Nesouhlas s odvoláním Mgr. Zdeňky Masnerové z funkce ředitelky ZŠ

Kudrna Jan

#26 Re: Re: Re:

2012-01-22 23:38

#24: - Re: Re:

dekuji za vyjadreni.nicmene jsem se stale nedocetl ty duvody k odvolani.ze nevznesla namitky proti nalezum inspekce prece neni duvod k odvolani.

Pan starosta psal,ze byl donucen pani reditelku odvolat,protoze by jejim neodvolanim hrozilo spravni rizeni.chapu,ze pokud pani reditelka nesplnuje nekterou z podminek pro setrvani na sve pozici z casti §166 odst.4 tak odvolana byt musi.ale pokud je odvolana jen na zaklade nalezu ČŠI tak predpokladam slo o §166 odst.5 na zaklade ktereho je jen moznost reditelku odvolat.takze pokud pani reditelka funguje tak dobre ze se ji pan starosta snazil udrzet na miste az do letnich prazdnin,nemuze se jednat o §166 odst.4 a tudiz ji mohl na postu reditelky nechat a neodvolavat.ale vse je to jen spekulace pokud nevim konkretni duvody k odvolani


Nepřihlášený uživatel

#27

2012-01-23 01:11

Vizitkou každé ZŠ je počet absolventů, kteří jsou přijati na vyšší vzdělávací stupeň. Toto číslo mi v petici chybí. Kdybych z jiných zdrojů nevěděl, že procento přijatých na osmiletá gymnázia - i velmi prestižní - je nadprůměrné, s podpisem bych váhal. Prosím doplňte to. Paní ředitelka má čím se pochlubit.
Bilwachs

Nepřihlášený uživatel

#28 Nováková Anna

2012-01-23 15:06

Zpracovávám mzdy pro ZŠ Lipence celou dobu, po kterou je tam paní ředitelka Mgr. Zdeňka Masnerová. Zásadně nesouhlasím s jejím odvoláním, protože byla a stále je s ní spolupráce na nejvyšší úrovni, za ta léta nebyl jediný problém v součinnosti. Vždy perfektní komunikace!!! Není možné přijít o tak vynikajícího člověka!!! Važme si poctivých lidí!!! Nováková Anna
Lipence

#29

2012-01-23 16:13

K paní ředitelce mám vztah nijaký. Nevadí mi,ale ani bych jí nevychvaloval do nebe, to není adekvátní. Irituje mě akorát, že pro její odvolání byli lidé, kteří na škole ani nemají děti. Možná, kdyby paní ředitelka řešila otázku "učitelky" Petrovičové, této petice by nebylo třeba.

Nepřihlášený uživatel

#30

2012-01-23 16:40

Jak je možné, že nikdo neověřil, že paní Masnerová nemá pro výkon funkce Ředitelky na základní škole vzdělání? jak jsem se právě dočetla ve zprávě šk. inspekce. mám pocit, že jsem své děti posadila do autobusu, který řídí člověk bez řidického průkazu, ale pozor, přemýšlí, že si ho dodělá!!

Nepřihlášený uživatel

#31 Re:

2012-01-23 16:46

takže podvodnice! a zvolila osvědčený trik.hodila se marod. pedagog má jít příkladem svým žákům. paní Masnerová, místo řešení problémů,  postavení se jim čelem, před nima utíká.... to je vizitka dospělého člověka.

 

Marie Nejepsová
Autor této petice

#32 Re:

2012-01-23 16:51

Paní Mgr. Zdeňka Masnerová absolvovala Základní funkční studium I. a Funkční studium II. si dodělává. Než někoho nařknete, prosím, ověřte si fakta. Děkuji

 


Nepřihlášený uživatel

#33

2012-01-23 17:00

Paní ředitelka je moc správná ředitelka, vynikající a spravedlivá učitelka. Máme ji moc rádi. Byla by pro mě a ostatní žáky veliká škoda pokud by již ředitelkou nebyla. Antonín Bolardt žák 7. třídy

Nepřihlášený uživatel

#34 Re: Re:

2012-01-23 17:05

cituji z inspekční zprávy: Ředitelka nesplnuje jeden z předpokladů pro výkon činnosti dle§ 5 odst. 2 zákona č. 563/2004. laskavě si ověřte fakta . děkuji

 

Kudrna Jan

#35 Re: Re:

2012-01-23 17:05

#31: - Re:

a moralizuje nekdo kdo se ani pod svuj nazor neumi podepsat.a jaka podvodnice?jeji vzdelani bylo znamo pred jejim jmenovanim a evidentne tedy prekazkou nebylo,takze nevim proc to ted vytahovat.a ze se hodila marod?kdo tohle neudela kdyz ma byt propusten?prestante se chovat,jak maly a resme skutecne problemy.pokud mate problemy s nekterym s kantorum,reste kantora a nestvete lidi proti nekomu kdo za vase problemy nemuze.

místní obyvatel

#36

2012-01-23 17:07

To se vážně budeme všichni řídit těmi zbohatlíky co neumí naučit děti ani pozdravit a naučit je trošku úcty k těm dospělým? Ikdyž jaký rodič, takový potomek. Ve škole je vše v pořádku a vše funguje tak jak má, nechápu tuto frašku kde se chtějí právě tyto naplavení lidé zviditelnit a ani pořádně neví o čem mluví když to vidí jen z očí svých nevychovaných dětí, kteří si ve škole myslí, že si můžou dělat co se jim zachce. Paní řiditelka je moc prima člověk a pod jejím vedením se ve škole zřídilo tolik věcí co jsme my, kteří jsme už tuto školu vyšli a máme tam své děti ani nečekali. Paní řiditelce držíme palce a přejeme pevné nervy a mnoho síly.

Nepřihlášený uživatel

#37 Re: Re: Re:

2012-01-23 17:15

takhle se chovají zbabělci a nepoctivci.  


Nepřihlášený uživatel

#38 Re:

2012-01-23 17:19

co pořád máte s těma naplaveninama. je snad normální, že se lidé stěhují, pořizují si nové bydlení atd... a většinou jsou to lidi, co hodně pracují.  začínájí vzděláním, a náročnou prací to pokračuje, aby si mohli nové bydlení pořídit

 


Nepřihlášený uživatel

#39 Re: Re:

2012-01-23 17:56

#38: - Re:

je normální, že se lidé stěhují a pořizují si nové bydlení, hodně pracují a mají náročnou práci a na to aby zhodnotili do podrobna situaci nemají čas a tak požadují pro své mazánky nadstandartní jednání a aby se kolem nich chodilo po špičkách a ani slůvkem je nikdo nenapomenul a řídil se jimi, to je případ paní učitelky Petrovičové, pak vznikají problémy které tu jsou. Na druhou stranu je dobře, že takových lidí tu tolik není a stačí jim vše co škola normálním dětem nabízí a také ukazuje jak výborné žáky může vychovat a připravit k dalšímu studiu. Tato škola za vedení paní ředitelky má spoustu dobrých výsledků v různých soutěžích a připravenosti dětí do života.

Kudrna Jan

#40 Re: Re:

2012-01-23 18:04

#38: - Re:

co mame s naplaveninami?nechci je vsechny hazet do jednoho pytle.to rozhodne ne.znam i lidi z hornich Lipencu a jsou to pohodovi lide.ale vidim zrejmou souvislost mezi tim,ze nahore vznikaji satelitni mestecka ala USA a dole se bouri proti necemu,s cim tu nikdy problemy nebyly.

a jak jsem z jednoho prispevku pochopil,jedna se spise o to,ze se pani reditelka nechce ridit pranimi nekterych rodicu a vyhodit jednu ze svych podrizenych.opravdu rozumny duvod k tomu nechat vyhodit pani reditelku!copak mate proti te pani ucitelce co Vam tak vadi?dava snad vasim detem ukoly?to je asi pod jejich uroven ze?jste snad rozumni lide a taky jste si prosli zakladni skolou a verim, ze podobne jako ja normalni zakladni skolou a zadnou soukromou.a to tenkrat byla skola uplne o necem jinem a bohate nam to stacilo.muselo!a generace pred nami to meli o mnoho tezsi a stejne jim to stacilo.pamatuju si kdyz jeste skola v Lipencich byla jen 5tiletkou.cirou nahodou se v dobe,kdy ja koncil 5.tridu prodlouzila na 9tiletku.v te dobe se na telocvik jezdilo do telocvicny k Opusu nebo Nad park.jidelna byla pro par lidi a museli jsme se tam hodne rychle stridat aby se vsichni stihli najist.to dnesni deti uz tyhle starosti nemaji.ale necekejte ze se jim ubere i na narocich na vedomosti.chapu,bylo by jednodussi dat ucitelce obalku a rict "prosil bych za 1".ale co se pak to dite nauci?stredni skola dalsi obalky,pak obalkovana na vysoky a mame tu hned pana doktora s inteligenci houpaciho konicka.to byste si prali pro svoje deti?

takze pokud mate problem s kantorkou,reste kantorku dle platnych postupu a pokud budou vase naroky opodstatnene,verim ze vam bude vyhoveno dle vasich prav.ovsem necekejte,ze nekdo prijde o praci jen proto,ze vy reknete.

odvolani pani reditelky povazuji stale za frasku,protoze jsem stale jeste nevidel jediny duvod,proc by MUSELA byt odvolana.zminovane vzdelani pani reditelky,jak uz jsem rekl,bylo a muselo (melo) byt znamo pri jejim jmenovani a jak bylo receno v jednom z predchozich prispevku,vzdelani si zvysila a stale zvysuje.


Nepřihlášený uživatel

#41 Re: Re: Re:

2012-01-23 18:11

#40: Kudrna Jan - Re: Re:

super příspěvek s pravdivými věcmi. díky za něj.


Nepřihlášený uživatel

#42 Re: Re:

2012-01-23 18:19

#31: - Re: Prokazatelná urážka a nařčení, které vyžaduje minimálně veřejnou omluvu od autora, ktery je ovšem anonymní.  Tak anonymů jsme si užili už dost!

 


Nepřihlášený uživatel

#43 Re: Re: Re:

2012-01-23 18:28

je vidět, že mluvíte o věcech o kterých znáte jen z doslechu. neboť zrovna paní uč. Petrovičová domácí úkoly nedává. chce aby děti běhaly venku a neseděly dom

 

 

 


Nepřihlášený uživatel

#44 Re: Re:

2012-01-23 18:34

#31: - Re: Ubožáčku, který jste toto vyzvracel, potvrzujete jen pravdu, že škola nedá ani rozum ani inteligenci, jen kvalifikaci. A ta je ve Vašem případě tragická, ačkoliv nevím, do jaké jste chodil,  již tím jak se snažíte ze sebe dělat člověka z lidu svým vyjadřováním s malými písmeny. Peníze a styky nejsou vše...

 

Kudrna Jan

#45 Re: Re: Re: Re:

2012-01-23 18:36

#43: - Re: Re: Re:

takze co Vam na pani Petrovičové vadi?i kdyz se to tedy vubec netyka odvolani pani reditelky,ale jen tak naobjasnenou?samozrejme ze ji neznam.nehajim ji tady.hajim toho koho vase inciativa ma postihnout a tou je suprova zenska ktera ucila ve skole i me.takze prosim ;)


Nepřihlášený uživatel

#46 Re: Re: Re:

2012-01-23 18:36

až si přečtete zprávu ze školské komise, bude vám stydno a smutno, tak jako je mě. ono s těmi výsledky to není tak horké. v inspekční zprávě píšou bohužel o opaku. zeptejte se rodičů, kolik je stála příprava dětí na přijímací zkoušky z páté třídy? a nemyslím jen peníze, hlavně čas. tam hledejte uspěch dětí v přechodu na gymnázia. v rodičích a dětech, které jsou ochotny přípravě obětovat čas.

 


Nepřihlášený uživatel

#47 Re: Re: Re:

2012-01-23 18:39

vypadá to, že se píchlo do vosího hnízda! potrefená husa nejvíc kejhá.

 

Kudrna Jan

#48 Re: Re: Re: Re:

2012-01-23 18:47

#46: - Re: Re: Re:

tak nam reknete jake jsou ty duvody?my jsme jeste tuto inspekcni zpravu necetli.a neverim ze je ten vysledek tak katastrofalni,aby se kvuli tomu musela odvolavat reditelka,ktera se snazi o napravu.jak jsem rekl,vim jak ta skola vypadala kdyz jsem tam chodil ja.a ze se utraci horentni sumy za douceni deti na prijeti na gymnazium?nebude to treba tim ze gymnazia jsou opravdu pro chytre deti a ty vase na to treba nemaji?ale chapu ze nekteri lpi na tom,ze jejich deti musi na gympl,protoze kdyby ne,byli by jejich rodicove nedostatecne navysi ze ;)

Odpočinutý Jirka

#49 Re: Re:

2012-01-23 20:21

#38: - Re:

Což znamená,že mi ostatní jsme líní tupci,co nesmí říct svůj názor.Má poklona,vy chytrý a udřeny,popřípadě chytrá a udřená.

Magda

#50

2012-01-23 20:42

Petici jsem podepsala, ale bohužel musím říct, že toho lituji. Podepsala jsem jí, aniž bych věděla něco o ředitelce. Pár informací jsem se dozvěděla a nejsou zrovna chvalitebné! Opět se mi potvrdilo, že je to spíš souboj mezi Lipeňáky a jak vy říkáte naplaveninami Což je velice UBOHÉ !!! . :-(