Stop šikanování Vlada!

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Stop šikanování Vlada!


Nepřihlášený uživatel

#76

2013-11-22 23:16

Vlada je mi litoTo ani Tomas neměl samotku za vystup na Vlada co tam předvedl.Myslim si že byste ho neměli dal držet na samotce vyhral duel a takove přivitani si nezasloužil.

Nepřihlášený uživatel

#77

2013-11-22 23:16

Vedení by se mělo zamyslet nad chováním štábu, neb to, co předvádí, je již proti lidskosti...hodně nechutné!

Nepřihlášený uživatel

#78

2013-11-22 23:16

Nesouhlasím z šikanou Vladka!!!!!!!!!!

Nepřihlášený uživatel

#79

2013-11-22 23:16

už měsíc jdou proti Vladovi ,trochu jsem fandila Pavlíně ,co teď Prima předvedla ,mám jasno jedině Vlado ,návrat po duelu a on to nemůže ani oslavit ...Vlado musí vyhrát

Nepřihlášený uživatel

#80 Vlado

2013-11-22 23:16

Je zajímavé , že každý kdo se vrátí z duelu má právo na to,aby si své vítězství užil a má to být respektováno mimo Vlada zřejmě , minulý týden dostal po duelu podpásovku a dnes taktéž. Vědí, že je jasný favorit vždyť o tom svědčí jeho procenta v duelech . Žádný negativní sestřih mu neublíží a nesebere hlasy diváků ba naopak posílí jeho pozici , ale to by mohl ten slavný psycholog ve štábu co řídí tuto hru vědět , asi je špatný psycholog. Já jeho upřímnost obdivuju jsem totiž taky taková a nebudu se přetvařovat a říkat lidem co chtějí slyšet a pokud budu mít pocit , že jsem ohrožena i já budu útočit je to přirozená obrana. Jo štáb už zjistil , že je Vlado neporazitelný tak mu to musej zpříjemnit .Tohle je , ale opravdu už na hranici lidské důstojnosti.Už se těším až Vlado shrábne 5 mega a ukáže jim všem vztyčený prostředníček


Nepřihlášený uživatel

#81

2013-11-22 23:17

Nesouhlasím s buzerováním a šikanou TV Prima aštábu VV .jEJICH JEDNÁNÍ VŮČI JEDNOMU HRÁČI JE DOST NEADEKVÁTNÍ .Klacky a šikana je jen proti jednomu hráči .Přitom TV prima dělá o hodně horší věci ,podrazy na diváky stálým vracením vyloučených hráčů zpět do vily ,diváci o ně nestojí ,proto platily sms aby vyloučili hráče co nechtějí ve vile ,proč TV prima toto nerespektuje a z diváků dělá hlupáky??? Podvádí diváky málo jim platíme snad???

Nepřihlášený uživatel

#82

2013-11-22 23:17

Je mi z toho naprosto na zvracení, co televize Prima s Vladkem provádí. Dle mého názoru toto hraničí s psychickým týráním.

Nepřihlášený uživatel

#83 petice

2013-11-22 23:17

Tahle petice je k smíchu. Lidi, měli bychom udělat petici proti TV Prima, která by měla směřovat k propuštění Šárky Šedivé a dalších, kteří z této hry udělali něco ve světě nevídaného a neslýchaného. Já, osobně bych chtěla vidět a číst v novinách, jak za tohle svinstvo někdo zaplatil, třeba tím, že bude stát frontu na pracáku!

Nepřihlášený uživatel

#84

2013-11-22 23:17

83 procent diváků VV4 svými penězmi vrátilo Vladka do vily proto, aby se na něj mohli dívat. Štáb jeho izolací naprosto idnoruje přání svých diváků. Takovýmto způsobem rozhodně nezvýší už tak nízkou sledovanost. Zřejmě štáb počítá s tím, že diváci budou posílat tím více SMS, čím víc oblíbence budou terorizovat. Nepočítají s tím, že hodně lidí otráví natolik, že s VV4 skončí dřív, než bude oficiální konec.
4%

#85

2013-11-22 23:17

Zamilované slepice, Vladeček je psychopat a náramně vyčůraný.To však vy nemůžete pochopit, protože ho vnímáte jen spodní částí těla.Je to zvrácená osobnost, nebo je opravdu nemocný člověk na hlavu.

Nepřihlášený uživatel

#86

2013-11-22 23:18

Tady už nejde o hru, ale tady jde o šikanu a psych. týrání člověka, o čemž se dnes a denně mluví a lidi volají na linku bezpečí, tady to již hraničí se zákonem a jestliže jim došly nápady na hru, tak ať netýrají lidi a vzdají se provozování Vyvolených

Nepřihlášený uživatel

#87

2013-11-22 23:18

To, co udělali Vladovi po vyhraném duelu je hnusné, nepochopitelné a neomluvitelné. Pavlína svým postojem prohrála pět milionů!!!!

Nepřihlášený uživatel

#88

2013-11-22 23:18

ABSOLUTNI SOUHLAS !!! VLADKA TV PRIMA JEN ZNEUZILA !!!!
Hanýsek

#89 Vlado

2013-11-22 23:19

Proč tohle všechno? Copak jste tomu člověku udělali pěkného? Co jste udělali pro něj? NIC! Trestáte ho za to, že mu ujely nervy,komu by neujely? Takový teror co tam od začátku zažívá je šikana,dokud mlčí a dělá šaška tak je to OK. Jak se brání je zle. Nesouhlasím s tím to trestem.

Nepřihlášený uživatel

#90 Re: Pěkně vzteklé komentáře

2013-11-22 23:19


Nepřihlášený uživatel

#91

2013-11-22 23:19

Prima je nejhorší televizní kanál a šikanu já podporovat nebudu
Haddy

#92

2013-11-22 23:19

PRIMO to co jste předveli po duelu, kdy vítězi Vladovi pustíte to, co my diváci vidíme na kamerách a chápeme jej, prootže taková reakce má akci...Třeba REGINA ...magor, který vypadl a vy jí tam dáte schválně znovu ? Kdo je na ní sakra zvědavý ?! Porušovala pravidla celou dobu a vy v pžímemém přenosu předvádíte slušnou šikanu ?! STYDTE SE !!!!



Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2013-11-22 23:19



Nepřihlášený uživatel

#94

2013-11-22 23:20

Hanba štábu za trest pro vítěze duelu Vladka!!!!

Nepřihlášený uživatel

#95

2013-11-22 23:20

Místo aby oslavoval vyhraný duel tak jako ostatní vítězové a my si to po právu užívali s ním tak musí trpět jenže trpíme i my jeho fanoušci!Těšil jsem se na Vladovu oslavu,jeho radost,tanec a to co se teď děje místo toho je fakt nenormální...Primo chápeš,že ty desetitisíce Vladkovců co posílali sms chtějí oslavovat,vidět jakou má Vlado radost,užívat si to s ním!Místo toho čumím na provokatérky Reginu a Romanu a chci už taky křičet...!

Nepřihlášený uživatel

#96

2013-11-22 23:20

Trest za oblíbenost, trest za výhru, trest pro diváky, kteří si Vladka chtějí užít! Protože nás baví!!!!!!!

Nepřihlášený uživatel

#97

2013-11-22 23:20

Nelíbí se mi nesmyslnost takového trestu.Vladko přece nic špatného neudělal,proč má pykat za to ,že dokáže říct pravdu do očí?Štáb po celou dobu soutěže proti němu vyvíjí nátlak,který hraničí se šikanou.

Nepřihlášený uživatel

#98

2013-11-22 23:20

Jménem divácké republiky ukončete Vladovi trest a Reginu pošlete domů dělat matku století!!!!

Nepřihlášený uživatel

#99

2013-11-22 23:21

Jak může štáb psát jménem republiky ?

Nepřihlášený uživatel

#100 Re:

2013-11-22 23:21

#85: 4% -

Vlado je gay ----tak si srovnej myšlenky ! Chudáku a nelez do petice pro VLADA "!!!!