Chceme Petra Tona ve Spartě !

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Chceme Petra Tona ve Spartě !

Petr Procházka
Nepřihlášený uživatel

#1 Pejt je bojovník!!

2014-05-07 19:51

Petr je bojovník a musí dál bojovat za Spartu!!


Nepřihlášený uživatel

#2

2014-05-07 19:51

Petr Ton je nejlepší!

Nepřihlášený uživatel

#3

2014-05-07 20:01

Chcem sám hraju za ml.dorost a chci ho tam!!!
tumic9

#4 Ton

2014-05-07 20:01

sám hraji za spartu za ml.dorost a chci ho tam


Nepřihlášený uživatel

#5

2014-05-07 20:04

110 let. Odesel Bros ci Hanzlik ( do Brna, hruza ), Buben, dale uz ani nemusim jmenovat. A ted tohle? Kdyby sakra alespon neco rekli. Ale i laik musi poznat, ze uz tohle hranici s kretenismem. Coz neni urazka ale lekarska prognoza. Pres deset let Petr Ton zdobi Spartu. Jednou rekne ne, a oni se urazi jako male decko. Nezesmesnujte uz nas. Ps. : Dopsala bych i Hlinku.

Nepřihlášený uživatel

#6

2014-05-07 20:06

Ton je hrající legenda Sparty.A jako taková by měla kariéru ukončit ve Spartě.A především nepodepsat nejlepšího,hráče minulé sezóny.By bylo naprosto šílený a nelogický.Snad vedení dostane rozum.

Nepřihlášený uživatel

#7

2014-05-07 20:09

Petr Ton prostě patří ke Spartě tak to neměňte!!!

Nepřihlášený uživatel

#8

2014-05-07 20:14

Myslím že Petr Ton i v této sezóně dokázal že ve Spartě patří k tomu nejlepšímu a že má na to aby ve Spartě zakončil svou karijeru. To samé platí pro Jaroslava Hlinku!!!!

Nepřihlášený uživatel

#9

2014-05-07 20:16

Davejte za tonaka

Nepřihlášený uživatel

#10

2014-05-07 20:17

škoda by to byla!

Nepřihlášený uživatel

#11

2014-05-07 20:23

Co by byla Sparta bez Petra Tona. Petr Ton je nejlepší a hlavně největší osobnost!!!

Nepřihlášený uživatel

#12

2014-05-07 20:38

Jak můžete váhat s podepsáním Petra Tona!!!Styďte se!!!!Tomuto hráči by měla být nabídnuta smlouva automaticky,už jen za zásluhy!Petr Ton má stále co nabídnout a převážně kvůli němu jsem chodil celou sezonu na Spartu.Pokud mu nebude nabídnuta nová smlouva,je to hanba a vážně se zamyslím nad tím,zda budu i nadále chodit na všechny zápasy,protože jeho odchodem ztratím radost,s jakou jsem na stadion chodil.Pavel
René Dubský

#13 Chci Tona, chci stabilní Spartu!

2014-05-07 21:51

Petr Ton je jedním z těch, kvůli kterým na Spartu má cenu chodit, protože si mě zcela získal a po těch mnoha sezónách by byla škoda o něj přijít. Navíc má co nabídnout a je to srdcař. Ne jako mnozí z těch, kdož měli Spartu jako krátkodobou zastávku, nic pro ně Sparta neznamenala (leda tak "zářez" typu "byl jsem ve velkoklubu"), pobyli a zase se pakovali... Měl jsem se (a mám se) těšit na pestrou směs žoldáků? Nebo se mám těšit na zdravého a produktivního Tona? Možná mají Martinec s Jandačem či Břízou radost, když sem přitáhnou ty Divíšky, Málky a jiné vykopávky a vydávají je za "posily". Na ty já ale nechodím. Já chodím na skutečné osobnosti, co mají Spartu pod kůží. Na Tony, Hlinky, Broše, Kratěny, Hanzlíky... byla a je jich celá řada. Ale štve mě, že ve Spartě se po každé sezóně tým rozpráší a lepí se dohromady z nově příchozích (kde není stabilita, jako např. v Gottwaldově). A ještě víc mě štve ten přístup k Tonovi (a k mnoha dalším, co v minulosti byli odejiti): Mlčení, tváření se, že se nic neděje a pak se na webu vyvěsí krátká zpráva, že "hráč nezapadá do koncepce týmu". Fuj! To je sráčovský přístup! Kdyby ten chlap stál za kulový... ale je zdravej a má chuť za Spartu hrát, je šikovnej a dává góly! WTF!
Lukáš Valenta

#14 Sparťanská neúcta k legendám aneb bude Ton dalším Kratěnou?

2014-05-07 22:05

Vedení Sparty dokázalo udělat velkolepé oslavy 110 let, v marketingu nemá Sparta v lize konkurenci. Stejně tak se snaží chovat výborně k fanouškům. V čem ovšem zaostává je její chování k legendám. Jeden příklad za všechny -> Ondra Kratěna, který byl strůjcem několika sparťanských titulů, byl odejit po jedné sezóně, kdy marodil. Ano, měl vysoký plat. Ano, byl poslední sezónu před odchodem víc zraněný než na ledě. Ale jak je možné, že kvůli jedné nevydařené sezóně ho hodí sportovní úsek Sparty přes palubu?! Po tom všem, co tady předvedl? Poučme se z minulosti a nenechme další ikonu Sparty dohrát kariéru jinde. Věřím, že Petr Ton má Spartě stále co dát.
tatenis

#15 úcta??????

2014-05-08 04:02

vite jednou bych chtel zazit rozlucku s legendou po jeho poslednim zapase v nasem dresu, ne az nekdy pred utkanim za iks mesicu ci let. Mame uzasnej merchandise, uzasnej fan klub. Ucta k nehrajicim legendam. Uz chybi jen jedine - ucta k nasim aktivnim legendam. To stale neumime.

Nepřihlášený uživatel

#16

2014-05-08 07:04

Paráááááááda!!!!!!!!!!

Nepřihlášený uživatel

#17

2014-05-08 07:34

Bez Petra Tona neni sparta !! Uz ste jich vyhodili dost ....
Neni nahodou moto v dobrym i ve zlem navzdy sparta ?
Trnka

#18 Nechápu to

2014-05-08 08:10

Vubec nechápu, že vedeni nezajistilo smlouvu PETRU TONOVI a JARDOVI HLINKOVI hned jako prvním. Jeden nejlepší střelec, druhy nahravac v sezóně a proboha živého, V CELÉ HISTORII SPARTY. A my máme šanci, aby tyto sparťanské legendy hrály dál ve Sparte. Ale co se to sakra děje?!
BUDÍČEK! BUDÍČEK! BUDÍČEK!

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2014-05-08 08:13


sektor409
Nepřihlášený uživatel

#20

2014-05-08 08:42

Nepodepsat smlouvu s nejlepším střelcem, nejproduktivnějším hráčem a hráčem, který je Hokejistou roku? To by byla Sparta vážně všem pro smích!!Petr Ton je dříč, bojovník a srdcař. Takových hráčů by si měl klub vážit. Myslím, že Petr Ton ani Sparta si takovéto váhání nezaslouží. Teď by měla Sparta ukázat, že stojí o své hrdiny, o své bojovníky. Nebo hrdost, bojovnost, síla a sparťanské srdce jsou jen kecy?Slávka


Nepřihlášený uživatel

#21

2014-05-08 09:55

Ton a Hlinka musí zůstat ve Spartě, nebo zase zažijeme boj o sestup!

Nepřihlášený uživatel

#22

2014-05-08 11:48

Pokud takto produktivní a platný hráč týmu nemá podporu vedení,pak si myslím, že to může pro ostatní hráče být demotivující.Proč by měli mít chuť hrát za Spartu, když si jejich práce, bojovnosti a odhodlání klub neváží? Doufám, že zvítězí zdravý rozum a sparťanské srdce, jinak by samo vedení Sparty mělo uvažovat o odchodu.
bohy

#23

2014-05-08 13:38

nejde jen o Tona..na jeho skvělé sezóně měl veliký podíl i Hlinka..a myslím, že smlouvu si zaslouží oba dva!

chápu že chtějí mladé hráče..ale můj názor je takový, že ti mladí potřebují někoho, u koho uvidí oddanost ke klubu!


Nepřihlášený uživatel

#24

2014-05-08 16:34

Ton a Hlinka musí zůstat
Jayne

#25

2014-05-08 17:29

Je to HRDINA a nechápu, že ho SPARTA nechce. Udělal pro ni hodně!