Petice za zruseni cirkusu Delfini v Praze

Kapitan Korkoran

#301 Re: Re: Zelený teror

2013-04-15 16:25

#289: Petr Z - Re: Zelený teror

Tak to je jasny, jak od chlapa slysim nebo vidim napsat bozinku, je to bukvice jak hrom. Nemel bys mit JardaZ ale spis Bruno Ferrari nebo treba FruFru. Praci zdar soudruhu.

Cervena Karkulka

#302 Re: Re: Zelený teror

2013-04-15 16:51

#289: Petr Z - Re: Zelený teror

to Petr Z:

Bud ste cetl komentar nepozorne, nebo zcela ucelove vytrhavate veci z kontextu. Oboje je politovanihodne.

P.P

#303 Re:

2013-04-15 18:28

#300: Jiřina -  Jen to nepřehánějte! Proč by je měli narvat do letadla? Oni poletí speciálem(jak jsem se dočetl) . ZOO také převáží zvířata až z Afriky. To musí být pro slona uzavřeného v bedně hrozné. Já tu cestu odhaduji minimálně na týden.Tady to nebude šup, jak Vy píšete.Chudák slon,ten musí být po těch silnicích umlácený.Jak ho krmí,napájí,atd.? Na Vás je vidět zaujatost,jinak by Vám vadilo i toto .Není to tak dávno když ZOO převážela slony z Afriky. Kde jsou Vaše komentáře k těmto převozům? Váše odpověď bude, že se jedná o delfíni. Moje odpověď je,že i slon je inteligentní zvíře.

 

Petr Z

#304 Re: Re: Re: Zelený teror

2013-04-15 18:33

#302: Cervena Karkulka - Re: Re: Zelený teror

Snazim se, aby vse, co delam, melo nejaky smysl, ucel. Pak lze predpokladat, ze citace prispevku, na ktery reaguji, ma nejaky svuj duvod, ucel, a je tedy ucelova. Mne naopak prijde nefer srovnavat upadnuvsi zivou bytost s tyranou zivou bytosti.

Dovolim se zeptat, s cim z mnou uvedenych formulaci nesouhlasite. S cim?
Predem diky za odpoved.

Petr Z

#305 Re: Re: Re: Zelený teror

2013-04-15 18:52

#301: Kapitan Korkoran - Re: Re: Zelený teror

Reakce je na muj prispevek, ale pisete "JardaZ"
Reagujete skutecne na mne nebo si do prispevku prejktujete neco vlastniho?

Minimalne je z Vaseho prispevku "citit" nevrazivost vuci lidem s homosexualni orientaci. Soudim tak z pejorativniho oznaceni, ktere jste pouzil. Pro Vasi informaci: slovo "bozinku" nemusi pouzivat pouze "bukvice", ale i heterosexualni jedinci, pro ktere neni problem brat se i mene vazne :)

Naopak problem s tim mivaji predevsim lide, kteri nemaji ve vlastni orientaci prilis jasno, obavaji se, ze by se "to" mohlo tykat i jich samotnych, a proto se snazi vuci teto moznosti co nejvice vymezit.

Petr Z

#306 Re: Re:

2013-04-15 19:03

#303: P.P - Re:

Docist se clovek mohl i to, ze cirkus Delfini v Pr. mel byt na uzemi Prahy 7 (ulice Argentinska), dale, ze mel byt na uzemi Prahy 8 (Rohanske nabrezi) a nyni, ze ma byt na uzemi Prahy 12 (ulice Novodvorska). Jiz bylo nekolikrat zminovano, ze delfin je schopen dychat pouze vedome, proto neni mozne jej behem transportu uspat a tak trpi vice nez Vami zminovany slon. Samozrejme mnozi nepovazuji ani ZOO za ukazku nejlepsiho pristupu a davaji tyto nazory znat. Ze je ale nenajdete primarne pod petici tykajici se delfinu, to jste jiz patrne pochopil sam.


Nepřihlášený uživatel

#307 Re: Re: Re:

2013-04-15 19:05

#298: Míša - Re: Re:

Třeba delfíni v gumovym bazénu...


Nepřihlášený uživatel

#308 Re: Re:

2013-04-15 19:07

#303: P.P - Re:

Jasně, že nepoletí normální linkou. Tam by se mohli pohádat o fleka u okénka...


Nepřihlášený uživatel

#309 Re: Re: Re:

2013-04-15 20:32

#306: Petr Z - Re: Re:  Já vim že to mělo být na Praze 8 a teď na Praze 12, o ulici Argentinská jsem nikdy nic nečetl. Neni to hezké lhát. Jako ochránce zvířat by jste lhát neměl. Já mam rád pravdu... zdravím PP

 

ANTI-Kaiser

#310 Co to sakra je?

2013-04-15 20:50

To jako se petice na podporu delfinu zrusila a ted se vsichni pretahujete sem delat dusno a vymenovat si urazky? Doted to tu bezelo poklidne a jen co vam to tam utipli, tak uz jste nalezli tady! Nechte toho laskave a jdete s tim do haje! Nebo se vazne chcete snizit na uroven tech cirkusaku?
Petr Z

#311 Re: Re: Re: Re:

2013-04-15 22:37


Nepřihlášený uživatel

#312 Re: Co to sakra je?

2013-04-16 16:57

#310: ANTI-Kaiser - Co to sakra je?  Já chodím ráda do cirkusu, a to ne jen Já, nevím proč bych se měla cítit na nízké úrovni?

 


Nepřihlášený uživatel

#313 Re: Zelený teror

2013-04-16 19:28

#281: Rebernigg Cyril - Zelený teror

Ty jsi přesně ten typ krkavce, co si ochranu nezaslouží, parazite ;-)


Nepřihlášený uživatel

#314 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: klidek

2013-04-16 19:33

#296: Hynek - Re: Re: Re: Re: Re: Re: klidek

Protože sám umíš leda h..., tak si to kompenzuješ týráním zvířat. Chudáčku mindráčku.


Nepřihlášený uživatel

#315 Re: Re: Re:

2013-04-16 19:35

#298: Míša - Re: Re:

Důležitější pro koho? Pro tebe?

"Proč se to řeší?" - díky za krásný příklad HLOUPÉ otázky. Řeší se to asi proto, že je to potřeba. Evidentně je s tím problém, dokonce řada problémů a problémy se co? Řeší.

Nemáš zač.


Nepřihlášený uživatel

#316 Re: Re: Re: Zelený teror

2013-04-16 19:38

#301: Kapitan Korkoran - Re: Re: Zelený teror

Tak pokud budeme soudit tvým stupidním stylem, tak to ty budeš asi komoušskej trotl, že soudruhu?


Nepřihlášený uživatel

#317 Re: Re:

2013-04-16 19:42

#303: P.P - Re:

Nepředvádějte svou hloupost a neznalost. Zaprvé o převozu delfínů evidentně nevíte ani zbla, ale že se oháníte převozem slonů, o kterém taky moc netušíte, to už je trapas. Kromě toho, do zoo se zvíře převáží většinou jednou, netahají jej z města do města, aby dělalo kašpárka primitivům. Nechcete zkusit najít smysluplnější argument? Já vím, asi vás to bolí ho tak pracně dolovat, přesto by pro vás asi bylo lepší si vytrpět trochu té bolesti, než si dělat takovou ostudu.


Nepřihlášený uživatel

#318 Re: Re:

2013-04-16 19:46

#303: P.P - Re: Naše odpověď nebude, že se jedná o delfíni. Když už, jedná se o delfíny. Ale aspoň víte, že slon je inteligentní zvíře. Tleskám! Časem třeba zjistíte, že speciál je letadlo. Ale teď už huš za maminkou, ať vám přečte pohádku a vy se trochu uklidníte.

 


Nepřihlášený uživatel

#319 Re: Re: Re: Re:

2013-04-16 19:48

#309: - Re: Re: Re: Tak to ji začněte vyhledávat a používat. To, že jste něco nečetl, neznamená, že můžete něco kafrat o lhaní. Vy jste toho nečetl strašně moc.

 


Nepřihlášený uživatel

#320 Re: Re: Co to sakra je?

2013-04-16 19:50

#312: - Re: Co to sakra je? Už jen to vaše já s velkým J o něčem vypovídá. Pokud se vám líbí cirkusy se zvířaty, tedy zneužívání zvířat jen proto, aby si ti, co nic moc neumí, nacpali kapsy, a primitivové našli zábavu na hodinu, pak opravdu budete nevalné úrovně. Samozřejmě je to vnímání subjektivní, leč můj názor bude pravděpodobně sdílet velký počet lidí.

 

Jiřina

#321 Re: Re:

2013-04-16 22:26

#303: P.P - Re:

Myslím, že Petr i mnozí jiní , už odpověděli za mě.


Nepřihlášený uživatel

#322 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: klidek

2013-04-17 17:42


Nepřihlášený uživatel

#323 Re: Re: Re:

2013-04-18 18:47

#317: - Re: Re:  Nepřeváží jen jednou, oni se zvířaty obchoduji.Slona na týden uspat, možná i déle, musí být pro něj parádní zážitek. Ještě jsem neviděl slona aby dělal kašpárka. Máte pravdu, viděl jsem to v ZOO, jak ho tam ošetřovatel předvádí s bodcem. Já bych se bál lidi  nazívat primitivem. Proč to veřejně neprohlásíš v TV, že všichni co chodí do cirkusu jsou primitivní ! Jestli je někdo primitiv,tak jsi to ty!   číst tě nebudu...PAKO hrdino!

 


Nepřihlášený uživatel

#324

2013-04-19 18:52

Když převažuje chamtivost a sobectví nad utrpením živých tvorů, může jenom veřejnost zvrátit takové bezohledné a necitlivé chování. Přece naní možné aby se děly takovéto bezohledné a kruté věci. M.Knosová

Nepřihlášený uživatel

#325 Re:

2013-04-19 20:49

#324: -  Myslíte i Velkou Pardubickou, ZOO, psí spřežení, atd ?