Petice – Výzva k abdikaci prezidenta České republiky

občan

#51 J.Werich

2013-11-03 22:33

Každý národ má vládu kterou si zasloužil... Vy to dokumentujete dokonale - jestli je president ksindl, co jste vy ? Prostě minimálně si ho zasloužíte, chudáci. Zameťte si u vlastních prahů a budete valit oči, pokud jste sebereflexe schopni. Ne Švejci ale Česká pakáž !!! Tfuj, je mi z vás zle, tohle jsem ze zvědavosti vůbec neměl otvírat. Tfuj...

Nepřihlášený uživatel

#52

2013-11-03 22:47

Miloše? Děkuji nechci!

Nepřihlášený uživatel

#53

2013-11-04 09:00

Tento prezident porušuje přinejmenším ducha Ústavy a ani svým vystupováním nedostává své funkce.

Nepřihlášený uživatel

#54

2013-11-04 09:15

Nutnost..

Nepřihlášený uživatel

#55

2013-11-04 09:19

V prezidentské volbě jsem dala hlas našemu knížeti,kterého si velice vážím.Byl by prezidentem na pravém místě.Když ovšem vyhrál, jakým způsobem vyhrál p.Zeman ,řekla jsem si nedá se nic dělat,zvolili si ho občané a tak doufám ,že se bude snažit
jak nejlépe umí nás reprezentovat ve světě i doma.Bohužel,zklamal a to je velmi smutné.Proto jsem se rozhodla tuto petici podepsat.Jeho chování se neslučuje s jeho nejvyšší státní funkcí.

Nepřihlášený uživatel

#56

2013-11-04 11:29

Prezident Zeman mne velice sklamal, nepreji si aby nadale zastupoval a svou samolibosti prznil zemi ceskou a jeji povest ve svete.
Mazlinka

#57 Re: Chvályhodná, ale nedotažená iniciativa

2013-11-04 11:41


Nepřihlášený uživatel

#58 Re: Zase další trapáci založili petici

2013-11-04 12:43

#2: - Zase další trapáci založili petici

Prectete si zahranicni tisk, pak pochopite, proc ma abdikovat. Neni snad jedina zahranicni navsteva, kde by neudelal ostudu, nehlede na to, ze diky nemu a jeho snaze o destabilizaci politicke sceny nam nektere agentury jiz snizili rating...


Nepřihlášený uživatel

#59 Re: J.Werich

2013-11-04 12:45

#51: občan - J.Werich

hanba Vam, ze se ohanite jmenem pana Wericha s takovymi pomluvami a jazykem.... Vy prvni byste mel evidentne zacit u sebe!

Kamila

#60 Re: Zase další trapáci založili petici

2013-11-04 13:00

#2: - Zase další trapáci založili petici

Začla jsem přemýšlet a pořád si myslím, že je to více než dobrý nápad. Bohužel si náš pan prezident neuvědomuje význam své funkce, které je především reprezentativní, ve chvíli, kdy mě někdo zaměstná a já nebudu svou práci vykonávat dobře, budu vyhazena. Přímou volbou jsme si prezidenta zvolili a jakožto "náš zaměstanenc" ve chvíli, kdy svou práci nevykonává uspokojivně, měli bychom mít právo ho propustit. A pokud chcete vyzývat někoho k přemýšlení nebo čemukoli, zkuste to propříště bez urážek, je to lepší způsob komunikace. Hezký den


Nepřihlášený uživatel

#61

2013-11-04 13:56

Plně souhlasím a podporuji tuto petici,nelíbí se mi jednání současného prezidenta Naší Vlasti!!!!!!!!!!!

Nepřihlášený uživatel

#62

2013-11-04 14:12

no coment

Nepřihlášený uživatel

#63

2013-11-04 14:50

konečně..
inu_ano_aneb_brno

#64 Re: Re:

2013-11-04 15:12

#19: NOZZLE - Re:

Ač z Moravy, Brno a Brňany velmi rozhodně nemusím.Ani Zemana nemusím. A Líšňáka Haška? Toho byste měli svázat do rance a vykoupat na prýglu.

JA

#65 JINAK

2013-11-04 16:02

dle meho nazoru je to nejlepši prezident za 30let...konecne se neco deje k lepsimu...nebo chcete aby nas poslanci stale tunelovali a zvysovali DPH atd:.posledni prezident vyhlasil amnestii a zvedla se kriminalita..tento prezident vyhazel poslance a po dlouhe dobe se nedeje nic ke zlemu
JA

#66 JINAK

2013-11-04 16:08

dle meho nazoru je to nejlepši prezident za 30let...konecne se neco deje k lepsimu...nebo chcete aby nas poslanci stale tunelovali a zvysovali DPH atd:.posledni prezident vyhlasil amnestii a zvedla se kriminalita..tento prezident vyhazel poslance a po dlouhe dobe se nedeje nic ke zlemu...dela ostudu?ne! at si stoji za svym...klaus-ten vse povolil a podepsal-proto sme skoncili kde jsme...nebudu volit tzv:."knizete" kterej neumi himnu a neni CZ rodák...to me vnuknulo myšlenku že diky klausovi a byvalym poslancum už nejsou statni podniky, ale same cizí firmy které z nás dělají otroky..zeman ještě ukáže věcy-ale bude to jen k lepšímu

Nepřihlášený uživatel

#67

2013-11-04 16:08

Nechci za prezidenta alkoholika, který v debátách má potřebu druhou stranu jen zesměšňovat. Nechci prezidenta, který má potřebu ovládat českou politiku k obrazu svému. Chci prezidenta, který si váží všech svých občanů a ne jen slabší vrstvy. A to ještě kdo ví jestli.

Nepřihlášený uživatel

#68

2013-11-04 16:10

tohohle člověka nechci za prezidenta!

Nepřihlášený uživatel

#69

2013-11-04 16:37

Dobrý den,
rozhodla jsem se k podpisu této Petice,protože pan prezident tím, že se podílel na přípravě PUČE , tedy svržení předsedy ČSSD pana Sobotky, se dopustil se velezrady České republiky! Prezident Miloš Zeman porušil mravní zásady, hrubě porušil kodex funkce prezidenta. Úmyslně zamlčoval a zamlčuje nadále skutečnost, že se v sobotu, v den skončení voleb a v dobu, kdy se v televizi konala debata všech lídrů stran, které se dostaly do PS, to znamená včetně lídra ČSSD pana Bohumila Sobotky, jednala u něho tajná schůzka poslanců ČSSD za účelem přípravy svržení pana Sobotky jako předsedy strany a na jeho místo dosadit pana Michala Haška. Prezident měl správně ihned v neděli, t.j. 27.10.2013 předstoupit před veřejnost a o tomto uvědomit , vysvětlit všechny souvislosti, říci, co vedlo k tomu, že dovolil , aby se schůzka konala bez předsedy ČSSD. Měl vyzvat všechny aktéry k odstoupení ze všech stranických funkcí a z ČSSD s tím, že on sám měl poté abdikovat z funkce prezidenta republiky. Prezident Miloš Zeman se vůbec nijak nevyjádřil ani nevyvodil jak žádné důsledky, tak žádnou svoji odpovědnost. Nesouhlasím tvrdě s chováním pana prezidenta Miloše Zemana, protestuji proti tomu, aby nadále zastával funkci prezidenta! Protest vyjadřuji svým podpisem pod tuto Petici. Irena Poláková


Nepřihlášený uživatel

#70

2013-11-04 17:05

Ostuda vlasti !!

Nepřihlášený uživatel

#71

2013-11-04 17:05

ať se k nám právo vrátí !

Nepřihlášený uživatel

#72 Re: Re: Re:

2013-11-04 17:07

#64: inu_ano_aneb_brno - Re: Re:

Co ti udělali brňané,ty moravský chasníku,že je nemusíš?


Nepřihlášený uživatel

#73

2013-11-04 17:25

Prazsky hrad bez Zemana!

Nepřihlášený uživatel

#74

2013-11-04 17:59

děkuji za kladnou reakci pane presidente

Nepřihlášený uživatel

#75

2013-11-04 18:06