Petice za zruseni cirkusu Delfini v Praze

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Petice za zruseni cirkusu Delfini v Praze

Toxiic

#101 ..

2013-01-02 00:04

Za prvé, ano, delfíni do cirkusu nepatří, ale bude o ně s láskou pečováno a myslím si, že ten měsíc nikomu nic nudělá, ano delfíni se budou stresovat, ale lidi sakra tak se zamyslete nad tím, že delfíni mají mysl stejnou jako my, a sami budou vědět, že jsou v bezpečí a co největší péči.
Ta vaše podělaná petice se může rovnou zrušit, protože kvůli jednomu dementovi (omlouvám se za hrubost) se to nezruší , a to vás může být kolik chce =) delfíni jsou všude po delfináriích a je jim tam i lépe, v moři samozřejmně jsou volní, ale tam jsou i v nebezpečí.... ale nemá cenu to tu vykládat, omlouvám se , ale je to od vás nechutně trapný!
Veronika Szabo
Autor této petice

#102 Re: ..

2013-01-02 16:01

#101: Toxiic - ..

Protirecite si v tolika bodech, ze ani nema smysl na Vasi reakci odpovidat, pouze se pousmat nas Vasim IQ, protoze Vase urazky o nicem jinem nesvedci :)

 

Preji krasny den :)

zaj

#103 Delfíni

2013-01-03 20:28

V roce 1982 jsem byl na delfíní show Speedy a Flipper. Bylo to v teď už neexistující dřevěné hale na Štvanici. Tehdy mi bylo jen 10 ale měl jsem z toho dost rozporuplné pocity. Hlavně z kvality vody. Byla zelená a hustotou vody to připomínalo vesnickou požární nádrž. Já bych tam tedy nevlez. Fuj.
Pokud jde o podobná vystoupení, tak bych je byl ochoten tolerovat jen v případě, že jde o delfíny odchované v zajetí a za podmínky, že na jejich "práci" stravu a životní podmínky by dohlížel někdo, kdo jim opravdu rozumí. Například i Berouskovic medvědi měli při natáčení slavných Šesti medvědů s Cibulkou svého experta, který dohlížel, jestli nejsou přetěžováni. Denně směli točit jen určitý počet minut, jinak jim prý hrozil infarkt. A to se psala léta sedmdesátá...
Odtrhnutí divokých delfínů od rodin za účelem výdělku odmítám. A pokud jde o toho pana ministra, tak bych chtěl vidět, jak by se tvářil on, kdyby ho unesli od rodiny a nutili skákat přes tyč.

Nepřihlášený uživatel

#104

2013-01-04 14:58

Některé "podniky" fakt nepochopím. Ale věřím, že se (zejména ruská) klientela jen pohrne! Nepřeju si ale, aby se tak dělo se svolením našeho státu.

Nepřihlášený uživatel

#105

2013-01-04 23:10

Tímto komentářem potvrzuji svůj podpis pro pocity. Cirkus a podobné atrakce nesnášim! Měly by se zakázat

Nepřihlášený uživatel

#106 Re: Delfíni

2013-01-05 00:27

#103: zaj - Delfíni

Berousku, strč si svý méďi doprdele. Teď frčí delfíni! Tvůj problém, že sis je nesehnal.

Toxiic

#107 Toxic

2013-01-05 01:49

#102: Veronika Szabo - Re: .. Já tu nikoho neurážím, ale tak vy tu řešíte toto, to je milé, ale kdo pomůže delfínům v Japonsku?? =(

 


Nepřihlášený uživatel

#108

2013-01-05 08:57

Stop týrání zvířat!
Veronika Szabo
Autor této petice

#109 Re: Toxic

2013-01-05 17:08

#107: Toxiic - Toxic

Delfinum v Taiji se snazi pomoci mnoho organizaci. Vime moc dobre, ze tam je jadro problemu. Ale pokud budeme bojovat jen za Japonsko, tak v Praze se ten cirkus uskutecni. To chcete? Podporit nejake cirkusaky aby jim toto mobilni delfinarium proslo??? Ani nejsou schopni dolozit odkud delfini, kteri budou v Praze jsou... Chapu teda dobre, ze navrhujete vykaslat se na tuhle akci, petici a demonstraci, nechat at se to cele zrealizuje a zamerit se na Japonsko??? Zajima me vase odpoved, kdyz jste takovy zastance delfinu...

Mimochodem, za delfiny v Japonsku chystame demonstraci pred Japonskou ambasadou...

Rybář

#110 Re: klidek

2013-01-05 19:10

#23: hrochous - klidek

Přesně tak, všichni jste jen chytrý ale pro přírodu nic neuděláte. Sedíte u pc a jste chytráci, pro delfína brečíte a cpete se masem, ať je to prase, kráva, srnka, ryba atd. pak to zapijete a petku mrsknete do koše. zvedněte prd... a běžte sázet stromky nebo dělejte něco pro přírodu. I to vaše pc žere proud z temelína či hnědouhelnejch elektráren ale to je v poho. Nekecejte a dělejte... Já na delfíny pojedu tak se tam s některýma potkáme co ???

Natka

#111

2013-01-06 15:15

Delfíni patří do moře...co by měli dělat v cirkusu!!!!!!!
Kapr

#112 Re: Re: Re: Raději mde

2013-01-06 16:43

#6: - Re: Re:

Asi vám straší v hlavě.Neserte mi.

Jana

#113

2013-01-07 01:00

Neskutečné, že někdo může podporovat týrání tak inteligentních tvorů! Při představě, jaký mají ti chudáci život, se stydím, že jsem člověk.

Nepřihlášený uživatel

#114

2013-01-07 05:47

Stop zotročovaniu a ubližovaniu delfinov,ľudia su nenažrane chamtivé plemeno a dokonca aj na invalidných deťoch si mastia peňaženky čo je choré..
Bedu

#115 delfinárium

2013-01-07 10:54

Nevím, co staví lidi do pozice tyranů zvířat, ten pocit, že můžu vše ovládat. Copak je to normální, vytrhovat zvířata z vlastního prostředí? Nás taky nikdo nenutí žít v moři. Je to hnus, i když se tisíckrát nejedná o cirkus, delfín patří do moře!!!
milan

#116 Delfíni

2013-01-07 22:16

Opět se ukazuje, že člověk je schopen pošlapat práva i bytostí, které ho značně převyšují svojí inteligencí. Delfíni člověku pomáhají, chrání ho v moři, když se octne v ohrožení života, a jak se jim člověk odvděčuje?
milan

#117 Re: ..

2013-01-07 22:24

#101: Toxiic - ..

Navrhuji, aby Vás bez Vašeho souhlasu odtrhli od rodiny a přátel, zavřeli do cirkusu, předváděli lidem a "s veškerou péčí" Vám dali trochu žvance. Pokud ovšem jste dostačně krásný, mladý a schopný drezůry, jinak Vás čeká příprava v kuchyni na různý způsob. Je vidět, že delfíni opravdu značnou část lidstva převyšují svou inteligencí, bohužel jim chybí jedna lidská vlastnost: krutost.

milan

#118 Re: A co koně,opice,lvi,sloni....

2013-01-07 22:46

#49: Karel - A co koně,opice,lvi,sloni....

Ano, přeji si Vás připravit na česneku k obědu, doufám, že nejste příliš starý, to byste měl moc tvrdé maso a to já nerad. Pamatujte, člověk je přece všežravec.


Nepřihlášený uživatel

#119

2013-01-08 15:39

Moji milovaní delfíni mají žít pouze volně v přírodě.Irena

Nepřihlášený uživatel

#120 Re: Re: Toxic

2013-01-09 12:10

#109: Veronika Szabo - Re: Toxic

Hlavně že vy jste tak chytrá =) už budu mlčet, ale těším se na Vás až se zde uvidíme =)

rozárka

#121

2013-01-12 01:06

Z některých komentářů v této diskusi je mi mdlo a špatně, až srdce zabolí :-( Skvělé ale na tom je, že se zde i přihlouplé komentáře nemažou, jako na stránce pořadatele Delfíního show. Díky za tuto petici, i z malých říček bývá veletok. Organizátoři, máte můj palec nahoru !

Nepřihlášený uživatel

#122 Toxiic

2013-01-12 18:35

#117: milan - Re: .. Já vím, jaké to je, taky nejsem ráda za to, že budou delfíni vystresovaný apod... patří do moře , to uznávám. Ale tak vysvětlete někdo miliony blbcům, aby ty delfíny vypustili.... já bych na tu pražskou cirkusáckou show s delfíny nešla, ale je to moje jediná šance se jich dotknout a komunikovat s nimi. Jinak tu petici jsem samozřejmně podepsala, ale i tak by jsme se pak mohli  otočit více proti zabíjení delfínů.....

 

Veronika Szabo
Autor této petice

#123 Re: Re: Re: Toxic

2013-01-12 20:08

#120: - Re: Re: Toxic

Prosim??? Kde se jako uvidime? Pisete tady, ze by jste na tu show nesla, ale je to Vase jedina sance je videt, dotknout se jich a komunikovat s nimi....ze by opet protireceni?

Jara 48

#124

2013-01-13 21:21

Lidé, nedovolme, aby tito nádherní tvorové trpěli pro naše chvilkové potěšení! Vzpamatujme se! Děkuji všem ochráncům zvířat.

Nepřihlášený uživatel

#125 Re: delfinárium

2013-01-13 22:06

#115: Bedu - delfinárium

Byls někdy v zoologický? Že se tak blbě ptáš.