Boj proti vyhlášce 3/2011 města Chodova !

Lyzy

#1 Číst?

2012-01-17 15:57

No, je to vyhláška proti matům a casinům, v pátek nebo sobotu navíc do jedný do rána, takže jestli s něčim nesouhlasim... tak jedině v tom, že bych je zakázala uplně.
Dave

#2 Výra ;-)

2012-01-17 16:04

Doufám, že ta petice alespoň pomůže, moc mě nebaví na pivo jezdit do sokolova nebo kvůli tomu demolovat obývák...
pan XY

#3

2012-01-17 16:18

No já něják tak nechápu význam celé tédle hovadiny.. To si vážně myslíte že zavřete hospody a všichni pujdou v poklidu domů spát nebo co? No tak v létě bude ještě větší bordel v ulicích protože se bude popíjet venku a když né venku tak bude bordel na bytech no.. No jo, krásně vyřešené.. :D Tak doufám že ten bordel bude stát alespon za to, když už to tak má být.. :D

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2012-01-17 16:20



Nepřihlášený uživatel

#5 Re: Číst?

2012-01-17 16:22

#1: Lyzy - Číst?

Tak to mělo bejt myšlený, ale ve finále je to i blokace podnikání a omezení otevírací hodiny slušných hospod. Přece jen když někdo dělá každej den do devíti večer, tak si pak chce zajít aspoň do 12 na pivo!!! Petice není myšlena proti vyhlášce jako takové, ale proti srovnávání hospod bez automatů, kde policie nemusí zasahovat, a heren, čistě jenom heren, kde se to rube každej den. Přece jen rozhodnout se, že v deset bude mít všechno zavřeno, je scesný a nemá to obdoby. Za chvilku by nám mohli i vyhláškou stanovit, do kdy se můžeme na ulici vyskytovat


Nepřihlášený uživatel

#6 Re:

2012-01-17 16:23

#3: pan XY -

Přesně, ve finále se začně chodít kalit dřív, aby se člověk stihl vožrat a pak se za světla po městě bude potulovat více ožralých lidí, nehledě na kalení v parcích a podobně!!!

pan XY

#7

2012-01-17 16:28

Přesně tak.. Nejhorší je že všechny hospody hodily do jednoho pytle.. Jsem pro určit zavíračku hernám a pajzlům, ale proč nenechat na pokoji normální slušný hospody?
Nepříjemný :-P

#8 Re:

2012-01-17 17:13

#7: pan XY -

A kdo by určoval, která je či není ta slušná, prosím tě?? :-DD


Nepřihlášený uživatel

#9 Re: Re:

2012-01-17 20:04

#6: - Re:

Přesně takhle to dopadlo v Anglii. Lidi začali pít dříve a narychlo, aby to do 22hodin stihli. Potom dělali bordel po městě a všude zvraceli. Naštěstí dostali rozum a zákaz zrušili. Teď je to tam zase fajn a relativně pořádek.


Nepřihlášený uživatel

#10 Re: Re:

2012-01-17 20:27

#8: Nepříjemný :-P - Re:

No tak sou hospody, kde je bordel a kde ne, to byl první záměr, povolit vyjímku těm, kde nemusej každej tejden něco řešit cajti.

Tom

#11 Podpisy

2012-01-18 00:12

Zajímalo by mě, co jste všichni podepsaní udělali pro město, když jenom krititzujete a nevidíte věci do hloubky...

Nepřihlášený uživatel

#12 Re:

2012-01-18 00:15

#3: pan XY -

venku tě to bavit nebude a doma si takovej bordel si doma neuděláš..


Nepřihlášený uživatel

#13

2012-01-18 00:28

Tato petice je oprávněná.Zavírací doba v deset hodin nařízená městem je diskriminující a nedemokratická.Město si za situaci ve městě může samo,povolováním heren.Ať vykáže herny mimo město a uvidí jaký klid ve městě bude.Město omezilo podnikání slušných restaurací a hospůdek v Chodově.Navrhoval bych v týdnu zavírací hodiny o půlnoci a o víkendu ve tři ráno.

Nepřihlášený uživatel

#14 Re: Podpisy

2012-01-18 00:37

#11: Tom - Podpisy

Ta hloubka věci by mě opravdu zajímala. Nejsem zainteresovaný ani v jedné straně.Jsem obyčejný slušný člověk a občan Chodova,ale to co zastupitelé opět vymysleli je kapitální békovina a lidi na to budou při dalších volbách myslet. Toto rozhodnutí je jasné omezování podnikání v Chodově.A pokud budeme hledět do hloubky tak jedinej zodpovědnej za bordel v Chodově je zastupitelstvo.To by mělo nést následky ve smyslu postihu ,těch co povolily tolik heren a Casin v Chodově.Vůbec bych se nedivil,kdyby slušné hospody a restaurace,které nemají automaty dali město k soudu za porušování práv a svobod.


Nepřihlášený uživatel

#15

2012-01-18 07:27

Nesouhlasím,hlasitě říkám že tato vyhláška je i proti slušným občanům.20.ledna mám sraz třídy po 15.letech.I tato vyhláška zapříčinila že nepřijede dost lidí,nejen z Chodova ale i mimo ČR.Jsem smutný,a takovou ránu jsem od vedení města nečekal.Problém který má vyhláška řešit,asi v jádru naštve hlavně ty,kteří svou zábavou ve městě nikoho rušit nemají v plánu.

Nepřihlášený uživatel

#16

2012-01-18 08:56

Automaty pryč,hospody nonstop.Nebo se naše děti budou dívat jak se odpoledne vláčí vožralý lidi z hospod a motají se po Chodově.

Nepřihlášený uživatel

#17

2012-01-18 10:52

Ty už nevý co by lidem zakázali
jožin

#18

2012-01-18 17:29

opravdu demokracie jak má být už je mi s těch zákazů a omezování na blití

Nepřihlášený uživatel

#19

2012-01-18 17:33

proč by se slušní lidé nemohli jednou za čas bavit až do rána když nedělají bordel po městě. to zase vymyslel nějaký trubec z úřadu řádnou debilitu.

Nepřihlášený uživatel

#20

2012-01-19 00:44

Prostě je to hloupost
kokos

#21 komouši

2012-01-19 01:02

komunismus !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ZED

#22 Automaty

2012-01-19 10:43

Omezení doby provozu veškerých restaurací je hloupost. Asi spíš mělo dojít k redukování počtu heren s výherními hracími automaty, odkud většinou pochází nejvíce problémů s následnou kriminalitou a "investováním" sociálních dávek, které mají sloužit k jiným účelům. Řešení nabízí příklad Chomutova, kde město koupilo objekt, do kterého se kromě veškerých výherních hracích automatů, přičemž automaty dále patří původním majitelům přestěhovala i městská policie, která kontroluje jestli mezi příchozími nejsou občané na sociálních dávkách. Tím se město vlastně brání i úbytku peněz z rozpočtu a alespoň tochu kontroluje tok peněz vyplácených na sociálních dávkách.

Nepřihlášený uživatel

#23

2012-01-19 15:01

nesmyslná vyhláška, taky pracuji do desíti do večera a tmísto kde by mi dali teplou polévku se hodí
Kizin

#24 Re: Podpisy

2012-01-19 15:07

#11: Tom - Podpisy

Já nic, ale město pro mne taky nic, navíc mi ukládá povinnosti kterými se řídit a ted ještě vyhláška kdy mám jít domů a spát. Může ještě město přijít s vyhláškou, že se po 22. hodině večer nesmí zapínat televize z morálního hlediska :).

 

Ty CHYTROLÍNE


Nepřihlášený uživatel

#25

2012-01-19 17:13

nechápu automaty joo zrušte ale proboha to posezení nám po práci neberte!!!!!!