Otevřený dopis guvernérovi ČNB

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Otevřený dopis guvernérovi ČNB

I.

#51 MSD

2013-10-20 20:18

Čím dřív nám vrátí naše peníze, tím lépe. Opět důkaz, že své peníze nemohu nechat v žádné bance. K čemu je fráze, že jsou ze zákona pojištěné, když je nemohu použít a dočkám se jich, čert ví kdy?!
To si mám jako jít půjčit do jiné banky? Kdo za mě zaplatí ten dluh, že by stát...?
Popořím jakýkoliv způsob, jak dostat své peníze zpět...

Nepřihlášený uživatel

#52

2013-10-21 06:25

Plně souhlasím s prohlášením p.Štěpánka.Také mi připadá,že je to řízená kampaň na likvidaci záložen. Není totiž jediná.Mám uloženy v družstvu fin.prodtředky,které jsem si poctivě našetřila a věřila v jejich zhodnocení, byť malé,ale pro mne důležité.To co se děje v našem " právním" státě je neuvěřitelné.Chtěla bych doufat,že se vše v dobré obrátí a záložna bude dál v chodu.Ovšem právníci dokáží pokaždé najít důvod proč nelze! Oni své nemalé peníze mají a co záleží na drobných střadatelích.
Pokud můj hlas pomůže, budu jen ráda.
Halušicová

Nepřihlášený uživatel

#53

2013-10-21 10:35

S textem petice bez výhrad souhlasím.
Pavel Karšulin

Nepřihlášený uživatel

#54

2013-11-18 17:27

Pane guvernére,

běžte makat za 18.000 čistého a z toho zkuste vyžít a ještě z toho našetřit na byt.Když to dokážete tak budete u mne superman

Nepřihlášený uživatel

#55

2013-11-19 13:56

POVAŽUJI ZA OTŘESITELNOU UDÁLOST S ČNB,PENÍZE JSEM VKLADAL DO MSD S DŮVĚROU,ŽE JE SLUŠNĚ NALOŽÍ S UROKY.VĚTŠÍ BANKY JSOU NA NIC,HRŮZNÉ NESMYSLNÉ POPLATKY,JSOU ČÍM DÁL VÍCE HAMOUNOVÁ.JINDE V EU BANKY JSOU SLUŠNĚJŠÍ KE SVÝM KLIENTŮM.RG.

Nepřihlášený uživatel

#56

2013-11-28 14:53

Mluví mi to ze srdce, ač pana Jirku neznám osobně.