Petice za zruseni cirkusu Delfini v Praze

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Petice za zruseni cirkusu Delfini v Praze

qwert

#126 Re: Re: ..

2013-01-15 14:41

#102: Veronika Szabo - Re: .. 

 Musim se nad Vami taky pousmat. Doporucuji presvedcit vsechny Vase zname at okamzite daji svobodu rybickam v akvariich, kreckum apod. Nezapomente jeste protestovat proti zabijeni tech nejinteligentnejsich zvirat na svete - prasat. Takova konzumace veproveho Vas musi naprosto desit. Kam se na ne hrabe nejakej hloupej delfin.

Veronika Szabo
Autor této petice

#127 Re: Re: Re: ..

2013-01-15 16:52

#126: qwert - Re: Re: ..

Tim, ze je nekdo proti cirkusu s delfiny, tak musi byt nutne vegetarian nebo vegan??? :) Prosim Vas... :) Pracujte s fakty, zjistete si neco o delfinech a pak se rada budu s Vasi osobou bavit na toto tema. A netahejte sem prosim rybicky a prasata ;)


Nepřihlášený uživatel

#128

2013-01-16 23:43

Som za to aby zvieratá žili vo voľnej prírode, vo svojom prirodzenom prostredí! Nie aby sme sa na ne chodili pozerať do parkov, Zoo a pod...Držím palce, aby delfíni, šli naspeť tam kam patria!!

Nepřihlášený uživatel

#129

2013-01-24 11:27

Jen mimochodem, delfíni, kteří mají být v pražském delfináriu, jsou odchováni v zajetí. Věřím, že v petici to vypadá krásně, ale nikdo je nemasakroval, tak si to laskavě odstraňte.

Nepřihlášený uživatel

#130

2013-01-24 11:27

Delfíni patří na talíř, ne do cirkusu !!

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2013-01-24 22:23


Veronika Szabo
Autor této petice

#132 Re:

2013-01-24 22:25

#129: -

Az mi date dukaz, s radosti to odstranim.


Nepřihlášený uživatel

#133

2013-01-25 13:58

Zvířata si zaslouží naši ochranu, ať už se jedná o delfíny,prasata, krávy, slepice nebo ostatní druhy. Je potřeba postavit se proti jakémukoliv jejich zneužívání a vykořisťování. Svobodu pro zvířata!
MIRENDY

#134 DVOUNOHÉ BESTIE

2013-01-25 21:46

TĚMHLE DVOUNOHÝM BESTYÍM BYCH UDĚLALA TO SAMÉ, CO DĚLAJÍ DELFÍNŮM, ALE I JINÝM ZVÍŘÁTKŮM NA TÉHLE PLANETĚ.

Nepřihlášený uživatel

#135

2013-01-27 18:37

DEFÍNI JSOU NELÁSKYPLNĚJŠÍ ZVÍŘATA NA TÉTO PLANETĚ !

Nepřihlášený uživatel

#136

2013-01-27 18:40

Četli jsme ,že delfíni z těchto produkcí páchají sebevraždy...Té negativní energie od lidí denně co musí snášet,každých 10min.někdo jiný...To musí být pro tak čistá zviřata nesnesitelné !

Nepřihlášený uživatel

#137 Plnění snů

2013-01-27 19:04

Doufám, že se akce s delfínama nezruší, na představení se dívám pokaždé, když jsem u moře už snad od 8 let, ale plavání většinou nebylo dovoleno, nebo na mě nevyšla řada:-(, tak se strašně těším do Prahy, že si splním svůj poslední životní sen... vím, že jsem bezcitná, ale co už, párkrát za měsíc si dám maso, chovám doma psy , chodívám do zoo, maluju si obličej šminkama, který se taky vlastně testují na zvířatech, takže jsem špína na "entou" ale co no, nikdo není dokonalý a než sedět doma a říkat si, nesplním si sen, protože je to týrání, tak to už bych rovnou musela být vegan, vegetarián, nechovat zvířata a pracovat jako demonstrantka, abych nebyla pokrytec, který za něco oroduje např, to týrání delfínů a přitom si doma pochutnává na mrtvolkách, ale proč prožít život tak, aby mě nebavil a nic bych si hezkýho neužila, když to jde i líp, ač se v příštím životě třeba narodím jak otrok a pak dobře mi tak, ale budu ráda, že aspoň ten přechozí život jsem si užila dle svých představ.
sasanka

#138

2013-01-28 21:12

Nevím,ale je to týrání zvířat!!!!
Veronika Szabo
Autor této petice

#139 Re: Plnění snů

2013-01-29 21:06

Klara

#140 Nesouhlasim s touto petici!

2013-01-30 07:12

Tohle je pekna hloupost!! Vy,veliky ochranci se radeji poradne rozhlidnete a podepisujte petici na neco,co je opravdu vazne!! vsude okolo vas se deji zrudnosti (chovatele nechavaji vyhladovet kone,neustale pytlaceni,tyrani jen tak pro zabavu a ja nevim co jeste) a vy tu utocite na neco co je podle predpisu a hlavne delfinaria jsou po celem svete a zvirata se maji skvele!! A to ze delfinarium by bylo pod sapitem,tak to neznamena ze je z toho hned cirkus a hlavne to neznamena ze jsou jak cviceny opicky!! Pokud nemate radi cirkusy a podobne,tak ok,nezazlivam vam to,kazdy ma svuj vkus,ale nemusite hned se snazit vsechno nicit.kazdy ma sve remeslo. verte ze jsem take proti tyrani zvirat,ale mam oci a rozum a dokazu rozeznat co je tyrani a co ne.Take nemam urcita remesla rada,ale nejsem takovy sobec abych nekomu se snazila znicit to co ho zivi,pokud to neni proti zakonu.Nebudte sobci a uvazujte logicky.
Klara

#141 Re: Re: Plnění snů

2013-01-30 07:22

#139: Veronika Szabo - Re: Plnění snů

Tohle mi pripada az skodolibe Veroniko.Nebudte na sebe tak pysna,zadne dobro nedelate!

Kdyz nebudou tato zvirata u nas v Praze,tak budou kdekoliv jinde,kde jsou lide normalnejsi a Vy jste jen zklamala tisice lidi,kteri se na to tesili....

Klara

#142 Re: Re: Re: ..

2013-01-30 07:30

#126: qwert - Re: Re: ..

No tak tohle byl komentar od normalniho cloveka!!! Vsadim se ze vetsina techto protestujicich ochrancu maji doma krecky,rybicky,jesterky a buhvi co jeste,kteri ziji cely zivot v malinke krabici... Ale to je urcite v poradku ze?!

Jak rikam,lide se jen nudi a hlavne nepremysleji!

Monika

#143 Delfíni v Karlíně nebudou, rozhodli radní. Cirkusu nepronajmou pozemky

2013-01-30 11:38

Veronika Szabo
Autor této petice

#144 Re: Re: Re: Plnění snů

2013-01-30 11:47

#141: Klara - Re: Re: Plnění snů

Mila Klaro,

p. Kaiser dodnes nebyl schopny dokazat, ze delfini, co maji byt v Praze jsou jiz nekolikata generace narozena v zajeti (jak vsude tvrdi). Mimo jine jednou tvrdi, ze jsou to delfini z Turecka, pak zase tvrdi jinym mediim ze z Ukrajiny. A jestli jste se tak strasne tesila na akci, s dovolenim, ale muj selskej rozum by mi nikdy nedovolil koupit si listek na neco, co neni jiste. Pan Kaiser nemel zadna povoleni a uz prodaval vesele listky. Zda se Vam to normalni? Pouzivejte taky trochu hlavu. Kolem tehle akce je tolik nejasnosti, ze je to az usmevne. Mimochodem, nevim co se vam zda normalni na drezurovani (evidentne) odlovenych delfinu z volne prirody. Prectete si o nich neco, zjistujte a pak se muzeme dal bavit. Predpokladam, ze jste jedna z mnoha, kterym doma lezi listky na show... Co vam k tomu rict? Je mi lito vasich vyhozenych penez. Hezky den.

oslové

#145 Re: Jste KOKOTI!

2013-01-30 17:39

#1: -

Vy jste vazne suliny.. starejte se o sebe!

Veronika Szabo
Autor této petice

#147 Re: Re: Re: Plnění snů

2013-01-30 22:09

#146: - Re: Re: Plnění snů

Jestli to berete az takhle vseobecne, tak se rovnou muzete vydat do Egypta a zaplavat si s nima na volnem mori :)

Klara

#148 Re: Re: Re: Re: Plnění snů

2013-01-30 22:09

#144: Veronika Szabo - Re: Re: Re: Plnění snů

ale Veroniko,ja nejsem jedna z tech co si koupili listky,zadne doma nemam,protoze pracui v zahranici a bohuzel nebudu v tu dobu doma,ale jsem ceska a zajima me co se deje v Praze.

Z toho co ctu z Vaseho komentare tak Vam nevadi ani tak delfini ale pan Kaiser,ktery zacal prodavat listky aniz by mel vse pripravene na 100% procent.A dalsi vec! Toto neni drezirovani,tohle neni zadny cirkus.Neni duvod bojovat v tehle situaci proti cirkusum,kdyz tohle neni cirkus.byla by to akce na urovni,ktera by se libila kazdemu.

Zajimam se o to a hajim to,protoze vim,ze pan Kaiser uz udelal nekolik akci,ktere byli skvele. Dam priklad hudebni festival Votvirak a nebo novy a jediny mezinarodni cirkusovy festival.Toto mohla byt dalsi skvela akce,ktera mohla dobre pobavit ceske publikum a pritom by bylo vse podle pravidel,protoze na tom panu Kaiserovy zalezi nejvice,ale stejne se najde nekdo kdo chce znicit neco co Kaiser a dalsi takovy lide delaji jen pro vas vsechny aby jste se pobavili a zazili hezke chvile.

Ano,samozrejme ze jde i o penize,tak jako vsechno okolo nas.stejne tak je to i u reditelu Zoo,ktery jsou proti delfinariu.Jedine co zajima takovy lidi,je to ze by byla konkurekce a oni by mohli prijit o kseft.

Veronika Szabo
Autor této petice

#149 Re: Re: Re: Re: Re: Plnění snů

2013-01-30 22:43

#148: Klara - Re: Re: Re: Re: Plnění snů

A vy Klaro znite zase jako velka kamaradka pana Kaisera a clovek, ktery je pro sve pobaveni schopen udelat cokoliv. Hlavne aby to byla dobra show. Co se skryva v pozadi, ze delfini v bazenech a diky hluku trpi, to uz vas nezajima. Nevim take jestli chapete, ze delfin ma trochu jine vnimani nez treba slepice... Vedela jste, ze jsou stejne inteligentni a citlivy jako lide? Libilo by se vam vystupovat pro pobaveni ostatnich? Kopeme obe za jiny tym, tak se s tim smirte a nedavejte mi tu prosim cirkusackou osvetu. Poradatel : Cirkus Cirkus -to mluvi za vse, takze nerikejte, ze to neni cirkus. Hezky vecer.

Klara

#150 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Plnění snů

2013-01-30 23:25

#149: Veronika Szabo - Re: Re: Re: Re: Re: Plnění snů

Veroniko nechci s Vami nijak bojovat,ani se hadat.Jen diskutujia rikam nazor tak jako Vy.Kamaradka nejsem,jen se zajimam o ruzne akce v Cr.A kdyz je delfin,ale i jine zvire zvykle na lidi,tak nemaji s tim problem,naopak by mel problem s tema "dobryma"skutkama co by jste chteli delat vy.