Demise vlády a jmenování vlády skutečných odborníků.


Nepřihlášený uživatel

#651

2012-03-14 13:47

Musím souhlasit s vytvořením nové vlády skládající se z odborníků!!Současná vláda nemůžou být odborníci a lidé čestní, protože by to vypadalo jinak!!

Nepřihlášený uživatel

#652

2012-03-14 16:41

Co na to všechno co se děje říct.Stal se pravý opak toho, co říkal Havel v sametové revoluci. Mezi lidmi je zloba, nenávist a hlavně bezmoc. Zelenou mají tuneláři
a obyčejný člověk nemá zastání.Je dobře že se najdou lidé,kteří mají odvahu a sílu se bezpráví postavit. Přeji sílu a vytrvalost v boji za pravdu a lásku.
Čtvrtý odboj

#653 Demonstrace?

2012-03-14 21:32

Jakékoliv pokusy o demonstrace a podobné akce,kde se bude snažit ,,spodina"poukázat na neřád a neřády bude stejně označena smečkou vládnoucích nabubřelých panáků za bolševický puč.Přátelé,to nechce kecy a křik,to chce kalašnikov!!!!!!!!

Nepřihlášený uživatel

#655

2012-03-15 03:37

Již mě taky nebaví jen sedět u internetu a denně brečet nad situací v našem státě, proto se velice rád připojuji k vypracovanému progamu s kterým plně souhlasím.

Nepřihlášený uživatel

#656

2012-03-15 04:52

je třeba jednat a to rychle a sjednotit se Jirka E

Nepřihlášený uživatel

#657 Re: Demonstrace?

2012-03-15 04:53

#653: Čtvrtý odboj - Demonstrace?   Násilí budí zase násilí a to nikdo nechce!!!!!!

 


Nepřihlášený uživatel

#658

2012-03-15 07:35

Jsem znechucena touto vládou,která vůbec nemyslí na nás na obyčejný občany,jak se nám žije s těch směšných platů a důchodů a jen jak by nás odrbali to jim jde.Jsou to lháři a podvodníci,ať odstoupí i s Václavem Klausem,pročistit vládu a pokoj a mír občanům.......

Nepřihlášený uživatel

#659

2012-03-15 09:02

Všechny je vyhnat ať makaj za naše platy, to by čuměli a nedivili by se, že normální člověk si za 10 000Kč nepořídí ani byt ani auto, natož děti!!!

Nepřihlášený uživatel

#660

2012-03-15 09:12

Každý, kdo žije v této republice, ví, že tato petice nepotřebuje žádný komentář, že je to životní nutnost.Hodně síly, odvahy a vytrvalosti nám všem

Nepřihlášený uživatel

#661

2012-03-15 09:34

Co dodat? Že bylo na čase!

Nepřihlášený uživatel

#662

2012-03-15 09:37

To mělo přijit dříve než rozkradli republiku.

Nepřihlášený uživatel

#663

2012-03-15 09:45

dnes se nemohu osobně zúčastnit ,proto velice ráda využívám tuto písemnou možnostPODPORY !!!Je mi líto,že to nejde i těm dalším,co nemohou jít osobně ,ať už z pracovních nebo zdravotních důvodů jít bojovat za nas všechny a rádi by se ke všem stávkujícím přidali a také nemají možnost podepsat petici meilem!To je veliká škoda!!!Marešová
59ka

#664 Re: Re: petice

2012-03-15 11:11

#62: Miroslav - Re: petice 

 prosím ,

 1. nebudu podepisovat něco z čeho není zřejmé kdo tuto petici navrhuje ...

  2. zákony a řízení této země podlehlo lobby podnikatelů a obchodníků kteří v naší zemi zkouší to co zdravý

                   rozum  jinde v evropě zamítl .

3. testy inteligence a detektory jsou na nic , pokud Vám rozumem není dáno .

viděl a slyšel tolik inteligentů , nebo ti kdo se tím oháněli , že se nedokázali domluvit ,

vytvořit si JEN vzájemný komromis , a pokračovat bez averzí ......

nad tímto je třeba se zamyslet a vyloučit falešné proroky , kteří ve finále podlehnou .


Nepřihlášený uživatel

#665

2012-03-15 11:30

Už aby to bylo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nepřihlášený uživatel

#666

2012-03-15 11:40

S Vašími požadavky bez výhrad souhlasím.Konečný
škopík

#667 Re: Mazání

2012-03-15 11:41

#7: Autor petice - Mazání 

Četla jsem to, ale vaše "plánované násilí", které si vůbec ve svém program.prohlášení neuvědomujete svými tresty mi věstí, že by nastala doba temna a středověku. ˇUředník-člověk by pochybuil a šel by do kriminálu. Něco řeknu na veřejnosti a když se vám to nebude líbit-zavřít. Dýchá na mě z toho všeho zloba a chuť se pomstít i v budoucnu, když by jste náhodou vládli. Pro vás platí buď černá meno bílá, nic mezi tím. O demokracii nemáte asi ani páru...vy ti praví nebudete. 

 


Nepřihlášený uživatel

#668

2012-03-15 11:42

S peticí souhlasím,ale chtělo by to větší informovanost jak o petici tak o různých stávkách.Já jsem se o nějakém dění dozvěděla jen úplnou náhodou.Jinak nám držím všem palce.
S pozdravem Ivana Berkyová
škopík

#669 Re: Re: Re: petice

2012-03-15 11:44

#664: 59ka - Re: Re: petice 

Ano..souhlas BEZ VÝHRAD-fALEŠNÍ PROROCI, HLÁSAJÍCÍ VE SVÝCH PROHLÁŠENÍCH NÁSILÍ.jEN DOUFÁM, ŽE SE TO OTOČÍ PROTI JIM SAMÝM. Bohužel, chybí jim moudrost, jen o ní umí psát...a to je vše

 

proud

#670 Re: Re: Mazání

2012-03-15 12:00

#667: škopík - Re: Mazání 

 

zpruhledneni zakonu a spravedlivej trest pro ty kdo je budou porusovat aby se meli lip na ukor vsech ostatnich je nasili? Od ktery doby? Zakony by se mely casem uvolnovat tak jak budou lidi sami k sobe lepsi a moudrejsi,jak na sobe budou pracovat.Mozna az do doby kdy uz misto nich budou jen slusny pravidla,ale sama uznate,ze zatim se jeste chovame jako nenazrana sobecka zver a zakony se soudama porad jeste potrebujeme.Jinak mi neni jasny,jak ve state kde si vladne lid sam a sam si i kontroluje jeho chod a deni v nem,zneuzijete proti nekomu zakon.Navic me zarazi vase oslovovani "VY",kdo to jsou ti "VY"? Snad ja,nebo lidi z holesovsky? Ne,to oslovujete vsechny svy sousedy a vsechny obcany tohohle statu :-),dobre ctete o co vubec jde,vzdyt to je pro nas vsechny,co se budeme aktivne a zodpovedne podilet na chodu nasi republiky a to bude moralni povinnost kazdyho obcana.Nebudou zadni "ONI",kteri povladnou! Budeme to my vsichni,jeden kazdej z nas.A jak ne,davam od toho ruce pryc a asi kazdej z tech kdo se angazujou jak na holesovsky,tak tady na internetu:-).Vzdyt chceme novej system o lidech a pro lidi,takze to posledni co si prejeme,je si navzajem skodit.Podivejte se kam se riti svet a do toho jeste nase politika ktera misto aby pomahala jeste skodi,to chceme prece vsichni zmenit......proud

Nepřihlášený uživatel

#671

2012-03-15 12:03

Stojím za vámi ve všech bodech a doufám,že to nedopadne jako s VV.
proud

#672 Re: Re: Re: Re: petice

2012-03-15 12:09

#669: škopík - Re: Re: Re: petice 

 

falesny proroky bych nechal falesnejm cirkvim.Tohle je obcanska iniciativa lidi ktery videj zlo co nas srazi na kolena a chtej vratit narodu jeho svobodu a vlastenectvi.Misto boha penez chteji zase sousedy co se navstevujou a vymenujou si rajcata a vajicka,umej se navzajem pobavit a pomoct si.Lidi co chtej zase zpatky kulturni a sobestacnej stat co stoji na vlastnich nohach.Tohle je treba vybudovat z ty zmrzacenu ruiny,kde uz platej jen penize a ne lidi a jejich dobrota a zivotni jistoty.Nejak nevim,co je na tom nepochopitelnyho a co vyvolava pochyby.Samozrejme ze je spravny bejt opatrnej.Duveruj,ale proveruj.Jenze to znamena podilet se a dbat o to dobry,budovat si to,ne zalejzat do kouta a odtamtud pipat ze je stejne vsechno v haji a bude v haji a my nic nezmuzem a zas prijdou zlodeji a podobne,a neudelat nic pro to lepsi,jen se dal v koute bat a snazit se bejt ten "sedivej" co ho nikdo neuvidi a zas to nejak dopadne a pak skocim k tem co vyhrali,abych prezil,tak tohle neni o svobode a dustojnosti.Nikdo z nas nechce bejt zbojnik,ale nechceme bejt ani otrokama.......proud
proud

#673

2012-03-15 12:37

takze preju vsem hodne stesti a at se dobra vec podari,a mizim,jedu smer Praha,pomoct nam vsem ,drzte se pratele :-).................proud

Nepřihlášený uživatel

#674

2012-03-15 12:40

Nechci aby náš stát byl stát zlodějů a grázlů, chci aby naše děti poznali skutečnou demokracii a né jen zkorumpovaný kapitalismus, chci být na svou zem hrdý, jsem vlastenec !

Nepřihlášený uživatel

#675

2012-03-15 12:52

Je třeba už něco dělat jinak všichni půjdem o žebrácké holi,tato vláda nás ktomu dotlačí,musíme se všichni spojit,a už něco snima dělat