Petice za čajovny

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Petice za čajovny

Žábka

#26

2013-05-05 15:23

:)

Nepřihlášený uživatel

#27 Re:

2013-05-06 10:03

#14: -

nemyslím si že by čajovna byla místem pro malé děti celkově (s  dýmkama nebo bez..) ...resp. slyšel jsi někdy o dětském hřišti, cukrárně a tak? :P


Nepřihlášený uživatel

#28 Re:

2013-05-08 21:07

#14: -

Co vám brání chodit do jiné čajovny kde je prostor pro vodní dýmky oddělený? Nebo pokud ve vašem městě není žádná jiná čajovna, kde by se kouřilo odděleně, tak můžete navštívit podnik vhodnější pro děti (cukrárna, kavárna) přesně jak říkal kolega výše.


Nepřihlášený uživatel

#29

2013-05-12 17:06

Jsem nekuřák, ale vodnice mi ničím nevadí. Čajovna bez vodnic ztrácí orientální náladu a stává se spíše kavárnou s větší nabídkou čajů. Jsem 100% pro vodnice. :D

Nepřihlášený uživatel

#30 Re:

2013-05-15 22:14

#22: - a když si jen čajem nevydělá vy je určitě zasponzorujete že :) vodní dýmka zde prostě patří jak z finančního hlediska tak i rituálního ....jednoduchá věc komu vadí ať sedí doma na zadku ,zajde do nekuřáckého podniku nebo jde na procházku do parku.Do kina taky nepujde na film který se mu nelíbí...nikdo nikoho nikde nedrží násilím

 

Tento příspěvek byl odstraněn autorem petice (Zobrazit podrobnosti)

2013-05-16 09:01


Honza puritán

#32 Co to je za opičárnu?

2013-05-20 07:55

Jaké unikátní české čajovny? Před 30 lety skoro nikdo v ČR nevěděl, co je to vodní dýmka a dnes chcete podporovat hulení kdejakého svinstva? Toto je dost nepovedená móda, stejně jako dýmky, tetování, crack ...
RiderX

#33

2013-06-03 18:14

takhle, v Praze není jedniná čajovna, kde se kouří dýmky, kam bych se dostal a internetová "petice" není brána jako dostatečný argument dle zákona, takže bohužel...


Nepřihlášený uživatel

#34

2013-06-06 06:26

Nechci o čajovny přijít, vždyť cigareta a dýmka je uplně neco jiného !
Ajsin

#35 Re:

2013-08-06 18:13

#13: -

Vodní dýmky že nejsou zdraví škodlivé? Ale jděte! Sám ji kouřím, ale alespoň si o ní něco zjistím a s klidným srdcem Vám mohu říct, že vodní dýmky JSOU zdraví škodlivé. Ostatně je to i jedním z bodů petice.

 

Se zákazem také nesouhlasím.


Nepřihlášený uživatel

#36

2013-09-09 18:32

Chtěla bych k této petici dodat jen to, že ať se vlàda konečně vzpamatuje a přestane nám zakazovat věci, které k určitým místům patří. Ať chcete nebo ne, my si za svým stát budem.

Nepřihlášený uživatel

#37

2013-09-13 10:06

Stojíme za SVOBODOU VOLBY! - jít do čajovny, která se rozhodne nabízet vodní dýmky, nebo ne. Jednoduché a tak důležité.

Nepřihlášený uživatel

#38

2014-08-18 19:27

Nesouhlasím se zákazem kouření vodních dýmek. Ty do čajoven patří a bez nich by pro mě byly čajovny "poloviční". :)

Nepřihlášený uživatel

#39

2014-08-27 11:05

To zas nekdo vymyslel populistickou blbost k ziskani volicu - k nicemu, ziska so nekuraky a ztrati kuraky - nula od nuly pojde. Mozna i minus, spousta nekuraku (cigaretovych) miluje vodnice.

Nepřihlášený uživatel

#40

2014-08-30 09:47

Čajovny jsou především místem odpočinku, kde se lidé spolu scházejí nejen k zábavě a odpočinku ale i k pracovním záležitostem. Stejně jako jiní chodí na golf mi chodíme do čajoven, protože je to nám příjemné místo kde chceme svobodně trávit svůj čas. V dnešním světě plném hluku a cigaretového kouře, jsou čajovny tichými a nenahraditelnými ostrůvky ticha, klidu a příjemné atmosféry.

Nepřihlášený uživatel

#41

2014-09-04 05:23

Nemám rád restrikce. Lidé, kteří nekouří, by neměli chodit do označených kuřáckých prostor, ale ne naopak.

Nepřihlášený uživatel

#42 Re:

2014-09-04 09:50

#22: -  

 Čajovna si má vydělávat čajem a restaurace restaurováním, že? Dej si facku, chytráku...


Nepřihlášený uživatel

#43

2014-09-04 14:52

Nenávidím kouření , ale je každého věc co si dělá ve svém podniku a co chtějí jeho hosté za legální služby. Hosté jakéhokoli zařízení přijímají nabídku zřizovatele jak leží a běží, tedy včetně toho, že se tam kouří tabák, vodnice, cigarety, dýmky. Je to stejné jako se smluvními cenami - nelíbí se mi, službu neužívám, věc nekoupím, do provozovny nejdu, stejk si nedám, když je drahý atp. Státu do toho nic není, je to věc mezi poskytovatelem služeb a zákazníkem - jediné co by mohl stát v tomto směru podniknout a bylo by to v pořádku je přijmout hygienické normy ke stavebnímu oddělení prostor pro kouření dvoudveřovou komorou s ventilací, taky známé jako přechodová komora, od ostatních místností, případně označení provozovny jako zcela kuřácké. V zahraničí s odvětráním jedné místnosti není sebemenší problém, tady by taky nebyl. Nikdo nemá povinnost chodit do nějakého podniku, proč by měl mít provozovatel povinnost počítat s určitým typem zákazníka když sám nechce? (Kontroluje se normálně kolaudací+návštěvy hygieny.)

Nepřihlášený uživatel

#44

2014-09-04 23:26

Jsem nekuřák, cigarety smrdí, ale vodní dýmka voní. Čajovny mají úžasnou atmosféru, hospoda je hospoda kvůli pivu.

Nepřihlášený uživatel

#45

2014-09-07 12:15

Jsem proti omezování individuální svobody člověka.

Nepřihlášený uživatel

#46

2014-09-09 20:40

Podporuji!
Schiacciato

#47 Re: Re: Neškodné

2014-10-02 09:53

#16: - Re: Neškodné 

 Ale čajovny nejsou jen na ČAJ ! Každý, kdo vkročí do čajovny musí počítat i s tím, že tam se kouřit vodní dýmka bude, to prostě patří k tomu :) Existují i nekuřácké čajovny, tak ať lidé s dýchacímí obtížemi, kteří chtějí jen ČAJ zajdou tam :) Věřím tomu, že ten blb, který tohle zavedl nikdy vodní dýmku nezkoušel. Nevím jak to vnímají ostatní, ale já do čajoven kvůli vodním dýmkám, čajům, exotickým jídlům a atmosféře chodím :) I když jsem tam byla xkrát, je to vždycky pro mě zážitek a s přáteli se tam skvělé uvolníme od denního "provozu" plného stresu apod. :) 


Nepřihlášený uživatel

#48

2014-10-10 12:01

držím palce ať zvítězí jasný záměr a láska k čajovnám před hloupým a nerozvážným způsobem české politiky ...

Nepřihlášený uživatel

#49 Michal Turek

2014-10-10 12:03

držím palce ať zvítězí jasný záměr a láska k čajovnám před hloupým a nerozvážným způsobem české politiky ...


Nepřihlášený uživatel

#50

2014-11-22 10:27

Příště je napadne zakázat fotit památky, aby se nevykoukaly nebo dýchat vzduch určený pro bohaté turisty. Nesmysl.