ SPOŘITELNĚ 3000.-KČ.DLUH SE VYŠPLHAL NA 26000.-KČ.ZAPLATILI TO MOJI 70 LETÍ RODIČE,NEBOŤ MU OTEC RUČIL.MOJE MATKA VŠAK NIKDE NIC NEPODEPSALA A Z DŮCHODU JÍ TO ZTRHÁVALI TAKY.KDYŽ JSEM VOLALA EXEKUTOROVÍ TAK MI ŘEKL ,ŽE SI SPLETL JMÉNO.TO TOTIŽ MĚLO BÝT SRÁŽENO ŠVAGROVÝ.NIC SE NEDĚLO. HLAVNĚ,ŽE JIM NĚKDO PLATÍ.NAŠI TO ZAPLATILI SKORO ZA ROK A JEŠTĚ DALŠÍ ROK PLATILI OSSZ ,NEBOŤ TAM TRVÁ NEŽ SE ZRUŠÍ EXEKUCE.VRÁTILI JIM PENÍZE PO ROCE ZPĚT.KDYŽ JSEM SE NA TO PTALA BYLO MI ŘEČENO ,ŽE SI NAŠI ASPOŇ UŠETŘILI.JSOU TO SPROSŤÁCI.ZAKÁZAT JE.A ONO JE TAKY DŮLEŽITÉ S KÝM JEDNÁTE.JÁ MĚLA EXEKUTORA DOBRÝHO.A HLAVNĚ NEDĚLALA  JSEM MRTVÝHO BROUKA.NĚKDY JSOU MEZI NIMA I SLUŠNÍ.


Nepřihlášený uživatel

#788

2013-05-27 08:04

Vláda a politici na nás kašlou,občané se musejí zvednout a tvrdě požadovat prosazování demokracie! Pasivita je náš hrob!

Nepřihlášený uživatel

#789

2013-05-27 08:51

Před 16ti lety někdo vykradl mému příteli auto.Vše bylo nahlášeno na Policii.Po 16ti letech mu exekutor zablokoval všechny účty a barák.Přítel měl údajně jezdit v Praze na černo.Ale nejezdil,páč je z Vysočiny.Došlo tak daleko,že je nyní v insolvenci,zablokovaný účet má stále a dva kluky ve vlastní péči.Nikoho nic nezajímá.Jsem znechucená a chce se mi ze všeho zvracet.Exekutor Mika je asi pán bůh.Podle mého je ale hovado.Lenka

Nepřihlášený uživatel

#790

2013-05-27 13:59

Nejde jenom o otřesné poplatky "taky" advokátů a exekutorů. V mém případě se jednalo o penále z pozdě zaplacené faktury ve výši 173,-Kč, na které nebyla nikdy vystavena penalizační faktura ani penalizační dopis. Přesto soud rozhodl o exekuci této částky s veškerým příslušenstvím a dohromady to udělalo cca 28tis.Kč. Obstavený důchod, firemní účet(dle ombudsmana to není povoleno) i osobní účet(z něho platím hypotéku),jehož jediným příjmem je důchod. Žádost exekutorce o uvolnění účtů musel rozhodnout soud (exekutor má zřejmě omezenu svéprávnost a proto není povinen s dlužníkem komunikovat) a ten po téměř 4 měsících od žádosti exekutorce rozhodl, že účty uvolnit netřeba, protože nevyplácím mzdy. Exekuční rozhodnutí ze září loňského roku DOSUD NENABYLO PRÁVNÍ MOCI, takže kdybych si v listopadu nepůjčila soukromě 20tis., byla bych dnes asi i bez střechy nad hlavou. Holt na chudej lid musí být přísnost a když nemá na chleba, může se jít napást. Když ztratí střechu nad hlavou, je dost mostů.

Nepřihlášený uživatel

#791

2013-05-28 12:00

Dobrý den,
je mi z toho ze všeho zle, když čtu, jak se chovají dnešní soukromí exekutoři.
Vždyť je to na hraně s našimi platnými zákony! Vláda jenom tomu přihlíží, takže je též spoluodpovědná za tento nekalý stav.
Přeji si, aby se v této nekalosti udělala přítrž, neboť do této situace se může dostat každý z nás.
Proto svým podpisem stvrzuji důkladné dořešení tohoto stavu.
S pozdravem Pauch Karel.

Nepřihlášený uživatel

#792

2013-05-28 16:46

Bohužel,nebude to k ničemu,systém je tak nastavený,občané nic nezmůžou,pokud nevyjdou do ulic!
Mirek

#794

2013-05-29 09:01

Podívejte se na Veřejné trestní oznámení nejenom na stát Mělník podané v přímém přenosu, ze dne 27. května 2013 v cca 17.30 hod na veřejném zasedání zastupitelstva města Mělníka viz. "Internetová TV Mělník OptoMedia". To je ta moje fotografie, po které faninky tolik touží.

Ing. Miroslav svítek v.r.

Nepřihlášený uživatel

#795

2013-05-29 10:12

Nezapomeňte se podívat na "Dvojí tvář prezidenta Václava Klause" - rovněž na "Internetová TV Mělník OptoMedia" - Internetové stránky města Mělník

Zdraví Mirek I VŠECHNY FANYNKY PRO LEPŠÍ BUDOUCNOST NÁS VŠECH, BEZ PSEUDODEMOKRATŮ. JAKO JE SOBOTKA GROSS URBAN BÉM A MNOHO DALŠÍCH
Mirek

#796 Předmět: Malá sametová revoluce ve státní správě

2013-05-29 21:45

Hana

#797 Re: Připojte se

2013-05-31 15:54

Hana

#798 Re: Re: Připojte se

2013-05-31 15:57

Hana

#799 Re:Připojte se

2013-05-31 15:58