Záchrana TRN odd. Klatovy

Bobeš

/ #99 Re: Text petice je lživý, plicní se neruší, jen se stěhuje

2013-03-19 14:13

#40: Hana L. - Text petice je lživý, plicní se neruší, jen se stěhuje

Vážená paní, nebo slečno. Čtu váš komentář a mám slzy v očích. Mám vážně nemocné plíce z práce kterou jsem vykonával a měl jsem jí rád, ale Váš komentář mě nedal, aby jsem Vám na to odepsal.  Jak můžete napadat autora petice, kde se ve Vás bere ta odvaha napsat, že někoho obelhala.  Asi nevíte jak to vypadá když nemůžeme dýchat....když lapáme po dechu...píská to v nás...nebo se rozkašleme a lidi si od nás odsedávají jako kdyby jsem byli prašivý. Bez léků nemůžu žít, foukačku mám pořád u sebe, beru si jí do koupelny, na WC. prostě všude. Nebo jak by jste se tvářila, kdyby vedle Vás na posteli ležela pacientka astmatička a celou noc prokašlala. Jak bude asi člověku který bude ležet na lůžku s infarktem  a měl by mít klid a já budu mu budu v noci kašlat. Jestli jste se nat tím zamyslela? Nepřeji Vám ani v nejmenším, aby jste měla někdy problém s dýcháním co mám já a mnoho jiných  pacientů s respirační poruchou. Jsou pacienti kteří musí každý týden na kapačku, nebo jsou v nemocnici víc než doma. Slečně Kalistové by jste se měla omluvit, za to co jste napsala!!