Zábavní pyrotechnika pouze na Silvestra

Zábavní pyrotechnika pouze na Silvestra / Oznámení / ukončení petice / Komentáře


Nepřihlášený uživatel

#1

2014-02-27 07:21

Dobrý den tak doufám že bude mít petice úspěch sama mám dva pejsky a pro ně to je utrpení,a nejen na Silvestra .Moc děkujiDubnová Marie

Nepřihlášený uživatel

#2

2014-02-27 07:54

Škoda, že opadl zájem, podle mého názoru je tato problematika důležitá. Ve společnosti existuje spoustu lidí, kteří bezohledně využívají svých finančních možností k nákupu pyrotechniky a bezohledně ji používají, přestože je to protizákonné. Nikdo to však nepostihuje. Nejsem přehnaný "záchranář" všeho živého i neduživého, ale zkušenost, kdy pes dostane kvůli rachejtlím epileptický záchvat je pro mě jasným znamením, že by se o tom mělo mluvit stále. Na Silvestra se aspoň člověk může relativně na rámus připravit, ale v průběhu roku to tříská také, a to naprosto bez varování. Přála bych si (možná naivně), aby lidi začali trochu přemýšlet, než začnou střílet. Protože se nejedná jen o naše psy, ale také o zvěř v přírodě. Ale to je stále dokola. Kdo ví, ten ví, kdo nechce vědět, marné je to stále připomínat...
Veverka

#3

2014-02-27 08:33

Mrzí mne za všechny, kteří mohli a nepodepsali, i když jsem se snažila rozeslat tuto petici po svých známých, moc z nich tam nevidím, ŠKODA. Stejně jsem dopadla se svojí peticí, která se týká očkování proti TBC, které se u nás šíří díky migraci obyvatelstva a bohužel i bezdomovectvím.Vakcína se vyrábí, ale k nám se přestala dovážet, protože poklesla spotřeba...tak umírejte !!! Lidé opravdu upadli do letargie až katastrofální. Sama sobě kladu otázku PROČ, ČÍM TO JE ??? JSME SNAD STÁDO TUPÝCH OVCÍ ??? Necháme si všechno líbit....čeká se snad znovu na nějakého Palacha, nebo Zajíce ? Nevím...


Nepřihlášený uživatel

#4

2014-02-27 10:31

Já jsem pro.V Holandsku,kam jezdíme k dceři je to střílení petard také povoleno jenom na Silvestra,to mají ještě omezené od kdy,do kdy.

Nepřihlášený uživatel

#5

2014-02-27 10:32

Dobrý den,je to škoda,že se ozvalo tak málo lidí.Vždycky je humbuk po Silvestru a potom nic.Přitom ta zvířátka tolik trpí a lidi jsou lhostejní.Já jsem také poslala spoustě známých mail k podpisu,ale nikoho z nich jsem tam nenašla.Přitom se tohle děje nejen na Silvestr! U nás předevčírem,asi 70 m od domu nějací tři adolescenti vypálili celou krabici (49) rachejtlí.Manžel byl právě na zahradě vyvenčit naše čtyři pejsky,tak za nimi vyběhl,ale samozřejmě mu utekli.Ještě,že byli psi za vraty,jinak jsme měli spoustu starostí,protože by se rozutekli a hledali bychom je po městě.Přitom jsou všude kamery Mě policie,ale ti nezvednou zadek,aby zasáhli, prý jsou jenom sledovací,takže na to kašlou. Vám,pane,děkuji za Vaši starost a snahu pomoci těm chudáčkům čtyřnohým. Kéžby bylo takových lidí víc. Hana Š.

Nepřihlášený uživatel

#6

2014-02-27 13:17

Dobrý den, děkujeme taky,snad se podaří uspět.
Eliška Kozelková

Nepřihlášený uživatel

#7

2017-12-31 20:21

Jak je to s petici ted.