Demise vlády a jmenování vlády skutečných odborníků.

proud

#601 Re: MÍSTO politiků JEDNOZNAČNĚ ODBORNÍKY

2012-03-11 15:20

#599: řadový občan - MÍSTO politiků JEDNOZNAČNĚ ODBORNÍKY 

 

hm,hm,o zpusobu volby bych docela jeste i diskutoval,ze bude volit narod je bez debat,ale dalsi volba provedena zvolenejma zastupcema mi uz tak moc nevoni,s tim by se jeste urcite dalo pracovat,vsak muzou volit zastupci,ale s nima i narod,ja bych to moc nesortoval,prece o vsech by mel mit kazdej vsechny informace,vsechno je jen na zvolenym systemu,aby to bylo primocarejsi a narod se vic zucastnil,urcite je na svete dost prikladu k pouceni a vymyslet se taky ledacos da :-)............proud

Nepřihlášený uživatel

#602

2012-03-11 15:37

Dost bylo Kalouska...

Nepřihlášený uživatel

#603

2012-03-11 18:33

Děkuji za Vaši iniciativu a mám radost, že už se konečně začíná něco dít ve prospěch pracujících lidí našeho zbídačelého národa. Píši pracujících, protože ti nahoře obvykle moc nepracují, jenom vymýšlejí kličky a fígle na zlodějinu a k tomu také tvoří hlavně pro sebe zákony. Povstaň lide český proti zvůli arogantních, samolibých egoistů a vezmi si příklad z Islandu!!!!! Zkonfiskujme jim nakradené majetky, vždyť by to i zákon obhájil, protože jsou to samé zlodějiny a podvody. Postavme vzdělané a bezúhonné lidi do čela našeho národa a vraťmě naší zemi demokracii, čest a slušné morálně čisté chování nás všech. Jdu do toho s radostí s Vámi a moc Vám děkuji za naději. Helena Staňková, Hradec Králové

Nepřihlášený uživatel

#604

2012-03-11 20:17

Plně souhlasím s peticí.jsem pro trestněprávní zodpovědnost a okamžitou odvolatelnost politiků a všech státních úředníků.A žádnou imunitu po dobu funkce.Dělník v zaměstnaneckém poměru taky žádnou nemá.Bohatec

Milan Princ
Písek

#605 Re:

2012-03-11 20:44

Ano, se všemi věcmi souhlasím. Jen zde není napsáno, jakou demokratickou formou bude náš stát fungovat. A také si neodpustím poznámku na adresu nekompetentního, zaslepeného a urážlivého pana Antonína Mareše, který si neověří kdo mu píše a nepochopí ani, co mu kdo píše. To pak klidně můžou zůstat na svých místech pánové Kalouskové a Nečasové...

Milan Princ

 


Nepřihlášený uživatel

#606

2012-03-11 21:53

Prosim Vás lidi,už něco dělejme,protože to co s námi dělají začíná být nedůstojné,tak se vzpamatujme a všechny je vyhažme,než budeme o chlebu a vodě!!!!Ale v davu je síla,takže musíme všichni!!!!

Nepřihlášený uživatel

#607

2012-03-11 22:13

už je na čase........

Nepřihlášený uživatel

#609

2012-03-12 01:32

není třeba nic dodat!

Nepřihlášený uživatel

#610

2012-03-12 11:07

DEMISE VLÁDY

Nepřihlášený uživatel

#611

2012-03-12 11:16

SOUHLASÍM S DEMISÍ SOUČASNÉ VLÁDY..JE TO BANDA NENAŽRANCŮ A ZLODĚJŮ...OBYČEJNÉ LIDI JEN ZOTROČUJÍ!....V TÉ ZEMI BOHATÉ NA PROBLÉMY,PŘESTALO MOJE SRDCE BUŠIT!

Nepřihlášený uživatel

#612

2012-03-12 11:19

MOC BYCH CHTĚLA ,ABY SE ŽIVOT V TÉHLE ZEMI ZMĚNIL A TY SVINĚ NÁS NECHALI TROCHU NADECHNOUT,PROTOTOŽE NÁS JEN DUSÍ A NUTÍ ŽÍT NA POKRAJI EXISTENCE:(

Nepřihlášený uživatel

#613

2012-03-12 12:56

Ústavní soudkyně Eliška Wagnerová dostala v dnešním rozhovoru tyto 2 otázky.

1.Ústavní soud se bude znovu zabývat reformními zákony vlády Petra Nečase. Jaký je váš osobní názor na ně, když už se nebudete účastnit jednání o nich?

Eufemisticky řečeno, jsou problematické. Pokud to mám říct otevřeně, tak jsou šílené, asociální, a já nechci žít ve státě, který se chová jako asociál. Tato republika byla v roce 1918 zakládána na humanismu, Masarykova idea říká, že stát žije myšlenkami, z nichž vznikl. A když se dneska podívám, jestli jsou tu aspoň zbytky humanismu? Máme tedy nárok na to, abychom přežívali dál? Sice přeháním, ale to jsou věci, které mě rozčilují, tyto reformy mnoho lidí uvádějí do opravdové bídy, vidíme to dnes a denně. V takto spravovaném státu žít prostě nechci.

2. V tomto rozhovoru zaznělo hodně kritiky, ale je situace opravdu tak zlá?

Probouzí se občanská společnost, a to je dobře. Demokracie není úplná, pokud v ní fungují jen instituce, politické strany, a lidé přitom jen nadávají v hospodách. Pokud je něco tíží, tak musí mít potřebu i mezi volbami dát se dohromady a vyjádřit svůj názor. A to se začíná dít. Neříkám, že je to samospasitelné, ale je to obohacení, dokompletování demokracie. Situace jistě není beznadějná.

Nepřihlášený uživatel

#614

2012-03-12 16:06

Snad tuhle petici předkládá inteligentní jedinec....už nevěřím mikomu a ničemu, svět se žene do záhuby, bohatí bohatnou, chudí chudnou, slušní lidé to vzdávají, vítězí hamižnost, zlodějina a veksl...

Nepřihlášený uživatel

#615

2012-03-12 17:30

Už bylo na čase

Nepřihlášený uživatel

#616

2012-03-12 19:16

Bez komentáře, pověsit.

Nepřihlášený uživatel

#617

2012-03-12 19:20

Lidi už jen nemluvte a nenadávejte, ale začněte něco dělat!

Nepřihlášený uživatel

#618

2012-03-12 19:21

Když neostoupí,ať si alespoň ve vládě,senátu a parlamentu sníží platy o polovinu.Sobě stále navyšují a nám důchodcům usmrknou almužnu.Nikdo si v této zemi na vesnicích a menších městech nevydělá ani státní průměr.A pak se ještě v televizi vysmívají lidem .Kam jsme to dospěli.
důchodce

#619 Re:

2012-03-12 19:22


Nepřihlášený uživatel

#620

2012-03-12 20:24

Nesouhlasím s vládou, které víc vadí stres slepic v malých klecích, než stres rodičů, když jdou vajíčka nakupovat a nemohou si je dovolit!! atak dál a tak dál a tak dál. Vládu odborníkům se selským rozumem, cesta úspor vede do pekla.
Když na to nebudu mít nebudu utrácet a tím se vše bude prohlubovat.

Nepřihlášený uživatel

#621

2012-03-12 20:48

pocházím za živnostnické rodiny,je mě 65 let,ale to co se děje v současné době v tomto státě nepamatuji.Řeší se tu nějakých 500,-tis.p.Bárty-nejsem příznivec VV-jsou to přitom jeho soukromé peníze.Přitom však 500,-milionů Kč z ProMoPro,miliardy z MUS jsou v klidu.zdraví Josef

Nepřihlášený uživatel

#622

2012-03-12 20:58

Už by bylo načase něco s touhle vládou udělat.Je to čím dál horší.

Nepřihlášený uživatel

#623 Re: POSLANECKÁ KANTÝNA

2012-03-12 21:06


Nepřihlášený uživatel

#624 Re: Re: POSLANECKÁ KANTÝNA

2012-03-12 21:12

hm, zajimalo by mne teda zda si takový standartní , běžný chudý, potřebný se stravovat za zlomkové ceny při královském platu, poslanec bude také platit ty následky obezity tak jako běžný zaměstnanec, který si stoporocentně před penálem bude muset draho léčit za svoje získané žaludeční vředy z rychlo fuj jídel... Jsem pro, ale tady už to chce zátah asi jako před pár stoletími zpět.. jak se to jen jmneovalo kdy pánové konšelé lítali z oken radnice ven na hranice.. "první pražská defenestrace?", následně tvrdé embargo na majetek na příbuzenstvo od shora až dolu, aby se získala aspoň část dluhu z5 (včetně těch nahrabaných kont v třetích zemích, ono i to jde...to se jen vypráví, že to nejde protože ono se ve skutešnosti nechce...taky proč, když ruka ruku myje), však se zadluženými rodinami to stejným stylem dělají naši vymazlení exekutoři, tak proč by na zloděje z vysoka nepůsobily stejné páky. A možná, že pak by se ještě dalo něco dělat, jenže pokud se stávající vláda jen strhne a za nimi se zamete tím, že se pozavírá tak příbuzenstvo o 10 generací napřed si bude mnout jak jim pra pra rodiče zajistili budoucnost (zdárný příklad pan Gross) a chudý český lid bude tak na lehké srovnání čekat akorát měnová reforma, aby se srovnala ekonomika prokvetlá rakovinou falešné 20ti leté demokracie naruby...

Nepřihlášený uživatel

#625 Re: Petice a cenzura

2012-03-12 21:15

Dobře ty, copak dvě tři pěkné vilky v klidné pražské lokalitě...před jednou Lexuss, před druhou jaguár, prstíky vysoko.. hlava hluboko... asi by to bolelo, kdyby přišla změna a neměly by se odkud penízky kutálet co?...