Vyhodte Bílka

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Vyhodte Bílka


Nepřihlášený uživatel

#126

2012-10-17 13:58

Myslím, že stačilo, pane Bílek

Nepřihlášený uživatel

#127

2012-10-17 13:59

TAHNI
Martin

#128 Martin

2012-10-17 13:59

Pro vyhození Bílka od repre jsem jednoznačně. Jako hráče jsem ho měl rád, ale trenérem on rozhodně není. Vezmětě si jen jeho výroky o tom co chce s týmem hrát. Před EUREM se zastával Baroše, že je jediným naším tahovým útočníkem - souhlasím, ale na co proboha potřebuje tahového útočníka při rozestavení 5-ti záložníků s "ostrými" krajemi? Tam má snad být spíše silová věž, která bude dotována centry. S oblíbeným termínem "ostrý kraj" si neodpustím další poznámku. Do (tuším) zápasu s Finskem jsme nastoupili s ostrými krajemi Plašilem a Jiráčkem. Oba zmínění, při ideální formě, nejsou špatní fotbalisté, ale rychlost rozhodněnení jejich silnou stránkou. Jak potom chce vtisknou mužstvu nějakou účinnou tvář, když ji zavádějícím složením týmu sám ničí. Jsem jediný, kdo vydí, že Rezek nemá na repre? Že Rajtoral je vynikající bek, ale záložníka hrát nemůže, protože není schopen přebírat míče zády k bráně? Že Plašil je totálně z formy? Je mi z našeho národního týmu smutno a nazval bych to i největším smutkem posledního desetiletí, nebýt volebního výsledků komančů v posledních volbách....ale to už sem nepatří.
plazma

#129

2012-10-17 14:03

Jak může člověk fotbal vůbec brát vážně s panem Peltou v čele?Prostě nemůže....takový Bílek je pouze kašpar nasazený na flek,který v naší zkorumpovaný zemi nemůže koučovat člověk,který fotbalu rozumí...
prazskyhovado

#130 26

2012-10-17 14:05

skoda ze neni petice proti odvolani celeho vedeni ceskeho fotbalu, zejmena pak pana cinka pelty!

Nepřihlášený uživatel

#131

2012-10-17 14:06

Prostě tam nemá co dělat pan Bílek.
beny

#132

2012-10-17 14:07

už tý komedie bylo dost
pepaa

#133

2012-10-17 14:08

Zbabelost! To je slovo,jez plne vystihuje stav nasi reprezentace. Od zbabelosti trenera pres zbabelo st hracu az po zbabelost vedeni svazu. Je otazkou casu,kdy prestanou byt zbabeli sponzori. Divaci i pisici (nikolv televizni) novinari jiz konaji!!!
Zbabely trener- od pocatku bez odvahy zavest a udrzet kazen v pracovnim kolektivu,jenz mu byl sveren jeho nadrizenym (to jsou ony stale se opakujici "facky", znovu a znovu odflaknute prvni (minimalne)polocasy,arogantni (ne)vystupovani hracu k mediim
-zbabelost pri (ne)nominovani novych hracu (vzdy az z donuceni medii ci (ne)vysledky
-zbabelost pri (ne)tvorbe systemu a taktiky
-zbabelost zasahnout v prubehu zapasu VCAS do taktiky a sestavy
-zbabelost pri osobni (ne)komunikaci s verejnosti okorenena alibismem a aroganci
Zbabeli hraci s vyjimkou Jiracka , Pilare,Cecha,Daridy a Vydry,kteri pohodlne zneuzivaji vsech vyse uvedenych slabin trenera a spokojene proplouvaji tim marastem,aniz si uvedomuji,ze skodi sami sobe!
Zbabele vedeni,jez si neuvedomuje(coz mne prekvapuje hlavne u noveho-p.Pelty),ze to ohrozuje a znehodnocuje celou jeho dosavadni i budouci praci.
Kdyby svaz zalozil zvlastni linku pro tisnove volani,uz rok by operatorky nestihaly!!!

Bílek ven !!!!

#134 Bílek ven

2012-10-17 14:10

Bílek ven !!!!
starouch

#135 Plašil - Děkuji, odejdi.

2012-10-17 14:10

Není taky někde petice za odvolání Plašila?

Nepřihlášený uživatel

#136 Re: Předmět

2012-10-17 14:13

#7: Miku - Předmět 

 za 2:3, 3:4 nebereš ani floka, za 0:0 asi padíka, vo tom to asi je

thomsoncar

#137

2012-10-17 14:13

Kdyby se dala vyrazit z repre.celá ta namyšlená kasta,tak ať tam Bílek je,ale takhle je potřeba,aby z nich někdo při tréninku stáhnul kůži,jako to udělal Jarda Holík s 21cítkou v hokeji.A MS bylo v jejich rukou.Proč tam nenechali Fr.Straku?
íma

#138 Re: vyhodit bilka

2012-10-17 14:13

#9: krutovladce - vyhodit bilka

ale doprdele nikdo po nich nechce aby hráli jako španělé nebo němci. my chceme aby hrali jako náš Národák!!!! a za ten se bojuje, maká, běhá atd od 1min a skončí v 90!!!!! jak mám fandit takovy sebrance, která se probere a tohle všechno si uvědomí až v 80min. ? A trenér a jeho poskokové budou po několikáte do kola blít do mikrofonu ty samý vykrouceny kecy? Jak tady bylo řečeno at zapas skončí třeba naší prohrou ale musí tam byt věci co sem popsal vyše. Furt ta stejná sestava? Rezek a Pekhart? Myslíte si opravdu že po našich hřištích neběhají lepší kluci?

plazma

#139

2012-10-17 14:15

jak můžeme brát fotbal vážně s panem Peltou v čele?Cirkusy a varieté! nic jiného V hlavní roli

šašek Bílek!V naší zkorumpované zemi nefunguje nic,tak proč by zrovna měl fungovat fotbal?Co kdyby reprezentaci BOŽE CHRAŇ koučoval někdo,kdo fotbalu opravdu rozumí?To by byl možná krásná hra pane ŠMICER
vendy

#140

2012-10-17 14:15

.....tolik škody neudělal snad žádný trenér, hrajeme naprosto zoufale, nedá se na to vůbec koukat a radujeme se jako malé děti, když porazíme nějaké amatérské fotbalisty z Malty.............je to těžká dekadence českého fotbalu..........pomóóóóóc!!!!!!!!!!!
Carlos

#141 Dneska by to šlo...:)

2012-10-17 14:17

Myslím že je nemožné, aby tuto petici někdo nepodepsal...:)
Kikin

#142 Re:

2012-10-17 14:22

#1: mildakos -  

 pánové p. Bílek nemá trenérské kvality či schopnosti z hráčů vymačkat, co je třeba. Je pro mě osobně záhadou, proč hraje Plašil v základní sestavě vzhledem k jeho evidentně špatné fyzické kondici, nedůrazu, neochotě se bít za národní tým. Na to se máme koukat? Darida hru oživil, bohužel měl hrát od začátku. Doufám, že z 21 začneme zaopracovávat kvalitní rychlonohé hráče typu Kadlec, Krejčí, Darida, Kalaš ... jinak výkonnostní pád nezastavíme. Současně nemáme silnou generaci, ale nemáme ani týmového ducha. Hrajeme standardně na plnej výkon až posledních 25 minut. To řekněte příště rovnou, a já si začnu kupovat lístky jenom na druhej poločas ... jelikož věru tento fotbal mě nebaví... vždyt jsme skoro netrefili bránu kromě pár spíše 2 střel z dálky. Záložní formace a držení míče ??? Pánové Pilař,Rosa chybí evidentně :( Bílek luckersky postoupil na Euro, kde jsme shodou náhod upřímně postoupili ze skupiny a to ho drží. Ale proč v repre hraje Plašil ( není snaha, výkon), Honza Rezek ( má formu celkem ale v repre neefektivní kromě simulování penalt a nepřesnejch přihrávek, l jeho dobru alespon dá do hry všechno!) náš nejkreativnější záložník byl Tomáš Hubschmann k čemuž tam opravdu není, to jsme viděli. Vydra je mladej a Pekhart rovněž, at hrajeme aspon na 2 útočníky. Je problém hrát na 5 záložníků a nepřehrát Bulhary... to nebyl zrovna extra kvalitní tým, ale vyšší bojocnost, nasazení!!!


Nepřihlášený uživatel

#143 Rychle ho vyhodit!

2012-10-17 14:26

Bílek je trenér maximálně na divizi, místo něj tam může být kdejaká loutka a výsledek bude stejnej,možná i lepší.Čím dřív vyletí,tím líp!Nevím proč nedostane prostor odborník s prokazatelnými úspěchy jako Zeman,a nebo někdo perspektivní jako Vrba,Dovalil nebo Psotka!Jenomže Bílkovi kamarádíčci na svaze ho přece podrží a bezmezně mu věří, je to fakt bordel!

Nepřihlášený uživatel

#144 Re:

2012-10-17 14:30

#129: plazma -

a proc s jeho nasazenim zminujes peltu, kdyz ho tam dosadil Hasek, he ? tady to je zas samej chytrak...

Wenger

#145 Bílek ven : jednoznačně ANO !!!

2012-10-17 14:30

pokud zůstane Bílek u repre,tak se do Brazílie nejede !!! špatná koncepce,taktika a výběr hráčů je jeho odpovědnost - hlavně se na to nedá dívat...chybí tam "české srdíčko",bojovnost a hlavně fotbalové myšlení - je potřeba to přestavět od základu. Proto říkám : Bílka už bylo dost !!!
Dosazený diletant

#146

2012-10-17 14:30

Dej hovno do kredence, ono se začne tvářit jako dort! Případ "representačního trenéra" Žlodka!Bí

Nepřihlášený uživatel

#147

2012-10-17 14:31

=)) pryč s ním
tysnow

#148

2012-10-17 14:32

ať vypadne Bílek, Damková, Šmicer, Pelta a všichni ve stávajícím vedení

Nepřihlášený uživatel

#149 Re:

2012-10-17 14:33

#26: SAKY -

Vlasy bych v Bílkově případě nezmiňoval.


Nepřihlášený uživatel

#150 Jde to i bez těch "hvězd"

2012-10-17 14:39

Čech - Gebre, Kalas, Suchý , Rajtoral - Pilař, Dočkal, Darida, Jiráček - Ordoš, Lafata

Zlámal, Hruška, Štěch, Valeš - Lecjaks - Pospíšil, Hořava, Vácha, Mareček, Krejčí, Bednář - Chramosta, Ondrášek, Tecl, Vydra, Kozák

Trenér: ZEMAN - asistenti - Dovalil, Soukup

malá ukázka toho, že češi nemají zas tak málo hráčů kteří by mohli reprezentovat. A to jsem jich plno i možná pozapomněl. Tak ať mi nikdo neříká, že Plašil, Rosický, Hubschman, Rezek a spol. je to nejlepsi co momnetálně máme. Jinak při psaní těchle jmen jsem teď nebral v potaz jejich dnešní formu nebo zranění kvůli kterým někteří jedinci nehrajou, ale to že většina z nich by to odehrála rozhodně líp, než ten náš současnej "Narodní" tým.