Chceme Petra Tona ve Spartě !

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Chceme Petra Tona ve Spartě !

Spartaforever

#51

2014-05-14 11:16

Pro mě skončila jedna éra rokem 2011 co odešel David Výborný a poté, rok co rok se žačaly vyhazovat hrající legendy. Od tý doby doby bylo jasný že to půjde se Spartou rychle z kopce, nemluvě o zkurvených rusácích, kteří do Sparty vstoupily. Asi bude něco pravdy na tom, že Sparta se dlouhodobě prezentuje navevenek tak že je všechno OK, ale shnilé bude něco uvnitř klubu.

Nepřihlášený uživatel

#52

2014-05-14 13:01

K tomu není co dodat...
Tom

#53 Největší faul na diváky

2014-05-14 15:21

8. září 2008 "Přitáhnout diváky do arény máme jako dlouhodobý cíl. Chceme vybudovat sounáležitost mezi klubem a fanoušky. Zaujmout lidi, vytvořit co největší obec, pak je klub silnější," uvedl Bříza.

„Manager“ Petr Bříza provedl vzhledem k divákům několik faulů, za které by měl dostat trest do konce zápasu. Když už né po hubě...
Vybrat přezdívku

#54 Předmět

2014-05-14 16:15

briza ven

Spartaforever

#55

2014-05-14 16:59

Tak po přečtení několika článků v mediích ,vyjádření vedení hcs na webu a informací a od mých dalších důvěryhodných zdrojů, vyzývám předsedu fanklubu, resp. sparťanský kotel, aby daly v 1.domácím utkání sezony 14/15 jasně najevo vedení jakýmkoli způsobem nesouhlas s odchodem jednoho z nejlepších hráčů spaťanské historie. Tohle už přesáhlo všechny meze!

TJ

#56 Dopis panu Břízovi

2014-05-15 00:50

Vážený pane Břízo,

přečetl jsem si znovu váš text z roku 2009: Na dresech má místo tradiční sparťanské písmeno "S", dále logo společnosti LG, na pravém rameni budou mít hokejisté své číslo, na levém pak nápis "Jsme Sparta". "Tohle heslo vyjadřuje sounáležitost s klubem, je to symbol odkazu tradic a bohaté historie Sparty, stejně tak spojení hráčů, partnerů a fanoušků," říká Petr Bříza s tím, že v souvislosti s výrobou dresů vznikl jeden zajímavý nápad. "Věc jsme konzultovali s hráči, kteří příslušnost ke Spartě stvrdí podpisem na svůj dres. To samé mohou udělat fanoušci, kteří si nový dres zakoupí," dodává Bříza.

Dnes po pěti letech jste se rozhodli nejednat s Petrem Tonem o smlouvě na nový ročník. Nebudu opakovat o jakého hráče se jedná. Sami jste ho dokonale znovu a znovu prezentovali nejen tento rok. V marketingu jste u nás na špičce. Váš produkt se vám asi daří velice dobře prodat.

Chtěl bych se vás zeptat na několik věcí, i když vůbec netuším, jestli mi odpovíte.

Byl jsem několikrát se svými anglickými přáteli u nich na fotbale. Sešli po obědě u jednoho z nich společně s jejich otci a dětmi. Společně se pak všechny tři generace vydali na zápas druhé ligy. Na stadionu bylo přes dvacet tisíc lidí. Všude panovala slavnostní a zároveň každonedělní atmosféra. Dodnes mě naskakuje husí kůže z toho, když jsem je všechny viděl na tribuně společně stát a zpívat. Oni tomu říkají „atmosfír“. Ano, Anglie je konzervativní země s kontinuální tradicí, kterou u nás bohužel nemáme. Díky komunistům tady došlo k přetrhání veškerých tradic a vše se několikrát převrátilo o 180°. Po příchodu pana Sivka do vedení Sparty jsem měl pocit, že i hokejová Sparta nastupuje cestu směrem k tradicím. Velmi se změnila komunikace směrem k fanouškům. K fanouškům, pro které je hokej zábava. Letošní velmi povedená základní část, kdy jsem se mohl jít podívat s dětmi na pěkný hokej a zažít společně s nimi trochu té atmosféry ve mě vzbudila touhu se přidat do skupiny fanoušků ještě více podporujících klub. Moje úvahy probíhaly o možné spolupráci při sponzoringu.

Chci se vás zeptat proč vedení s fanoušky kolem tohoto kroku vůbec nekomunikuje? Proč strkáte hlavu do písku a myslíte si, že to odezní? Že se o tom za 14 dní už nikdo nebude bavit. Opravdu nám chcete zopakovat, že se jedná o sportovně-ekonomické důvody? O sportovních se nemá smysl bavit. Nejlepší hráč uplynulého ročníku. Může mladým toho tolik předat. A o ekonomických důvodech, když nedošlo vůbec k žádnému jednání o konkrétní sumě, také ne. Máte vůbec nějaké rozumné vysvětlení a nebo cítíte, že tu něco smrdí a proto jste někam zalezli? Proč najednou váš marketingový tým fanouškům nic nevysvětlí?

Musím konstatovat, že jste se ukázal jako typický politik. Naslibujete cokoli za vidinou momentálního zisku. Někteří manageři říkají, že o peníze jde až v první řadě. Ano, jde o peníze. Potřebujete plnou halu a proto jste vytáhl argumenty typu sounáležitost, tradice a historie. Musím bohužel konstatovat, že to je moje chyba, že jsem měl tendenci vám uvěřit. Myslel jsem, že se jedná o dlouhodobý projekt s kořeny v minulosti a tradicích s odkazem do budoucna. Moje vlastní zkušenosti s firmou, jejímy zaměstnanci a našimy zákazníky mi velí, abych se díval do budoucna. Pouze dlouhodobé vztahy totiž přinášejí úspěch.

Jsem průměrný, možná že hloupý fanoušek, kterého váš krok velmi zklamal. Přestal jsem cítit sounáležitost s klubem, protože u vás je tradice a historie pouze marketingový slogan. Možná se přijdu příští sezónu podívat na hokej, ale už to bude jen ve chvílích, kdy nebudu mít v programu něco opravdovějšího.

S pozdravem,
Tomáš Jiránek

PS: Znovu se dívám na obličej Patrika Martince a váš při předávání ceny Petru Tonovi za ročník 2013/14...

Nepřihlášený uživatel

#57

2014-05-17 10:26

Přál bych letos v sezoně celé Spartě vše jen nej. ale to už neplatí pro vedení.Takové jednání co ukázují k vynikajícím hráčům srdcařum viz.Petr Ton,Dominik Simon,Jaroslav Hlinka,Jan Hanzlik,atd. at se jde pan Bříza a celé představenstvo vysrat.Opět akorát jedna velká blamáž
spartakus

#58 Re:

2014-05-17 11:13

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2014-05-17 11:13


fan klub

#60 My chceme vratte nám tonna

2014-05-17 11:18

Bříza vén dělate nám poblemy

Nepřihlášený uživatel

#61 Re: My chceme vratte nám tonna

2014-05-17 11:51

#60: fan klub - My chceme vratte nám tonna

Vazení pane Bříza pisu za 2OOOO nastvanych Fanoušku proč jste vyhodil  naseho  nej lepšího hrace P Tona, toje každej rok co vy a vedení Sparty udelate  ptakovynu jestli nevratite tona zpet prestavá chodit nahokej pozdravem věrní fanosek Sparty

demostration

#62

2014-05-17 13:30

vzkaz provedení hc Sparta Praha vratte nám zpět Tona nebo vyhlásíme vám válku smejdi!

Nepřihlášený uživatel

#63 bubenníci

2014-05-19 10:47

vzkaz pro vedení hc Sparta pana Břízu vrate nám Petra Tonna jinak před halou demonstrace!!!!!!!!!!!


Nepřihlášený uživatel

#64 007

2014-05-19 10:50

Briza ven

Nepřihlášený uživatel

#65

2014-05-20 05:36

Tak po Tonovi, Pacovský, tedka Phillip...mám sto chutí vydat se na Spartu a vyřídít si to s pány Martincem a Břízou ručně!
demisi

#66 rozlobení fannošci

2014-05-20 13:29

pan Matinec a Bříza žlakmali jte nás odejdete že Sparty

Nepřihlášený uživatel

#67

2014-05-21 12:30

už se teším na daší sezonu,at budeme křičet Bříza ven

Nepřihlášený uživatel

#68 prosím LIKE

2014-05-23 15:18


Nepřihlášený uživatel

#69

2014-05-29 06:51

"Přitáhnout diváky do arény máme jako dlouhodobý cíl. Chceme vybudovat sounáležitost mezi klubem a fanoušky. Zaujmout lidi, vytvořit co největší obec, pak je klub silnější," uvedl Bříza.

V letošní sezóně jsem byl s klukem skoro na všech domácích zápasech, v play-off úplně na všech. Po tom, co HCS provedla s Petrem Tonem, považuji výše uvedené sdělení pana Břízy za účelové kecy. Příští sezónu vynecháváme, pane Břízo. A myslím, že nebudeme sami.
007

#70 pane Bříza

2014-06-15 14:20

to jsem zvědavy kolik příjdě diváku na první zapas

Nepřihlášený uživatel

#71 Re: Ton

2014-06-17 21:32

#4: tumic9 - Ton

bes tona sparta nebude sparta hokej jse hral  od mladi


Nepřihlášený uživatel

#72 Re: Největší faul na diváky

2014-06-19 18:28

martin.cz

#73

2014-06-19 18:29

kurva píča hovno
martin.cz

#74 Re: Předmět

2014-06-19 18:31


Nepřihlášený uživatel

#75 sponzory chtějí ukončit smlouvu u Sparty za Tona

2014-06-22 11:42

Bříza - nenávíst věrných fanoušků, a sponzoru