Petice za zruseni cirkusu Delfini v Praze

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Petice za zruseni cirkusu Delfini v Praze


Nepřihlášený uživatel

#26 Re: Re: klidek

2012-12-12 17:59

#25: POWER! - Re: klidek

nevidim primou souvislost mezi delfinama co zijou a budou v praze a dokumentem o masakrech delfinu. skutecne pokud vam jde o blaho zvirat predvedte se pred jatkama a v souvislosti s koser zakonem eu a delfiny nechce nakonec.

 

Majkl

#27 Re: Re: Re: klidek

2012-12-12 18:22

#26: - Re: Re: klidek 

 

Přesně tak. Určitá ochrana je potřebná, ale dávat Cove jako vzor je trochu moc ne? Japonci se s tim nemazlí. Někde jsem taky četl že už pěknejch pár let je odchyt delfínů z přírody přísně zakázán. A co by se podle vás slušelo se zvířaty narozenými v zajetí udělat? Pustit je do volné přírody? Vždyť i kapr nepřežije když ho před Vánocema pustíte do řeky. Na tohle téma jsem viděl x dalších dokumentů. Není to tak černobílé. A na internetu jsou i názory na to že zrovna Cove je silně jednostranný dokument. Část je určitě pravda. Ale míra toho emocionálního nátlaku je taky na druhou stranu zarážející. A Hrochouš má pravdu v tom že hnohem brutálnější jsou ty košer popravy zvířat. To je opravdu něco skandálního!! Na téma košer poprav jsem také vidél dokument (Spektrum nebo taková stanice. Je to už d´l co jsem to viděl).

Nepřihlášený uživatel

#28 Re: klidek

2012-12-12 22:33

#23: hrochous - klidek

 

Muzu se zeptat KDE berete tu jistotu ze delfiny nikdo nemasakruje za ziva? Chcete mi rict, ze v TAIJI je nejdriv uspi???

Zjistete si fakta nez neco napisete. Dekuji

hrochous

#29 Re: Re: klidek

2012-12-12 22:52

#28: - Re: klidek

pokud by jste cetl muj text a ne co si umne doplnuje vase predstavivost tak aby to zapadlo do vasich predstav zcela jasne tam pisi o delfinech kteri budou v praze. nikde netvrdim ze delfiny nikdo nemasakruje.

 

držka

#30 emoce

2012-12-13 13:31

Míra emocionálního nátlaku není zarážející, je přímo úměrná emocím, které v lidech delfíni vyvolávají a masakrům, které se bohužel stále dějí. Uvědomit si tento problém je vítězstvím lidského ducha nad hamižností.
Kveta
Nepřihlášený uživatel

#31 Kveta

2012-12-13 14:01

Toto je šikanovanie zvierat , ja s tým nesúhlasím.

Peter Molcan

#32 Delfin je viac ako zviera !!!

2012-12-13 14:16

Delfin je zazrak prirody ktory by sme si mali vazit !! na internete mate mnoho clankov
kde delfin dokazal vyliecit chore dieta ci dokonca ludia ktori nevedeli rozpravat zacali!
toto je vazne hnus ak toto dopusti mesto praha toto sa neda nazvat ani ako show !
ale nechutne tyranie !
Majkl

#33 článek nejen o filmu The Cove (Zátoka)

2012-12-13 16:32

Ira

#34 Nechte je tam kde jsou!

2012-12-13 16:45

Nesouhlasím z vystoupením a vůbec z převozem těchto nádherných a dnes i těžce nehumálním způsobem vybíjených inteligentních tvorů.Snad každý pochopí že jedním plaváním se nikdo neuzdraví,naopak,vytvoří v dítěti silnou emoci,která není zrovna pro člověka po psychické stránce dobrá, nějaké srdceryvné nabídky,že děti které přišli o rodiče,a ti kteří jsou na tom špatně po finanční stránce,jak se psalo na Fcb stránkách,to budou mít zdarma?co pak budou zjištovat jejich soc.poměry?

Marhi
Nepřihlášený uživatel

#35

2012-12-13 16:52

Tato akce se nejen neslučuje s moderními trendy delfinárii, ale i s trendy zoologických zahrad! Chov divokých zvířat v zajetí by měl být jen pod podmínkou, že je jim umožněno žít v co nejpřirozenějších podmínkách, jejich chov může napomoci záchraně daného živočišného druhu a lze díky těmto jedincům vzdělávat širokou veřejnost. Přístup tohoto zařízení podle mého názoru nesplňuje ani jeden z těchto požadavků a proto jde z mého hlediska za zcela nevhodnou a zbytečnou atrakci!

POWER!

#36 Re: Re: Re: klidek

2012-12-13 17:03

#26: - Re: Re: klidek

já ano :) asi jste se nedíval pozorně

Zdenka

#37 Re: Re: Re: klidek

2012-12-13 17:07

#26: - Re: Re: klidek

to, že bojujeme za delfíny, prosím nechte na nás a běžte se před jatka nebo před EU parlament postavit vy, když jste tak chytrej !!!! my těžko budeme sedět jednou prdelí na dvou židlích. ted hájíme delfíny

POWER!

#38 Re: Re: Re: Re: klidek

2012-12-13 17:12

#27: Majkl - Re: Re: Re: klidek

v noci na dnešek bylo vybráno 32 delfínů skákavých pro život a výcvik v zajetí. zbylých 70 bude dnes zmasakrováno a prodáno na maso...ještě stále přímé souvislosti nevidíte? pak yje mi vás teda líto...


Nepřihlášený uživatel

#39

2012-12-13 17:33

Lidský hyenizmus nezná mezí. Převoz zvířat, jejich šílený nucený habitat, nemožnost volného pohybu celý život... Proboha, jestli toto někdo podpoří, tak je tu už opravdu peklo na zemi.
Jarka
Nepřihlášený uživatel

#40 Delfíni v Praze

2012-12-13 18:43

Proboha, jak tohle mohl schválit ministr???!!!??? Celosvětově se bojuje proti delfináriím, lovu delfínů...atd...A pak tady někde v Karlíně na Praze 8 vyloupnou cirkusáci bazén s delfíny!!!!!! Jak jim vysvětlit, ať si cirkusákují do aleluja, se svými trapnými klauny, ale ať do toho netahají zvířata???!!!???
Jarka

#41 Re:

2012-12-13 18:48

#39: -

Sám pan ministr jim dal souhlas s touto akcí!!!! Vydírají přes nemocné děti!!!!!! Je mi z toho na nic!!!!!


Nepřihlášený uživatel

#42

2012-12-13 19:40

Je to týrání nebohých, krásných a úžasných tvorů.Miroslava.

Nepřihlášený uživatel

#44 Re: odkaz na protestní skupinu na facebooku

2012-12-13 22:16

#43: karlo - odkaz na protestní skupinu na facebooku

MOC DOBRÝ NÁPAD!!!!!!! To nemá chybu!!! Díky

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2012-12-13 22:58


jomekabi

#46

2012-12-13 23:35

Pořadatelé říkají, že delfíni jsou hraví od přírody a že to co delají při této show je baví. Ano jsou hraví, ale na volném moří, ve svém vlastním prostředí. Mně by se také nelíbilo, kdybych byl zavírán do klece, přepravován v nějakém pekelném stroji z místa na místo a vystavován na obdiv před davem cizích tvorů.

Nepřihlášený uživatel

#47

2012-12-14 00:16

Jsem naprosto proti vzniku cirkusu Delfíni v Praze!!Fuj, hnus, ostuda!!!!
Leni

#48 Ať žije svoboda všech tvorů!

2012-12-14 08:31

Delfíni, ani ve chvíli ohrožení, nenapadnou člověka, naopak ho mnohokrát zachránili před útokem žraloka či před utonutím, jelikož jsou, dovolím si říct, inteligentnější než mnoho tvorů z lidské říše a nehodlají se snížit na jejich úroveň!
Karel

#49 A co koně,opice,lvi,sloni....

2012-12-14 09:35

Ostatní zvířata v cirkusech nikomu nevaděj, tak proč zrovna delfíní? Třeba psi nebo medvědi?
Děte se bodnoutz! To je jenom snaha o zviditelnění!
A pamatujte! Všechna zvířata jsou jedlá a člověk je všežravec!!!
Karel

#50 Re: Ať žije svoboda všech tvorů!

2012-12-14 09:38

#48: Leni - Ať žije svoboda všech tvorů!

Tak to se velice pleteš! Osobně jsem byl u toho, když delfín ňafnul kámoše.Do té doby si s námi taky hráli, ale pak jednomu hráblo a už to nebyla taková sranda!