Petice proti hodnocení písemných maturitních prací z češtiny


Nepřihlášený uživatel

#101

2012-07-03 19:49

priserne a netransparentni hodnoceni

Nepřihlášený uživatel

#102 Re: Re:

2012-07-03 20:12

#66: - Re:

Nevím, kdo Vám dává právo uvádět, že lžu. Nemám problém, zde prohlásit znovu, že synovi práce nebyla školou poskytnuta ani opravená, ani neopravená, přestože jsme se toho oba domáhali. K opravené verzi písemné práce údajně škola nemá přístup a nahlédnout do neopravené nešlo, protože odpovědná pracovnice byla doma s dítětem a ostatní zástupci ji nebyli schopni dohledat! Teď už jsou prázniny, tak snad v posledním týdnu práznin. Nic z toho, co jsem zde uvedla není lež - vážený pisateli!

kuděla

#103

2012-07-04 14:34

nasel by se zde nejaky ucitel (hodnotitel) který by byl ochotný mrknout na mou slohovku ? diky viz. hoju.06@seznam.cz
Iveta

#104 Re:

2012-07-04 16:58

#2: -

Moje dcera je na tom podobně. Pro studenta, který celé 4 roky dřel a teď nemůže jít dál studovat, kvůli nějaké zrůdě, která dostala pod ruku jeho sloh, je to velká rána. Navíc studenti, kteří do školy chodili jen občas a každý rok dělali reparáty, maturitu mají a jdou na vysoké školy studovat místo nich. Práci mé dcery jsem nechala ohodnotit 4 hodnotilelkami z loňska. Dvě ji ohodnotily na 2 a dvě, které chtěly být mimořádně přísné daly 3. Všechny se však shodly na tom, že hodnotitel ze slohové práce pozná, že jde o výborného studenta. Nenacházejí se v ní pravopisné chyby a používají složitější vazby než čtverkaři. Z toho mi je jasné, že tyto výborné studenty nechali propadnout záměrně. Pravděpodobně nějaká osobní msta. A tyto zrůdy budou hodnotit naše děti i v září!!!


Nepřihlášený uživatel

#105 Re:

2012-07-04 17:16

#103: kuděla -

zkus poslat písemku tady: http://www.maturita2012sloh.cz/prace.html

nám odpověděli do týdne

Lenka

#107 Re: Re: Re: Re: žádný smutek :)

2012-07-06 22:41

#96: Zuzka - Re: Re: Re: žádný smutek :)

Jasně, žádný smutek, prostě v září znovu a není možná...:-) Odpověď Krajského úřadu na odvolání? Hodnotitel se neodchýlil od hodnocení....takže zase nula...


Nepřihlášený uživatel

#108

2012-07-07 16:23

JE TO DĚSNÁ ZHOVADILOST, TĚCH ZNIČENÝCH BUDOUCÍCH ŽIVOTŮ MNOHA STUDENTŮ, A CO JE JEŠTĚ HORŠÍ, TI CO SI KVŮLI MATURITĚ ŽIVOT VZALI....TO VŠE MÁ NA SVĚDOMÍ TAHLE ZHOVADÍLÁ VLÁDA VLASTIZRÁDCŮ, ZLODĚJŮ, ODKLÁNĚČŮ, AROGANTNÍCH, NEKOMPETENTNÍCH KORUPČNÍKŮ A MAFIÁNŮ, JESTLI JE NEZASTAVÍME ZNIČÍ TENHLE NÁROD...

Nepřihlášený uživatel

#109 Re: HoJu

2012-07-08 11:43

#13: HoJu -

Jestli píšete "vždicky" takto, tak je devět bodů za Vaši slohovou práci možná i hodně...


Nepřihlášený uživatel

#110 Re: Karolína

2012-07-09 13:34

Bohužel jsem na tom se slohovou prací jako ostatní. Celou maturitu jsem zvládla na vyznamenání, 6 neděl čekám na výsledky práce a zjsitím že nedostatečná , protože moje argumentace byla povrchní. Ale chápu tě no já kdybych to zvládla tak mi je to taky ukradený , ale myslím si , že kdyby jsi byla v situci jako dalších  skoro sedm tisíc studentů , tak by jsi mluvila jinak:)

hoju

#111 muaelRe: Re: HoJu

2012-07-09 14:33

#109: - Re: HoJu

 

Sorry ale na internetu si pisu jak chci, a celkem se krotim protože kdybych tu psal jak pisu jinde na netu tk by to musel nekdo cenzurovat. a sorry ze tu pisu s chybami a nespisovne me nezajima, net neni slohovka


Nepřihlášený uživatel

#112 Re: muaelRe: Re: HoJu

2012-07-09 22:52

#111: hoju - muaelRe: Re: HoJu

nojo, maturita evidentně dopadla zaslouženě ^^


Nepřihlášený uživatel

#113

2012-07-10 00:57

Mám strašný vztek na ministra školství,nic s tím nedělá amlčí měl by za toto odstoupit!!! Je to přece ministr studentů a úplněnás hodil přes palubu a odepsal,také jsem obdržela neúspěch u odvolání opět 11bodů z důvodu nečitelnosti,ředitelka šlply -vystudovaná češtinářka s 30 letou praxí by písemku ohodnotila za 2 a má profesorka češtiny za 1 a tvrdí,že práce je čitelná!Tak kde je nějaká spravedlnost,pane ministře odstupte!!!Jste spojenec Cermatu -není možné,aby opravky hodnotil znova CERMAT.Výsledky ze slohových prací se musí zrušit!!! Toto přece nemůže projít,musíme to conejvíc rozvířit,zapojit všechna média,nechápu proč se o tom všude mlčí a prochází taková nehoráznost.Studenti,rodiče-pojďme do toho ,musíme to vybojovat.Vždyť hodnocení jsou úplně nesmyslná a nespravedlivá.Ještě zkusím napsat novému ministru spravedlnosti,ten by mohl něco udělat,když se na nás náš ministr školství vykašlal!

Nepřihlášený uživatel

#114

2012-07-10 15:14

Zásadně nesouhlasím se systémem hodnocení písemné práce z českého jazyka, má ji hodnotit učitek toho konkretního žáda.

Nepřihlášený uživatel

#115 Re:

2012-07-10 22:10

#113: -

Až budete psát ministru spravedlnosti, učiňte tak prosím lépe než ve Vašem příspěvku. Pokud jste jedničkářka, mělo by to být patrné i z Vašeho vyjadřování.


Nepřihlášený uživatel

#116

2012-07-11 18:59

A rejpalisti si prostě nedají pokoj!
HoJu

#117 Re: Re: muaelRe: Re: HoJu

2012-07-12 17:12

#112: - Re: muaelRe: Re: HoJu

Vás bych chtěl potkat, zakomplexovaný ....., který udělal maturitu za dob kdy jí dalo 99% lidí ! Buďte rád že se nepodepisujete, takové lidi fakt miluju! Když se vám něco nelíbí tak vás nikdo nenutí tady něco psát, ale hold ego je vysoké, inteligence asi nižší (možná to bude tím čím přemýšlíte, ono to vzadu nad nohama není na přemýšlení). Když už jsme u toho jestli chcete rýpat tak na to máte tu část těla kterou vy osobně NE-myslíte! 

PS: pro ostatní omlouvám se za tady to co jsem napsal není to přehlídka slušnosti, ale zakomplexované d..... nesnáším!

Roman1970

#118 Re:

2012-07-22 09:45

#1: Julie -

Dobrý den,spustili jsem na facebooku stránku Cermaturita,jsou  tam jisté postřehy a budeme rádi za poznatky.Zvažovali jsme správní žalobu ,ale kvůli netečnosti soudů jsme podali raději stížnost k ochránci práv pro porušování práv na spravedlivý proces.Hodně štěstí R.K.

Roman1970

#119 Re: Re: Re:

2012-07-22 09:46

#102: - Re: Re:

Dobrý den,spustili jsem na facebooku stránku Cermaturita,jsou  tam jisté postřehy a budeme rádi za poznatky.Zvažovali jsme správní žalobu ,ale kvůli netečnosti soudů jsme podali raději stížnost k ochránci práv pro porušování práv na spravedlivý proces.Hodně štěstí R.K.

Roman1970

#120 Re:

2012-07-22 09:47

#113: -

Dobrý den,spustili jsem na facebooku stránku Cermaturita,jsou  tam jisté postřehy a budeme rádi za poznatky.Zvažovali jsme správní žalobu ,ale kvůli netečnosti soudů jsme podali raději stížnost k ochránci práv pro porušování práv na spravedlivý proces.Hodně štěstí R.K.


Nepřihlášený uživatel

#121 Re: Re: Karolína

2012-07-22 09:47

#110: - Re: Karolína

Dobrý den,spustili jsem na facebooku stránku Cermaturita,jsou  tam jisté postřehy a budeme rádi za poznatky.Zvažovali jsme správní žalobu ,ale kvůli netečnosti soudů jsme podali raději stížnost k ochránci práv pro porušování práv na spravedlivý proces.Hodně štěstí R.K.

Roman1970

#122 Re:

2012-07-22 09:49

#113: - Dobrý den,spustili jsem na facebooku stránku Cermaturita,jsou  tam jisté postřehy a budeme rádi za poznatky.Zvažovali jsme správní žalobu ,ale kvůli netečnosti soudů jsme podali raději stížnost k ochránci práv pro porušování práv na spravedlivý proces.Hodně štěstí R.K.

 


Nepřihlášený uživatel

#123 Re: Karolína

2012-07-26 16:52

#24: - Karolína

Kdyby se hodnotilo způsobem jako letos i dříve, tak jen na slohu vyletělo tisíce studentů i jiné roky.Proč způsob hodnocení odnese jen jeden ročník ????? O to jde, příští rok to bude zase opravovat škola, tak asi je tam něco špatně, proč změnili názor!!! Hodnotitelé měli "úkol" nenechat projít  všechny slohy, museli hodnocení zpřísnit (to mám od zdroje který tam byl a opravoval je)


Nepřihlášený uživatel

#124 Re: Re:

2012-08-16 12:03

#118: Roman1970 - Re:

Mohu poprosit o odkaz na Vaši stránku na facebooku???

Martin

#125

2012-09-19 14:59

Připravoval jsem se, dostal jsem nakonec 0%, podám odvolání určitě, ale mé sny se rozplynuly, musel jsem zrušit VŠ, na kterou jsem se těšil, můj život je nyní velice zmatený ...