Petice za svobodné používání elektronické cigarety

mindwarp.cz

#26

2012-12-10 01:30

Víte, mám dojem, že za několik let dojde k celosvětové vlně totálního zákazu prodeje e-cigaret. Tabákové koncerny mohou investovat do akcí k tomu vedoucích stovky miliard dolarů a nemyslím si, že jim bude jedno, že brzy přijdou kvůli e-cigaretám o všechny zákazníky...
Rádio Vejdoch
Nepřihlášený uživatel

#27 Trocha vapingu nikoho nezabije

2012-12-17 20:49

Kouřím,
do plic mně jde dým,
nezdravá poezie,
kterou básník žije,
pro zdravý rým.

Už nekouřím, vapuju a žiju!

tomil2013

#28 Re:

2013-01-10 17:46

#4: Jirka Krokodýl -

Necelých třicet let jsem kouřil, nebyl asi ani jediný den kdy bych u sebe neměl cigarety.Večer když mi docházely jsem byl nervózní byl jsem schopný zajet ještě na benzinu pro náhradní. Po zakoupení inhalátoru , e-cigarety jsem přestal kouřit ze dne na den. Je to asi 3/4 roku a ani jednou jsem neměl potřebu si koupit nebo zapálit klasickou karcinogení cigaretu mnohdy obohacenou o nikotin aby zvyšovala závislost.

Takže, pokud ji zakážou , nebo neúměrně zdaní tak s tím seknu úplně.

 

tomil2013

#29 Re:

2013-01-10 17:49

#26: mindwarp.cz -

Však tyto koncerny taky sponzorují politiky a politcké strany... Referenda by tyto věci mohly efektivně řešit.  Pokud zákaz e-inhalátoru, tak potom i těch karcinogeních klasik... by byl na místě.


Nepřihlášený uživatel

#30 Slovensko

2013-01-11 23:22

Tak aj ja som podporil tuto peticiu.Pozeram ze som len 4-ty zo Slovenska.Prajem vela stastia a sil do boja proti lobby tab.spolocnosti.
Bastilla

#31

2013-01-12 20:34

Myslím si,že je to dobrý nápad,lidé by si to měli uvědomit,že kouření elektronické cigarety vyřeší spoustu problému,neubližuje tím druhým a zároveň chrání své zdraví.

Nepřihlášený uživatel

#32 Re: e-cigareta

2013-02-01 12:36

#22: Lenule - e-cigareta

Slyším to od každého druhého dnes a denně a nejlepší jsou hlášky typu-a víš že to někomu bouchlo u pusy" atd

jasně, v éčku je nikotin ale není v něm dalších x látek, které vznikají při spalování.Mi to doporučl mudr, když viděl, že prostě nejsem schopna přestat.Kouřila jsem víc jak krabičku denně, víc jak 20 let a od prvního dne po koupi éčka jsem neměla cigaretu a neměla jsem na ni ani chuť.Vapuji už od května a děkuji soudruhům z Číny:-)


Nepřihlášený uživatel

#33

2013-02-02 03:37

Plně souhlasím se zněním textu a připojuji se
slavik TC
Nepřihlášený uživatel

#34

2013-02-04 00:08

Že je toto správná a rozumná věc o tom není pochyb.To ví každý,komu to normálně myslí.Proto by měli tuto záležitost naši zákonodárci co nejdříve zlegalizovat a nevymíšlet blbosti /tich už bylo dost./


Nepřihlášený uživatel

#35 Re: Re: e-cigareta

2013-02-04 00:18

#32: - Re: e-cigareta

No, bodejť byste měla chuť na obyčejný cígo, když jste imrvére nacpaná nikotinem, jak rychlík do Chebu...

 

http://www.exnico.com/elektronicka-cigareta-a-zdrave-koureni

 

 


Nepřihlášený uživatel

#36

2013-02-04 01:43

kOUŘENÍ JE INHALACE KOUŘE Z HOŽÍČÍHO TABÁKU.TO CO DĚLÁME MY SE S TÍM PŘECE VŮBEC NEDÁ SROVNÁVAT.
NČKODÍME SOBĚ ANI JINÝM NEOBTĚŽUJRME NESMRDÍME .
tAK CO VÁM TEDY NA NÁS VADÍ?

Nepřihlášený uživatel

#37 Re:

2013-02-04 18:20

#36: -

Koukám, že jste to s tou inhalací nikotinu celkem přehnal... I s elektronikou se musí umět zacházet.


Nepřihlášený uživatel

#38 Re: Re:

2013-02-06 00:41

Re:#36#;37:

Omlouvám se za svůj příspěvek #36. To nebylo přehnanou
inhalací nikotinu, ale kombinace alkohol – klávesnice potmě.  Ráno bývá někdy moudřejší večera.


Nepřihlášený uživatel

#39

2013-02-07 07:27

Hlavně že poslanci hulí všude,koupila jsem el.cigaretu manželovi k vánocům-kouř nesmrdí,spíše nám voní,nevadí ani dcerce.Nechte kuřákům aspoň toto!

Nepřihlášený uživatel

#40 Re:

2013-02-07 23:54

#39: -

To mu jako tu propisku olizuje, či co?

E-kuřák

#41 Re: Re: Re: e-cigareta

2013-02-08 01:10

#35: - Re: Re: e-cigareta

Hmmm. článek přichází s vágním tvrzením, že škodí a může způsobit fatální poškození organismu, ve skutečnosti to ale nikde nedokazuje, pokud za "důkaz" nebereme vatu v podobě popisu historie e-cigarety a složení liquidů. Navíc, článek se nachází na serveru, který je vlastně reklamou na metodu odvykání kouření, takže ty informace tam obsažené mají stejnou hodnotu, jako kdyby byly na serveru kotnohorského tabáku. Zájem a z něho odvozený postoj k e-cigaretám je paradoxně stejný u výrobců cigaret jako u propagátorů jejich odvykání - e-cigarety jim kazí kšeft. Akorát, když je proti nim napsaný článek na stránkách odvykací firmy, vypadá to opticky lépe, než kdyby stejný text byl na stránkách firmy vyrábějící cigarety.


Nepřihlášený uživatel

#42

2013-02-17 09:23

Komu že vaping vlastně vadí a proč? Tabákovému průmyslu = Přichází o nemalý zisk!
Naší vládě = přichází o daně a tím se snižuje možnost mít co rozkrádat!
Nekuřácké veřejnosti = oni vlastně neví co dým všechno obsahuje, ale v každém případě obsahuje nikotin, kterého se asi nejvíc bojí.
Spurok

#43 Člověk rozumný-myslící ???

2013-02-25 08:46

K článku který zde někdo vyvěsil: Vždyť se tam nepíše o tom, že je to nějak více nebo méně škodlivé, dokonce tam nahodili malou zmínku o liqidech bez nikotínu, což se o tábáku říct nedá, dále tam píšou co je vlastně obsahem liqvidu, či respektive by mělo být. Bouhužel jsou různi fiškusi co se snaží obohatit. Nikde jsem se nedočetl obsah cigarety a vzhledem k novému zákonu o samozhasínací cigaretě, je asi lepší nevědět.
Předávkování nikotínem, je možné i z cigaret či nesprávnému používání prostředků pro odvykání kouření.
Dále k těm studiim o inhalaci liqvidů, byly dělány, ale nějak se o tom mlčí, jelikož se to netýká přímo liqidu jako takového, ale jen látek s kterých je složen a nebyly dělány přímo za účelem vapingu (takže je to jistě dobý důvod je neuznat, proč ještě nesedíme na stromech? Proč p. Koperník raději své poznatky zvěřejnil až po své smrti? No prostě země je placatá.) Mimochodem Všechno co obsahuje liqid tedy a ž na nikotín obyčejný člověk do těla dostává ať inhalací, kůží nebo trávením, protože je si třeba uvědomit co že to tam vlastně je. Jsou to nosná media pro nikotín a příchutě, v potravinách takzvané E-čka, tyto media se běžně používají v potravinářství, lécích a kosmetice. Jestli že do tohoto media přímícháme léčivo místo nikotínu?
Takže prosím ty co zde píšou nejapné poznámky ať si si laskavě uvědomí co činí a blahořečí tomu, že nemusí vdechovat ten škodlivý kouř z cigaret.

Teď ještě k tomu že někomu bouchla u úst. Druhému u ucha bouchl mobil, takže riziko e-cigarety a mobilníhotelefonu je stejné, jelikož se jedná o napájecí baterii která může vybuchnout, pří nesprávném zacházení. Používá se stejného typu baterii jak u telefonů tak i u cigaret takže si z toho vyvoďte závěry sami.

Maličkost na závěr kolik požárů(výbuchů) vzniklo za používání e cigarety? A kolik za tu samou dobu co se používá vzniklo požárů za použití třabakové cigarety?
Na co má člověk hlavu? Na trvalou ondulaci a na klobouk, nebo spíše aby mu nenapršelo do krku????

 

Edit : prosím odpuste mi gramatické chyby jsem jen člověk.

Milan

#44 Děkuju ti, Kalóskúúúú..... :-)

2013-05-02 12:55

Už pyro nekouřím..... a spotřebku z nich neplatím.... :-)))))

Ajjj, ale co když přestanou všici? Neboj sa, to sa nestane.

Stejně tak, jako všici nepřestanou chlastat. Spinkej klidně..... Kalóóósku

Nepřihlášený uživatel

#45

2013-05-02 18:09

Pro všechny blbečky co žužlají propisku. Jste úplně obyčejní závisláci na nikotinu, tudíž se s vámi také tak jedná. Svoje pokrytecký kecy si nechte od cesty...

Nepřihlášený uživatel

#46

2013-05-05 03:09

Pověsit ty kurvy do jednoho ! VEŘEJNĚ A POVINNÁ ÚČAST ! JINAČ VÁM (NÁM BUDOU STÁLE HÁZET KLACKY POD NOHY...
Pupa

#47 Re:

2013-05-22 10:35

#1: -

Také se připojuji k podpoře svoborného využívání elektronických cigaret.

Jsem teprve čerství kuřák, který si e-cigaretu Vivinova vybral, abych mohl kouřit, kdy a kde chci a jsem proti tomu, aby se ikdyž okolí el.,kouření nevadí, nepostihovali kuřáci.

 


Nepřihlášený uživatel

#48

2013-06-02 02:52

Déle než 30 let jsem kouřila, poslední roky více, než 20 cigaret. 7.3. jsem si koupila elektronickou cigaretu a od té doby jsem si normální cigaretu nezapálila. Tomu, kdo elektronické kouření vymyslel patří můj dík.

Nepřihlášený uživatel

#49

2013-06-23 16:38

Myslím,že je to věc každého občana jak se rozhodne.Vapink mi pomohl přestat kouřit po 35 letech.
Milan

#50 .....řekl závislák na netu.... :)))

2013-09-24 08:10

#45: - .....řekl závislák na netu.... :)))