boj proti romske mensine (vetsine)

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno boj proti romske mensine (vetsine)


Nepřihlášený uživatel

#26

2014-11-18 15:09

Ano, protoze se nestydim za svuj nazor k neprizpusobyvim jak se dnes cikani nazyvaji tak jsem podepsal tuto petici.

Kdo nema zkusenost s cikanama tak bude dal kecat o rasismu, o nackach a zastavat se tech kteri stat vyziraji jako nasi politici. Ja zkusenost mam spatnou a ne jednu. Ja nejsem skin, mam dlouhe vlasy, rodinu, deti a platim poctive hypoteku aby nase rodina mela kde bydlet! Dekuji za nazory ze jsem rasista, ne kazdy semnou musi souhlasit (i cikani maji dnes internet muzou zde psat...) ale kazdy muj nazor bude sdilet az pozna na vlastni kuzi cikanske kamarady.

http://www.youtube.com/watch?v=rElYnvgfb6s

Super R..

#27

2014-11-20 07:44

Ahoj ... :) ..

Jsem romka,a mám dost velkou zkušenost!!! .. Moje rodiče se dřou! .. :) .. Moje máma,má 3 práce :) .. a dře se jak pes! .. můj otec se dře taky!! .. :)) .. a nechápu proč házíte všechny do jednoho pytle.. :)!!!! .. Vím že i "BÍLÍ" POBÍRAJ DÁVKY!! .. :) ..

Re

#28 Na

2015-01-26 17:27

 Dobrý den,jsem učitelka na druhém stupni.Mám zkušenosti s takovými individui.Rozhodně mi není příjemné když jdu po ulici a nějací cikákáni na mně začnou křičet ..."ty děvko"...."to bych si dal"..... a podobně.Rozhodně podepisuji.

Pěšky do člunu

#29 Re: Na

2015-01-27 23:39

#28: Re - Na 

 Nemáš dávat každýmu, ty pičo růžová.

Ludy

#30

2015-09-29 14:26

Též se přidávám k petici a mám k tomu pádný důvod jelikož mne v životě 3x okradli a pokaždé to byli cikáni. Oluvte ten výraz ale jinak jim prostě říkat nebudu a protože jich je podle statistiky menšina pak to o něčem vypovídá že...

Je mi líto těch pár poctivých a pracujích ale kolik jich bude z té ohromné masy vyžírků ???

Ta

#31

2015-10-05 16:48

Hm, mě zas vykradli barák růžoví češi a chatu taky růžoví češi. Je mi líto těch pár poctivých a pracujích ale kolik jich bude z té ohromné masy zlodějských knedlovepřů ??? A to nemluvím o Koženém, Tykačovi, Dienstlovi, Koláčkovi… a dalších češích co kradou v milionech (omluvte, že píšu čechy s malým č, když jsou to č..... s velkým Č).

anonymus1995

#32 Vzpoura

2016-06-30 17:54

Myslím že ČR se už vzpouří proti naší zkurvené vládě 

kozak

#33 Re:

2017-09-19 10:29

#2: -  

 To je pravda jenom stat zdimaji a maji se lip nez mi je to pekni bordel.Hitler mnel zacit snima a ne zidami to je muj osobni nazor