Respektujte výsledky voleb!!!

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Respektujte výsledky voleb!!!


Nepřihlášený uživatel

#451

2013-02-04 22:14

Díky tomu, kdo pomahá usměrnit tyto štěnice národa ,respektovat výsedky voleb a demokratíckou vůli národa .Díky

Nepřihlášený uživatel

#452

2013-02-04 23:04

Advocatus diaboli - Ďáblův advokát v katolické církvi člověk, který říká věci, kterým sám nevěří
ZUZKA

#453 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Respektuji

2013-02-04 23:06

#446: - Re: Re: Re: Re: Re: Respektuji

To je zajímavé za komunistů si mí rodiče postavili dvougenerační dům,jezdili jsme k moři Bulharsko,Rusko - Krym,Soči Jugoslávie a tak dál tak tu nevykládej,co jsi bral v 80 letech už byli platy slušné,ledničku a pračku jsi potřeboval za 10 let byli kvalitní automatické pračky já ještě pračku automatickou z dob komunistů mám kvalitní a musím zaklepat bez orpav. Moje dcera už má druhou aut. pračku po dvou letech a když jí řekli opraVA 2 000 kČ TAK RADĚJ KOUPILA NOVOU. tA DRŽ ZOBAK A DÍVEJ SED NA TOTO S NADHLEDEM A NELŽI. kDO DĚLAL TAK MĚL uRČITĚ JSI pRAŽÁK. mY JSME NA VENKOVĚ CHOVALI KRÁVU,SLEPICE, PRASE A KDO SE STARAL TAK MĚL.  a CO TEĎ S 9000,- PLATEM PRODAVAČKY V MARKETU SOBOTY,NEDĚLE, BEZ MAROZENÍ AŤ JE TI JAK JE TI.  Energie tj. topení,elektrika,voda poplatky za televizi,internet  děti peníze do škol takže z platu zbyde co kulový HOVNO: Tak tu drž kušnu a nevyskakuj ty troubo.


Nepřihlášený uživatel

#454 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Respektuji

2013-02-05 00:30

#453: ZUZKA - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Respektuji

Zuzko promiň, ty jsi kráva, jak rampa... A můžeš si kdykoliv vyrazit do Bulharska... Tak proč se o tu krávu nestaráš dál??? Proč nemáš ty slepice??? Proč nemáš to prase???  Nakonec byste mohli žrát grátis, nebo ne??? Von vám to někdo zakazuje??? Že by skončily deputáty??? Že by jste se měli starat o svoje sami??? Ano, každej se bude o sebe konečně starat sám...


Nepřihlášený uživatel

#455 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Respektuji

2013-02-05 01:03

#453: ZUZKA - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Respektuji

MMch. na dovolenou do Soči, na Krym apod. jezdili jenom bolševici... Já chtěl jet do Kützbühlu, proč jsem nemohl???


Nepřihlášený uživatel

#456

2013-02-05 01:45

Bacha!!! Hamři chtěj podnikat!!! 00:46! Naštěstí to nejmladší zachránil...


Nepřihlášený uživatel

#457 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Respektuji

2013-02-05 02:02

#453: ZUZKA - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Respektuji

No tak tady vidíme ethalon komunismu. Dvougenerační??? Jak je to možné? Vždyť platilo: Každému podle jeho potřeb, každý dle svých možností"... Tak mě napadá... Měli vaši ty potřeby větší, dvougenerační, anebo byli jenom vychcaní? Nebo měli snad víc potřeb?


Nepřihlášený uživatel

#458

2013-02-05 07:52

....demokracie, to je respektování názoru druhého....

Nepřihlášený uživatel

#459 Re: Re: Re: Re: Re: Respektuji

2013-02-05 10:48

#443: ZUZKA - Re: Re: Re: Re: Respektuji

Ale ale, že byste byla jedna z těch studentek, co mají IQ na 0? Co si takhle zopakovat pravopis? Možná jste chudá a nejste dítě těch podnikatelů a boháčů, alespoň to podle těch žlučovitých a sprostých výpadů tak vypadá, ale pokud jste se nedostala na školu, tak Váš příspěvek s mnoha pravopisnými chybami svědčí o tom, že jste se nedostala správně.


Nepřihlášený uživatel

#460 Re: Re: Re: Re: Re: Respektuji

2013-02-05 11:00

#440: TD - Re: Re: Re: Re: Respektuji

Slovo "omezený" je asi Vaše oblíbené slovo, co? A co takhle respektovat názor studentů? Když už jsme u té demokracie. Oni asi svůj boj nevyhrají, ale nechte je vyslovit jejich názor. Proč Vás to tak rozčiluje. Klopili jsme uši mnoho let a je dobře, že si může každý říct, co si myslí.


Nepřihlášený uživatel

#461

2013-02-05 11:02

Demokratický stát, ke kterému se hlásíme, respektuje demokratické výsledky voleb

Nepřihlášený uživatel

#462 Re: Re: Re: Re:

2013-02-05 11:10

#448: - Re: Re: Re:

Tak zadruhé. MID je překlep NSR je správně. Asi tak.


Nepřihlášený uživatel

#463 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Respektuji

2013-02-05 11:13

#453: ZUZKA - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Respektuji

A kde vaši rodiče na ten dvougenerační dům vzali? Pokud vím, tak manžel vydělával slušně, ale když jsme chtěli jet na dovolenou na Senecká jezera na Slovensku, tak musel ještě na brigádu. Abychom mohli bydlet, museli jsme si postavit svépomocí družstevní byt, na kterém manžel dřel, i když byl po noční službě. Z tohoto důvodu vím, že člověk s normálním příjmem na barák nevydělal, pokud nekradl. Také do Jugoslávie se dostali jen prověření na devizový příslib, a to byli většinou jen komunisti. A soudě podle dalších navštěvovaných destinací /Krym, Soči/ jste museli být soudruzi jako hrom.To se nedivím, že máte v sobě tolik nenávisti, dříve elita, dneska obyčejná prodavačka v marketu. Ale kdybyste se líp učila .....

ZUZKA

#464 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Respektuji

2013-02-05 11:35

#454: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Respektuji

Víš úplně si vážím té krávy toho přízviska horší je vůl. A přeber si to jak chceš Jako posvátná se cítím lépe než vůl

ZUZKA

#465 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Respektuji

2013-02-05 11:41

#463: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Respektuji

A představ si,že jsme žádná elita nebyli to mi nevkládejte do úst, byli jsme a jsme tuctový lidé ke všemu jsme si pomohli svou pílí. Jinak to nemá cenu rozpytvávat. Kdo nevěří ať tam běží. Do Ruska mohl každý a v Spoči i na krymu bylo nádherně v tu dobu. A nikdy jsme se o nic neprosili,jací jste zde chudinky jste obrazem této společnosti ve všem vydíte prospěch i na těch našich státnících vidíte jak nás vydírají vždyť oni se nadělají i po nocích tak jim to bohatství přejte. Může být jako oni.


Nepřihlášený uživatel

#466 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Respektuji

2013-02-05 11:51

#465: ZUZKA - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Respektuji

Já chtěl Kützbühlu! Né někam mezi tu bolševickou svoloč.


Nepřihlášený uživatel

#467 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Respektuji

2013-02-05 12:06

#465: ZUZKA - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Respektuji

Ano, o státnících a politicích máte pravdu, ale musíte měřit stejným dílem, hajzlové jsou jak levicoví, tak pravicoví. Kdepak je dneska pan Ráth, který si nechává nadále vyplácet poslanecký plat a náhrady? A kde je pan Wolf? Před spravedlivým trestem utekl do Dominikánské republiky. Co pan Palas, který si nakradl na luxusní penzion? I pan Sobotka, předseda ČSSD zneužil vyplácených náhrad k postavení svému domu, jak sám přiznal. To je jen malá ukázka pár socdemáckých výtečníků. Také pan Paroubek zázračně našetřil na vilu u moře. Ale já nehodnotím jen levicové hajzlíky, máme tu pana Vondru, Topolánka a dalších výtečníků z pravice /a není jich málo/. Hodnotím lidi podle toho, jestli jsou slušní nebo hajzlové a je jedno, jestli zleva nebo zprava.


Nepřihlášený uživatel

#468 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Respektuji

2013-02-05 12:14

#465: ZUZKA - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Respektuji

Děkuji za pojmenování, jací jsme zde chudinky a a že jsme obrazem této společnosti. Na rozdíl od Vás ale nesekáme chyby v každém druhém slově, vraťte se do základní školy. Nedivím se, že sedíte u pokladny, na víc ani nemáte. Jediné co Vám jde, jsou vulgární výrazy, kterých jste ve svých příspěvcích použila nespočet.


Nepřihlášený uživatel

#469

2013-02-05 12:24

Vážení! Jsem rád když se můžu zasadit o něco, co považuji za správné. Dávám proto to, co mám. Jdu s kůží na trh a souhlasím, že reklama je potřebná, že reklama dělá divy. Miloš

Nepřihlášený uživatel

#470 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Respektuji

2013-02-05 12:34

#454: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Respektuji 

 Zdá se, že jde o společnost a ne o to start se každý sám o sebe. To ať se "vo ni" stará každý sám!

TD

#471 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Respektuji

2013-02-05 14:37

#460: - Re: Re: Re: Re: Re: Respektuji

Oni asi svůj boj nevyhrají, ale nechte je vyslovit jejich názor. Proč Vás to tak rozčiluje. Klopili jsme uši mnoho let a je dobře, že si může každý říct, co si myslí.

Pokud tím svým "názorem" a svými "aktivitami" psychicky uštvou slušnou ženskou, která byla řádně zvolena a na post radní pro školství jmenována na základě povolebních vyjednávání,  pak je asi něco špatně. Říct, co si myslí, mohli studenti a jejich rodiče  při volbách.


Nepřihlášený uživatel

#472

2013-02-05 15:02

Říct co si myslim můžu, naštěstí už, kdykoliv. Doba kdy to nebylo možné, je na smetišti dějin. A uštvaná slušná ženská? "Hochu, ale kdeže"... Dobrovolně vlezla ke komoušum, už v dobách, kdy tito mučili, zavírali, nutili k emigraci, vyhazovali z práce, fízlovali a vyhrožovali všem lidem s jiným názorem. Copak si na to nepamatuje? Dobrovolně vlezla do veřejné funkce, a teď má najednou vyvalený voči "jak veverka piču", že jí někdo veřejně kritizuje? Volby s tím nemají zhola nic společného.
Václav

#473 Re:Nepřihlášený uživatel

2013-02-05 16:32

#12: -

Tak se za to nestyď a podepiš se. Jinak jsi sám tím, čím nazýváš budoucí hlavu státu. Já jsem také neuznával Havla, ale nikdy jsem se o něm sprostě nevyjadřoval.


Nepřihlášený uživatel

#474 Re: Re:Nepřihlášený uživatel

2013-02-05 16:37

Václav

#475 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Respektuji

2013-02-05 16:37

#454: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Respektuji

Jsi sprostý a neumíš gramatiku! Místo urážek raději studuj český jazyk!