Petice za zruseni cirkusu Delfini v Praze

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Petice za zruseni cirkusu Delfini v Praze


Nepřihlášený uživatel

#51 Re: Re: Re: Re: Re: klidek

2012-12-14 09:41

#38: POWER! - Re: Re: Re: Re: klidek

Fšechna zvřátka jsou jedlá!!!


Nepřihlášený uživatel

#52 Re:

2012-12-14 09:44

#24: J.D. -

Ale krkovičku nebo ovárek, to jo! Nebo tlačenku, salámek, buřtíky!?

JP

#53 Re: A co koně,opice,lvi,sloni....

2012-12-14 11:01

#49: Karel - A co koně,opice,lvi,sloni....

Jistěže vaděj. Jak si na to přišel, že nevaděj? Jenže na to běží už jiné protesty, petice a návrky na změnu legislativy. Jo a Karle, Ty seš taky jedlej, tak bacha na to.

JP

#54 Re: Re: Ať žije svoboda všech tvorů!

2012-12-14 11:03

#50: Karel - Re: Ať žije svoboda všech tvorů!

Není ten Tvůj kámoš náhodou zoofil? Jestli toho delfína neosahával. To jste byli na volném moři nebo v nějakém ohraničeném prostoru?


Nepřihlášený uživatel

#55 Re:

2012-12-14 13:03

#3: JiVr -  

  

Vážený pane ministře,
dozvěděla jsem se, že jste převzal záštitu nad komerčním projektem "Delfíni v Praze". Tímto se Vás táži, zda-li víte, co vše se skrývá za tím, než se delfíni dostanou do delfinária, jaké metody se používají a kolik del...
fínů je každoročně hlavně v Japonsku nejen pro tyto účely zabito a vzato do zajetí? Pokud ne, doporučuji shlédnout dokument Zátoka. Zde je odkaz: http://www.youtube.com/watch?v=blxuYP8-Ilc

Stále si myslíte, že je Vámi udělená záštita v souladu s morálními zásadami ministra životního prostředí? Vaše chování je ostuda a nehorázná arogance nerespektování svobody zvířat.

Děkuji předem za odpověď,


Nepřihlášený uživatel

#56

2012-12-14 17:34

Jsem proti týrání zvířat pro pobavení.

Nepřihlášený uživatel

#57

2012-12-14 18:02

nesouhlasím s obchodováním s delfíny obzválště. Nejedná se o ohrožený druh pokud se budeme snažit nedělat si z těchto savců obchod. Pokud jej budeme ohrožovat takovýmito způsoby, i tento druh můžeme ohrozit jako lidé, ničitelé veškerého života na naší planetě za účelem zisku!
Michal Hlivka

#58

2012-12-14 18:13

Super že sa snažíte...jasné že je potreba stále nejako začať...len taký malý komentár, že by bolo super ak by tu bol niekde uvedený aj presne text petície, ak nejaký text má...pôsobilo by to oveľa dôvery hodnejšie a určite by ste získali viac podpisov...a rovnako tak ak chcete peniaze na marketing...čo je super že tam máte na čo budú použité...ale bolo by ešte dobré dať sem niečo o tom kto sú autori petície a tak...je to vždy lepšie ako keď sa to robí anonymne a ľudia vám skôr dajú peniažky...Držím prsty

Nepřihlášený uživatel

#59

2012-12-14 18:39

dejte sem taky svuj podpis
Pižlík

#60

2012-12-14 22:03

Delfíni patří do moře a ne do cirkusu. Je to hamba.

Nepřihlášený uživatel

#61

2012-12-14 23:11

Kéž by člověk dokázal jednat s ostatními (lidmi, zvířaty, věcmi) tak, jak chce, aby se zacházelo s ním. Já bych rozhodně nechtěla mít svého cvičitele a nechtěla bych, aby mne předváděl ostatním.... Pokud se nenaučíme nezneužívat to, co nás obklopuje, je náš KONEC jenom otázkou času.
tartaruga

#62

2012-12-15 09:13

Bezohledne tyrani zvirat pro lidskou zabavu.

Nepřihlášený uživatel

#63 Delfíni

2012-12-15 12:43

Potom co jsem viděla film The Cove... je mi těch inteligentních tvorů líto... nesmyslná šou za jejich utrpení opravdu nestojí.
Xbreak

#64 otočka o 360

2012-12-15 15:15

Zdravím všem,
musím říct, že jsem vždy obdivoval, co delfíny při těchto show dokážou a nikdy jsem se nezajímal o to, jak je toho docíleno. Zároveň jsem tuto show chtěl s nadšením navštívit.PO přečtení této petice a diskuze jsem dostal dost vnitřní facku a znovu se nad tím zamyslel. Více facek asi dostanu až po shlédnutí zmiňovaného dokumentu.
Zvířata a přírodu mám opravdu rád a kladu si otázku, jak to že jsem to u těchto vyjímečných tvorů nikdy takto neviděl.

DÍKY ZA VAŠÍ PETICI a SNAHU. OTEVŘELI JSTE MI OČI
Kveta
Nepřihlášený uživatel

#65

2012-12-15 16:05

Súhlasím so zrušením cirkusu Delfíni v Praze a moc si to želám.

zdenka

#66 Re: otočka o 360

2012-12-15 16:14

#64: Xbreak - otočka o 360

dobrý den,

ani nevíte jak mě těší číst vaše slova. pokud byste měl i chuť se zapojit do protestů a i ostatní, co píší komentáře podobného typu, jate srdečně vítáni v naší skupině na facebooku

 

http://www.facebook.com/groups/119838098175236/


Nepřihlášený uživatel

#67

2012-12-15 16:45

Nesnáším takových lidí kteří toto dokážou udělat pro peníze.
kytovec

#68

2012-12-15 17:04

Měli byste spíše udělat petici proti vyvraždování všech druhů zvířat!!!!Viděla sem několik dokumentů o delfínech v moři a nemůžou se už ani pořádně rozmnožovat,protože lidé jim znečištujou přirozené prostředí.Já si myslim,že brzy uvidíme zvířata jen v zajetí a budeme za to rádi.Je to blbý to psát,ale je to tak.Zvířat ve volné přírodě ubývá jen díky nám.Nad tim bysme měli přemýšlet hlavně.To je jen můj názor.

Nepřihlášený uživatel

#69 Hel vy co se to snažíte obhajovat

2012-12-15 17:07

Dost možná je autorem takových výplodů nějaký "podnikatel" v takovém hyenistickém oboru. Každopádně argumentujete úplnými nesmysly, tady je jasně definováno, proti čemu se protestuje, proto je nepochopitelné proč to vymlouváte a obhajujete něčím jiným! To byste taky mohli legalizovat například propagaci nacismu, protože mnohem víc obětí má automobilismus, který je narozdíl od nacismu dovolený a navíc podporovaný. K tomu žrádlu, pojem "všežravec" je nesmysl definovaný člověkem především k tomu, aby obhájil to že si pro své požitky může nacpat pupek vším na co ukáže, a opět to nemá naprosto žádnou souvislost s cirkusy. Je na zvracení, co lidi udělají pro svůj zisk. Je na zvracení, co lidi udělají pro svou zábavu.

Nepřihlášený uživatel

#70

2012-12-15 17:16

Právníky delfínů můžeme být jen my. Lidé.
zdenka

#71 Re:

2012-12-15 18:40

#68: kytovec -

máte možnost založit si vlastní protest, nikdo vám v tom nebrání. přeji hodně úspěchů a pevné nervy :)


Nepřihlášený uživatel

#72

2012-12-15 21:05

Prosím dejte co nejdříve vědět, kde bude možné podepsat tištěnou petici. Začít bojovat je třeba co nejdříve, protože již není moc času. Doufám, že se nám povede toto zastavit a přála bych si, aby se to povedlo nejen zde v Praze, ale po celém světě.
Petra
zdenka

#73 Re:

2012-12-15 21:14

#72: -

dáme vědět hned jak bude celý text dokonalý. děkujeme za podporu :)


Nepřihlášený uživatel

#74

2012-12-15 23:11

K čistě komerčnímu účelu jsou zde naprosto nepřípustně zneužívána zvířata odlovená ve volné přírodě. Jakýsi mobilní bazén ve stanu nemůže mít ani náhodou rozměry, které odpovídají životním potřebám delfína-k přežívání možná jeho rozměry stačí, k důstojnému a plnohodnotnému životu zvířat ale ne. Navíc zvířata jsou nepřípustně stresována opakujícími se přesuny v krátkých časových intervalech. Takovéto zacházení s jakýmkoliv zvířetem je pro mne naprosto nepřijatelné.
Lukiik

#75 Pravda

2012-12-15 23:38

NE!!! komerci na zvířatech...s takovou show si běžte víte kam...do míst, kde slunce nesvítí!!! Tyrani zvirat podporovat muze fakt jen bezmozek!