PETICE proti spalovně biomasy ve FRÝDLANTĚ NAD OSTRAVICÍ


Nepřihlášený uživatel

#101 Re: Re:

2013-05-21 14:19

#100: - Re:

Hmmmm , nějaký moc chytrý - chci odkaz na tu spalovnu ve Vídni - nejlépe na youtube !


Nepřihlášený uživatel

#102

2013-05-23 05:46

nesouhlasím se spalovnou,už tak tady žijeme od podzimu do jara v inverzi.
Jan Ručka

#103

2013-05-26 21:07

Spalovnu tady nechci a žáden mě nepřesvětčí o super technologii.Když se po lidech něco potřebuje. Naslibujou jím hory doly a jak toho dosáhnou. Tak se na ně s prominutím,víte co vy---ou. Tak je to se vším nejen se spalovnou. Pamatují těch slibů,že městem půjde pěší zona a co se stalo postavilo se nákupní centrům přímo uprostřed města. Jestli chceš jít v klidu do středu města. Třeba zrovna na úřad,tak aby ses bál pomalu i na chodníku a přejit silnici i na přechodu nemáš jistotu, jestli dojdeš na druhou stranu. A to chcete postavit další monstrum na spalování uprostřed města. To snad není pravda takové úvahy od normálně myslících lidi. Špína ,prach,smrad a zase více vozidel ve městě.
Kocour

#104 Re: Je teplo a elekřina z uhlí lepší??

2013-05-30 13:22

#31: Eda - Je teplo a elekřina z uhlí lepší??

Nejen to, ale dokonce jde ne o spalování, ale zplyňování a spalování následného dřevoplynu, kdy jsou emitované škodliviny někde jinde, než u nekvalitním hnědým uhlím futrované teplárny a elektrárny.

Sammy

#105 Re: SOUHLAS

2013-08-18 05:09

#21: -

V TOMHLE SOUHLASIM ... PROTO JSEM SE PRESTEHOVAL DO KANADY PROTOZE NA TU NASI ROZPRODATELNOST A CHOVANI KTERE NEMA NIKDO NA SVETE POUZE CESI TAK SE MI ZVEDA ZALUDEK .... NECHCI MIT S CECHY NIC SPOLECNEHO STYDIM SE ZA VAS VSECHNY A KDYBY TO SLYSELI NASI VELIKANI CESTI TAK BY SE PREVALOVALI V HROBECH.... MALO CO MATE ZASRANY VZDUCH NA OSTRAVSKU, KARVINSKU A TRINECKU A POLSKE TOVARNY TO CHRLI VE VELKEM ALE HLAVNI JE VIDINA PENEZ A JAK VYDELAT CO NEJVICE PENEZ AT TREBA ZDECHNOU LIDI KOLEM ME ... SOBECNOST, VYSRANOST, NEMRAVNOST A NEZEJEM JEDEN O DRUHEHO = CESKY NAROD ..... PRO TENTO DUVOD JSEM SE ODSTEHOVAL DO KANADSKYCH HOR ....

Vybrat přezdívku

#106 V PRAZE

2013-08-31 17:32

KDYŽ JE FIRMA MYSLÍM Z PRAHY, TAK AŤ SI TO POSTAVÍ TAM A NE TADY! SI NASERTE, UŽ DOST JE TO TU ZNEŠISTĚNÉ, A JEŠTĚ BUDETE VY, NASRAT!