Výzva Papeži Františkovi k zastavení stamiliardového okradení ČR

JUDr.PhDr.Mgr. et Mgr.Henryk Lahola

#326 JUDr.PhDr.Mgr. et Mgr.Henryk Lahola

2013-12-11 15:20

Absolutně nesouhlasím s touto protikřesťanskou peticí. A nedovolávejte se papeže Františka Vy pokrytci! Je to hanebné když zloděj volá na okradeného aby se „uskromnil“. Připomínáte mi svým chováním a vystupováním jeden film kde jistý šlechtic měl návštěvu, která mu řekla, že má ráda skromnost. Dotyčný šlechtic jim odpověděl že skromnost má rád také a hned dodal řečnickou otázku: „A nemyslíte si, že mým vlastním poddaným by více skromnosti neprospělo?“
Stejnými pokrytci jako byl dotyčný šlechtic ve svém zvráceném pohledu na „skromnost“ jste i Vy ve své zvrácené dezinterpretaci papeže Františka. Pokud snad očekáváte, že papež František jako pomatený daruje naše církevní majetky Vám chamtivým a nenažraným komunistům tak to se doopravdy pletete.
Plným právem říkám „naše církevní majetky“, protože vznikli z darů věřících. Mám sto a více let staré darovací smlouvy Církvi, neboť zejména v minulosti bylo zvykem, že když někdo v zemědělské rodině na venkově zemřel, tak pozůstalí darovali obvykle při té příležitosti nějakou část svého zemědělského pozemku Církvi. A takto rostli církevní majetky – z darů věřících.
Pak přišli chamtiví a nenažraní komunisté a tyto církevní majetky si svévolně přivlastnili. Jakým právem? Kdyby lidé chtěli darovat své pozemky státu mohli to udělat, ale neudělal to nikdo. Darovali je Církvi. Katolíci katolické církvi, věřící jiných církví obdarovali zase tu svou jinou církev.
Jsou to naše církevní majetky. Útok proti církvím je útokem proti nám věřícím. A vyrovnání státu s církvemi je otázka lidskoprávní. Stát – zloděj svou zlodějinou církevních majetků porušuje lidská práva všech skutečných věřících tím, že okradl jejich církve.

JUDr.PhDr.Mgr. et Mgr.Henryk Lahola

Nepřihlášený uživatel

#327

2013-12-11 19:21

Dobrý den. Nechci se jakkoliv vyjadřovat k této věci, abych nakonec neskončil u soudu obžalován za své výroky.
Mirek Stach

#328 Dopis Františkovi

2013-12-13 20:24

Papa e Sua Santita Francesco
00120 Citta del Vaticano
Italia

Jeho svátosti papeži Františku,
podávám stížnost na církevní hodnostáře katolické církve v České republice, kteří svou nečinností a nemorálním postojem kryjí závažné pochybení salesiánské farnosti v Brně. Tato česká farnost nezodpovědně finančně dotuje věřící osobu s několika milionovým majetkem (2.500.000 Kč v hotovosti) jako osobu v tíživé finanční situaci respektive jako sociálního chudáka. Nepochybně na základě konexí uvnitř farnosti, čímž nezodpovědně tato farnost rozhazuje finance, které náležejí skutečně potřebným lidem.

Přestože jsem tato svá tvrzení velmi konkrétně a obsáhle důkazně doložil církevními listinami před zodpovědnými církevními hodnostáři kardinálem Dominikem Dukou (písemný doporučený dopis), elektronickým dopisem kardinálem Miloslavem Vlkem, ten půlku emailových důkazů laxně bez přečtení házel do elektronického koše, včetně zaslání na vědomí nunciovi z Vatikánu Giuseppe Leanza, který se vůbec této důkazně doložené záležitosti nevěnoval. Tak tito a další církevní hodnostáři již podruhé ignorovali stížnost na tuto farnost, snad v domnění, že se pochybení farnosti lépe ututlá jejich nečinností jako tomu bylo v případě krytí skandálu v katolické církvi, kdy olomoucký arcibiskup Graubner se snažil utajit sexuální zneužívaní ministrantů knězem Mertou na což upozornil student teologické fakulty Václav Novák.

14 dní se církevní hodnostáři v Praze radili co s mou stížností udělat, po této době mi ji celou kompletně zaslali zpět s tím, že si mám stěžovat jinde - u Interdiecezní soudu v Olomouci, poněvadž nejsou kompetentní. Poté jsem ihned zaslal stížnost na církevní soud v Olomouci a požadoval jsem písemné stanovisko k mé stížnosti. Emailem mi odpověděl další laxní církevní hodnostář Botek, shrnuto: že je všechno v naprostém pořádku a odkázal mě na Diecézní soud v Brně, který pochybení farářů nemá oprávnění řešit a na brněnském arcibiskupství má milionářka velké doložitelné konexe. Jsem přesvědčen, že tyto známosti v minulosti neuvěřitelně zapracovali při
jiném farářském pochybení.

Vedení české katolické církve je až tak otřesně marnotratné a totálně morálně upadlé, že k dnešnímu dni nic nevykonalo a už vůbec se neobtěžuje ani o zakrytí tohoto závažného církevního pochybení, aby jako nadřízená církevní instituce donutila salesiánskou farnost úředně zastavit nedůvodné a neoprávněné dotování osoby s milionovým majetkem jako osoby v tíživé finanční situaci.

Ještě chci dodat, že takový ignorantský a nezodpovědný přístup české katolické církve respektive vysokých církevních hodnostářů nemá ani ta nejhorší zkorumpovaná česká státní správa. Lze důkazně doložit, že svá selhání a pochybení bleskově uklízejí, aby nezpůsobili veřejný rozruch.

Závěrem své stížnosti Vám svátosti doporučuji si nechat přeložit skvělé články, proč by česká katolická církev neměla obdržet nezasloužený mamon v podobě údajně ukradeného církevního majetku v hodnotě 270 miliard. Jako zodpovědný křesťan jsem proti tomuto církevnímu obohacení, nechci totiž, aby se už tak morálně upadlá česká katolická církev opět nezaslouženě obklopovala mamonem a nestala se tou rozmařilou církví z 15 století, kdy z lidské rozežranosti začala porušovat Boží
zákon v 5 přikázaní – nezabiješ, jenom proto, aby umlčela upálením svého oponenta a svědka své zkaženosti - opravdového křesťana mistra Jana Husa, který žil podle Písma svatého.

Novinář Josef Klíma
http://www.podivinsky.cz/index.php?
ption=com_content&view=article&id=210:restituce-majetku-cirkvi&catid=37:

Václav Pavlíček; profesor Právnické fakulty UK
http://cepin.cz/cze/clanek.php?ID=1075

Zasílám stížnost na salesiánskou farnost včetně všech důkazních listin

V České republice dne 12.12. 2013
S pozdravem
Miroslav Stach
Stěžovatel

Nepřihlášený uživatel

#329

2013-12-16 18:45

Bojím,bojím,že se tato petice k PAPEŽI FRANTIŠKOVI nikdy do ruky nedostane!!!!!!!!!!!!!
Nepochybně se o to postarají jeho "spolupracovníci" typu Duky, Vlka apod.
Škoda, jemu věřím, bohužel má určitě okolo sebe spoustu Vlků v rouše Beránčím. SMUTNE'!!!!!
Pavel Mojescik
Köln

#330 Výzva Papeži Františkovi k zastavení stamiliardového okradení ČR

2014-01-04 17:24

Jenom pisete, bezte do ulic a protestujte,myslim,ze by to jiste hodne pomohlo !!
V jinych zemich by tohle uz davno udelali. Ne jenom stavkovat za platy, Vase odbory jenom zvanej
a nic neorganizuji proti tomu Necasovskemu (ODS+TOP9) svinstvu !!!!!
Pavel Mojescik
Köln

#331 Re: JUDr.PhDr.Mgr. et Mgr.Henryk Lahola

2014-01-04 17:46

#326: JUDr.PhDr.Mgr. et Mgr.Henryk Lahola - JUDr.PhDr.Mgr. et Mgr.Henryk Lahola

Co to pisete za nesmysly????  Znate vubec dejiny a o Cirkvi ?? zvlaste ??????

Z tech daru po vericich absolutne nemohli vytvorit tyto miliardove majetky,jest-li je komanci jim je

ukradli tak oni v historii udelali neco podobneho viz. Inkvizice16-18 stoleti,ODPUSTKY 14-15sto.-

tento podvod na VERICI, coz je velice krasne Herr JUDr. Je pravdou neco dostali legalne od Krale.

Velke mnozstvi Kostelu a k nim patrici Budovy investovali a postavili VERICI (OBCE) tak ze po pravni

strance je to Majetek obecni a Cirkev ho jenom pouziva -ZADARMO - nebo ????????? ne.

A tak by slo jeste vice pripadu z historie najit puvod techto majetku a jestli nevite jako takovy

tvrdy VERICI ?? tak ucel Cirkve je sirit SLOVO BOZI a ne hromazdit MAJETKY toto je Vec pozemska

ne SVETSKA !! A na zaver jiste nevite, ze Vatikan (Katolicka cirkev) nejbohatsi Organizace na Svete,

ktera nevlastni miliardove majetky, ale jeji Movite a Nemovite majetky jdou takra do BILIONU!!!!!

Jenom v Brazili podle udaju z 80let vlastnila v teto dobe cca. 1.000,000 hektaru pozemku.

Nemyslite si,ze jsem Komunista ne jsem vychovany v duch anticervenem,Vse co zavani Cervenou

barvou (Politicke cachry machry je primitivni a prohnile) je jenom oblbovani volicu. A na zaver pochazim

z Verici rodiny a jsem tak vychovan,ale nemuzu souhlasit stim co pisete je to z velke casti jenom

pouha Demagogie.

 

 


Nepřihlášený uživatel

#332

2014-01-08 19:56

Dle mého názoru církve nemají nárok na restituci majetku,protože jej nenabyly pilnou prací,nebo dobrým podnikatelským záměrem,ale vydíráním,vraždami a dalším nehumálním zneužíváním moci.
Jirka

#333 cirkevní restituce

2014-01-11 14:49

Jestliže vše co bylo ukradeno má být vráceno se ptám : Kdy vrátí církev majetky které nakradla již ve středověku pomocí obludných procesů nebo majetky, které v rozporu s právem, získala po Bílé Hoře?

Nepřihlášený uživatel

#334

2014-01-13 14:15

Potvrzuji podpis pod tuto petici.

Nepřihlášený uživatel

#335

2014-01-17 21:09

Díky, podepsal jsem.

Nepřihlášený uživatel

#336

2014-01-18 12:51

Pro některé naše hodnostáře by muselo to "ucho jehly" být široké jako Pravčická brána, aby se vůbec mohli pohnout !!! Bohatec NEVEJDE !!!

Nepřihlášený uživatel

#337 Re: JUDr.PhDr.Mgr. et Mgr.Henryk Lahola

2014-01-18 14:09

#326: JUDr.PhDr.Mgr. et Mgr.Henryk Lahola - JUDr.PhDr.Mgr. et Mgr.Henryk Lahola

Inteligent se pozná sám. Je smutné že k tomu musíte používat tituly. Ale potom, co jste zde napsal se ani nedivím. Pavel Matějka


Nepřihlášený uživatel

#338

2014-01-18 14:13

Souhlasím a věřím ve spravedlnost!!!

Nepřihlášený uživatel

#339

2014-01-21 14:02

at vláda věcí tvých spět se k tobě navrátí.. lide navrátí..

Nepřihlášený uživatel

#340 vejde , ale po mnoha reinkarnacích.. Re:

2014-01-21 14:03


Nepřihlášený uživatel

#341

2014-01-21 17:55

Restitucema se veškeré církve v očích lidu staly církvemi nedůvěryhodnými a opovržení hodné. Žádáme Vás o nápravu a uvedení nemravného stavu co způsobil Duka a Nečas do řádného a pravdivého stavu.
Zato Vám žehnej Bůh
Janko

#342 Hamba vlastizrádcům

2014-01-22 03:54

#152: -

Souhlasím s potrestáním vlastizrádců


Nepřihlášený uživatel

#343 Lhář a provokatér Lahola

2014-01-22 04:02

#326: JUDr.PhDr.Mgr. et Mgr.Henryk Lahola - JUDr.PhDr.Mgr. et Mgr.Henryk Lahola

Lže a nemluví pravdu! Co to je církev ? Co jsou ti pedofilové? Co jsou ti podporovatelé fašistickejch válek a Hitlera?


Nepřihlášený uživatel

#344

2014-01-23 19:46

Kněží jsou sluhové Boží nikoli bohové na zemi!!!

Nepřihlášený uživatel

#345

2014-01-28 17:10

Vyjadruji hlubokou podporu - i kdyz prilis neverim v ucinost teto petice. Svetu vladnou mafianske rodiny a dokud se je nepodari totalne zlikvidovat, vse je pouhym otevrenim bezpecnostniho ventilu jiz priliz natlakovaneho kotle. Jediny ucinny zpusob je nasili (bohuzel).
Remsa

#346 Komentar k petici papezovi

2014-01-28 17:19

Plne se pripojuji k podpore teto petice. Vsak neverim,v jeji ucinky. Nebot svetu vladne urcity pocet mafianskych rodin - tedy i tomu nestastnemu "amputantu" Ceskoslovenska. Takoveto aktivity - i kdyz dobre a uslechtile myslene- jsou vetsinou pouhym otevrenim bezpecnostniho ventilu jiz prilis natlakovaneho kotle. Jedinym ucinnym (i kdyz pro vsechny provadejici velmi riskantnim ) zpusobem je rychle a dobre organizovane nasili. M.Remsa
Molli

#347 Petice je solidní základ

2014-01-28 20:49

Nikdo z církve nedokázal, jak přišel k majetku, patrně od chudých lidí na desátkách - dobrovolně , možná pomohly křížové výpravy a lid solil a tak můžeme postupovat do nekonečna. Kromě jiného o porušení Benešových dekretů ani nemluvě. Další věcí je, že ty kteří podepsali toto údajné vyrovnání přestoupí jednou před řádný soud za zločiny spáchané na Českém národu, protože nemá cenu dál řešit, kdo čeká na údajný majetek církve. Doufám, že pan Duka bude spokojený.



Nepřihlášený uživatel

#348

2014-01-30 15:23

Plně s peticí sohlasím

Nepřihlášený uživatel

#349

2014-02-04 18:09

Mám pocit, že církve se snaží ovládnout náš život ještě důkladněji, než dřívější total-komunisté(od kolébky až po poslední pomazání). Když se píše o kolaboraci různých celebrit s dřívějším režimem, proč se také nezmínit např. i o kolaboraci církve s dřívějším /komunistickým/ režimem? Církve jsou státem ve státě a ovládají své ovečky tím, že se zmocnili jejich mozků; to jim ale již asi nestačí.

Nepřihlášený uživatel

#350 Re: JUDr.PhDr.Mgr. et Mgr.Henryk Lahola

2014-02-07 13:09