Podpora Mgr. Vítězslavě Baborové, radní Jihočeského kraje za KSČM

Martina

#2276 Re: Re: Re: Re: Re:

2013-02-01 21:06

#2271: Vojtěch Straka - Re: Re: Re: Re:

Je to únorové číslo, ale na íčku proběhly nějaké změny, dívala jsem se na jejich zastydlý web, ale mají tam stále prosincové číslo. Můžu Vám to doma naskenovat, to není problém, když si založíte nějaký mail, můžu Vám to poslat. Nečekejte žádný zázrak, je to slintání o vlastní dokonalosti s podtitulem " Já nic, já muzikant "


Nepřihlášený uživatel

#2277

2013-02-02 00:13

Je evidentní, že asi nejde o komunisty, ale o moc, protože ti, kteří jsou teď podvodem ve vládě byli dříve také ve straně KSČ, ale nebyli to ti slušní.

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2013-02-02 08:23


hiphap

#2279

2013-02-02 13:54

Již odstoupila.Preference KSČM NIJAK NEROSTOU,ale pouze voliči KSČ SE K VOLBÁM DOSLOVA PLAZÍ VŠICHNI tak jako slepice za kohoutem.Něco podobného bylo v r.1938 ,kdy též šli němci za Hitlerem jako husy za potravou.
MIP

#2280 Řádnému podporovateli řádně zvoleného svinstva

2013-02-02 14:04

#2275: -

Mně je ještě o 4 roky více, ale díky Bohu, takhle dementní rozhodně nejsem.

Jen tak mimochodem, starý hlupáku, jaký v tom bude rozdíl, když ti studenti podle tvého přání, budou "protestovat proti bývalým komunistům a svazákům" ve vládě (a dokonce ve vládních stranách !)? Ta vláda byla, ty starý hlupáku, také zvolena v demokratických volbách. Jenže ta ti nejde pod tvůj údajně "nestranický" rypák, co? Bolševismus z tebe smrdí na sto honů: tenkrát také byla svoboda protestovat - proti americkým imperialistům, samozřejmě. Jiné protesty byly "rozvracení republiky". Zvykni si, že dnes už Strana nerozhoduje, jaký protest se smí, a jaký ne, ty starý hlupče!


Nepřihlášený uživatel

#2281 Re: Řádnému podporovateli řádně zvoleného svinstva

2013-02-02 16:36

#2280: MIP - Řádnému podporovateli řádně zvoleného svinstva

Měl byste se stydět, ve Vašem vysokém věku a mluvíte jak dlaždič. Jste důkazem toho, že i staroch může být  hulvátem. Slušnému chování jste se nenaučil za celý život. Jak si můžete dovolit někomu tak nadávat a takto ho oslovovat?

Jděte za roh a tam si dejte pár facek.

Mohla bych být téměř Vaše vnučka ( hurá, že nejsem), ale Vaše chování odsuzuju.

MIP

#2282 Re: Re: Řádnému podporovateli řádně zvoleného svinstva

2013-02-02 16:59

#2281: - Re: Řádnému podporovateli řádně zvoleného svinstva

Milá dcerko, přečti si laskavě knihu "Základní zákony lidské blbosti" (vyšlo vloni, možná ale je už vyprodaná,protože je opravdu výborná). Tam se dozvíš, že hlupák je jedna z kategorií,do kterých je možné rozčlenit lidi. Vyznačuje se mj. tím, že druhým škodí,aniž by získal jakýkoliv prospěch (není myšlen jen prospěch hmotný!). Podle toho, co napsal myslím, že tento údajný "nestraník" splňuje všechny náležitosti kategorie "hlupák". Já mu nenadávám, já ho pouze zařadil, kam patří. Studuj, abys věděla více, a pak dávej někomu pár facek.


Nepřihlášený uživatel

#2283 Re: Re: Re: Řádnému podporovateli řádně zvoleného svinstva

2013-02-02 19:55

#2282: MIP - Re: Re: Řádnému podporovateli řádně zvoleného svinstva

Vy a můj otec??? To je šílená a nepřijatelná představa, naštěstí má moje maminka vybraný vkus. Haha. Můj táta je totiž férový chlap, i když s někým nesouhlasí, tak ho vyslechne a nikdy se nesníží k tomu, aby někoho během hovoru nazýval hlupákem. V tom jste mistr Vy, což je dost zvláštní, ve Vašem věku.

Nevím,jaké knížky čtete, ale zkuste třeba nějakou Sociální komunikaci, třeba od Křivohlavého, protože tam se dočtete o pravidlech komunikace. Musím Vám říct, že Vy všechna tato pravidla porušujete.

Ale je mi jasné, že starého psa novým kouskům nenaučíš.

Pokud byste byl férový a spravedlivý, musel byste uznat, že ve většině případů se tady jako hulváti vyjadřují ti, co sympatizují se studenty. Vy ale moc férový člověk nebudete, jste tak strašně zapšklý člověk, až je mi Vás skoro líto.....

Mimi

#2284 Bobina

2013-02-02 21:36

Tak nám to Bobča vzdala, no konečně. A co ten nový Mytiska nebo Vytiska, právník a komanč non plus ultra. Ze se nestydí. Dere se ke korytu. Chro chro a mlaská jako čuník.

Nepřihlášený uživatel

#2285 Re: Bobina

2013-02-02 21:44

#2284: Mimi - Bobina

A odsácká prasata ryjí jak svině do hovna, že byla od koryt voliči odstavena. Je to fakt psina.

Neregist.

#2286 Je vidět, že korektní demokratický boj prostřednictvím voleb ...

2013-02-02 21:58

k vítězství nad tunelářskou pravicí nestačí. Vypadá to, že komunisté toto za totáče
naprosto přesně pochopili, a také se podle toho zařídili :-) Přestávám jim to mít
za zlé.

Nepřihlášený uživatel

#2287 A hlavně Tebe - jseš horší jako ti dva,které jmenuješ

2013-02-03 01:49


Nepřihlášený uživatel

#2288 JSI HORŠÍ JAKO TI DVA JMENOVANÍ

2013-02-03 02:06

svatý

 


Nepřihlášený uživatel

#2289

2013-02-03 02:07

JSI HORŠÍ JAKO TI DVA JMENOVANÍ

Nepřihlášený uživatel

#2290 A TY JSI SLEPICE,NEBO KOHOUT?

2013-02-03 02:09


Nepřihlášený uživatel

#2291

2013-02-03 17:18

Přátelé, tohle je Dominik Hořejší? Nebo někdo z jeho kamarádů? Tak mladej a už označuje lidi za blbé jenom proto, že mají jiný názor:

http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&v=i6FWpWY7H9s&NR=1

Nepřihlášený uživatel

#2292 Re:

2013-02-03 20:35

#2291: -

Nene, to není Hořejší. Jen mě záráží jedna věc, já neznám Švancumberga. On chudáček neví, že teď Schwarzenberka pojmenoval dost nelichotivě. Schwarzenberka jsem nevolila, ale na pojmenování Švancumberk jsem dost alergická.

Asi zase nějaký student z Třeboně.


Nepřihlášený uživatel

#2293

2013-02-04 08:28

Nikdo nesmí zpochybňovat svobodné a demokratické volby !!

Nepřihlášený uživatel

#2294 Re:

2013-02-04 11:51

#2275: -  

 Mrzí mě, že Vám musím oponovat.

Paní Baborová byla zvolena jako radní, to nikdo nezpochybňuje, toliko o respektování voleb . Tato petice je adresována hejtmanovi za ČSSD, panu Zimolovi, který vtáhl komunisty do vedení a nabídl jim velmi choulostivou oblast školství. Funkce je nenárokovatelná, nevzešla přímou volbou a hejtman nese plnou zodpovědnost za výběr kandidáta.

Protest proti obsazení funkce je tedy naprosto legitimní a v demokratické společnosti i umožněný ústavou. Forma, jako je petice, či ohlášená demonstrace je zákonným prostředkem...

Navíc je pikantní, pokud vyzýváte k ukončení protestů vůči paní Baborové a zároveň vyzýváte k protestům proti také zvolené vládě:-)... ale ujišťuji Vás, že oba protesty jsou zcela relevantní a každý má na nesouhlas právo...


Nepřihlášený uživatel

#2295 Re: Re:

2013-02-04 14:54

#2294: - Re:

Ale prosím Vás, jaká choulostivá oblast školství? Když může učit děti něco jako je Rosocha, tak může paní Baborová mít na starost resort školství.

Nebyla jí dána šance, vy jste jí rovnou zničli. A psychicky vydeptat ženu, tak to je pěkné svinstvo.

Mně jen mrzí, že studenti a jejich patolízalové se snížili k něčemu takovému jako jsou nadávky, a přiznejme si, že dost vulgární nadávky, na adresu paní Baborové.

Přece říkáte, že ječíte kvůli KSČM, tak proč osočujete paní Baborovou? Považuji to celé za velice ubohé a nízké.

Tím nemyslím přímo Vás, ale pokud jste "solidní" , tak si sám uděláte obrázek o tom, kdo podepsal petici proti paní Baborové.

Pokud vám nevadí paní Baborová, tak proč jste proti ní zinscenovali tuto nechutnost?

A podle mne je pikatní to, že pravicoví voliči tady odsuzují totalitu a já si o nich myslím, že se chovají jak totalitní vládci, nevolíš stejně jako my a buch, následují nadávky, ti hloupější na nás chtějí pozvat Mašiny atd.

Nechcete komunisty u koryt ( vaše slova). Proč? Protože jste si sami ještě nenahrabali? :-)

Mrzí  mě, že Češi ztratili společnou řeč, že každý řeší jen sám sebe a svoje blaho.

MIP

#2296 Nechcete komunisty u koryt ( vaše slova). Proč?

2013-02-04 15:44

#2295: - Re: Re:

Takhle se může prát jen drzý bolševický halama nebo úplný blbec. S "Čechy" kteří jsou komunisty, společnou řeč mít nehodlám. Jen tak mimochodem, pro bolševické blbce, co tu drze tvrdí něco o "slušnosti" soudružky Baborové a o tom, že vždy byla pro nepolitickou školu (!!!!). Ano, až takhle jsou ve svém lhaní komouši drzí. Vyhledejte si brožurku z konce totality, vydanou ideologickým oddělením ÚV KSČ "O současných úkolech komunistů ve školství na poli politicko -výchovné práce". Dnes nám tu bude drzý komunistický blbec (ANO, ŘÍKÁM BLBEC, NEBOŤ SE SNAŽÍ UDĚLAT BLBCE ZE MNE. NEMÁM DŮVOD HO NĚJAK ŠETŘIT) tvrdit, že když tato brožuta přišla na školu soudružky Baborové, že tato řekla: "strčte si takové svinstvo někam, my tady máme nepolitickou školu!"......


Nepřihlášený uživatel

#2297 Re: Nechcete komunisty u koryt ( vaše slova). Proč?

2013-02-04 16:24

#2296: MIP - Nechcete komunisty u koryt ( vaše slova). Proč?

Z Vás nikdo blbce dělat nemusí, Vy si vystačíte sám. Pokud byste nenapsal nějaké vulgární slovo, tak byste už ani nevěděl, co je to orgasmus, že jo?

Vojtěch Straka

#2298 Re:

2013-02-04 20:33

#2279: hiphap -

Lžete.

Počty hlasů pro KSČM v posledních 3 krajských volbách:

2004: 416807

2008: 438024

2012: 538953


zdroj: www.volby.cz

Vojtěch Straka

#2299 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2013-02-04 20:41

#2276: Martina - Re: Re: Re: Re: Re:

Já myslím, že se to tam časem objeví, na titulní stránce je sice prosincové číslo, ale v archivu už lednové. Nicméně pokud byste měla čas a chuť, pošlete mi to prosím na adresu blazenzgottwaldova@seznam.cz. Díky!


Nepřihlášený uživatel

#2300 Re: Bobina

2013-02-04 20:50

#2284: Mimi - Bobina

je videt, ze jsi jeste dite, bez rozhledu, stado




Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...