rybnicek_meziricko

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno rybnicek_meziricko


Nepřihlášený uživatel

#26

2013-05-19 10:18

Co na to ochranáři přírody když jsou tam chránění živočichové a létající diamant - ledňáček . Zatím zde čtu pouze názory těch co se do míst chodí bavit. Nejsem z místa bydlím ale u fotbalového stadionu a živě si dovedu představit co ti místní lidé musí zažít, když jim tam nepřetržitě a jak jsem se dočet v tisku i několik dní za sebou hraje technohudba. A myslím, že každý si má užívat svůj majetek kokněte na internet tam zjistíte co je Skalického a co ne jednoznačně stavba na cizím pozemku.

Nepřihlášený uživatel

#27

2013-05-19 10:27

netřeba komentář !!!!!!!!!

Nepřihlášený uživatel

#28

2013-05-19 11:08

Zasypat rybník, který vznikl na místě skládky je opravdu blbost. Zastupitel, který to prosazuje by měl do smrti likvidovat skládky - ručně.

Nepřihlášený uživatel

#29 Re:

2013-05-19 12:12

#26: -

Vážená paní,vesnice je za kopcem a asi kilometr vzdálená od mlýna,hluk tam slyšet není ..... navíc obec si tolikrát zvala hygienu a ta nikdy nic nenaměřila.Pzemek sice zakoupila obec,když jeho majitel zemřel ale důvody jsou vcelku jasné,proč pozemek nenabídli p.Skalickému,má-li pozemky v okolí.Na místě rybníčku byla bažina a černá skládka a původní majitel proti této změně nic neměl,ještě dodám že rybníček tam je 20 let.


Nepřihlášený uživatel

#30

2013-05-19 12:35

Rybník na Skalákově mlýně hraje důležitou roli v celkovém vzhledu místní lokality a nijak neruší její ráz. Snaha o jeho zasypání je obyčejnou svévolí a zlovůlí několika primitivních lidí.
poi

#31 Re:

2013-05-19 15:07

#1: -

tohle je petice za zachranu rybnicka u Skalaka...   popremyslejte nad tim vecer pred spanim;)


Nepřihlášený uživatel

#32 zase se ozval nějakej blb,kterej ví hovno vo co vůbec běží...

2013-05-19 17:32

M. Karásek

#33 Re:

2013-05-19 17:37

#26: -

Techno muzika je v Meziříčku ve vsi sotva slyšet, několikrát jsem tudy procházel a snažil jsem se zjistit, co obyvatelům tolik vadí. 
Je fakt, že si spíše stěžují obce okolo.
Ale vše je v souladu s hygienou. Nejsem zaujatý ani na jedné straně.
Jen mě zajímala pravda, takže jsem tyto akce párkrát navštívil.
Překvapilo mě, že jsem se "technoparty" poznal vzdělané lidi, s vysokou školou.
A ne "feťáky", nikde jsem neviděl stříkačku a nic podobného, jak se všude traduje.
Je fakt, že marihuana smrděla všude, ale u nás ve vsi se pořádají zábavy pro mládež a vypadá to tam 100x hůře než  u pana Skalického.
Navíc obdivuju krásnou atmosféru mlýna, ke které rybníček určitě patří ! 



Nepřihlášený uživatel

#34

2013-05-19 17:51

32 asi by se měl vyslechnou i názor druhých je přeci ta demokracie nebo ta platí jen pro někoho?

Nepřihlášený uživatel

#35

2013-05-19 18:33

Vidíte volové, to máme za to, že tam nezpívá Eva a Vašek :-)

Nepřihlášený uživatel

#36

2013-05-19 19:39

komouši se derou do předu a Pátek je toho důkazem
létající diamant

#37 Re:

2013-05-19 23:48

#26: - Jak vidím souvětí bez čárek, vyjadřování na draka, tak je mi úplně jasné odkud vítr fouká. Zase jeden z nich, co? Tak já Vás uklidním, dvacetšestko - já se tam bavit nechodím, ale když už jste nadhodil ten váš diamant - že by se mu líbilo na smetišti????

 

HOLLY

#38 Re:

2013-05-19 23:54

#10: - SOUHLAS!!!!!

 


Nepřihlášený uživatel

#39

2013-05-20 03:53


Zde se to točí jen osočováním, které nikam nevede. A chce to trochu nestranného pohledu. Doporučuji kouknout na stránky katastrálního úřadu zadat obec Meziříčko a najít si předmětné území p.č 353. A jak tak koukám větší část stavby je na pozemku někoho jiného něž je Skalický : Jak je to možné, že někdo zabere cizí majetek.

Nepřihlášený uživatel

#40

2013-05-20 05:45

Od komoušů už si poroučet nenecháme!!!

Nepřihlášený uživatel

#41

2013-05-20 06:24

Zase jedny Lidice. Opravdu žasnu.

Nepřihlášený uživatel

#42 Re:

2013-05-20 06:45

#39: -

A znáš souvislosti ????? Jak k tomu došlo ????? Kdy obec ,nebo teda "někdo jiný" pozemek koupil ???? Jak dlouho už tam rybníček byl s tichým souhlasem předchozího majitele ????? Z jakých důvodů obec pozemek koupila ????? Myslím,že ano,že to víš jelikož jseš pravděpodobně funkcionář z dané obce ....... tak víš nejlépe proč obec pozemek zakoupila .....


Nepřihlášený uživatel

#43

2013-05-20 07:17

Už se toho v téhle zemi zkurvilo dost !!!!
Radši bych zrušil příživnickou a prolhanou zlodějskou vládu !!!!

Nepřihlášený uživatel

#44

2013-05-20 07:47

ČUs lidi hele jestli to tady někdo bude číst tak je třeba zavolat zelený a ukázat jin , že v rybníčku jsou chránění živočichové a oni mají povinnost stopnout všechny aktivity ohledně odstranění či poškození lokality - bohužel i koupání atd, ale to asi těžko bude někdo kontrolovat. No a jestli tam živočichové nejsou tak je koupit a dodat. Funguje to!!!!!!!

Nepřihlášený uživatel

#45 Re: Re: co vo tom ví ňákej trouba a plete do toho německo ?

2013-05-20 08:18

#14: - Re: co vo tom ví ňákej trouba a plete do toho německo ?

čtrnáctko - to, že mluví o Německu, neznamená, že je trouba. Možná tím myslí, že tam v zastupitelstvu nesedí komanči a že už by byl celý mlýn obsazen stranou zelených, co by drželi hladovku - protože zasypat rybník, kvůli blbcům a vymatlanejm mozkům, už prostě nefrčí nikde jinde než u nás...


Nepřihlášený uživatel

#46

2013-05-20 08:24

39 - on ho nezabral, on ho vyčistil....to, že se tam někdo koupe, neznamená, že je zabrán...jenže pan Rudý Vůl si lečí se stádem mindráky a dokazuje svoji moc...nejde o rybník...

Nepřihlášený uživatel

#47

2013-05-20 08:53

doufám žeto dobře dopadne

Nepřihlášený uživatel

#48 Re: Re: zakoupeni pozemku

2013-05-20 08:58

#42: - Re:

tam bude asi pricina. Zakoupila obec,aby mohli prudit Mira NEMEL SANCI ,ke koupi, pani -dedicka se s nim odmitla bavit


Nepřihlášený uživatel

#49 Re:

2013-05-20 08:59

#40: - Souhlasím!!!

 


Nepřihlášený uživatel

#50

2013-05-20 09:38

Případné politické pozadí věci neznám a nepřísluší mi se k němu vyjadřovat, ale naprosto nechápu, proč by měl být rybníček zasypán a existující ekosystém poškozen ?! Dost si vážím práce, kterou dobrovolníci vykonali při odstraňování černé skladky a "oživování" rybníčku. Zasypání rybníčku by pro mě bylo naprostým výsměchem morálce a hodnotám občanské společnosti. Rozhodnutí obce o zasypání vodní plochy vnímám totíž nejen jako škodu přírodě (ničivý dopad na faunu a flóru), ale také svobodnému komunitnímiu životu. Zůstává mi rozum stát, že když občane sami zrekultivuji veřejný prostor a vdechnou mu život, obec se naopak snaží tuto snahu obrátit vniveč.