Petice – Výzva k abdikaci prezidenta České republiky


Nepřihlášený uživatel

#76

2013-11-04 18:06

Souhlasím s peticí.

Kuchař

#77 Re: trosku zbytecnost, ne?

2013-11-04 18:31

#35: asd - trosku zbytecnost, ne?

:-D Tak vzhledem k tomu, ze byl prezident zvolen lidmi, tak sama o sobe tato petice je trosku jinde, ne? :-) To je jako zeptat se nekoho jestli mu chutnaj knedliky a pak se ho jit zeptat za mesic znova :)))

No s těmi knedlíky to nemáte přesně :-)  
To by jste musel napsat "chutnají Vám knedlíky od tohoto kuchaře ?"
A o tom to je.
Jde o to, jak se pan Zeman chová od svého zvolení.
A je mnoho lidí, kteří ho volili a nyní už litují té volby.

 

 

 

Kuchař

#78 Re: Re: Chvályhodná, ale nedotažená iniciativa

2013-11-04 18:42

#11: Arno - Chvályhodná, ale nedotažená iniciativa

Já myslím, že tahle petice byrokratickým řízením procházet nebude, jakým??? Která instituce se může zabývat abdikací presidenta? Smysl petice vidím v tom, že se lidé vyjádří, že se bude vědět, že tady je nezanedbatelný počet lidí, kteří se za Zemana stydí a vadí jim a přáli by si, aby abdikoval. A tohle vyjádřit už je hodnota sama o sobě, proto jsem petici podepsal a považuji ji za dobrou. Že by na nákladě této petice Zeman vážně uvažoval o abdikaci, to by mě ani nenapadlo. Ale vyjádřit se a nemlčet je vždycky důležité.

Přesně tak to je,
abdikací se může zabývat pouze sám pan prezident.
A protože je to sebestředný narcistický pán, který si o ostatních v převážné míŕe myslí, že to jsou hazli a z jeho chování přímo čiší, že ostatní kromě něj jsou absolutní tupci a blbci,
tak se nedá ředpokládat, že by sám odstoupil.

Takže tato petice je opravdu o vyjádření názoru.

 

 


Nepřihlášený uživatel

#79

2013-11-04 20:41

Pana Zemana jsem nevolila. Jeho chování je pro mě od začátku, jeho už kandidatury, nepřijatelné. Vnitřně jsem se s tím nevyrovnala a bohužel se mi ani nepodařilo do teď ho začít respektovat, není totiž za co. Bohužel ve mě dlouhodobě vzbuzuje stud za to, ze jsem Češka. A po jeho zvolení mě jako první myšlenka napadla emigrace. Ať se nad sebou zamyslí ti, co mu dali hlas, ale v mých očích, tito voliči nebyli ti, co sledovali debaty před volbou a jsou to asi stejní hulvati jako zeman. Přitom on se od začátku nechoval jako člověk, hoden této funkce.

Nepřihlášený uživatel

#80

2013-11-04 20:47

Zamýšlím se nad tím, jaký byl Miloš Zeman prezidentem před deseti lety a možná by býval byl dobrý prezident. Byl v nejlepším věku, byl poměrně zdravý, neměl pocit ublíženosti, byl vysoce inteligentní, vzdělaný a nic mu nebránilo, aby splnil očekávání do něj vkládaná. Škoda těch deseti let, už je pozdě, měl by odstoupit sám a dál neubližovat lidem kolem sebe, těch deset se vrátit nedá a dožít by měl jako slušný člověk.

Nepřihlášený uživatel

#81

2013-11-04 20:53

Víte, proč nebyl Miloš Zeman zvolen prezidentem České republiky v roce 2003? Protože byl bezpečnostními orgány zemí demokratického světa vyhodnocen jako bezpečnostní riziko nejen pro ČR. Srovnejte si tuto informaci s dosavadním působením, výroky a skutky tohoto člověka.

Anad
Vladimíra Stehnová
Nepřihlášený uživatel

#82 Předmět

2013-11-04 21:03

Dělá ostudu, přitom prezident má mimo jiné reprezentovat


Nepřihlášený uživatel

#83

2013-11-04 21:06

!

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2013-11-04 21:19


nojéje

#85 Re: Re:

2013-11-04 21:23

#13: - Re:

naprosto souhlasím!!!

PH

#86 Re: JINAK

2013-11-04 23:03

#66: JA - JINAK

kníže neumí himnu (já himnu taky neumím - ale hymna, to je něco jiného)

zeman ukáže věcy ... to jsou mi věci, tyhle věcy k lepšímu

vy moc dobra čecha, skoro jako tzv:."kníže"


Nepřihlášený uživatel

#87

2013-11-05 06:51

Pavel

#88 Trapné a absurdní

2013-11-05 07:53

Mám se Zemanem své osobní nevyřízené účty a měl bych své osobní důvody mu nafackovat, ale vyzývat ho k abdikaci je blbost, notabene s tak nesmyslným odůvodněním - Ústavu neporušuje, byl řádně zvolen, že se to někomu nelíbí je jeho problém, ne Zemanův. Zemanův problém je ten, že jeho podpora zdaleka není tak silná, jak se tváří: V lednu byl zvolen především proto, že pro řadu lidí včetně mne představoval Schwarzenberg ještě daleko větší zlo, než Zeman. A teď ve volbách totální propad SPOZ, čili ta nepodpora je jasně viditelná. Ale to je důvod, aby se on sám zamyslel, zda má cenu být dál prezidentem, je to důvod mu doporučit, aby si to rozmyslel, ale není to důvod vyzývat ho k abdikaci. Shrnuto, tahle petice je jen hysterický výkřik Karlistů, dodnes ublížených, že svět se netočí podle nich. Jste jak malé rozmazlené děti, které řvou jak tur, dokud není po jejich.

Nepřihlášený uživatel

#89

2013-11-05 08:37

p. Zemane, děkujeme vám, že jste se předvedl, znemořnil nás a teď prosím odejděte...
angel

#90 ctím českou zem

2013-11-05 09:03

Myslím, že by bylo více než vhodné najít panovníka. Českomoravská zem ho nemá a měli by ho začít hledat všichni, včetně Zemana... okej, první pokus se nám nepovedl, ale věřím, že český národ vezme rozum do hrsti a zvládne obhájit vlastní existenci :)

Nepřihlášený uživatel

#91

2013-11-05 09:27

Jen doufám, že si přidá dost lidí a bude to mít nějaký dopad.

Nepřihlášený uživatel

#92

2013-11-05 09:45

:)

Nepřihlášený uživatel

#93

2013-11-05 10:10

Táhni ty ubožáku a komunistická špíno!

Nepřihlášený uživatel

#94

2013-11-05 10:34

Lhar, buran, hulvat a opilec neni muj prezident..

Nepřihlášený uživatel

#95 Re: Zase další trapáci založili petici

2013-11-05 10:55

#2: - Zase další trapáci založili petici

To, že se současný prezident ČR chová jako hovado, jak se ostatně choval vždycky, to není důsledek mediální hysterie. Ujišťuju Vás, že mě neřídí ani Bakala, ani Schwarzenberg. Ke zjištění, že Zeman je sprostý lhář, demagog, buran a zlý člověk, žádnou nápovědu nepotřebuju, k tomu jsem došel prostým pozorováním v průběhu 90. let a v průběhu posledního roku.


Nepřihlášený uživatel

#96

2013-11-05 10:57

co je moc, to je moc

Nepřihlášený uživatel

#97

2013-11-05 11:30

Tento president je ostuda,komunista a opilec hrubeho zrna.je arogantni,urazi inteligenci danovych poplatniku a hlavne nema vychovani k zastavani takto vyznamne a representativni funkce...pripomina vlastizradce Gottwalda.
Bára

#98 Re: JINAK

2013-11-05 11:33

#66: JA - JINAK

Hlavně že vy jste Čech jak poleno napsat hymnu s měkkým i je opravdu moc pěkné. A ano ostudu nedělá, vždyť díky němu o nás ví i na Tchajwanu, kde nedávno nevěděli, že Česká republika existuje, nyní udělali animované video jak Zeman blije na korunovační klenoty. Ach sláva Zemanovi za pěknou propagaci naší republiky.

Kovář

#99

2013-11-05 12:07

Bohužel se velmi často setkávám se skutečností, že lidé, kteří Zemana volili, se ho neustále zastávají, i přes všechny ohavnosti, které páchá a pořád se ohánějí tím že Schwarzenberg by byl horší, protože mu není rozumět a občas si pospí. Karel rozhodně nebyl mým favoritem, ale v druhém kole jsem mu ten hlas prostě hodil, tak jako to udělala spousta lidí, protože mít za prezidenta unaveného šišlu, je sakra lepší, než ulhaného, intrikánského, sebestředného alkoholika. Já to vidím tak že nechme Zemana ať se odpraví sám, což se mu velmi úspěšně daří, a že všichni jeho zastánci se u příštích voleb ohlédnou a řeknou že to byl fakt průser a zvolí konečně někoho na úrovni. Já bych bral třeba Pana Michala Horáčka.

Nepřihlášený uživatel

#100

2013-11-05 12:45

tady neni co dodavat.snad jen:konecne