Demise vlády a jmenování vlády skutečných odborníků.


Nepřihlášený uživatel

#226

2012-02-16 12:53

Národe probuď se, přidejte se všichni, kdo souhlasíte s ukončením drancování naší země a veřejných financí současnými politiky. Ti jsou plně zodpovědní za současný stav. Postavme je před spravedlivý soud a potrestejme je. Nebojte se vyjádřit svůj souhlas a přijďte na chystanou demonstraci 15.3. 2012.

Nepřihlášený uživatel

#227

2012-02-16 13:04

už aby to bylo a tato vláda odešla i se svým velitelem Klausem
Ladislav

#228 Re:

2012-02-16 21:19

#226: -

Pamatuj si, že "zlo, nenávist a hněv šíří další zlo, nenávist a hněv..." Mimochodem, jsi bez poskvrny, že chceš soudit a trestat? Vše se dá řešit, ale né nenávistí, burcováním, výhružkami... Co si pak jiný pomyslí o tobě a tvém smýšlení...?


Nepřihlášený uživatel

#229

2012-02-16 21:23

Jsou důstojnější cesty oslovení vlády a řešení nespokojenosti. Jednání, jednání, jednání a pak další... činy. Jak to pozoruji, u nás je to nejdřív demonstrace, burcování, pobízení, nadávky, protesty, transparenty, poutače, "dokazování si něčeho", teatrální výstupy... Co dál? Zbraně? Chjo :o(

Nepřihlášený uživatel

#230

2012-02-16 22:08

Za lepší zítřek
proud

#231 Re: Re:

2012-02-16 22:33

#228: Ladislav - Re:

jo no,nasili plodi zase jen nasili,nez myslet na pomstu,je lepsi myslet na budoucnost,ale neni od veci si zakladat dukazy pro cas,az budou met hrisnici vracet co nakradli a zasmelili................................proud

proud

#232 Re:

2012-02-16 22:52

#229: -

no vis,ono je to tezky,chces dustojne oslovovat nekoho kdo krade?Kdo se k tobe chova hur nez ke kartaci na boty?Jednat ano,ale jak dlouho, a neurazi te treba jednat o naprosto jasnejch a logickejch vecech? Jsme snad mali deti?Vsechno ma svoje urcity hranice,kdyz uz niceho jinyho,tak aspon slusnosti.................................proud


Nepřihlášený uživatel

#233

2012-02-16 23:14

Konečně někdo začal.Super pojdma do stávky
Darka

#234 Re: petice

2012-02-17 11:06

#51: proud - petice tak seďte dál doma a čekejte,nadávejte,kritizujte. Tady vůbec nejde o to,kdo protest organizuje,ale o hromadný,masový protest davů. Situace je neudržitelná

 


Nepřihlášený uživatel

#235

2012-02-17 12:56

Pokud se chceme odrazit ode dna, ke kterému jsme byli potopeni, tak musíme poslední doušky dechu využít k tomu, abychom byli schopni urovnat vše co jsme si doposud nechali líbit.... Demokracie???.....jen čistý kapitalismus..... hoďme je všechny do vody na místo nás a dejme vše tomu, aby z jejich kapes vypluly na hladinu špinavé peníze a následně po umytí jsme mohli s klidem žít...
proud

#236 Re: Re: petice

2012-02-17 18:15

#234: Darka - Re: petice

to jsi se mila Darko malicko spletla,nejde o hromadny protest davu,ale o svrzeni vlady,revoluci.A v tom pripade samozrejme jde o to co planuje ten kdo to organizuje dal,a co na to narod :-),protoze jestli neni revoluce pro narod a stesti lidi,pak pro koho teda je? :-))A podle toho je treba se na to divat a zarizovat se podle toho :-).Takze,jestlize je to pro narod,stesti lidi a lepsi system,pak ho chci poznat driv,nez se toho zucastnim,abych vedel,jestli to podporim,nebo nepodporim.A kdyz je to pro narod,mam pocit,ze by se toho narod mel zucastnit a podporit to,s tim,ze by mel vedet a souhlasit s tim co prijde potom a jakym zpusobem to bude fungovat.Je to ferovy jednani?:-).Takze by to chtelo s narodem probrat a dobrat se budoucnosti,aby se nestalo,ze bude prevrat ,ale poradne se nebude vedet co a jak dal a situace vyuzije "nekdo" pro "svoje" ucely a narod utre opet hubu pytlem a bude otrocit dal,jedina zmena,na jiny pany...............................proud

Ladislav

#237 Re: Re: Re: petice

2012-02-17 21:11

#236: proud - Re: Re: petice

SOUHLASÍM S TEBOU!


Nepřihlášený uživatel

#238

2012-02-18 11:27

I když jsem původně z ruské rodiny, a zatim na občanství ČR pravo mi nedávají. Velice mě bolí takové nezodpovědné jednaní vůdcu této země. Naše rodina prodala v rodné zemi vše a přestěhovala se sem za účelem žit v Spravedlivějším statu. Velice tomu přejí aby občany národa Českého takovou možnost nepřehledli.
Veronika

#239 Re: Petice a cenzura

2012-02-18 13:41

#17: - Petice a cenzura

Tak proc sem lezete, když nesouhlasíte?Emoce si vyblinkejte někde jinde!

Veronika

#240 Re:

2012-02-18 13:45

#229: -

A kde jste byl nebo byla v89 roce?Nač byla ta podělaná sametová, když to šlo podle vás jen vyjednávat a vyjednávat a vyjednávat?Že jste to nevyjednali.


Nepřihlášený uživatel

#241

2012-02-18 14:16

tato vláda je bez komentáře :-))
Někdo cizí ...

#242

2012-02-18 14:46

Ahoj , něco mi říká že v zákoně se píše pár vět o tom jak internetová petice sepsaná a podepsaná lidmi nemá vůbec žádnou váhu tudíž se může stát že bude uznaná za NEplatnou, tudíž zbytečnou.... Ale třeba se pletu ;) právník nejsem ;)
proud

#243 Re:

2012-02-18 15:19

#242: Někdo cizí ... -

berme to tak,ze tahle petice i diskuse je prinosna bez ohledu na zakony(beztak spatny-obecne),uz jen tim,ze se kazdej muze vyjadrit,navic pocet podpisu ukazuje,s kolika lidma se da pocitat,tak cirka,pomerne...................proud

 

ps. ja myslim,ze lidi z holesovsky to berou v potaz a jestli s tim pracujou a ucej se z toho s umyslem pomoct narodu,jenom to schvaluju :-)


Nepřihlášený uživatel

#244

2012-02-18 16:17

Mám velkou radost!!!!Před krátkým časem jsem před kolegy hudebníky vyslovil názor,že stejně jako u uchazečů na manažerská místa (a nejen na ně) by měli i politici projít "TESTY".(Test odbornosti,jazyků,světonázor,morálka,atd.) Ne jako nyní, kdy politik je jen zkorumpovaná figurka a my mu platíme poradce!!!! Vzbudilo to úsměv jako utopie. Díky,že jste tu petici vytvořili na tomto základě, To je cesta k FUNKČNÍ demokracii!!!! Jindřich Koman
betr

#245 Re: Petice a cenzura

2012-02-18 19:42

#17: - Petice a cenzura

To by se Vám líbilo, hned v zárodku tuto petici zrušit, že?

Bohužel, máte smůlu. Naše země je rozkradená a nakolenou, pokuď ste si nevšiml. Zlodějů bylo mnoho a čím dál víc, až se čeští občané ocitli v situaci, že se stali přebytečnými ve vlastní zemi. Bez práce a nároku na ni, byť každý kdo se narodí českým občanům v ČR získává automaticky status občana, nikoli otroka, a jako občanovi mu náleží právo, dané ústavou, které mu zaručuje mít nárok na práci a spravedlivou odměnu za ni.

Vzhledem ke skutečnosti, že jste si vybudovali stát, který na práva občanů nehledí, začali jste je zaměstnávat typem, " ..nelíbí se ti? Tak táhni!" a na základě síly poptávky na trhu práce, snižovali mzdy až na současné minimum a paralelně na těchto skutečnostech budovali "tržní ekonomiku", která stoji na principu - já vypěstuju jablka, prodám je a kupím si od tebe hrušky, od tebe švestky a od tebe boty.

Vše by fungovalo, možná, pokuď by ovšem byl prostor pro tento druh podnikání, Místo takového modelu, občan pracuje v Kaufu, Tescu, nebo pro ševce a za 25% zasloužené odměny. Byt stojí občana asi 100 jeho platů, hypotéka, a třebas od ČSOB, + 300% úrok, takže 300 platů. Nevěříte? Kuba Vágner by Vám to pane neřek, ale já klidně. Já ji totiž mám! K tomu prodané vodárny a kanalizace úředníkům z magistrátů a dnes se zdražuje voda, protože je jí malý odběr, nelogicky zpoplatněné dálniční úseky kolem měst, vybudovaných za takové peníze, až by si člověk řek, že je to zlý sen.

Navrhuji přidat jako jeden do bodů petice:

Žádný občan nesmí být více než 5 x bohatší, než ten nejchudší občan v zemi.

A podepisuji.

S pozdravem,

Petr.

 

Rudolf

#246 Re: Re: Re: petice

2012-02-18 21:45

#236: proud - Re: Re: petice

Souhlasím s názorem, že je naléhavě třeba seznámit urychleně lidi s navrženou ekonomickou a politickou reformou. Lidi nejsou dobytek (jenom tak vypadají), chtějí vědět, do čeho jdou, jinak do toho nejdou. Mají v živé paměti nedávné zkušenosti s rokem 1989 a už nemají chuť na další experimenty. Setkávám se s mnoha lidmi, ale nikdo pořádně ani neví o Holešovské výzvě, natož o nějakém návrhu reformy. A již jsou to tři týdny od 28. ledna, kdy byla Holešovská výzva zveřejněna! Do 15. března není zase tak dlouhá doba, zmocňuje se mne veliký neklid.

Ozvučená auta - výborné, ale dostanou se do kontaktu s poměrně malým počtem lidí, a hlavně ve shonu všedního dne. Lidi jim nevěnují dostatečnou pozornost.

Plakáty, letáky, placky - to už je lepší. Lidi se ptají, o co jde. Zajímají se, jsou motivováni.

V oficiálních zprávách v rozhlase a v televizi se o Holešovské výzvě nemluví a mluvit nebude, z pochopitelných důvodů... Tudy cesta nevede.

Daleko nejlepší mi připadá nepřetržitá on-line veřejná diskuze k ekonomické reformě na adrese http://ekonomickareforma.ning.com/. Přidejte se a šiřte tento webový odkaz dál...

Hlavně ovšem postrádám jednoznačné vyjádření ze strany hlavního koordinačního centra Holešovské výzvy, že se s těmito návrhy ztotožňuje, že jsou součástí jejích cílů. Toto je potřeba všude zdůrazňovat, aby lidé věděli, do čeho jdou.

Rudolf

#247 Re: Re:

2012-02-18 22:05

#228: Ladislav - Re:

Pane Ladislave, čtu již několikátý Váš komentář. Proč každému hned tykáte? Proč si myslíte, ža každý stojí o to, abyste mu tykal? Kde se bere Vaše pýcha? Vaše postoje jsou naprosto destruktivní. Vám naprosto chybí  l á s k a k lidem, ke světu, jste studený jako psí čumák. Vaše citáty z Bible mi připomínají středověk. Přesně takto se chovala katolická církev.

Važte slova a mírněte se. Jde o vážnou věc, jaké poměry si nastolíme, takové je budeme mít. Jestli jste to nepochopil, tak odejděte ze scény, na smetiště dějin...

Rudolf

#248 Re:

2012-02-18 22:39

#235: -

Vážený Nepřihlášený uživateli, nenechte se mýlit, problém je hlubší, než si připouštíte. Kapitalismus již zahynul, zanikl. Kapitalista si vážil lidí, protože je potřeboval. Staral se o ně, stavěl jim ubytovny, dával jim různé sociální výhody atd. To už se stalo minulostí. Dnes vládne FINANČNÍ SYSTÉM, který lidmi pohrdá, jsou mu na obtíž. Jedni zahynou, přijdou jiní...

Čtěte http://www.narodni-rada.cz/blog/.

Finanční systém funguje samočinně na principu úročení peněz. Vlády a parlamenty jsou jen figurky na šachovnici. Náš protest se samozřejmě obrací proti nim, ale to není ten hlavní nepřítel, to jsou jen vykonavatelé vlády peněz. Je nutno změnit ekonomický systém, vymanit se z té moci oligarchie.

Čtěte, jak na to...  http://ekonomickareforma.cz/ormeggiare/index.html

stefi

#249 Re: Re: Re: Re: petice

2012-02-19 13:27

#246: Rudolf - Re: Re: Re: petice Dobrý den, chci plně podpořit názory, které zde uvádí pan Rudolf. K Holešovské výzvě jsem se přidal počátkem února, roznášíme s kolegy letáky,plakáty a nosíme placky. Je to dobrá propagace chystané akce, protože se lidé ptají oč běží, ale názor na tuto akci ze strany obyčejných lidí je tak 50 : 50. V lidech je moc apatie a také strachu. Vylepíte plakát za hodinu je pryč, dáte ho do restaurace, slíbí vám, že ho vylepí a pak skončí v koši neboť se ho bojí vylepit a takto to chodí neustále kolem dokola. Lidé totiž chtějí vědět oč nám běží a jaké máme přichystané změny aby jim bylo v budoucnu lépe. Bez vysvětlení se do ničeho nepohrnou!! Přečetl jsem si všech 93 stran chystané Ekonomické reformy a lidem vysvětluji oč vlastně jde a mohu říci, že jsou tím nadšeni a spokojeni. Je tu však 1 velký problém, jsme na to vše sami, TV,tisk a veřejná média nás vůbec nepodporují. Musíme počítat i s tím, že k internetu nemají všichni přístup a i když mají, pak se o tuto věc málo zajímají, protože o ni třeba dodnes ani nevědí. Viděl jsem na Youtube video, kdy na Václaváku jezdilo auto s vlajkami a lidé chodili okolo a to bylo vše. Zjištění - hrozně malý zájem kolemjdoucích na tolik rámusu a v tisku či v TV opět ani zmínka !! Přátelé jakmile to nevyjde veřejně v médiích bude vše špatně. Máme to u nás vymyšlené alespoň tou formou, že nám letáky vkládají do novin místní trafikantky a dělají nám to s nadšením pro dobrou věc. Vyšli nám i velmi vstříc na našem přísl. magistrátě města, když jsme si zamluvily s kolegou náměstí na 15.3. až jsme oba byly překvapeni jak jednání probíhalo. A na konec konstatuji jediné. Na to, že má být akce již 15.3. se mi to vše zdá býti nějaké pomalé, lépe řečeno polomrtvé. Je zde vidět málo aktivity, spolupráce a to je špatné. Chtělo by to více snahy a nadšení pro dobrou věc, kterou se snažíme pro budoucí spokojenost našeho národa vytvořit. I přesto jsem, ale přesvědšen, že vyhrajeme !!

 


Nepřihlášený uživatel

#250

2012-02-19 14:35

Přeju této petici velkou podporu lidí a dovedení do zdárného konce.